katalogowo
Halloweenktober
http://after-we-fall.blogspot.com/search/label/halloweenktober
Seria drabbli stworzonych w ramach eventu zorganizowanego z okazji Halloween. Każdy z nich tematycznie pasuje do przypisanego do konkretnego dnia słowa. Trzydzieści jeden krótkich historii, w których królują śmierć, istoty nadnaturalne i odrobina czarnego humoru.
Nessa
STATUS: ZAKOŃCZONY
bioderkowe opowiadania
 https://yaoi-stories-by-laire.blogspot.com/
Blog jest zbiorem opowiadań o tematyce LGBT. Można tu znaleźć opowiadania trwające, jak i zakończone. Moim aktualnym tekstem jest "Shine baby!"
Alex to nieśmiały chłopak z ogromnym talentem aktorskim, marzący cicho o karierze oraz grupce przyjaciół. Kiedy w połowie roku szkolnego jego nadpobudliwa starsza siostra Chloe nie może już znieść smutnego i samotnego brata, postanawia go wkręcić na imprezę. Wraz z pomocą swojego chłopaka Lucasa wciela plan w życie, a Alex dostaje szansę na poznanie szalonego życia nastolatków.
Tymczasem na tej samej imprezie bawią się przyjaciele Lucasa – Ollie, Ethan, Lachlan i... Aaron, który znany jest ze swoich szaleństw na imprezach. Żyje zupełnie beztrosko i lubi sobie popić, zaruchać, a na koniec zrzygać się w kącie. Ale nigdy nie przejmuje się tym, że może sprawiać kłopot, ponieważ zawsze ma przy sobie lojalnego Lachlana, który zajmie się nim w każdej sytuacji.
Jak potoczy się życie chłopaków, kiedy ich drogi skrzyżują się na imprezie?
Laire Stock
STATUS: TRWAJĄCY
https://falling-as-flowers-do.blogspot.com/
Zbiór krótkich tekstów i opowiadań. Głównie z uniwersum Naruto. Zawierać będzie teksty o różnej tematyce - czasem smutne, czasem romantyczne, czasem lekkie i niezobowiązujące. Ot, taka wyrzutnia myśli i pomysłów.
Szalone Guru
STATUS: TRWAJĄCY
Interstellar Step
https://interstellar-step.blogspot.com/
W naszych progach znajdzie się miejsce dla każdego gatunku literatury. Od tematyki zahaczającej o anime, postacie filmowe i serialowe, aż do opowiadań z dopiero co wykreowanymi bohaterami. Ponad to oprócz jednopartówek pojawiają się również historie wielowątkowe z większą liczbą rozdziałów.
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Kroniki uzdolnionych
https://laboratorium-slow.blogspot.com/p/kroniki-uzdolnionych.html
Opowiadania oparte na roleplayu pisanym wspólnie z Vi, której dedykowany jest cały cykl. Oneshoty skupiają się głównie na moich postaciach, ich przygodach, codzienności, przeszłości, i wszystkim, o czym nie miałam okazji wspomnieć w naszym prywatnym rp, oraz o wydarzeniach, które w ogóle nie miały miejsca, ale mogłyby się wydarzyć (te ostatnie będą oznaczane jako AU, czyli wydarzenie alternatywne).
Afuś
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
carolineangelheart.blogspot.com
Na blogu publikuję opowiadania, teksty, które tworzę na poczekaniu, zainspirowana życiem i otoczeniem.
Caroline Heart
STATUS: TRWAJĄCY
http://cutestarjk.blogspot.com
Zbiór opowiadań wszelakich, gdzie uzewnętrzniam siebie, swoje pomysły i bohaterów. Wszystkie opowiadania są okraszone nutką bajeczności, tajemnicy i melancholii. To po prostu zagubione gwiazdy w niekończącej się galaktyce.
delfinkek dahwa
STATUS: TRWAJĄCY 
Blog jest zbiorem wielu opowiadań fanfiction jak i odautorskich. Znajdziesz tutaj historie potterowskie (Dramione, Drarry czy z czasów Huncwotów), zmierzchowe, związane z zespołem 5SOS, wiele miniaturek, a nawet drabble
Ew
STATUS: TRWAJĄCY
https://laboratorium-slow.blogspot.com/p/mozaika.html
Na świecie istnieje wiele historii. Krótkie, długie, zabawne, poruszające. Każda opowiada o czym innym, są niczym zupełnie niepasujące do siebie fragmenty, które mimo wszystko postanowiły stworzyć razem mozaikę, czyli zbiór oneshotów wszelakich.
Jeżeli jest coś, co przeczytalibyście w moim wykonaniu, jestem otwarta na wasze propozycje, informacje na temat fandomów, z których mogłabym coś napisać, znajdziecie w specjalnym, poświęconym temu rozdziale.
Afuś
STATUS: TRWAJĄCY
Niezapominajki
http://dam-ci-niezapominajki.blogspot.com/
Niezapominajki znaczą tyle, co „nie zapomnij o mnie”. Tym jakże krótkim, ukrytym znaczeniem kwiatów chciałabym przekazać jednocześnie swoją nadzieję, pragnienie, a nawet prośbę. Dążę do tego, aby moje dzieła zapadały na długo w pamięci i przynosiły przyjemność czytelnikom. Dlatego stworzyłam tego bloga, żebyście pomogli mi się rozwijać, liczę na komentarze i opinie od was, które pozwolą mi dostrzec moje błędy, ale także przekażecie co się wam podoba i co chcielibyście przeczytać.
Mam nadzieję, że przyjmiecie ode mnie niezapominajkę.

