katalogowo

BITWA KATAN
http://bitwa-katan.blogspot.com
Naruto nie ma kochającej żony, ale za to zajmującą pracę. Rodzina Uchiha jest większa niż się wydaje i nadal okryta hańbą oraz zagrożona klątwą klanu. Rodzi się Josuke, który ma wszystko zmienić, od którego oczekuje się za dużo. Sakura zaś skrywa niejedną tajemnie. Odbudowana Wioska Wiru po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi jest ogromnym zagrożeniem dla Konohy i wszystkich ludzi. Dlaczego?
Bitwa Katan dopiero się rozpocznie.
Sharona
STATUS: ZAKOŃCZONY
Carousel of chances SS
http://www.carousel-of-chances-ss.blogspot.com/
Historia przedstawia losy Sasuke, który jako jeden z trzech prezesów ogromnej firmy "Uchiha Company", musi sprostać wymaganiom swojego dziadka - Madary Uchihy - który stawia przed nim bardzo nieciekawe ulitimatum: "albo zrobisz tak jak ja chcę, albo zostajesz bez grosza przy duszy". Wybór na pierwszy rzut oka jest dość oczywisty, ale czy na pewno? Sakura nieświadomie lawiruje w jego życiu, a on ma mnóstwo szans, aby ją poznać, jednak nie wykorzystuje ich, czego później bardzo żałuje.
Karuzela kręci się, oni wsiadają i wysiadają. Szkoda, że nie w tym samym czasie.
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY
Patrzysz na mnie, a ja tak bardzo zastanawiam się o czym myślisz, że nie jestem w stanie wziąć głębszego, niż szybki wdech, oddechu. Zachłyśnięta oczekiwaniem siedzę przed tobą i napawam umysł twoim widokiem, ponieważ nadal nigdy nie wiem, jak szybko znów przyjdzie ci odejść. Chcę mieć cię trochę na zapas, tak osobiście, tak tylko dla siebie. Tak, żebym zawsze, spoglądając w lustro, mogła się przyznać, że próbowałam; że naprawdę ze wszystkich sił próbowałam.
Ja chcę walczyć. A ty?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY
Hontō no Yume
https://itasaku-honto-no-yume.blogspot.com/
ItaSaku – krótka, składająca się z sześciu rozdziałów, historia dzieje się w czasach Drugiej Wielkiej Wojny Shinobi. Opowieść jest całkowicie niekanoniczna, jednak wszystkie postacie występują w kanonie Naruto.
Sakura – młoda kunoichi z Amegakure, podążająca za ideami swojej rodziny oraz pragnąca od życia czegoś więcej.
Itachi – chluba swojego klanu, członek ANBU, którego tajemniczość i wewnętrzna sprzeczność racji pobudza emocje, głęboko zakorzenione w świadomości.
Historia nie jest romantyczna, ale ma swój klimat. W końcu wojna i miłość są sobie bliskie.
 Adaline
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Kin z Otogakure
Pomyśl co czujesz, gdy budzisz się nagle w nieznajomym miejscu, a ostatnie, co pamiętasz, to śmierć swojej najlepszej przyjaciółki i fioletową otchłań? Przez rok żyjesz samotnie. Powoli zapominasz, co znaczy być shinobi. Nie trenujesz, czyli nie robisz tego, co kiedyś kochałaś, bo za dużo Cię to kosztuje psychicznie.
Zwykle w takich sytuacjach zwracasz się rodziców, prawda? Pewnie byś tak zrobiła/zrobił. Kin też chciałaby mieć taką możliwość...
Jej matkę porwano tej samej nocy, gdy ojca zamordowano.
Jednak pewnego dnia, do Kornu przyjeżdża chłopak podający się za jej brata oraz drugi - jego przyjaciel. Opowieść pierwszego wstrząsnęła dziewczyną.
Czy odważy się wyjść ze swojej "jaskini" i pomóc członkom swojego klanu?
Już ostatnie pytanie, aby was nie zanudzać.
Czy Shen - przyjaciel Roshi'ego (brata), będzie miał jakiś udział w jej życiu?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY
Nine Crimes SS 
http://nine-crimes-ss.blogspot.com/
Co, jeśli śmierć wcale nie przychodzi pod postacią przerażającej kostuchy, a ukochanej osoby? 
Haruno Sakura
"Bo żyć też trzeba umieć, 
a uniwersalnego sposobu nikt nie rozdaje za darmo."
Uchiha Sasuke 
"Każdy posiada inne poczucie realności zdarzeń. Nie interesuje mnie twoje. Znam swoje, więc moja własna rzeczywistość w zupełności mi wystarczy. "
Dziewięć zbrodni dopiero zaczęło zataczać swe koło.
Co zrobisz, jeśli padnie na ciebie?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY

Sześć godzin
http://6-godzin-ss.blogspot.com/
Jedna misja odmienia dotychczasowe życie Sakury Haruno, której drużyna ma za zadanie schwytać ostatniego członka niebezpiecznej organizacji. Chwila nieuwagi decyduje o policzonym czasie dziewczyny. Sześć godzin. Trzysta sześćdziesiąt minut.
Przeżyje albo umrze.
6 godzin strachu, cierpienia. Niepewności. 6 godzin na życie i miłość.
A co ty zrobiłbyś z ostatnimi sześcioma godzinami życia? Pamiętaj jednak o jednej zasadzie: istnieje cień szansy, że przetrwasz.
Okeyla
WATTPAD
STATUS: ZAKOŃCZONY
"… Czasami chce mi się rzygać tą miłością. Ileż można tęsknić za czymś, czego nigdy nie było? Ile można wylać łez dla miłości nierealnej. Dla człowieka nierealnego. Czy, paradoksalnie, nie byłabym szczęśliwsza nie-kochając?
‒ Jesteś makiem na wietrze, spowitym krwią, a ja jestem jak płatek wiśni, który zrywa się do lotu i opada bardzo daleko od łąki. I właśnie dlatego nie mogę z tobą iść. Właśnie dlatego ty nie chciałeś, żebym z tobą szła, pamiętasz? - przełknęłam ślinę, wzbraniając przed powiedzeniem tego, co winnam powiedzieć już dawno temu. W chwili zjednania się jednak naszych oczu, wyszeptałam:
- Nie będę już czekać. Chce żyć. Odrodzić się… jak Konoha. Poturbowana, zniszczona Konoha. To moja szansa. I wiem też, że wtedy, kiedy mi odmówiłeś również chciałeś mi ją dać. To t w o j a ścieżka odkupienia; tak powiedziałeś.
Trwaliśmy tak ułamek sekundy; tyle mi wystarczyło. Zamknęłam oczy, bo wiedziałam, że to właśnie uczynić należy, że to rani, ale że zrani bardziej, gdy tego nie zrobię. Pozwoliłam łzom opuścić wartę. Poczułam jeszcze jego oddech przy uchu i usłyszałam głos:
‒ Nie ‒ powiedział twardo, by dodać miękkim barytonem: ‒ Ty jak przebiśnieg, który nie doczekał wiosny.
A kiedy uchyliłam moją małą kurtynkę...
Sasuke odszedł już na zawsze."
Mitshie
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Czy jeszcze kilka lat temu, ktoś miałby czelność wysnuć pomysły, na tak irracjonalną przyszłość dla Dyary - szczęśliwej dziewczyny, posiadającej kochającą rodzinę? Ktoś na górze jednak się odważył i wywrócił jej życie górą do dołu.
Nikt się nie spodziewał, że w tak zadziwiająco krótkim czasie straci wszystko, co miała. Czy znajdą się ludzie, którzy jej pomogą? Czy własnie oni jeszcze bardziej ją pogrążą?
Jej pierwsza tragedia? - wymordowanie całego klanu Uchiha, jej rodziny.
Druga? - ....
Trzecia? - ...
Będzie ich zdecydowanie więcej. Czy ktoś jej jednak pomoże w tym bagnie zwanym życiem?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY
Above us
https://above-us-sasusaku.blogspot.com/
On nigdy nie przestał jej kochać.
Ona zarzuciła mu brak uczucia.
On został oszukany.
Ona okłamała go z premedytacją.
On mógłby jej wybaczyć.
A ona?
Co zrobią, kiedy los ponownie ich ze sobą złączy? Zwłaszcza, gdy na ich drodze stanie chore na zespół Aspergera dziecko?
Gemi Ni
STATUS: TRWAJĄCY
Danger is a beautiful thing when it is purposefully sought out

