katalogowo
http://strach-nocy.blogspot.com/
Stary dom.
Niby zwykłe dwa słowa, a jednak nie przywodzą miłych skojarzeń, prawda?
I trudno się temu dziwić. Bo kto z własnej woli zgodziły się zamieszkać w rozlatującej się ruderze?
Jednak ktoś złośliwy postanowił zabawić się losem trójki młodych ludzi. Wprowadzając się do budynku, zakupionego po okazyjnej cenie, jeszcze nie wiedzą, z czym tak naprawdę będą musieli się zmierzyć w niedalekiej przyszłości.
Jak sobie poradzą z trudnościami? O tym będziecie mogli przeczytać w moim opowiadaniu.
Monia
STATUS: ZAKOŃCZONY
https://lzy-niewiernego.blogspot.com/
Varren poświęcił już wszystko, żeby ją ratować. Po tym, czego się dopuścił, gotów był oddać też życie. Bo nic innego mu nie zostało.
Po tragicznym wypadku, chcąc kupić dla niej choć kilka lat życia, sprzedał się do armii. Sprzedał też ją, bo innej oferty nie było. Wreszcie trafiła za mury Akademii; zabrali jej imię i twarz, nadali numer i nowy sens życia.
Varren miał ją ratować. Przecież poświęcił się temu bez pamięci. Ale teraz, kiedy jako oficer ma dostęp do dokumentów niedostępnych dla zwykłych śmiertelników, nic nie jest już tak pewne jak na początku. Dla większego dobra mógłby zniszczyć do wszystko od środka. W tym i Averyn, jeśli stanie mu na drodze. Dla nich wszystkich mógł zapisać się na kartach historii jako największy zbrodniarz. Nie musieli rozumieć jego motywów.
Chciał walczyć o lepsze jutro.
Cokolwiek to znaczyło.
Deneve
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Mroczne Królestwo
https://mrocznekrolestwo.blogspot.com/
„Królestwo rozdziera wojna domowa. Prawowity król został zamordowany, a rody szlacheckie popadły w konflikt o władzę nad krajem. Szanse były wyrównane - lecz nie na długo. Złowrogi Władca Północnych Rubieży wykorzystał chaos, by wedrzeć się na południe i nieubłaganie zacząć obejmować nad nim panowanie.
Tymczasem na ziemiach Rodu Valrel życie toczy się spokojnie. Oddzielone od reszty terytorium ścianą gęstych lasów i łańcuchem gór, może unikać wojennego zgiełku. Córka – i jedyna dziedziczka – rodu, Emnesia, żyje tu w ciszy i wygodzie, nie zaznając trudów, jakie niosą ciężkie czasy. Jedynym jej zmartwieniem są modne stroje, doskonały makijaż i czas spędzony na podziwianiu przystojnych rycerzy.
Jednak łagodne życie nie może trwać długo. Jedna wizyta, jeden polityczny ruch i nagle wojna wbije swe szpony prosto w serce idyllicznej krainy. Jak bardzo zmieni to życie dziewczyny? Do czego ją zmusi i w jakim kierunku pchnie?” 
Vaderdra
STATUS: ZAWIESZONY
Biała Czarownica

Dawno, dawno temu za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami w East Land, w państwie gdzie wszyscy mają czarne włosy przychodzi na świat mała dziewczynka. Różniła się od ludzi w wiosce właśnie kolorem włosów - były białe jak śnieg.
Mieszkańcy wioski uważają, że dziecko jest przeklęte i zsyła na wszystkich katastrofy. Nikt nie stoi po stronie ośmioletniej Missfoster prócz jej starszego brata i jego narzeczonej. Lecz nawet opieka dwójki ludzi nie jest w stanie ochronić dziewczynki przed gniewem wieśniaków.
Karo
STATUS: ZAKOŃCZONY
Cień Gritmore

