Sport

Lucky One
https://neverbeluckyone.blogspot.com/
Losy wszystkich ludzi są ze sobą powiązane. Siostra Stephana Antigi podrzuca mu pod drzwi swojego syna. Andrzej Wrona wpada na pasach na pewną rudowłosą Francuzkę. Guillaume Samica cieszy się życie u boku żony i malutkiej córki. Sharone Vernon - Evans spotyka na ulicach Warszawy tajemniczego chłopaka.
Cztery z pozoru różne historie. I tylko jedno rozwiązanie.
Violin Finnigan
STATUS: TRWAJĄCY
Na dłużej niż na zawsze
Naśmiewam się z chmur,
mam słońce u stóp,
apetyt na miłość
ogarnia mnie znów.
Dwoje młodych ludzi, kot i lody pistacjowe. To zdecydowanie nie może skończyć się dobrze.
Violin Finnigan
STATUS: ZAKOŃCZONY
Zachmurzeni
https://www.wattpad.com/story/117774466-zachmurzeni
Związek Carter Harvelle i Sergio Ramosa nie przetrwał, a oni wciąż uczą się bez siebie żyć. Kiedy Carter jest wreszcie gotowa ruszyć naprzód, Sergio postanawia pomóc jej zaakceptować przeszłość.
Juliet
STATUS: ZAKOŃCZONY
„To co zraniło Cię raz, może zranić Cię dwa razy”.
http://to-co-zrani.blogspot.com/
„Życie dwóch osób zmienia się o 180 stopni.
Ona:
Oliwia Staszewska
On:
Stephan Leyhe
Ona:
Policjantka
On:
Skoczek narciarski
Ona:
Przyjaciółka Andreasa Wellingera
On:
Przyjaciel Wellingera
Ona:
W trakcie rozwodu
On:
W nieudanym związku
Kiedy się spotykają, zakochują się w sobie. Czy będą potrafili być szczęśliwi? Jakie przeszkody będą musieli przejść? Jak namiesza w ich życiu Thomas, mąż Oliwii?”
♥ нoney_ѕυnѕнιne ♥
STATUS: TRWAJĄCY„W oczach Twych na codzienność znajdę broń...”
https://niemozemysiepoddac.blogspot.com/
To nie kolejna banalna historia o życiu usłanym różami. To nie kolejna opowieść o zakochujących się w sobie kobiecie i mężczyźnie, od pierwszego wejrzenia. To historia o bohaterach swojego życia, pokonujących kolejne przeciwności, niepewności, osobiste tragedie i raniące uczucia, które nie dają tak łatwo o sobie zapomnieć. Tutaj zdarzyć może się dosłownie wszystko.
Bohaterowie opowiadania stają na środku boiska aby rozegrać najważniejsze mecze w swoim życiu, a to wszystko co spotyka ich po drodze to jedynie dodatek, który może mieć znaczący wpływ na wynik tego niełatwego spotkania. Czy Łukasz Piszczek, Marco Reus i Borussia Dortmund wygrają mecze o własne szczęście?
Evie.
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
„Życie zdobywa wartość dzięki miłości”.
Życie lubi płatać figle. O tym przekonały się dwie młode osoby.
Emilia. Studentka ostatniego roku psychologii. Od ponad 5 lata mieszka we Włoszech. Uparta, zawsze dążąca do wyznaczonego celu. Nieznosząca sprzeciwu. Nigdy nie ulega nikomu. Pozytywnie zwariowana. Ona zawsze ma racę, gdy nawet jej nie ma. Bo zawsze ma jakieś argumenty. Jeszcze nigdy nie zaznała tej prawdziwej miłości. Ma młodszą siostrę, która ma 5 lat. Jej matka jest Polką, a ojciec Bułgarem. Po rozwodzie rodziców zamieszkała z matką. Jej matka 6 lat temu ponownie wyszła za mąż, za Włocha. Z ojcem zawsze miała dobry kontakt, a z matką się nigdy nie dogadywała.
Chono. Młody siatkarz grający na pozycji rozgrywającego we włoskim klubie z Modeny. Z pozoru spokojny, ale gdy się go lepiej pozna, potrafi zaleźć za skórę. Ma młodszego brata bliźniaka, a także dwóch starszych braci. W Polsce bardzo dobrze się czuje. Pokochał ten kraj. Miał już dziewczynę, która go zdradziła.
Co się stanie gdy się pierwszy raz spotkają? Czy w końcu będą potrafić pokochać tą prawdziwą miłością? Jak potoczy się ich życie?
♥ нoney_ѕυnѕнιne ♥
STATUS: TRWAJĄCY
Ambrose, Reigns i wielka draka w WWE
 Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?
Sleepka Ambrose
STATUS: ZAWIESZONY (01.01.2018)
https://morderczyset.blogspot.com/
W momencie, gdy podpisujesz pierwszy kontrakt i zostajesz trenerem reprezentacji, stajesz się członkiem wyjątkowej grupy osób. Każdy trener ma swoje tajemnice. Ale łączy ich jedna.
Co skrywają podziemia Rzymu? Dlaczego ktoś porwał trzech siatkarskich trenerów? I co ma z tym wspólnego duch Huberta Jerzego Wagnera?
Violin Finnigan
STATUS: ZAWIESZONY [04.07.2018]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.