Fairy Tail

Paranormal Activity Club
http://paranormalactivityclub.blogspot.com/
Świat po czterech wojnach pragnie się odbudować, jednak zwiastuny pokoju zostają zniszczone przez ambicje, powoli przeistaczające się w chorą manię zemsty. By przegnać niebezpieczeństwo, potomkowie założycieli „Fairy Tail” stają naprzeciw tajemnicy sprzed lat. Poszukując prawdy, odnajdują kolejne fragmenty układanki, nie wiedząc, że są tylko pionkami od początku istnienia tej gry. Od chwili narodzin, aż po "przypadkowe" spotkanie, ślub i dalszą walkę o przetrwanie.
Rolaka
ZWIASTUN
STATUS: ZAKOŃCZONY
Smocze Królestwo
http://smocze-krolestwo.blogspot.com/
Przeznaczenie nie wybacza
Przeznaczenie nie daje pójść własną ścieżką
Przeznaczenie jest bezlitosnym bytem, wypełnionym bólem i cierpieniem
Ani Natsu, ani Lucy nie wiedzieli, że ten jeden dzień zmieni całe ich życie.
Odrzuceni. Skrzywdzeni. Wygnani.
Choć sądzili, że spędzą całe życie w Fairy Tail, to los zgotował im całkowicie inny świat, w którym zaczną egzystować.
Ich prawdziwa wędrówka rozpoczyna się dopiero w momencie, gdy oboje wyruszą w podróż pełną przygód i niebezpieczeństw. Poszukując prawdy i spokoju, wciąż zadają sobie pytanie: dlaczego?
Nie mając żadnego wyboru, muszą przyjąć „nowe życie” i przejść drogę przeznaczenia, która została im narzucona 1000 lat temu.
Rolaka
ZWIASTUN
STATUS: ZAKOŃCZONY
Fairy Tail. Historia Laxusa Dreyara.
http://www.fairy-tail-historia-laxusa.blogspot.com/
"Mam na imię Laxus i jestem cholernie wkurzony." Nie napiszę tu o wspaniałym, błogim dzieciństwie Gromowładnego boga. Nie dowiecie się niczego o kwiatach, motylkach i małych dzieciach, wesoło biegających po łące czy placu zabaw. Nie zapraszam nikogo, kto ma ochotę poczytać romans na miarę Harlequina. Nie będzie głębokich wyznań miłosnych, ani trzymania się za łapki w świetle księżyca. Jeśli tego oczekujecie, proszę, przejdźcie obojętnie obok mojego bloga. Historia, którą opiszę, nie nosi znamion szczęścia czy dostatku, ponieważ nie było na nie miejsca w życiu Laxusa, a jeśli nawet, to nie zagrzały go długo. Przedstawiam historię, która wcale nie musi się podobać przeciętnemu czytelnikowi ze względu na złość, nienawiść, zdradę i okrucieństwo, które stały się udziałem Dreyara. Próbując żyć w świecie pełnym hipokrytów sam stawał się jednym z nich, a dusza dawniej nie znosząca ograniczeń, sama zaczęła je sobie narzucać. Czy masz odwagę poznać prawdziwego Gromowładnego boga?
"A w ogóle, kim ty, do diabła jesteś i co tu robisz?"
Rhan Boleyn
STATUS: TRWAJĄCY
Pozory czasem mylą
https://rolaka-fanfiction.blogspot.com/2018/11/pozory-czasem-myla-premiera.html
Wraz z pierwszym dniem jesieni bolesne wspomnienia zawsze odżywają.
Wraz z drugim dniem jesieni znowu próbują być zapomniane.
A gdy trzeci dzień przybywa, okazuje się, że przeszłość jeszcze nie dobiegła końca.
Lucy wciąż boryka się z traumatycznym zdarzeniem z przeszłości, choć stawia kolejne kroki ku lepszej przyszłości. Świat wokół zmienia się, poznaje nowych ludzi, akceptuje siebie i bliznę na policzku.... Jednak mury nie opadają.
Kolejne budynki stają się ofiarą podpalacza.
Kolejne wskazówki nakazują mieszkańcom miasta milczenie.
A kolejne pytania wskazują na związek podpaleń z porwaniem sprzed dziesięciu laty.
Bo można wybaczyć, ale nigdy zapomnieć...
Rolaka
STATUS: TRWAJĄCY
Wspomnienia z Fairy Tail
Miko Sakana dostaje się do gildii magów Fairy Tail i zaczyna swą przygodę. Nikt nie wie o jej tajemniczej przeszłości... zresztą ona sama nie jest jej pewna. Wychowała się w domu dziecka i nigdy nie poznała swoich rodziców. Choć może niedługo coś się zmieni...
Reiko Chino
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.