„(…) Minęła chwila, zanim Elsa odwróciła się od okna i spokojnym, lecz mocnym głosem powiedziała:
- Nic nie dzieje się bez przyczyny.”
Dobroduszna Alice, promienna Nessie, żywiołowa Melanie i bystra Daniela – gdy wszystkie cztery poznają historię swoich przodków, odkrywają, że są ze sobą w pewien sposób połączone. Wydarzenia sprzed laty mają swoje odbicie w teraźniejszości i dziewczyny są zmuszone rzucić się w wir poszukiwań rzeczy, której wszyscy szukają. Życie stawia przed nimi egzamin z lojalności, odwagi, wytrwałości i pokory, który muszą zdać, by dobiec do końca.
Betty Gilbert
STATUS: ZAKOŃCZONY
Czy mogę Cię mieć?
https://youreyeslooksad.blogspot.com/
Aniela to zwykła dziewczyna, której życie nie oszczędza. Dzień po dniu stara się przetrwać.
Dlaczego więc przeniosła się do innego świata? Co to za miejsce i po co tam przybyła?
Kto jej pomoże, a kto będzie utrudniał zadanie które otrzyma w nowym miejscu?
Jak poradzi sobie z trudnościami i sytuacjami bez wyjścia?
Czy da radę powstrzymać przeznaczenie, które zostało już dawno zapisane?
Czy będzie to dla niej przygoda czy wyrok?
Natola 
  STATUS: ZAKOŃCZONY
Jeden pocałunek naznacza...
... a jedno naznaczenie otwiera drzwi do nowego świata.
Gdy sześcioletnia Penelopa budzi się po nagłym omdleniu, wszystko dookoła zmienia się nieodwracalnie. Świat bogów, który jest poza zasięgiem wzroku śmiertelników, staje się dla dziewczynki codziennością.
Po latach Penelopa stara się zaakceptować dar widzenia i żyć zwyczajnie, mimo jego istnienia. Jednak istoty wyjęte z mitologii sprawiają jej same problemy. A najpoważniejszy z nich objawia się pewnego poranka, kiedy świat bogów znika, a w Penelopie rodzą się wątpliwości, czy aby na pewno to wydarzenie było dla niej spełnieniem marzeń.
Sztylet, zdolny zabić bogów, zostaje skradziony, Ares morduje Zapomnianą Boginię, a Granica Olimpu staje się niestabilna. Jedynie Penelopa ze swym naznaczeniem jest zdolna naprawić zniszczoną równowagę. Jednak sama dziewczyna nie wie, że na końcu tej wędrówki, czeka na nią śmierć.
Rolaka
STATUS: ZAKOŃCZONY

Kości zostały rzucone
http://alea-iacta-est-96.blogspot.com/
 Świat dzieli się na trzy frakcje. W jednej z tych stref zamieszkuje pewna rodzina, gdzie dużą uwagę przykuwa młoda dziewczyna z rzadko spotykanymi żółtymi oczami. Claire pomimo dobrych umiejętności w boju, ma lukę w pamięci z okresu dzieciństwa. Starała się to zaakceptować, ale jej życie ulega całkowitej zmianie gdy przypadkowo zawiązuje kontrakt. W opowiadaniu główna bohaterka w otoczeniu wielu barwnych postaci dąży do odnalezienia przyczyny utraty pamięci oraz sekretów jakie chowa nieświadomie w sobie. Całość jest opleciona ciekawymi historiami, jak również elementami walki z użyciem mocy.
K96 
STATUS: ZAKOŃCZONY
Kroniki Gold Feather

