Young adult

Hymn for the missing
http://hymn-for-the-missing.blogspot.com/
Lily Steward to zagubiona 19-latka, która w kilka chwil straciła wszystko, na czym jej zależało. Kto by pomyślał, że jeden telefon może tak namieszać? Jej życie już nigdy nie będzie wyglądać tak samo.
Malusiaa Herondale
ZWIASTUN
STATUS: TRWAJĄCY




Nobody's Perfect
https://let-her-go-leonetta.blogspot.com/
Martina to dziewczyna, która nie należy niestety do najszczuplejszych osób. Nie raz była przez to gnębiona w szkole, czy w domu. Teraz ma nadarzyć się szansa. Zapisała się do liceum i ma nadzieje, że pozna tam jakąś nową, przyjazną twarz. Obiecała sobie, że nie popełni więcej tego samego błędu — nie będzie już tą szarą myszką. Postanowiła, że gdy tylko wejdzie po apelu do szkoły, przywita się z kimś. Tak po prostu. Przecież to proste, a od czegoś trzeba zacząć. Jednak czy uda jej się spełnić swoją obietnicę?
Malusiaa Herondale
ZWIASTUN
STATUS: TRWAJĄCY




Oczy w Ogniu
http://oczy-w-ogniu.blogspot.com
Budzi się pewnego dnia i nic już nie jest takie samo. Musi porzucić swój dom, bliskich, wszystko, co zna. Oddaje się w ręce państwa, które decyduje o jej przyszłości. Mogłoby się zdawać, że wie, co ją czeka, bo żyje na tym zepsutym świecie wiele lat. Lecz życie to dyktatura strachu, a każdy reżim rodzi wraz z sobą ruch oporu. Tam spotkają niebezpieczeństwa, wrogów i przyjaciół, śmierć i nową rzeczywistość, bo przecież wojna najbardziej zbliża ludzi do siebie.
Lecz, czy ona ukoi ich ból?
Czy przyniesie ulgę, gdy jej oczy staną w ogniu nienawiści?
***
Trupów wołanie
W chaosie wyodrębniam.
W tym martwym mieście
Wszystko, co mamy.
Proszę...
Chwilę zapamiętaj.
Olga S. Neilwood
ZWIASTUN | WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY




https://zimowedni.blogspot.com/
Zimowe dni przyprawione odrobiną magii.
Afuś  
Ao3 | WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.