Jedynym, co mnie najbardziej przerażało to to, że na samym końcu tonęłam. Z każdą sekundą, minutą, godziną. Wcześniej miałam wszystko, co dusza może zapragnąć: przyjaciółkę, rodziców, ich miłość. A mimo wszystko dryfowałam w przestrzeni czasu patrząc, jak przelewa mi się on przez palce. Brakowało mi jednego - celu. Wszystko to, było dla mnie bezbarwną tułaczką przez codzienność. Aż do tego momentu. W końcu, każdy chce być wolny, prawda?
Shayen
STATUS: TRWAJĄCY
http://ulotne-szepty.blogspot.com/
Jedno martwe dziecko stawia na nogi niemal całą Konohę. Przypuszczenia i mnóstwo tajemnic, jakie zabrali do grobu Uchiha nie stawiają sprawy w lepszym świetle. Szepty i intrygi, wszystko po to, by pozbyć się ciała, które według części społeczeństwa jest przeklęte. Ile jest w stanie poświęcić Sasuke, by dowiedzieć się prawdy o chłopcu z Sharinganem?
Zek
STATUS: TRWAJĄCY
https://predkosc-ucieczki.blogspot.com/
Kakashi Hatake, kapitan oddziału ANBU, otrzymuje misję, której wykonalność balansuje na granicy absurdu. Pokój, który z wielkim trudem udało się utrzymać od zakończenia Trzeciej Światowej Wojny Shinobi wisi na włosku. W poszukiwaniu pomocy, Kopiujący Ninja schodzi na piąty poziom tajnego więzienia ANBU, gdzie czeka na niego znudzona więźniarka, marząca o słodkich owocach kaki.
Szalone Guru
STATUS: TRWAJĄCY
https://im-a-kitty-cat-ss.blogspot.com/
„Nigdy nie wierzyłam w to, że czarne koty przynoszą pecha. No bo jakim cudem akurat większa ilość ciemnego pigmentu w sierści ma decydować o czyimś losie? Najwidoczniej – wcześniej uznawane przeze mnie za bezdennie głupie – ludowe przesądy mają w sobie ziarno prawdy.
Sasuke, przyszykuj się na alternatywną wersję tego zabobonu; bezdomnym, czarnym, a w szczególności wrednym sierściuchom nieszczęście będzie przynosić Sakura Haruno. Psia mać.”
Harucchan
STATUS: TRWAJĄCY
„I'm glad it was with you, and nobody else”.
https://zapiski-izanami.blogspot.com/
Zapiski są miejscem, gdzie czytelnik znajdzie historie związane z uniwersum Naruto. Poczynając od jednopartówek, kończąc na kilkurozdziałowych opowiadniach.
Opowiadania będą poświęcone kanonicznym paringom, ale również pojedynczym postaciom.
Izanami Hell
STATUS: TRWAJĄCY
Jeżeli istnieje raj, a w nim wieczna szcześliwość, to musi być tam przeraźliwie nudno
https://przerazliwie-nudno.blogspot.com/
Zbiór jednopartówek ze świata Naruto, w rolach głównych dominują pary kanoniczne, ale nie tylko.
Banshee
STATUS: TRWAJĄCY
Kazoku no Atama no Seikin 家族の頭の責任
„Odpowiedzialność głowy rodziny” 
https://kazoku-no-atama.blogspot.com/
Daichi Ochida zmuszona zostaje przyjąć tytuł głowy klanu. Dziewczyna przybiera męskie imię, nosi męski strój, jednak niekoniecznie ukrywa się ze swoją kobiecością. Życie nie oszczędza jej, zsyłając na jej drogę jedno nieszczęście za drugim. Z czasem okazuje się, że jeden z członków jej byłej drużyny znalazł się w podobnej sytuacji. Interesy, które prowadzą ich klany, łączą ich ze sobą... tylko w jaki sposób? Rodzą nienawiść czy miłość? Kim jest ten chłopak z dawnych lat? I jak odnajdzie się on w zawiłym świecie demonów, a nawet bezpośrednio w ich domu?
„Demony z natury były niepokornie i nie lubiły nikomu się podporządkowywać. Ten szczególny demon został postawiony między młotem a kowadłem. Mógł podporządkować się śmierci (...) lub też zastosować się do woli zielonookiej i postawić się bożkowi. Walka z shinigami była absolutnie bezsensowna(...), jednak sama jej wizja dawała chociażby teoretyczną szansę na coś dalej. Po śmierci nie było już nic. Obstając po stronie Ochidy demon mógł przynajmniej żywić nadzieję, że uda im się jakoś wyjść z opresji, a więc po tym wszystkim wciąż będzie na nich czekać coś. Coś - niezdefiniowana przyszłość, a raczej nierealne, pobożne życzenie, marzenie o przyszłości należące do osoby, której przyszło się żegnać z własnym żywotem przedwcześnie. Niemniej, „coś" zawsze było lepsze niż „nic".