„Zaczęło się od straty i skończy się na stracie”.
Rosen przeżywa swój mały kataklizm: Jej ojciec ginie w niewyjaśnionym ataku dzikich psów, zaraz po tym jak jej ukochany rzuca ją bez jasnego powodu.
Rozbita dusza dziewczyny wydaje się być odporna na jakiekolwiek próby scalenia.
Tymczasem w Gold High pojawia się nowy uczeń Robin Gelles, a w okolicznych lasach nocami słychać wycie.
Jakie tajemnice tak naprawdę nie mogą wyjść na jaw?
Dlaczego Ojciec Rose zapłacił za nie najwyższą cenę?
I nade wszystko, dlaczego dziewczyna ma wrażenie, że nic tu nie pasuje?
„Wilki nie atakują bez powodu...”
Aconite
STATUS: ZAKOŃCZONY
Mam to we krwi

Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.
Ajzeusz
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://czerwonypiach.pl/prequel-mozesz-to-zdjac/
Gdy rudowłose dziewczę rozgląda się po wnętrzu gospody, a mężczyzna, o którego poznaniu zawsze marzyło, zwraca wreszcie na nie uwagę, to myśli, że dostało właśnie swój kawałek szczęścia. Ów kawałek, jak się okazuje, ma konkretny kształt i jest jednym z najbardziej osobliwych krążących po podziemiu narkotyków.
Vessna Storiae
STATUS: ZAKOŃCZONY
Nawet chaos ma swój początek i koniec

Sześcioro młodych przyjaciół wraca do miasteczka, gdzie wszystko się zaczęło. Niektórzy z nich szukają odpowiedzi na pytania związane z ich życiem, inni próbują w spokoju dożyć swoich ostatnich dni. Opowiadanie pełne tajemnic z przeszłości, żądzy miłości, próby odzyskania siebie. Jak potoczy się dalsza historia Niny, Piotra, Ani, Artura, Daniela i Luizy? Czy zdobędą to czego szukają?
Kinga
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Uczniowie elitarnej szkoły dla alchemików zawsze wiedzieli, że mają przerąbane.
Mało tego, że było ich z roku na rok coraz mniej, a nauczyciele cisnęli jeszcze bardziej. Mało tego, że musieli znosić nieprzychylne komentarze zwykłych ludzi, którzy uważali ich za pomioty szatana. Mało tego, że szkoła wpadła w długi i zlicytowano ich ukochany budynek. Kiedy oznajmiono, że przenoszą się do starego, szlacheckiego pałacu umiejscowionego na kole podbiegunowym wszyscy zgodzili się, że nic gorszego nie może się już wydarzyć.
A jednak stało się, bo od tej pory musieli znosić również towarzystwo uczniów szkoły dla wróżbitów, których zawsze uważali za osobników niższej kategorii.
Czy młodzież wychowana w dwóch różnych światach, zgłębiająca tajniki dwóch różnych nauk, zdoła dogadać się podczas nadchodzącej długiej i mroźnej nocy polarnej? Czy jednak działająca wszystkim na nerwy wieczna ciemność i wszechobecny śnieg sprawią, że sytuacja pogorszy się jeszcze bardziej?
Na domiar złego wielki, stary dom najwyraźniej za wszelką cenę postanowił pozbyć się uciążliwych lokatorów.
Maarit
STATUS: ZAKOŃCZONY
Potomkowie
http://anamitria.blogspot.com/
Nina widzi dziwne zjawiska z ogniem, a to wszystko dzieje się po przeprowadzce do Londynu. Pewnej nocy jest świadkiem morderstwa dziewczyny, która wygląda dokładnie tak jak ona. W dodatku mordercami są istoty, które nie do końca przypominają ludzi. Tej też nocy spotyka na placu trójkę nastolatków, którzy niedawno tak jak ona przeprowadzili się. W dodatku każdy pochodzi z innego kierunku Anglii. Przypadek? Kim jest dziewczyna wyglądająca tak jak Nina?
Asowa As
STATUS: ZAKOŃCZONY
Upadające Dzieci
https://upadajacedzieci.blogspot.com/
Bliźniacy Bowers mają po dwanaście lat, kiedy ich matka zostaje uznana za zaginioną. Nie mając innego wyboru, chłopcy przeprowadzają się do Bowers Hause 
– kolebki ich familii, równie tajemniczej, co zamieszkujący ją członkowie rodziny; przepełnionej trudną do uchwycenia magią, kolorową i eteryczną. Bracia próbują poukładać sobie życie, nie potrafią jednak zapomnieć o sekrecie w jakim rozpłynęła się ich matka – tyle tylko, że nie tylko jej tajemnice przyjdzie im rozszyfrować.
Siedmioręka Sowa
STATUS: ZAKOŃCZONY
Witaj w Krainie Hadesa!

