katalogowo
„Będę nazywał cię aniołem… Moją Angel” – słyszy zaraz po przebudzeniu. Nie ma pojęcia, gdzie jest, chociaż czuje, że świat, który znała kiedyś, wyglądał zupełnie inaczej. Pozbawiona wspomnień, zdana na opiekę oraz zapewnienia tajemniczego Shadowa, próbuje odnaleźć się w świecie wiecznej nocy, w którym nigdy nie nadchodzi poranek.
Angel wie o sobie tylko tyle, że umarła – i że własnoręcznie zakończyła swoje życie. Z czasem zapomnienie staje się zbyt uciążliwe, a dziewczyna coraz mniej ufa swojemu towarzyszowi. Zdeterminowana, decyduje się za wszelką cenę rozwikłać tajemnicę własnej śmierci.
Nessa
STATUS: ZAKOŃCZONY
Ile razy można przeżywać śmierć?
Młoda dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana.
Policja odnajduje kolejne ciała - wszystkie z poderżniętym gardłem i złotówką w ustach.
Jednak historia jednej z ofiar nie kończy się wraz z wydaniem ostatniego tchu.
Zamiast trafić do Hadesu, pozostaje w świecie żywych. Śledzi poczynania kolejnych osób, które mogą mieć związek z jej śmiercią.
Tanatos unika z nią kontaktu
Tajemnic przybywa
A wydarzenia zatrzymują się w jednym dniu, powtarzając wraz z wolą zmarłej
Rolaka
ZWIASTUN | WATTPAD
STATUS: ZAKOŃCZONY
Her Final Destination
http://her-final-destination.blogspot.com/
Damien jest zauroczy Liv od chwili, w której zobaczył ją po raz pierwszy. Dręczony przez wspomnienia i zaniepokojony perspektywą obdarzenia jakiejkolwiek kobiety silniejszym uczuciem, długo waha się nad podjęciem decyzji o zbliżeniu do dziewczyny. Bardzo szybko okazuje się, że przeznaczeniu nie da się uciec i że to bywa aż nadto przewrotne – zresztą tak jak i przeszłość, która nigdy nie daje o sobie zapomnieć.
Pozornie niewinny związek ciągnie ze sobą konsekwencje, których żadne z nich nigdy by się nie spodziewało. Coś budzi się do życia – uśpione zło, które tylko czekało na okazję, żeby po latach ciszy zaatakować ponownie i tym razem być może zrównać dotychczas spokojne miasteczko z ziemią. Nikt nie jest naprawdę bezpieczny, z kolei odpowiedzi na wszelakie pytania wydają się mieć swoje źródło w jednym, jedynym miejscu…
W przeszłości.
Nessa
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Beauty and The Beast
Rok 2115. Minął dokładnie wiek od momentu, kiedy wampiry postanowiły przejąć kontrolę nad światem. Ludzie podporządkowują się silniejszym istotom, wykonują polecenia bez sprzeciwów. Większe miasta funkcjonują tak jak dawniej, ludzie wciąż chodzą do pracy, a dzieci i nastolatkowie do szkoły. Każdy obywatel wraz z ukończeniem lat osiemnastu ma obowiązek co miesiąc oddawać krew, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz najbliższym.
Anabelle Casella jest młodą dziewczyną, która przez całe swoje życia była trzymana przez rodziców w zamknięciu, w obawie przed krążącymi po świecie wampirami. Córka właściciela jednego z największych banków w Anglii oraz pielęgniarki. W dniu, kiedy ojciec dziewczyny traci wszystko mężczyzna zmuszony jest do posunięcia się do drastycznego kroku - aby nie upaść na dno postanawia sprzedać swoją córkę jednemu z najbardziej wpływowych oraz niebezpiecznych wampirów w Wielkiej Brytanii. Dopiero po przyjeździe Anabelle do posiadłości wampira rozpoczyna się horror oraz gra o przeżycie.
Ice Queen
WATTPAD | ZWIASTUN

STATUS: TRWAJĄCY
https://bez-zycia-gabrielowy.blogspot.com/
Spokojny dzień w pracy Arka przerywa pukanie do zakładowych drzwi. Trzy dziwne osoby zagryzają jego szefa, po rozmowie telefonicznej bohater dowiaduje się, że w całym mieście dochodzi do dziwnych incydentów. Ludzie atakują samych siebie i zabijają. 
Gabrielowy
STATUS: TRWAJĄCY
https://miedzy-drzewami.blogspot.com/
Brzemię krwawych wydarzeń odciska swoje piętno na rodzinie Aceli. Marek wraz ze swoją córką Letycją powracają do Polski, do posiadłości jego rodziców, którą przed czterema laty opuścili. Po kilku latach od przyjazdu Marek otwiera swój prywatny gabinet weterynaryjny, gdzie za namową Letycji, przyjmuje Deborę, córkę Pablo brata jego żony, z którym od lat nie utrzymywali kontaktu. Wydaje się, że dawna tragedia nie ma już wpływu na bieżące zdarzenia ani na więzi rodzinne - do czasu. Cała trójka zaczyna być świadkami dziwnych, nadprzyrodzonych zdarzeń, a wszystko zaczyna się po pogrzebie osoby, przez którą posiadłość naznaczona została krwią. Czy to jej sprawka, czy te wszystkie wydarzenia prowadzą do większej tajemnicy?
LeeaThorelli
STATUS: TRWAJĄCY


