Zbiory opowiadań

 https://yaoi-stories-by-laire.blogspot.com/
Blog jest zbiorem opowiadań o tematyce LGBT. Można tu znaleźć opowiadania trwające, jak i zakończone. Moim aktualnym tekstem jest "Shine baby!"
Alex to nieśmiały chłopak z ogromnym talentem aktorskim, marzący cicho o karierze oraz grupce przyjaciół. Kiedy w połowie roku szkolnego jego nadpobudliwa starsza siostra Chloe nie może już znieść smutnego i samotnego brata, postanawia go wkręcić na imprezę. Wraz z pomocą swojego chłopaka Lucasa wciela plan w życie, a Alex dostaje szansę na poznanie szalonego życia nastolatków.
Tymczasem na tej samej imprezie bawią się przyjaciele Lucasa – Ollie, Ethan, Lachlan i... Aaron, który znany jest ze swoich szaleństw na imprezach. Żyje zupełnie beztrosko i lubi sobie popić, zaruchać, a na koniec zrzygać się w kącie. Ale nigdy nie przejmuje się tym, że może sprawiać kłopot, ponieważ zawsze ma przy sobie lojalnego Lachlana, który zajmie się nim w każdej sytuacji.
Jak potoczy się życie chłopaków, kiedy ich drogi skrzyżują się na imprezie?
Laire Stock
STATUS: TRWAJĄCYBlue Oneshots
http://blue-oneshots.blogspot.com/
Blog poświęcony historiom różnego gatunku, objętości, przekazu, fandomu. Znajdziesz tu psychologiczne miniaturki bawiące się twoim pojęciem istniejącego świata; odprężysz nerwy przy słodkim przekomarzaniu zakochanych par; jeśli zasugerujesz, stworzę uniwersum fantasy, w którym każdy powymiera. Próbuję wszystkiego zaledwie skinieniem palca na klawiaturze komputera – ty także możesz tego spróbować, wchłaniając powstające przeze mnie słowa.
Blue
STATUS: TRWAJĄCY
https://falling-as-flowers-do.blogspot.com/
Zbiór krótkich tekstów i opowiadań. Głównie z uniwersum Naruto. Zawierać będzie teksty o różnej tematyce - czasem smutne, czasem romantyczne, czasem lekkie i niezobowiązujące. Ot, taka wyrzutnia myśli i pomysłów.
Szalone Guru
STATUS: TRWAJĄCY
carolineangelheart.blogspot.com
Na blogu publikuję opowiadania, teksty, które tworzę na poczekaniu, zainspirowana życiem i otoczeniem.
Caroline Heart
STATUS: TRWAJĄCY
http://cutestarjk.blogspot.com
Zbiór opowiadań wszelakich, gdzie uzewnętrzniam siebie, swoje pomysły i bohaterów. Wszystkie opowiadania są okraszone nutką bajeczności, tajemnicy i melancholii. To po prostu zagubione gwiazdy w niekończącej się galaktyce.
delfinkek dahwa
STATUS: TRWAJĄCY 
http://www.melodie-duszy.blogspot.com/
Blog jest zbiorem wielu opowiadań fanfiction jak i odautorskich. Znajdziesz tutaj historie potterowskie (Dramione, Drarry czy z czasów Huncwotów), zmierzchowe, związane z zespołem 5SOS, wiele miniaturek, a nawet drabble
Ew
STATUS: TRWAJĄCY
Nie przejmuj się, Nadio 
https://gay-silence.blogspot.com/
"Czasem pisanie jest jak ogromne jezioro w głowie. I chcesz przenieść całą tą wodę do innego zbiornika, żeby ludzie mogli w nim pływać, jeździć na nartach wodnych i tak dalej, ale jedyne czym możesz wybierać wodę to łyżeczka do herbaty. No i wybierasz to jezioro, łyżeczka po łyżeczce, i mówisz wszystkim: "Hej, to będzie świetne miejsce, jak skończę". Ale skończenie jest niemożliwe. Jezioro jest zbyt wielkie".
Podrzędna autorka postanowiła przerzucić się z Wattpada na Blogosferę. Co z tego wynika? Kilka łyżeczek więcej.
Kamawanaide
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Niezapominajki
http://dam-ci-niezapominajki.blogspot.com/
Niezapominajki znaczą tyle, co „nie zapomnij o mnie”. Tym jakże krótkim, ukrytym znaczeniem kwiatów chciałabym przekazać jednocześnie swoją nadzieję, pragnienie, a nawet prośbę. Dążę do tego, aby moje dzieła zapadały na długo w pamięci i przynosiły przyjemność czytelnikom. Dlatego stworzyłam tego bloga, żebyście pomogli mi się rozwijać, liczę na komentarze i opinie od was, które pozwolą mi dostrzec moje błędy, ale także przekażecie co się wam podoba i co chcielibyście przeczytać.
Mam nadzieję, że przyjmiecie ode mnie niezapominajkę.