W Podziemiu mitologia splata się z historią, a mroczne sekrety nigdy się nie kończą.
Początek XIX wieku. Kayth mieszka w pałacu. Jest powszechnie lubiana i podziwiana. Ma wszystko, czego zapragnie. Brzmi jak marzenie?
Tylko że Kayth nie żyje. Co więcej, straciła pamięć i rozpoznaje jedynie swoje imię. Kłamstwem zapewniła sobie miejsce na Polach Elizejskich - najlepszej części Hadesu. Jednak życie, które sobie wywalczyła, okazuje się być piekłem - i dosłownie i w przenośni. Z chwilą, gdy Persefona staje się jej wrogiem, problemy zaczynają nie mieć końca. Co więcej, Kayth znajduje w swojej komnacie dziennik manipulacyjnej i wpływowej kobiety podpisującej się jako A.B., który opisuje jej pełne przygód życie w tym złowrogim miejscu. Jednak kiedy pyta o nią innych mieszkańców pałacu, ci nie mają pojęcia, o kogo jej chodzi. Jedyną osobą, która wydaje się wiedzieć coś na jej temat jest Bóg Nocy, niestety jest on w takim samym stopniu zagadkowy, jak i toksyczny. Kayth wyrusza w podróż po Podziemiu, by poznać tożsamość tajemniczej kobiety i jednocześnie dowiedzieć się wstrząsającej prawdy o samej sobie.
Kim jest A.B. i co się z nią stało? Co ukrywa Bóg Nocy? Czy przepowiednia wygłoszona dwieście lat temu się spełni?
I co najważniejsze - kto i w jakim celu odebrał Kayth wszystkie wspomnienia?
Witaj w Krainie Hadesa!
Vakme
STATUS: ZAKOŃCZONY
Idąc wśród tłumu nigdy nie wiesz kto przechodzi obok. Demony nie istnieją, to przecież tylko bajka dla niegrzecznych dzieci... Ale gdyby się okazało, że żyją obok, a dwa najstarsze upadłe anioły walczą między sobą o piekło i ty jesteś kluczem do zakończenia tej wojny, które zło byś wybrał? Pamiętaj, że stawką są ludzkie dusze...
Adna
STATUS: ZAKOŃCZONY
Bleeding Out
„Camilla – piękna wampirzyca z pazurem, której lepiej nie wchodzić w drogę; nie do końca potrafi panować nad własnymi emocjami. Amelia – niczego nieświadoma, zagubiona dusza, wepchnięta siłą w świat istot nocy. Marta – uosobienie spokoju i niewinności, w pełni akceptująca swoją wampirzą naturę, ale żyjąca od zawsze z dala od swojego gatunku.
Co je łączy? Z pewnością pragnienie krwi, ale to jest oczywiste. Jest jeszcze jeden mały szczegół, zapisany gdzieś w zakamarkach ich dusz – cząstka samego Draculi.
Każda z nich zaczęła swoją historię w inny sposób, w innym czasie, ale los pcha je ku sobie właśnie teraz, żeby zjednoczyły siły, aby stanąć przed czymś znacznie gorszym, niż wampir czyhający na Ciebie w ciemnym zaułku”.
Adna
STATUS: TRWAJĄCY
Czarnołuska
 
