Literackie

Czytelnia rehab-e 
http://czytelnia-rehab-e.blogspot.com
 Jeśli szukasz opinii na temat niebanalnych, ciekawych książek, to właśnie miejsce dla Ciebie. Nie znajdziesz tu samych bestsellerów i nowości, jak na innych książkowych blogach, ale na pewno znajdziesz dużo dobrej literatury. Zapraszam! 
rehab-e
STATUS: TRWAJĄCY
Gaj Ocen
https://www.wattpad.com/568265736-gaj-ocen-oceny-opowiada%C5%84
Oceny opowiadań.
Gayaruthiel
STATUS: TRWAJĄCY
http://niecodzienne-cos.blogspot.com/
Tu spotkał się świat artystyczno-literacki, w aromacie kawy i ciastek, w dymie papierosowym, prowadzono długie wielogodzinne rozmowy.
Niecodzienne coś artystyczno-literacki świat, to miejsce dla tych, którzy chcą choć na parę chwil oderwać się od monotonii życia, zanurzyć w prozie lub poezji, odizolować się od zwyczajnych i typowych czynności. Strona powstała w aromacie kawy i ciastek z pominięciem dymu papierosowego. Prowadziłam długie wielogodzinne rozmyślenia nad tym blogiem i zdecydowałam, że pojawiać się tu będą artykuły, opowiadania, recenzje, tłumaczenia oraz wiersze, że będzie to taki zlepek tekstów, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Postanowiłam stworzyć coś niezwykłego, niecodziennego, znudzona tą codziennością i rutyną kolejnych dni. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba.
Cytat: Piotr Matywiecki – „Twarz Tuwima”
Agnieszka
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.