katalogowo
http://love-of-accident.blogspot.com/
W małym pudełku – całe moje życie.
Wspomnienia kryjące tajemnice.
Kilka słonych łez wylanych na kartce papieru,
przypominające chwile w cierpieniu.
A pośród smutku i żalu,
mała iskierka do radości pożaru.
Wszystko schowane gdzieś w szarym kącie,
czeka, aż kurz na nim osiądzie.
Maarit
STATUS: ZAKOŃCZONY
Artyści
http://wszyscyjestesmyartystami.blogspot.com/
Czym jest teraz sztuka? Kim są artyści? Dlaczego potrzebujemy sztuki? I dlaczego artyści potrzebują... siebie?
Młoda dziewczyna z twórczym potencjałem w dość nieprzyjemnych okolicznościach spotyka doświadczonego życiem mężczyznę, którego dzieła są równie gorzkie i ciemne jak on sam. A życie staje się gorzkie i ciemne, gdy zajmujemy się równie paskudnymi sprawami. Czy dwie osoby z zupełnie innych światów odnajdą nić porozumienia? Czy pokazanie najgorszych stron swoich umysłów pomoże, czy tylko odstraszy?
Wesna
STATUS: ZAKOŃCZONY
Fabryka dziur
Kiedy Sandra Gerber przeprowadza się z mamą Agatą do jej narzeczonego, jej życie nabiera tempa. Niegdyś nudna dziewczyna znajduje pracę w dużym centrum handlowym, poznaje mnóstwo nowych ludzi i stara się przyzwyczaić do życia w dużym mieście. W nowym środowisku brakuje jej jednak bratniej duszy, dlatego zaprzyjaźnia się z wesołą Blanką i... zielonookim Frankiem. Na drodze do upragnionego szczęścia staje jednak Aleks – syn przyjaciela rodziny. Przez nienawiść dwóch chłopaków Sandra będzie musiała ponownie zmierzyć się z bolesnymi wspomnieniami o raz zdecydować, czego naprawdę chce od życia.
Ninówa
STATUS: ZAKOŃCZONY
Gdy kochamy
https://gdy-kochamy.blogspot.com/
Ona – nastolatka, on – czterdziestolatek.
Połączeni miłością pełną przeciwności losu i tajemnic. Czy dostaną szansę, by być ze sobą „na zawsze”? 
Max Milgrim
WATTPAD
STATUS: ZAKOŃCZONY
Herbaciana historia

Przytulna herbaciarnia, bohaterka z kilkoma porażkami na koncie i niepewną przyszłością, dawni i nowi przyjaciele, przynajmniej jeden cytat z Szekspira oraz odrobina języka angielskiego – to właśnie znajdziecie w Herbacianej historii.
To co, może herbatki?
Max Milgrim
WATTPAD
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Ostatni upadek
http://ostatni-upadek.blogspot.com/
Myślisz, że tylko alkohol i narkotyki są niebezpieczne? Sport może być równie niszczący. Bez ściśle wyznaczonych granic – uzależnia, stając się przez to zwyczajną pułapką. Alek nie zdawał sobie z tego sprawy. Zastrzyk adrenaliny, którego doświadczał, ocierając się niemal o śmierć, był dla niego niczym wybawienie. Stanowił ocalenie przed bolesnymi wspomnieniami, o jakich nie potrafił zapomnieć przez lata. Dlatego też nie miał żadnych oporów przed wykonywaniem trudnych trików. Przyjaciele nie reagowali, nie wtrącała się też Asia. Wszyscy przecenili jego zdrowy rozsądek i możliwości. On sam nie czuł strachu i chyba to go w końcu zgubiło.
Ostatni upadek to historia o poświeceniu się dla pasji, ale również uświadomieniu jak zdradziecką świnią może być ona, gdy tracimy kontrolę.
Monia
STATUS: ZAKOŃCZONY
Perypetie nastolatki, której życie zmienia się o 180 stopni w jednym dniu. W dniu, w którym musi opuścić swoich najbliższych, ukochany kraj i wyprowadzić się za Atlantyk. Dziewczyny, której życie kładzie ciągle kłody pod nogi, ale która nigdy się nie poddaje i idzie dalej. Wątki przygodowe, miłosne, żartobliwe i ciągła zaskakująca akcja!
aG.x
STATUS: ZAKOŃCZONY
Wiem, że wrócisz