Wyobraź sobie, że urodziłeś się jakimś cholernym wybrańcem. Obdarzono cię właściwie wszystkim, czego mogłeś sobie tylko zamarzyć - nadludzką siłą, szybkością, inteligencją, możliwością wzbicia się w niebo. Wyobraź sobie, że jesteś latającą jaszczurką o ognistym oddechu, legendarnym Strażnikiem, stworzonym do tego, by pilnować granicy między światem ludzi, a magii. Problem tylko w tym, że wszystkim tym ostentacyjnie pomachano ci koło nosa i cofnięto szybko, gdy już wyciągałeś dłoń... Wyobraź sobie, że mianowano cię wygnańcem tylko dlatego, że jesteś wyjątkowy. Że twoi bracia i siostry traktują cię jak trędowatego, starają się zapomnieć o twoim niewygodnym istnieniu... dopóki nie okazało się, że jesteś im potrzebny.
W takiej właśnie sytuacji znalazła się szesnastoletnia Nihal Kruger. Smokon, pełniący rolę berlińskiego Strażnika, choć to jej się ona należała, nagle znika w tajemniczych okolicznościach, a niedoświadczona dziewczyna musi go zastąpić. Niechcący wplątuje się w sam środek magicznej afery na skalę światową, której zdecydowanie wolałaby uniknąć...
Okraszone sporą dawką czarnego humoru urban fantasy w rytmie AC/DC i atmosferze sennego marzenia.
Leah Stark (AK-47)
WATTPAD | SWEEK
STATUS: TRWAJĄCY
Czerwony Piach – interaktywne opowiadanie fantasy

Historia o gorącu, wichrach i tajemniczych zniknięciach wśród czerwonego pyłu. Nie ja tworzę tę fabułę, lecz Ty, Czytelniku. Podaj swój pomysł i przeczytaj go w kolejnym rozdziale. Na co jeszcze czekasz? Niedługo wichura!
Vessna
STATUS: TRWAJĄCY
Dead Silence

Świat zmienia się wraz z pojawieniem Obdarzonych – ludzi z wyjątkowymi, niejednokrotnie niebezpiecznymi zdolnościami. Strach przed nieznanym spycha uzdolnionych na margines społeczny, zmuszając do ciągłej ucieczki i walki o przetrwanie. Dla jednych są zagrożeniem, dla innych atrakcyjną bronią, którą można wykorzystać do osiągnięcia korzyści. Z dnia na dzień rozpoczyna się polowanie i już nikt nie może czuć się naprawdę bezpieczny.
Krzyk Amelii zabija, a jeden incydent wystarczy, by wyrwać ją z dotychczas spokojnego życia. Ścigana zarówno przez Łowców, jak i demony przeszłości, ma tylko jeden cel: zrozumieć, co i dlaczego popchnęło ją na sam skraj szaleństwa.
Kiedy na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, zaufanie staje się pojęcie względnym. Granice między jasnością a mrokiem zacierają się, a dookoła panuje już tylko chaos.
Tak długo, aż zapadnie martwa cisza.
Nessa
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
https://stories-of-a-e-black.blogspot.com
Zbiór opowiadań utrzymany w tematyce fantasy. Chcesz poczuć dreszczyk strachu? Zapraszam na horrory i thrillery. Chcesz zagłębić się w nieznany nikomu fantastyczny świat? Zajrzyj do Kalitorii i poznaj przygody smoczego rodzeństwa. Pragniesz przeżyć zagładę świata? W takim razie kategoria sci-fi jest dla Ciebie. Blog dopiero startuje. Więcej opowiadań pojawi się w swoim czasie.
A.E. Black
STATUS: TRWAJĄCY
http://forever-you-said.blogspot.com/
Decyzja o powrocie do rodzinnego Haven była jedną z najtrudniejszych dla Eveline. Dziewczyna po latach od tragedii, która dotknęła ją i jej rodzinę, postanawia osiedlić się w odziedziczonej w spadku rezydencji i zmierzyć się z przeszłością, która kładła się cieniem na jej dotychczasowe życie. Już sama perspektywa zamieszkania w domu, który wzbudza w niej tak bolesne wspomnienia, jest trudna, a to zaledwie zalążek koszmaru.
Szybko okazuje się, że pozornie senne miasteczko jest niebezpieczną pułapką, skrywającą tajemnice, których zwykły śmiertelnik nigdy nie powinien poznać. Po zachodzie słońca zmienia się wszystko, a Eveline zaczyna wątpić w to, czy może ufać sobie i swoim zmysłom.
Nieświadoma swojego przeznaczenia i roli, jaką ma odegrać, na własne życzenie ląduje w samym środku odwiecznej walki pomiędzy istotami mroku.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCY
http://chatka-czarownicy.blogspot.com
Ogólnoświatowy Wiec Magiczny z 1961 roku uznał, że za czarownicę uznaje się osobę, w której posiadaniu znajdują się:
- latająca miotła (lub inne narzędzie domowo-ogrodowe),
- magiczne zwierzę (miniaturowy smok latający, chowaniec lub kot, koniecznie czarny),
- zestaw kociołków i fiolek (wytworzonych w smoczym ogniu),
- rodzinną księgę zaklęć (okładki z ludzkiej skóry zostały zabronione w 1865 roku),
- różdżkę drewnianą (nie krótszą niż na dwie ćwierci),
- zwierciadło (będące środkiem komunikacji między bracią czarodziejską)
oraz
- w pełni funkcjonującą kryształową kulę (ustawioną na częstotliwość magicznej radiostacji).
Nowelizacja z 1965 roku dodała obowiązujący do tej pory zapis o zalążku mocy magicznych, ponieważ ludzie niemagiczni, zakupiwszy ww. przedmioty, rozpoczęli strajk, domagając się możliwości rzucania czarów.
Lexi
STATUS: TRWAJĄCY
Instytut Absurdu