„Wiesz, liczę na szybko, więc popraw mnie jeśli moje rachunki się nie zgadzają, ale... mając ciebie u boku obstawiam, że przyjdzie nam zmierzyć się jeszcze z jakimiś dwoma Armagedonami, a potem to już wyjdziemy na prostą... przynajmniej taką mam nadzieję”.
Kita(北)
STATUS: TRWAJĄCY
On w swoim krótkim życiu stracił mamę, babunię i dach nad głową. Ona miała wszystko,
a mimo to nie potrafiła tego docenić i robiła z siebie ofiarę losu.
Jedno krótkie spotkanie otworzyło ich serca.
Jedna decyzja odmieniła ich na zawsze.
Kaori Fukao
STATUS: TRWAJĄCY
Mam na imię Mio
https://watashi-no-namae-wa-mio-desu.blogspot.com/
Według Japończyków imię „Mio” oznacza piękną więź.
Według Sakury jest ono szansą na zażegnanie starej osobowości.
Według Itachiego odzwierciedla tajemniczą kobietę, pojawiającą się w jego snach.
Według innych nie wróży niczego dobrego.
A według Ciebie, jaką rolę odegra „Mio”?
Gemi Ni
STATUS: TRWAJĄCY
Nim zgaśnie słońce 
http://nim-zgasnie-slonce.blogspot.com/
 Neji usiłuje rozwikłać zagadkę klanu Hyūga, którą odkrywa przypadkowo, gdy próbuje pomóc Hinacie będącej w dużym niebezpieczeństwie. Kakashi ma problemy miłosne, Naruto wreszcie wraca z dwuletniego treningu, a Shizune grozi depresja. W tym czasie nowy wróg czeka u bram. 
Forfeit
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCYOdnajdź mnie w mroku
http://ogien-konohy.blogspot.com/
Wiesz, doszłam do wniosku, że nie wszystko jest tym, na co wygląda. Bycie shinobi wcale nie oznacza dorosłości, rodzicielstwo bezgranicznej miłości, przywództwo silnej woli, a ręce umazane krwią wciąż mogą czynić dobro. Ogień Konohy nie świeci wystarczająco mocno, żeby odgonić cienie i ukazać świat w jego prawdziwej formie. Szczerze mówiąc, chyba zbyt wielu ślepo na nim polega... nie uważasz? Czasami mam wrażanie, że warto odwrócić wzrok w całkowicie innym kierunku, może akurat tam widok będzie bardziej klarowny.
Sayuri7
STATUS: TRWAJĄCY
Po prostu Gaara
https://poprostugaara.blogspot.com/
Zgodnie z tytułem bloga, będzie to miejsce, gdzie można po prostu znaleźć Gaarę. Lata temu pisałam opowiadania, które jedynie zajmowały mi miejsce na laptopie, ale ostatnio postanowiłam to zmienić. Niech i inni fani tej postaci mogą spróbować znaleźć nowe opowiadania, które dotyczyć będą Gaary.
Sayuri Shirai
STATUS: TRWAJĄCY
Ride or die, remember?
Historia rozgrywająca się w świecie rzeczywistym, nastawiona na akcję, romans i przede wszystkim więzy międzyludzkie, tak rzadko dziś spotykane.
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY
http://the-silent-scream-ss.blogspot.com/
K r z y c z a ł a.
Z całych sił. Z wnętrza duszy. Prosiła. Błagała. Uciekała.
K r z y c z a ł a.
Powrócił do Konohagakure. Nowe informacje wstrząsnęły jego światem. Wprowadziły chaos w odmęty jego umysłu. Przypatrywał się uważnie; widział. Kłamstwo zamykające oczy wszystkim wokół.
K r z y c z a ł a.
Niemo. Nikt nie widział. Nikt nie słyszał. Doszczętna cisza wlewała się zewsząd.
Z a m i l k ł a.
Okeyla
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Uchiha Sarada Diares
https://uchihasaradadiares.blogspot.com/
Mówi się, że nikt tak jak ludzie, nie potrafi kochać i nienawidzić jednocześnie. Kochać do granic możliwości nienawidzić, tak bardzo pragnąc zemsty… Nigdy nie byłam zwyczajna. Od kiedy pamiętam, w moim życiu było mnóstwo silnych osób. Ja byłam jedną z nich, a przynajmniej starałam się nią być. Moja mama była rozpoznawalna jako jedna z najlepszych medycznych ninja na świecie, spadkobierczyni Byakugō no In. Mój tata był jednym z ostatnich, ocalałych członków klanu Uchiha oraz reinkarnacją Indry Ōtsutsuki. Posiadacz Wiecznego Mangekyō Sharingan i Rinnegan. Czyni mnie to hybrydą, a w zasadzie trybrydą. Nazywam się Sarada Uchiha i jestem spadkobierczynią prawie wszystkiego, co sam świat już przyniósł.