Vita
 STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadania fanfiction

Twórcy mang, anime czy kreskówek znają tylko jedną historię i jej tropem podążają. Fani znają ich wiele i czasami nie da się ogarnąć, co tkwi w ich wyobraźni. A ja jestem fanką, która zmienia swoje upodobania co chwilę. Raz siedzę w mangach i anime, innym razem zaglądam do kreskówek, a jutro nie wiem, gdzie się znajdę. Zapraszam więc do zbioru opowiadań fanfiction, gdzie umieszczam one-shoty czy dłuższe historie na podstawie m.in Fairy Tail, Miraculous czy Detektywa Conana.
Rolaka
 STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadania obyczajowe
http://noemiharpia.blogspot.com/
Na blogu znajdziecie opowiadana o charakterze homoerotycznym. One shoty, short story jak i dłuższe opowiadania z kilku fandomów: Teen wolf, One Direction, Supernatural i 5sos.
NoemiHarpia
STATUS: TRWAJĄCY
"Jacques Bright ma przed sobą ostatni rok w szkole. Wszystko w jego życiu wydaje się idealne, dopóki na jego drodze nie staje nowy facet jego matki, który szybko zostaje jej narzeczonym i wprowadza się do ich domu. Wtedy Jacques rozpoczyna z nim wojnę, a jego matka wpada na świetny pomysł, by wysłać ich na wspólne, męskie wakacje. Ale co jeśli to zadziała? I nienawiść nagle zamieni się w coś zupełnie innego?" Na tym blogu znajdzie się wszystko - od kryminałów po opowiadania homoerotyczne. 
rehab-e
STATUS: TRWAJĄCY
Opowieści Spod Pióra Nocy
https://opowiescispodpiora.blogspot.com/
Jeśli masz ochotę zapoznać się z przeróżnymi historiami pisanymi pod osłoną nocy, autorka zaprasza do wglądu w jej wyobraźnię.
Yorumi Nateko
STATUS: TRWAJĄCY
Pogo neuronów
To miejsce dla moich opowiadań, które napisałem, piszę i napiszę.
Zacznę od nudnej już apokalipsy zombie. Pewien nastolatek o niecodziennych zainteresowaniach i umiejętnościach weźmie na siebie odpowiedzialność za życie obcych mu osób. Razem postarają się przetrwać ten globalny kryzys.
Swarzycowy Nawijczyk
STATUS: TRWAJĄCY
Różne opowiadania