Eliza, prawie studentka dziennikarstwa, na własne życzenie wplątuje się w niedorzeczną sprawę, która wywraca jej życie do góry nogami. Zbierając materiał do artykułu śledzi dwójkę podejrzanych cudaków, przeżywa atak krwiożerczych moli książkowych i zostaje przyjęta na staż do zadziwiającej instytucji, przypominającej typowy polski urząd, ale w wydaniu rodem ze słowiańskiego świata magii. W pracy musi znosić m.in. prawie 200-letniego wampira-wegana, drażliwą wiedźmę cierpiącą na żabofobię oraz wilkołaka, na którego widok to kobiety wyją do księżyca. Jakby tego było mało tajemnicza klątwa panoszy się po całym kraju, pochłaniając coraz więcej ofiar.
Leria
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY 
Into the Dark
https://into--the--dark.blogspot.com/
Lexi chce uciec – od rutyny, znajomych ulic i braku perspektyw. Z utęsknieniem czeka na początek roku akademickiego, w wyjeździe na studia dostrzegając jedyną możliwość wyrwania się z nudnej mieściny, w której spędziła całe dotychczasowe życie.
Do czasu.
Spokój zostaje zakłócony, gdy w pobliskim lesie policja znajduje zwłoki młodej dziewczyny. Wkrótce po tym Lexi sama cudem uchodzi z życiem, ratunek zawdzięczając przypadkowemu mężczyźnie. Nie rozumie, dlaczego względem swojego wybawcy czuje tylko jedno: czystą nienawiść.
Nessa
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Light in the Darkness

