Romans

Czy mogę Cię chcieć?
 
Ludzie nie spotykają się przypadkiem.
Pojawiła się też miłość, która miała być silniejsza niż wszystko, a miała smutny koniec.
Czy podczas ponownego spotkania będzie można uratować, to co przepadło?
Czy można wygrać z przeznaczeniem, które już zdecydowało, jak potoczy się ta historia?
Natola
STATUS: ZAKOŃCZONY
Makowe Pole
Ona - miała wypadek, w którym zginął jej wuj. Sama przeżyła, lecz wyszła z katastrofy z licznymi obrażeniami i, co najgorsze, utraciła pamięć. Teraz czeka ją powrót do przeszłości - walka o odzyskanie wspomnień i przypomnienie sobie wszystkiego.
On - był jej chłopakiem. Poznali się wraz z początkiem liceum, lecz nie zwrócili wtedy na siebie uwagi, dopiero później zaczęli przebywać ze sobą coraz częściej. Ostatecznie zrozumieli, że się w sobie zakochali. Brzmi banalnie, ale...
Ona - po wypadku już go nie pamięta i nie ma do niego zaufania.
On - zadanie jest jasne. Sprawić, by ona znowu mu zaufała. Tylko jak?
Katja
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://milosc-wiosny.blogspot.com/
Różniło ich dziewięć lat, status społeczny, zainteresowania, kręgi znajomych, charaktery.
Połączyła miłość do fizyki, wina, dobrej muzyki i siebie nawzajem.
Los im powiedział, że nie mogą być razem.
Ale oni rzucili losowi wyzwanie.
Wygrali?
Katja
STATUS: ZAKOŃCZONY
Dużo straciłam, musiałam zostawić swoje stare życie, swoje miejsca i przyjaciół. Wyjechać. Chciałam zapomnieć, dokładnie każde jedno wspomnienie z nią.. Teraz mam tylko wujka Neala, ale.. od niedawna mam też Ciebie, tylko że twoja osoba wiąże się z kłopotami. Jesteś poplątany i nie do odgadnięcia, nie wiem co masz w głowie, nie umiem cię odczytać, twoje oczy zawsze wyrażają wiele emocji ale mimo to, są tak tajemnicze.. a mój tatuaż stał się znakiem rozpoznawczym, ale też czymś, co mnie zdradza, że wtedy w nocy, tam, to byłam ja. Więc czemu mnie nie uciszysz? Widziałam cie. Widziałam co zrobiłeś. Wiesz że to ja. Widziałeś wtedy tatuaż. Rozpoznałeś go.. widziałam to w twoich tęczówkach. Czemu nic nie robisz..?
Avery
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://your-perfect-imperfections-ff.blogspot.com/
Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
greaseblow
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://goodnight-mr-sweetheart.blogspot.com/
Znasz to powiedzenie „Nie wsiadaj do samochodu z nieznajomymi", które rodzice zawsze ci powtarzali? Co jednak, gdy jesteś zdesperowana i to twoje jedyne wyjście? Dla Jo Franco podróż z nieznajomym samochodem była początkiem samych kłopotów, których nigdy by się nie spodziewała...
Siiri Vanwyngarden
STATUS: TRWAJĄCY
Młoda Cara Lotty jest zmuszona zamieszkać z mężczyzną o sadystycznych upodobaniach, po tym jak znajduje ją w przydrożnym rowie.
Ich relacja nabiera coraz to bardziej destrukcyjnego kierunku...
Dimitri
STATUS: TRWAJĄCY
IDOL. | park jimin
https://www.wattpad.com/story/163000618-idol-park-jimin
Historia pewnej dwójki, w której uczucia rozpalały się z dnia na dzień. Na co dzień przyjaciele, którzy przed każdym ukrywają ogień płonący w środku, chcą wyprzeć z siebie jakiekolwiek myśli, błądzące po umyśle i wmawiające że są dla siebie stworzeni.
Jimin i Mary, zagubieni w miłości, próbują odnaleźć drogę do siebie, mimo że stoi na niej jedna z największych przeszkód - sława chłopaka.
jiminaah____
STATUS: TRWAJĄCY
Into dust, n
http://into-dust-n.blogspot.com/
Benjamin Ward. Pisarz. Papierowy chłopiec. Nina Welch. Dziewczyna z rozmytą przeszłością. Wzór cnót wszelakich. I on. Kelner. Rzadko kiedy idealny Adrien Levine.