Vita
 STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadania fanfiction

Twórcy mang, anime czy kreskówek znają tylko jedną historię i jej tropem podążają. Fani znają ich wiele i czasami nie da się ogarnąć, co tkwi w ich wyobraźni. A ja jestem fanką, która zmienia swoje upodobania co chwilę. Raz siedzę w mangach i anime, innym razem zaglądam do kreskówek, a jutro nie wiem, gdzie się znajdę. Zapraszam więc do zbioru opowiadań fanfiction, gdzie umieszczam one-shoty czy dłuższe historie na podstawie m.in Fairy Tail, Miraculous czy Detektywa Conana.
Rolaka
 STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadania obyczajowe
http://noemiharpia.blogspot.com/
Na blogu znajdziecie opowiadana o charakterze homoerotycznym. One shoty, short story jak i dłuższe opowiadania z kilku fandomów: Teen wolf, One Direction, Supernatural i 5sos.
NoemiHarpia
STATUS: TRWAJĄCY
"Jacques Bright ma przed sobą ostatni rok w szkole. Wszystko w jego życiu wydaje się idealne, dopóki na jego drodze nie staje nowy facet jego matki, który szybko zostaje jej narzeczonym i wprowadza się do ich domu. Wtedy Jacques rozpoczyna z nim wojnę, a jego matka wpada na świetny pomysł, by wysłać ich na wspólne, męskie wakacje. Ale co jeśli to zadziała? I nienawiść nagle zamieni się w coś zupełnie innego?" Na tym blogu znajdzie się wszystko - od kryminałów po opowiadania homoerotyczne. 
rehab-e
STATUS: TRWAJĄCY
Opowiastki kotołaczki
http://drzewo-pomyslow.blogspot.com/
Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz science-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!
kotołaczka02
STATUS: TRWAJĄCY

Opowieści Jurka Blogpasterza - obecnie realizowane "Czternaście fibul", opowiadanie fantasy, którego akcja dzieje się w równoległym wymiarze. W planach inne opowiadania fantasy, przygodowe, historyczne etc.
Jurek Blogpasterz
STATUS: TRWAJĄCY
Opowieści Spod Pióra Nocy
https://opowiescispodpiora.blogspot.com/
Jeśli masz ochotę zapoznać się z przeróżnymi historiami pisanymi pod osłoną nocy, autorka zaprasza do wglądu w jej wyobraźnię.
Yorumi Nateko
STATUS: TRWAJĄCY
Różne opowiadania

Na blogu zamieszczamy różne opowiadania m.in. przygodowe - o przygodach Estońskiej pary przyjaciół, fantastyczne z magicznymi istotami i herosami, podróżnicze - zapiski z podróży po świecie i przygody, recenzje - z reguły w pierwszy czwartek miesiąca, detektywistyczne - o Jasonie McBeście i wiele innych mniejszych i większych opowiadań.
Rusałka i Rose Glonomóżdżek
 STATUS: TRWAJĄCY
Unravel the Freedom 
https://unravel--freedom.blogspot.com/
Czasem trzeba się po prostu odprężyć — usiąść przed laptopem z gorącą herbatką i na spokojnie przeczytać interesujące nas teksty. Lecz nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla nas. Unravel the Freedom jest jedynie niewielką częścią blogosfery w której fani kultury azjatyckiej mają możliwość przeczytania różnych fanfiction z ukochanych uniwersum. Znaleźć tam teksty poświęcone postaciom z anime/mang, ale również i koreańskim idolom.
Chingyu
STATUS: TRWAJĄCY

Wyrwane z wyobraźni 
 https://rolaka-fiction.blogspot.com/search/label/opowiadania
Wyrwane z wyobraźni to powstałe w wyniku zabaw z formą i gatunkiem opowieści – martwe fantazje skrywane gdzieś w głębi duszy, które są przywracane do życia.
Wyobraźnia skrywa wiele historii, które należy wyrwać z jej bezlitosnych, nieprzewidywalnych szponów, nadać kształt i pokazać całemu światu.
A drzwi do mojego świata stoją otwarte. Wystarczy wejść…
Rolaka
STATUS: TRWAJĄCY
Życie nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Świat jest pełen konwenansów, norm społecznych, które w pewien określony sposób tworzą wzór poprawnego zachowania, chcą kształtować rzeczywistość w iluzji bezpieczeństwa. Wskazuje się ideały, za którymi należy podążać, które stają się "wzorem do naśladowania. Zabija się odmienność, specyficzność, fenomen inności, wytykając palcami i wystawiając na piedestał kpiny.
A co, jeśli rzeczywistość tak naprawdę jest zupełnie inna, niż wszyscy chcą sądzić?
"Zapiski samotnicy" to zbiór opowiadań osadzonych w dosyć nietypowej konwencji zakrzywionej rzeczywistości, w której nigdy nie zwyciężają opiewane w poematach ideały: miłość, przyjaźń, uczciwość, poświęcenie, heroizm. Tutaj chęć zmiany przeznaczenia nijak się ma do przerażającej mocy losu, nienawiść króluje nad mocą ludzkich więzi, a negatywne emocje wszelkie kalibru napędzają świat.
Jeśli spojrzymy obiektywnie na "nasz świat", przecież on taki jest, prawda? Okrutny i pozbawiony skrupułów.
Amaterasu
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiór Osobliwości
https://zbior-osobliwosci.blogspot.com/
Osobliwość, to nie dar, to żart stwórcy. Błąd w systemie. Niebezpieczeństwo w rozważnych oczach. Dziki poryw wiatru. Jeden chromosom za dużo. Martwa ryba w szklanej kuli. Lekarstwo po wybuchu epidemii. Prawda, ukryta w kłamstwie.
Osobliwość
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.