Przygodowe

Do obozu jednostki specjalnej w Afganistanie, przyjeżdża pięć, młodych pielęgniarek, które mają służyć najlepszym żołnierzom. Jedna z nich, Hovery Laing musi dzielić namiot z nieobliczalnym i zabójczo przystojnym Darrenem Fletcherem - wiceadmirałem drugiej grupy swojej jednostki, któremu w ogóle to nie odpowiada. Para ciągle skacze sobie do gardeł a kłótnie towarzyszą im każdego dnia.
Po jakimś czasie na obóz napadaj Pakistańczycy z zamiarem wybicia wrogów. Darren jest zmuszony uciekać razem z Hovery przez afganistańskie ziemie - jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na ziemi. Po drodze spotyka ich wiele zagrożeń przy których będą musieli połączyć siły.
Tylko czy ta dwójka będzie umiała się ze sobą zgodzić? Czy wspólna walka o przetrwanie połączy ze sobą te dwa różne charaktery? 
Dimitri
STATUS: ZAKOŃCZONY
Mapa skarbów
Sati to siedemnastoletnia dziewczyna, która, nie mogąc dogadać się z nową żoną swojego ojca, trafia do szkoły z internatem w niewielkim mieście Whiton na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Wściekła i rozgoryczona, z początku nie może odnaleźć się w nowej sytuacji, a prześladujące ją koszmary i tajemnicza postać marynarza, którą widuje we śnie, tylko coraz bardziej mieszają jej w głowie. Do czasu, kiedy dowiaduje się, że szkoła słynie z legend o szesnastowiecznych hiszpańskich żeglarzach, którzy gdzieś na terenie szkoły ukryli skarb.
Lexi
STATUS: ZAKOŃCZONY
Przygody Typowego Seby
W zwyczajnym szarym polskim mieście, żył sobie typowy przedstawiciel rasy Sebix, zupełnie przypadkowo mający na imię Sebastian. Nauczany przez życie oraz poprawkę trzeciej klasy gimnazjum, dumnie panował na swojej dzielni, pilnie trzymając się zasad, co było niespodziewane nawet wśród dresów. Lubował się w zastraszaniu, kierując się przez życie postawą "jestem od was lepszy, nic mi nie zrobisz". Gardził wszystkim czego nie rozumiał, bądź było zbyt skomplikowane. Jedyną rzeczą, jaką interesował się z młodzieńczą pasją była książka o mitologii słowiańskiej. Niestety, temat szybko ulotnił mu się z głowy, gdy tylko nieszczęsna książka zaginęła.
Jak się miało wkrótce okazać, historia naszego niepozornego Sebixa miała się obrócić o sto osiemdziesiąt stopni.
ZupaPomidorowa
STATUS: TRWAJĄCY
Time Wrap
https://dotimewarp.blogspot.com
Nikt nie jest wstanie przewidzieć tego, co nas spotka. Ani za rok, ani za miesiąc, ani za dzień. Nawet w następnej sekundzie. Możemy przewidywać, ale nigdy przewidzieć. Ludzie życie to ciąg przypadków. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz za rogiem.
Kuba nigdy by nie przypuszczał, że kupiona w antykwariacie pozytywka może nagle rozbłyskiwać czerwonym światłem.
Nora nie wierzyła, że uda jej się przebić na wylot ścianę.
Cédrick nie był do końca pewny, czy czytany komik może okazać się prawdą.
Becky mogła jedynie wierzyć, że przyda się do czegoś ojcu.
Nicolas urwał się z Warszawy, by zwalczyć rodzące się jednostronne uczucie, a złoczyńców.
Emanuel to wszystko wiedział.
Czy dożyją następnego dnia?
Violin Finnigan
STATUS: TRWAJĄCYW Amoku 
https://jestem-w-amoku.blogspot.com/
 Akcja dzieje się we Wrocławiu. W 2018 roku, w czerwcu. Pewna dziewczyna poznaje całkiem przypadkiem (a może i nie?) w knajpie pisarza - Krystiana Kościukiewicza. W tym samym czasie w Odrze zostaną znalezione zwłoki pewnego mężczyzny. W ciągu kilku kolejnych dni dochodzi do dziwnych, czasem śmiesznych sytuacji. Życie dziewczyny odmienia się diametralnie, gdy zacznie z pisarzem przebywać coraz więcej czasu
Purrsephone
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.