Inne (HP)

https://miloscdramione.blogspot.com/
Hermiona oraz jej przyjaciele wracają do Hogwartu. Niestety Golden Trio się rozpada. Naszą bohaterkę czeka nowa miłość oraz złożenie broni ze swoim największym wrogiem Draconem, który postanawia się zmienić na lepsze. Czy odwieczna walka między sobą się skończy? Czy główni bohaterowie zmienią nienawiść w coś innego? Tego dowiecie się w tym blogu. Zapraszam do czytania oraz pisania swoich wypowiedzi na dany rozdział. 
 mała gwiazdka
STATUS: ZAKOŃCZONY
After all this time? Always
https://opowiadania-hp-arose.blogspot.com/
Blog jest poświęcony uniwersum Harry'ego Pottera. Publikowane tu są opowiadania różnej maści, ale zawsze dotyczące życia czarodziejów. Mogę publikować różne shipy jak i różne historie, niektóre opo będą pewnie nawet o moich wymyślonych bohaterach, ale mam nadzieję, że tak czy siak się wam spodoba.
Arose
STATUS: TRWAJĄCY
Trzy fanfiki na jednej stronie i każdy osadzony w świecie Harry'ego Pottera:
1. Polska Szkoła Magii i Czarodziejstwa - dowiedz się jak wygląda życie czarodziejów oraz młodych adeptów magii w naszym kraju!
2. Powojenne życie Hermiony G. - czy młoda czarownica zostanie z Ronem czy może wybierze sobie kogoś innego?
3. Voldemort ubiera się u Madame Malkin - Peter Pettigrew prowadzi bloga. Uwaga! Ból brzucha ze śmiechu gwarantowany!
Szczęśliwa Trzynastka
STATUS: TRWAJĄCY
Haftowali Ci, Robinie, smutne oczy rudą krwią.
https://robin-mroczne-czasy.blogspot.com/
 Opowiadanie oparte jest na serii książek i filmów Harry Potter autorstwa J.K Rowling. Wybrałem czasy, w których Hermiony Granger nie było na świecie, Huncwoci bawili się samochodzikami. Postawiłem na młodość drugoplanowych postaci, okres gwałtownego rozwoju Śmierciożerców, młodego Voldemorta. Przeczytacie nie tylko o Lucjuszu Malfoy'u, Bellatriks Lestrange, ale także młodym Voldemorcie. Wszystko to zostanie przekazane z perspektywy młodego Robina, członka czystokrwistej rodziny z zasadami.
 Annoying Cat
STATUS: TRWAJĄCY
Hunulv Fanfiction
http://hunulv-fanfiction.blogspot.com/
Opowiadania Potterowskie autorstwa własnego, a także twórczość radosna bez fandomu.
Hunulv
STATUS: TRWAJĄCY
 Miniaturki DOSME – Doskonale Oddające Szaleństwo Mojej Egzystencji
http://miniaturkidosme.blogspot.com/
Miniaturki Dosme są zbiorem opowiadań jednoczęściowych, chociaż stale zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę (do tej pory dwa: "Bo dwie połówki tworzą całość" i "Zimowa misja", które mają kilka rozdziałów). Co wyróżnia moje opowiadania? Przede wszystkim różnorodność pairingów i postaci- piszę o kanonicznym Hinny, jak i niekanonicznym Dramione, popularnym Sevmione i wymyślonym Dolus (Dolores Umbridge i Albus Dumbledore), parze hetero jak Blinny oraz homo niczym Drarry, a także pairingowe Jily i bezpairingową relację Narcyzy Malfoy. Podałam tu kilka przykładów, które jednak doskonale pokazują główną ideę- na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo skoro ja nie ograniczam się z pomysłami, to dla czego Ty miałbyś?
BellatriX
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.