Dorosły mężczyzna i młoda dziewczyna. Norweg i Polka. Chociaż z pozoru nic ich nie łączy, los miał swoje powody, by skrzyżować ich ścieżki. Kilka dni spędzonych razem pomaga im rozliczyć się z przeszłością i z nadzieją spojrzeć w przyszłość.
Max Milgrim
STATUS: ZAKOŃCZONY
„Nie jesteś sama” to seria, która powstała z myślą o kobietach, ich codzienności, zmaganiach, problemach. Nie jest jednak przeznaczona tylko dla kobiet. Skoro mężczyzna ją napisał, to myślę, że daleko tu do babskiego, nudnego, przesłodzonego romansu.
Seria obejmuje pięć opowieści, a główną bohaterką każdej z nich jest zupełnie inna kobieta. Te panie dzieli wszystko – wiek, stan cywilny, status społeczny, wykształcenie. Mają różne cele, na innych poziomach są ich ambicje i marzenia.
Główne założenie każdej z części jest jednak jedno i to samo. Każda opowieść wręcz krzyczy do czytelniczek „Nie jesteś sama! Takich ciebie jest wiele na tym świecie!”. Panom natomiast każda seria pokazuje jak wiele krzywdy płeć piękna zaznaje głównie od nas, czasami nienaumyślnie, a czasami świadomie. Wszystkich te opowieści mogą nauczyć, by nie odwracać wzroku, nie wydawać pochopnie osądów, podnieść się z każdego upadku, zacisnąć dłonie w pięści do walki i iść przez życie z podniesioną głową.
Dariusz Tychon
ZWIASTUN
STATUS: TRWAJĄCY
Wyjdź oknem