https://rozdzial-w-piekle.blogspot.com/
Po wiekach niezgody, nieudanych próbach pokoju i kolejnych krwawych wojnach ludzie ostatecznie się ze sobą zjednoczyli. Nastały najspokojniejsze czasy w historii, ale kto by pomyślał, że właśnie to stanie się zapalnikiem dla sił wykraczających poza ludzkie rozumowanie.
Znikąd pojawiły się szeregi przerażających kreatur wyglądem przypominające stworzenia, które ludzie od zarania dziejów tworzyli w swojej wyobraźni, czyli przeróżne demony. Ludzkość została podbita w mgnieniu oka, a ogromna armia mająca przeciwstawić się najeźdźcy rozniesiona w pył. Rasa ludzka w obawie o przetrwanie postanowiła skapitulować, prosząc nieprzyjaciela o zaprzestanie agresji. Demony, które okazały się być także inteligentnymi istotami, nieoczekiwanie zgodziły się na pokój, stawiając warunek, którego spełnienie było konieczne do pełnego porozumienia. Warunkiem demonów, by koegzystować z ludźmi, było składanie co pół roku stu swoich w ofierze.
Warunek został spełniony, ludzkość uratowana, ale czy dusza sprzedana przysłowiowemu diabłu nie oznaczała tak naprawdę jej upadku?
Dowiedz się, czego doświadczają nieszczęśnicy wybrani na ofiary w specjalnym ośrodku zwanym „piekłem”, gdzie pierwsze skrzypce grają okrucieństwo, brutalność i tragizm.
Wrath
STATUS: TRWAJĄCY
The Three Of Us 
https://diabelska-trojka.blogspot.com
Zniknięcie Loralie Veasey nie robi już na nikim wrażenia.
Młoda, szukająca wrażeń dziewczyna od wielu już lat lubiła zostawiać swoje rodzeństwo pod znakiem zapytania i przez tygodnie nie dawać znać o tym, gdzie aktualnie się znajduje. Tym razem sytuacja wygląda niemalże identycznie; puste mieszkanie, zwiędłe roślinki i zepsute jedzenie w lodówce, które zdążyło już wyhodować sobie przyjaciół. Znany schemat zmusił Dona i Vivian do czekania na pocztówkę z drugiego końca świata. Mijają tygodnie, a z Loralie nie ma żadnego kontaktu. Jedyną osobą, która zaczyna przejmować się nagłym zniknięciem siostry jest Vivian, starsza o parę minut siostra. Podejrzenia potwierdzają się, gdy pojawiają się szepty i towarzysząca im tajemnicza postać.
Ice Queen 
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Wampirzy mrok
https://wampirzymrok.blogspot.com/
Świat się zmienił. Za dnia jest odsieczą dla nieustannego strachu, zaś po zmroku staje się imperium, w którym rządzą krwiożercze potwory. To właśnie dzieci nocy, nadają rytmu w mieście, skąpanym w świetle księżyca. Dla nich jesteś, albo soczystym pożywieniem, albo desperatem robiącym wszystko by przetrwać w mroku, gdzie na każdym kroku czyhają demoniczne siły.
Ale czy na pewno? Nawet w odmętach nieprzeniknionych ciemności można znaleźć światło. Tutaj są nim wampirzy łowcy, będący ostoją zdegradowanej, przez potwory, rzeczywistości. Wraz z zachodem słońca stają naprzeciw bezwzględnych zasad, a każda noc przynosi im nowe wyzwania. Jednym z nich okazały się nie wampiry, a niepozorne, tajemnicze dziewczę, dla którego ten świat był dotychczas obcy.
Jak potoczą się jej losy, jak poradzi sobie w nowej sytuacji i w końcu jaki będzie mieć wpływ na przyszłe wydarzenia? Odpowiedź jest zaskakująco prosta, dziewczyna znikąd stanie się kimś więcej, niż zagubioną i pozostawioną samą sobie nastolatką. Teraz będzie panią losu, nie tylko swojego, a wielu niewinnych osób, które wpadły w sidła okrutnych i samozwańczych praw, zepsutego światka.
Ridiculous
ZWIASTUN
STATUS: TRWAJĄCY

https://www.wattpad.com/story/188664367-wilcze-sny
- Czego... chcesz w zamian za zostawienie mojej watahy w spokoju? - głos Flaviena zadrżał.
Mężczyzna uśmiechnął się w słońcu, błysnęły jego długie, ostre kły. Flavien oblizał wyschnięte wargi, gapiąc się na przedramię przeciwnika, gdzie wytatuowany był wąż okręcony wokoło harpunu.
- Chcę twoją córkę. Ma zostać moją partnerką.
AuroraNox
STATUS: TRWAJĄCY

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Sherlock

Obserwatorzy

Szablon stworzony przez Lune  /   Technologia Blogger   /   CREDITS X X X X X

Znajdź mnie na:

Polecane

Tomb Raider: Konfesja, 2016 Skoiastel FanFiction / Gry
Strach Nocy Monia Fantastyka / Fantasy
Mroczne Królestwo Vaderdra Fantastyka / Fantasy
Łzy Niewiernego Deneve Fantastyka / Fantasy
Ludzie Lodu i Ognia A_lionne FF / Pieśń Lodu i Ognia
Love of Accident Maarit Obyczajowe
Dworce i sufity Hiroki Poezja

Rozdział miesiąca – marzec

Rozdział roku 2019

TERMINARZ

Terminarz


20.05.2020
→ pełna aktualizacja spisu;
→ wpis organizacyjny;

22.05.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

25.05.2020
→ wyzwanie pisarskie;

27.05.2020
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – kwiecień”;

28.05.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

29.05.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

31.05.2020
→ wyzwanie pisarskie;
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – kwiecień”;

01.06.2020
→ wpis urodzinowy;
→ publikacja rozdziałów biorących udział w ankiecie na „Rozdziału miesiąca – maj”;

05.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

07.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

10.06.2020
→ reklama nowych blogów;

12.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

14.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

19.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

21.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

23.06.2020
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – maj”;

24.06.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – maj”;

26.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

28.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

30.06.2020
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – maj”.