Całe dotychczasowe życie Alyssy w jednej chwili ulega zmianie. Kiedy idealnie zapowiadająca się randka zamienia się w piekło, a młoda studentka dziennikarstwa spotyka na swojej drodze tajemniczego Carlosa, który – co prawda – ratuje ją z rąk wampirów, ale w efekcie czyni jednym z nich, już nic nigdy nie będzie takie samo. Co więcej, Alyssa szybko przekonuje się, że wcale nie stała się krwiożerczą istotą, ale… czymś pomiędzy, zawieszona na pograniczu świata żywych i umarłych. Pozostawiona sama sobie, dręczona dziwnymi snami, które nawiedzały ją jeszcze przed przemianą, a w których zawsze zapada się pustkę, zapatrzona w parę lśniących, błękitnych oczu, próbuje poradzić sobie w świecie i z mocami, które są jej obce.
Nie zdaje sobie sprawy z tego, że właśnie rozpoczęło się polowanie…
I że to ona jest jego celem.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCY
Mistrz Szachownicy
https://mistrz-szachownicy.blogspot.com/
Lejra jest piętnastoletnią dziewczyną, wychowującą się w rodzinie biznesmenów. Prowadzi spokojne życie, dopóki nie dostaje listu od dziadka - głowy rodziny. Z jego treści wynika, że ma zostać jego następcą. Ta wiadomość nie wywołuje u niej entuzjazmu, ponieważ wcześniej to stanowisko obejmowała jej starsza siostra, z którą od jakiegoś czasu nie ma jakiegokolwiek kontaktu. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że poza tym wydarzeniem rodzina skrywa także wiele innych tajemnic przed nią, jednak nie spodziewa się, że tak naprawdę należy do rodziny magów.
W rodzinnej rezydencji zamiast sielanki, zderza się z rzeczywistością, skrywającą wiele tajemnic. Ponadto właściciel całej posiadłości, a zarazem dziadek główniej bohaterki przelewa w nietypowy sposób swoją miłość do szachów.
Czy Lejra odkryje tajemnicę zaginięcia siostry? Zrozumie, czym są wytwory, zrodzone z miłości do gry? 
K96
STATUS: TRWAJĄCY
Noc krwawego księżyca
Alternatywny świat gdzie magia i magiczne istoty są normalnością, a władzę nad światem mają wampiry. Historia opowiada o losach głównej bohaterki Eryki która tak jak reszta ludzi musi oddawać swoją krew wampirom.
Domi
STATUS: TRWAJĄCY
Po świecie w mojej głowie.
https://slowawpamieci.blogspot.com/
Blog z amatorskimi opowiadaniami. W mojej twórczości dominuje fantastyka, jednak nie brakuje innych gatunków. Najnowszą serią jest Mur. Opowieść o wojowniku żyjącym w post apokaliptycznym świecie przedzielonym wielkim murem. Czy zło czające się na zewnątrz na pewno jest takie, jakie przedstawia je Inkwizycja? Czy może ciemność skrywana jest za ludzkimi uśmiechami? Po której stronie konfliktu opowie się bohater?
krajew34
ZWIASTUN | WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Szczypta magii
http://ciunas-story.blogspot.com/
Czasem wszystko czego potrzebujesz, to garść odwagi, dwie miarki miłości i... szczypta magii.
Gdzieś w zielonej, deszczowej Irlandii istnieje wioska zamieszkana przez ostatnie czarownice. Magia wciąż jest tam żywa i nieposkromiona, a pośród drzew można dostrzec pradawne, mroczne istoty.
Ciara i Siobhan wreszcie osiągnęły wiek pozwalający im na zajęcie miejsca w Kręgu, u boku innych czarownic i wybrania własnej drogi w magii. Niestety, podczas ceremonii coś poszło nie tak. Dwie młode czarownice znalazły się w obcym, niebezpiecznym miejscu. Miejscu, gdzie większość ludzi nie wierzy w magię, a ci którzy wierzą, polują na czarownice...