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY
Upity Zaraki Sekai
http://heroine-in-my-sekai.blogspot.com/
 Miejsce, w którym może stać się dosłownie wszystko. Będzie wam dane porzucić Narutowskie uniwersum i spędzić czas z Madarą i Hashiramą w świecie post-apokaliptycznym czy też dowiedzieć się czym jest Krucza Miłość!
Jeśli nie boisz się porzucenia schematów – chwyć mnie za rękę i daj zabrać w podróż wraz z twoimi ukochanymi postaciami!
Berieal Shinzoku
STATUS: TRWAJĄCY
War of Change
https://last-warning-and-courtesy-call.blogspot.com/
Tokio. Skorumpowane władze, sądy i policja opanowane przez mafię, wojny gangów, zaginięcia, morderstwa, wyroki, narkotyki, handel bronią, przemyt. I gdzieś po środku tego chaosu ludzie, którzy nie chcą poddać się systemowi, pragną zemsty. Kiedy inni zdążyli spuścić gardę, oni nadal walczą o wolność i bezpieczeństwo w tym popieprzonym świecie.
To opowieść o grupie przyjaciół, która poza szarą codziennością, próbuje zawalczyć o sprawiedliwość, prowadzi podwójne życie i odczuwa tego skutki w pełni.
Do czego doprowadzi ich nieugiętość i wierność własnym ideałom? Czy są w stanie wygrać tę rozgrywkę?
Yorumi Nateko & Yumiko Sasaki
STATUS: TRWAJĄCY
 Sakura Haruno, po ponad dwudziestu latach postanawia diametralnie zmienić swoje życie oraz aspołeczny charakter. W tym celu wyjeżdza do stolicy i poznaje kilka ciekawych osób. W tym i jego.
Banshee
STATUS: TRWAJĄCY
Wyrzuciliśmy ich z naszego życia, ponieważ tak było łatwiej. Odwrócić głowę, nie widzieć, nie słyszeć. Tak trudno było podać im dłoń i pomóc. Pozostawiliśmy ich samych sobie, a oni musieli zdobyć siłę, by poukładać swoje życie i... wybaczyć nam. Chcieli powrócić do naszego życia i znów być jego częścią. Być czymś więcej niż zapomnianymi istnieniami.
Bohaterowie M&A Naruto opowiadają o swoich pierwszych krokach w dorosłości, błędach, miłostkach, grzechach, namiętnościach. Usiądź i wysłuchaj. Teraz tylko tyle możesz dla nich zrobić.
Kaori Fukao
STATUS: TRWAJĄCY
zostanie-blizna.blogspot.com
 Ren Uzumaki żył w prostym świecie shinobi, miał brata, kochającą kuzynkę, przyjaciół i rywali. Panował pokój. Wioska miała dwóch Hokage. Jego życie było sielanką do... incydentu w lesie Kraju Ognia. Wtedy dowiedział się o spisku i poznał prawdę. Jedno wydarzenie wpłynęło diametralnie na młodego Uzumakiego. Zderzył się z brutalną rzeczywistością bycia ninją.
Sharona
STATUS: TRWAJĄCY
https://konohasenjuuchicha.blogspot.com/
Blog jest poświęcony skomplikowanym relacjom pomiędzy rodami Senju, a Uchiha. Te dwie siły ścierały się od wieków, chcąc udowodnić przeciwnikowi swoją wyższość i nic nie wskazuje na to żeby ta sytuacja miała się zmienić. Głęboko zakorzeniona w genach chęć rywalizacji, wciąż dochodzi do głosu i burzy krew potomków tych wyjątkowych klanów.
Itachi jest byłym członkiem Anbu i jednym z najlepszych shinobi Konohy. Tajemniczy, chłodny geniusz zasilający szeregi Konohy, niepozbawiony uroku typowego dla Uchiha, gwarantującego mu uwielbienie większości kobiet.
Liv jest natomiast potomkinią klanu Senju i jedną z bardziej znaczących kunoichi w wiosce. Nie tylko włada stylem wody na poziomie Tobiramy Senju, ale również biegle używa techniki Latającego Boga Piorunów Minato Namikaze.
Ta dwójka od najmłodszych lat nauczona została wzajemnej niechęci, więc z trudem tolerują swoją obecność przyprawiając o ból głowy obecną Hokage. Dwójka utalentowanych shinobi nie potrafiąca pracować ramię w ramię.
Co się stanie, gdy przewrotny los sprawi, że drogi Liv i Itachiego się skrzyżują? Czy pokonają wzajemną niechęć, gdy sytuacja zmusi ich do pracy razem? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w moim blogu.
Moje opowiadania to mieszanina akcji, szczypty humoru i przygody z lekkim romansem. Losy bohaterów toczą się zarówno w świecie mangowym jaki i rzeczywistym, wszystko zależy od fika.
Dita Regnif
STATUS: TRWAJĄCY