To historia troszkę śmieszna, ale pełna zupełnie poważnych przemyśleń, troszkę przerysowana, ale pełna prawdziwych rysów świata. Historia o pewnej paczce studentów, dla których dzień bez odwalenia jakiejś głupoty, to dzień stracony! Mają jedną zasadę: „Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami... Wyjdź oknem!”
Kina
STATUS: TRWAJĄCY
Cześć. Nazywam się Katarzyna Ratmajer. Moja historia nie różni się wiele od innych tym podobnych, choć są ludzie co nie wierzą w ich prawdziwość. Jednak pomimo licznych niedowiarków takie opowieści żyją w murach miast. Są jak biografie, o których huczą bramy i mówią dzielnice.
Byłam kiedyś normalną dziewczyną, taką jakich setki tysięcy albo nawet i więcej (nigdy nie byłam dobra w odgadywaniu statystyk). Chodziłam w adidasach z rynku, lubiłam także kolorowe trampki. Żyłam szybko, intensywnie, chcąc jak najprędzej dorosnąć. Sądziłam, że mi się to udało, że już jestem kobietą. Nie byłam. Byłam dzieckiem. Dziewczynką, która została żoną gangstera.
Chęć posiadania pieniędzy, pociąg do wygodnego życia, obsesja, by uciec jak najdalej od typowych, codziennych zmartwień sprawiły, że teraz jestem tutaj, znowu na rozdrożu. Stałam w podobnych miejscach wiele razy. Zawsze podążałam za złym, choć głoszącym prawdę, drogowskazem. Wtedy było łatwo, bo choć każda decyzja miała konsekwencje, to ja zdawałam się ich nie zauważać. Dziś je widzę, dziś już nie jest tak prosto. Dziś stojąc przed wyborem dalszej drogi mam świadomość, że kolejny raz może się nie zdarzyć, że więcej szans mogę już nie dostać. To jakby grać w pokera, mając świadomość, że każde rozdanie kart może być tym ostatnim, albo jakby w ruletkę postawić całe swoje dotychczasowe życie.
Taka Miłość
STATUS: TRWAJĄCYhttps://www.wattpad.com/story/213790539-życiowy-zakręt
Przed dziesięcioma laty młoda szesnastoletnia Leya Deniz zaszła w ciążę. Jej chłopak Selim Tugay nie był jednak gotowy na ojcostwo. Zgodził się uznać dziecko za swoje i płacić na nie alimenty, ale zerwał z Leylą i wyprowadził się z Izmiru do Stambułu.
Leyla samotnie wychowuję córkę i pracuję jako fotograf, a w wolnych chwilach szyję dla swoich sąsiadów oraz chodzi do klubu książki. Tymczasem Selim jest zawziętym prawnikiem.
Niespodziewany wypadek i śpiączka, w którą zapada Leyla zmusza Selima do powrotu w rodzinne strony i zajęciem się dziesięcioletnią córką, którą porzucił.
VoodoGirl5
STATUS: TRWAJĄCY
Magia dnia codziennego
Są takie pytania, którzy niektórzy z nas zadają sobie codziennie; inni z kolei w ogóle o nich nie myślą. Czy można z dnia na dzień zmienić swoje życie? Czy tydzień wystarczy na stanie się kimś zupełnie innym? A może to nie kwestia zmian, tylko odkrycia tego, co było w nas od zawsze, głęboko ukryte? A czy mogą mieć w tym swój udział... magiczne moce?
Karolina nigdy nie zadawała sobie tych pytań. Sądziła, że ma konkretny plan na przyszłość, ustalony raz na zawsze. Nie dopuszczała do siebie myśli o zmianach, zwłaszcza takich wspartych działaniem jakiejkolwiek magii. Czy kilkudniowy urlop spędzony w odciętej od świata wsi da radę odmienić jej spojrzenie na świat?
Max Milgrim
STATUS: ZAWIESZONY [08.12.2019]

Sherlock

Obserwatorzy

Szablon stworzony przez Lune  /   Technologia Blogger   /   CREDITS X X X X X

Znajdź mnie na:

Polecane

Czarny księżyc Leah Stark (AK-47) FanFiction / Zmierzch
Dworce i sufity Hiroki Poezja
Gud med oss Freyja Historyczne
Love of Accident Maarit Obyczajowe
Ludzie Lodu i Ognia A_lionne FF / Pieśń Lodu i Ognia
Łzy Niewiernego Deneve Fantastyka / Fantasy
Mroczne Królestwo Vaderdra Fantastyka / Fantasy
Noc polarna Maarit Fantastyka / Fantasy
Ostatnia Fantazja Alenna Fantastyka / Fantasy
Sachiko czy Sayuri? Sayuri Shirai FF / M&A / Naruto
Strach Nocy Monia Fantastyka / Fantasy
Tomb Raider: Konfesja, 2016 Skoiastel FanFiction / Gry

Rozdział miesiąca – luty

Hafty z herbaty Butelki i pióra Aris Carmen Light Hobbystyczne / Artystyczne

Rozdział roku 2019

TERMINARZ

Terminarz


31.03.2020
→ reklama „Rozdziału miesiąca – luty”;

01.04.2020
→ publikacja rozdziałów biorących udział w ankiecie na „Rozdział miesiąca – marzec”;
→ wpis urodzinowy;

03.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

05.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

10.04.2020
→ reklama nowych blogów;
→ reklama nowych rozdziałów;

11.04.2020
→ wpis urodzinowy;

12.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

13.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

15.04.2020
→ LOSOWANIE;

17.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

19.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

23.04.2020
→ wpis urodzinowy;

24.04.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

25.04.2020
→ wpis urodzinowy;

26.04.2020
→ wyzwanie pisarskie;

28.04.2020
→ wpisy urodzinowe;
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

29.04.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

30.04.2020
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – marzec”.