Na blogu zamieszczamy różne opowiadania m.in. przygodowe - o przygodach Estońskiej pary przyjaciół, fantastyczne z magicznymi istotami i herosami, podróżnicze - zapiski z podróży po świecie i przygody, recenzje - z reguły w pierwszy czwartek miesiąca, detektywistyczne - o Jasonie McBeście i wiele innych mniejszych i większych opowiadań.
Rusałka i Rose Glonomóżdżek
 STATUS: TRWAJĄCY
https://wrota--wyobrazni.blogspot.com/
Wyobraźnia nie zna granic, dlatego nigdy nie wiadomo, dokąd ona cię zabierze. Nie opieraj się jej, to bezcelowe. Przekrocz wrota wyobraźni i daj się porwać w inny świat. Odważysz się? 
Mari Kim
STATUS: TRWAJĄCY
Wyrwane z wyobraźni 
 https://rolaka-fiction.blogspot.com/search/label/opowiadania
Wyrwane z wyobraźni to powstałe w wyniku zabaw z formą i gatunkiem opowieści – martwe fantazje skrywane gdzieś w głębi duszy, które są przywracane do życia.
Wyobraźnia skrywa wiele historii, które należy wyrwać z jej bezlitosnych, nieprzewidywalnych szponów, nadać kształt i pokazać całemu światu.
A drzwi do mojego świata stoją otwarte. Wystarczy wejść…
Rolaka
STATUS: TRWAJĄCY
Życie nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Świat jest pełen konwenansów, norm społecznych, które w pewien określony sposób tworzą wzór poprawnego zachowania, chcą kształtować rzeczywistość w iluzji bezpieczeństwa. Wskazuje się ideały, za którymi należy podążać, które stają się "wzorem do naśladowania. Zabija się odmienność, specyficzność, fenomen inności, wytykając palcami i wystawiając na piedestał kpiny.
A co, jeśli rzeczywistość tak naprawdę jest zupełnie inna, niż wszyscy chcą sądzić?
"Zapiski samotnicy" to zbiór opowiadań osadzonych w dosyć nietypowej konwencji zakrzywionej rzeczywistości, w której nigdy nie zwyciężają opiewane w poematach ideały: miłość, przyjaźń, uczciwość, poświęcenie, heroizm. Tutaj chęć zmiany przeznaczenia nijak się ma do przerażającej mocy losu, nienawiść króluje nad mocą ludzkich więzi, a negatywne emocje wszelkie kalibru napędzają świat.
Jeśli spojrzymy obiektywnie na "nasz świat", przecież on taki jest, prawda? Okrutny i pozbawiony skrupułów.
Amaterasu
STATUS: TRWAJĄCY
Unravel the Freedom 
https://unravel--freedom.blogspot.com/
Czasem trzeba się po prostu odprężyć — usiąść przed laptopem z gorącą herbatką i na spokojnie przeczytać interesujące nas teksty. Lecz nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla nas. Unravel the Freedom jest jedynie niewielką częścią blogosfery w której fani kultury azjatyckiej mają możliwość przeczytania różnych fanfiction z ukochanych uniwersum. Znaleźć tam teksty poświęcone postaciom z anime/mang, ale również i koreańskim idolom.
Psycho Króliczek
STATUS: ZAWIESZONY [26.07.2019]

Sherlock

Obserwatorzy

Szablon stworzony przez Lune  /   Technologia Blogger   /   CREDITS X X X X X

Znajdź mnie na:

Polecane

Czarny księżyc Leah Stark (AK-47) FanFiction / Zmierzch
Dworce i sufity Hiroki Poezja
Gud med oss Freyja Historyczne
Love of Accident Maarit Obyczajowe
Ludzie Lodu i Ognia A_lionne FF / Pieśń Lodu i Ognia
Łzy Niewiernego Deneve Fantastyka / Fantasy
Mroczne Królestwo Vaderdra Fantastyka / Fantasy
Noc polarna Maarit Fantastyka / Fantasy
Ostatnia Fantazja Alenna Fantastyka / Fantasy
Sachiko czy Sayuri? Sayuri Shirai FF / M&A / Naruto
Strach Nocy Monia Fantastyka / Fantasy
Tomb Raider: Konfesja, 2016 Skoiastel FanFiction / Gry

Rozdział miesiąca – luty

Hafty z herbaty Butelki i pióra Aris Carmen Light Hobbystyczne / Artystyczne

Rozdział roku 2019

TERMINARZ

Terminarz


31.03.2020
→ reklama „Rozdziału miesiąca – luty”;

01.04.2020
→ publikacja rozdziałów biorących udział w ankiecie na „Rozdział miesiąca – marzec”;
→ wpis urodzinowy;

03.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

05.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

10.04.2020
→ reklama nowych blogów;
→ reklama nowych rozdziałów;

11.04.2020
→ wpis urodzinowy;

12.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

13.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

15.04.2020
→ LOSOWANIE;

17.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

19.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

23.04.2020
→ wpis urodzinowy;

24.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

25.04.2020
→ wpis urodzinowy;

26.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

28.04.2020
→ wpisy urodzinowe;
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

29.04.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

30.04.2020
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – marzec”.