Sherlock

Obserwatorzy

Szablon stworzony przez Lune  /   Technologia Blogger   /   CREDITS X X X X X

Znajdź mnie na:

Polecane

Biały Lotos Mari Kim Fantastyka / Fantasy
Gud med oss Freyja Historyczne
Kot z masłem Fenoloftaleina Fantastyka / Fantasy
Light in the Darkness Nessa Fantastyka / Fantasy
Lost in the Time Nessa FanFiction / Zmierzch
Love of Accident Maarit Obyczajowe
Lucky One Violin Finnigan FanFiction / Sport
Mroczne Królestwo Vaderdra Fantastyka / Fantasy
Musivum Ome Obyczajowe
Noc polarna Maarit Fantastyka / Fantasy
Ostatnia Fantazja Alenna Fantastyka / Fantasy
Projekt Noe Prozerpinka Fantastyka / Science-fiction
Strach Nocy Monia Fantastyka / Fantasy
Tomb Raider: Konfesja, 2016 Skoiastel FanFiction / Gry
Wiem, że wrócisz Max Milgrim Obyczajowe
Zagubione dusze Adna Fantastyka / Horrory

Rozdział miesiąca – marzec

Rozdział roku 2018

TERMINARZ

Terminarz


01.05.2019
→ lista rozdziałów i nowa ankieta na „Rozdział miesiąca” (07:00);
→ publikacja prac konkursowych wiosennego konkursu na drabble (12:00);

03.05.2019
→ reklama nowych rozdziałów (19:00);

05.05.2019
→ wyzwanie pisarskie (12:00);

08.05.2019
→ koniec reklamy bloga w „Polecanych” (19:00);

10.05.2019
→ reklama nowych blogów (07:00);
→ reklama nowych rozdziałów (19:00);

12.05.2019
→ wyzwanie pisarskie (12:00);

16.05.2019
→ posty urodzinowe;

17.05.2019
→ reklama nowych rozdziałów (19:00);

19.05.2019
→ wyzwanie pisarskie (12:00);
→ dotychczasowe rozdziały miesiąca (19:00);

24.05.2019
→ reklama nowych rozdziałów (19:00);

25.05.2019
→ nowinki ze współpracy;

26.05.2019
→ wyzwanie pisarskie (12:00);
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – kwiecień” (21:00);

27.05.2019
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – kwiecień”;
→ zamknięcie ankiety konkursowej (23:59);

28.05.2019
→ ogłoszenie wyników ankiety wiosennego konkursu na drabble;

31.05.2019
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – kwiecień”;
→ reklama nowych rozdziałów (19:00).