Brudne zagrania. Nieczyste myśli. Udawane emocje. Przyjaciele? Niegdyś. Kochankowie? Do niedawna. Wrogowie? Niewykluczone. Zafascynowani przeszłością? Niewątpliwe. Co się stanie, kiedy los zetknie ich ze sobą ponownie, po latach, w rodzinnym mieście, w tej samej kawiarni? Jak daleko zaprowadzą ich drobne występki? Które pierwsze straci głowę? Zaufaj mi, Londyn jeszcze nigdy nie był tak deszczowy, jak wtedy.
Ulotna
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
NaruHina LoveStory 
https://soli-naruhina-lovestory.blogspot.com/
Opowiadanie przedstawia trwanie romansu Naruto i Hinaty w związku na odległość. Perypetie z życia ich znajo-mych sprawiają, że ciężko im myśleć tylko o sobie nawzajem. Tylko jak oni się w końcu zjednają? Wszak, są sobie przeznaczeni... Zaintrygowany?
Soli
STATUS: TRWAJĄCY
Powieści dla dziewczyn
https://www.kasiademanska.pl/
Blog jest miejscem powstawania i dzielenia się opowieściami przeznaczonymi dla dziewczyn – tak dorastających dziewcząt, jak i młodych, dorosłych już kobiet. Ma być też miejscem ćwiczenia warsztatu pisarskiego.
Kasia Demańska
 STATUS: TRWAJĄCY 
Song of the white raven
http://grow-a-spark.blogspot.com/
Lilię Queen poznasz w dniu, w którym wydaje się jej, że straciła już wszystko, że nic jej nie czeka, że nic dobrego już w życiu nie zazna. Pozbawiona marzeń, bez nadziei na przyszłość, złamana duchem i sercem. Jednak myli się, jej życie nie skończyło się, to nie koniec, to dopiero początek. Ona o tym jeszcze nie wie, ale Ty już tak. Przed Lilią życie właśnie staje otworem, dokładnie 22 lipca o godzinie 16.13, wszystko, co dobre w jej życiu właśnie się zaczęło. Ponownie stanęła w blasku świateł.
Drogi czytelniku, nie zdradzę Ci teraz jej historii, nie opowiem Ci o jej przyszłości. Poznasz ją, śledząc losy Lilii – strona po stronie, zdanie po zdaniu. Dlatego zapraszam Cię, usiądź wygodnie. Lilia właśnie ponownie wychodzi na scenę.
Claudia Nixon
STATUS: TRWAJĄCY
Uciekając z wiatrem
http://wakerlings-life.blogspot.com/
Próbowaliście kiedyś uciekać przed przeszłością? To pewnie wiecie, że zawsze daje rade nas dogonić i to w najmniej oczekiwanym momencie. Ale teraz wiele się zmieniło, rozdzieliliśmy się z jedyną osobą której na mnie zależało i teraz uciekam sama. Powinnam już dawno nie żyć, ale jedyny członek mojej rodziny na to nie pozwolił. Wyjechałam, po raz kolejny. Sama. Zaczynam od nowa. Może teraz mi się uda?
Chyba przyjeżdżając tu nie sądziłam że wpadnę z deszczu pod rynnę. Nie wiedziałam, że będąc tu będę bezpieczna ale sprowadzę niebezpieczeństwo na niego. Nie chciałam tego, a teraz nie wiem co mam zrobić.
Emily
STATUS: TRWAJĄCY
Laurie mieszka w niewielkim mieście w Północnej Kalifornii, dorabia jako kelnerka w barze, wolny czas spędza z przyjaciółmi, a jej największa pasja to walenie. Nadchodzące wakacje staną się dla niej czasem rozbuchanych namiętności. Czy Laurie zdecyduje, co naprawdę chce robić w życiu? Kto wysunie się na pierwsze miejsce w jej życiu? Tajemniczy Devlin o hipnotyzujących oczach? Jason, rozbisurmaniony nastoletni idol? A może jeszcze ktoś inny? I co z tym wszystkim wspólnego mają doniesienia o stadzie wielorybów, które pojawiło się u wybrzeży niedaleko miasta?
miriamcia668
STATUS: TRWAJĄCYhttps://zachowujacdystans.blogspot.com/
Karina była jedną z tych dziewczyn, która od zawsze marzyła, że jej historia skończy się na żyli długo i szczęśliwie. Wierzyła w to do momentu, aż wszystko przewróciło się do góry nogami. Żaden z romantycznych filmów nie nauczył jej, co zrobić, gdy trzeba zacząć żyć od nowa, ale bierze się w garść i nie poddaje. Kiedy wreszcie odnajduje upragniony spokój, dopada ją jednak przeszłość, która nie chce dać o sobie zapomnieć. Karina dobrze wie, że przetrwa zachowując dystans.
szwamka
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.