Thrillery

Demony są wśród nas
https://www.wattpad.com/story/126813404-demony-s%C4%85-w%C5%9Br%C3%B3d-nas
Życie Lorenzo wywróciło się do góry nogami, kiedy poznał dwie zjawiskowe kobiety. Teraz próbuje zrozumieć siebie i swoje postępowania, jednocześnie chcąc odzyskać skradzione zmysły. We wszystkim pomaga mu psychiatra - kobieta, która zdaje się być równie toksyczna, co jego byłe muzy.
A.E. Black
STATUS: ZAKOŃCZONY
Spotkania na Lombard Street
Lombard street to jedna z ulic San Francisco, na której w pewnym ciemnym zaułku znajduje się miejsce pewnych spotkań. Nieliczni o nich wiedzą, niewielu chciałoby w ogóle o tym wiedzieć.
Evelyn Verriar zagrała w grę. Zwykła ciekawość zaczęła stopniowo zamieniać się w niebezpieczną fascynację. Szaleństwo? Nawet nie wiesz, kiedy się zaczyna... 
Legilimencja
STATUS: ZAKOŃCZONY
Peccatorum
https://projectpeccatorum.blogspot.com/
Peccatorum opowiada historię 22 ludzi, którzy zostają uwięzieni w niezwykłym hotelu Peccatorum. Jedyną szansą na ucieczkę jest popełnienie tzw. "zbrodni doskonałej" czyli zabicie drugiej osoby tak, żeby pozostali przy życiu uczestnicy nie odgadli tożsamości sprawcy.
Bobru i Neri
ZWIASTUN
STATUS: TRWAJĄCY
John Cusack, znany pisarz, dostaje pocztówkę z nietypową wiadomością "nie wchodź do pokoju 1408". Sceptycznie nastawiony do istnienia duchów decyduje się pojawić w Hotelu Delphi, aby przenocować w nawiedzonym pokoju. Czy uda mu się przeżyć noc? Czy odkryje tajemnice 1408?
Semi
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.