Natalia Iubaris, Iara Majere
STATUS: TRWAJĄCY
https://totheopenair.blogspot.com
Czekał. Przemierzył całą Japonię, całe Chiny, by czekać. Oddychał ciężkim, pekińskim powietrzem. Już mu się nie spieszyło. Już wiedział, co robi.
Spojrzał w niebo. Księżyc zasłaniały gęste chmury. Mógł tylko domyślać się, że jest pełnia.
Przymknął na moment oczy. Nie potrzebował zegarka. Doskonale wiedział, że zbliża się właściwy czas.
Trzy sekundy. Dwie, Jedna.
Niebo przecięła czerwona błyskawica. Ziemia zadrżała. W walących się budynkach zapalono światła.
Uśmiechnął się pod nosem. Udało się. Wyciągnął przed siebie rękę. Skupił moc.
Błysnął płomień, zaraz zniknął. W jego miejscu ukazała się rozmazana sylwetka młodej dziewczyny.
— Znalazłem cię, Michelle — szepnął.
Nadeszła nowa epoka.
Violin Finnigan
STATUS: TRWAJĄCY
http://czerwonypiach.pl/umowa-stoi-i/
Opowieść o wprawionym złodzieju i dziewczynie, która przez zupełny przypadek wpada w jego świat i zostaje w nim na dłużej, choć on sam jest tym chyba niespecjalnie zachwycony.
Historia nieco interaktywna, zakładająca rozmowę narratora z czytelnikiem, co oznacza, że także Ty masz coś do powiedzenia i kto wie, może nawet będziesz w stanie zmienić losy tej dwójki! Yyy, trójki.
Właśnie. Jest jeszcze ten trzeci.
Vessna Storiae
STATUS: TRWAJĄCY
Uszkodzona dusza
https://uszkodzonadusza.blogspot.com/
Jak to jest być wilkołakiem w wielkim mieście? Ano trudno...
Leah ma szesnaście lat, fobię społeczną, dziwne zainteresowania i kilkoro niecodziennych przyjaciół. Razem ze swoją sforą czuwa nad tym, by granice między Pierwszym a Drugim światem zbytnio się nie zatarły. Nieustannie walcząca ze zbyt niskim poczuciem własnej wartości, marzy o tym, by wreszcie nadarzyła się okazja utarcia nosa wrogom. Jednak gdy pewnego dnia pojawiają się wyczekiwane kłopoty, wszystko przestaje się układać...
To nie jest kolejna powieść o miłych ludziach i błyszczących wampirach. To twarde urban fantasy w ciężkim rytmie Black Sabbath i dusznej atmosferze postsocjalistycznego blokowiska.
Leah Stark (AK-47)
WATTPAD | SWEEK
STATUS: TRWAJĄCY
Znając przyszłość
http://znajac-przyszlosc.blogspot.com/
Zuzanna była zwykłą studentką, która skupiała się na zdawaniu egzaminów. Tak było, dopóki na jej drodze nie stanęły pewne osoby. To one uświadomiły jej, że wcale nie jest taka zwykła. Szkoda tylko, że nie podały jej przepisu na ciąg dalszy życia…Dołóżmy do tego jeszcze uczucia i tajemnicę, wtedy każda pomoc będzie mile widziana.
Natola
STATUS: TRWAJĄCY

Zmierzch bogów
Chaos rozprzestrzenia się po całym świecie, gdy do żywych powraca kobieta, która od wieków winna cieszyć się śmiercią na Polach Elizejskich.
Ares zdradza Olimp, Atena zachowuje spokój, a Harry, najmłodszy strażnik "czasu", przestaje powoli wierzyć w nieomylność bogów.
Przeznaczenie puka do drzwi. Wyciąga dłoń. Prowadzi po drodze nieuchronnego losu. Jednak ścieżka, która wiedzie na sam kraniec historii świata, wydaje się bardzo krótka...
Rolaka
STATUS: ZAWIESZONY [27.11.2019]


Sherlock

Obserwatorzy

Szablon stworzony przez Lune  /   Technologia Blogger   /   CREDITS X X X X X

Znajdź mnie na:

Polecane

Tomb Raider: Konfesja, 2016 Skoiastel FanFiction / Gry
Strach Nocy Monia Fantastyka / Fantasy
Mroczne Królestwo Vaderdra Fantastyka / Fantasy
Łzy Niewiernego Deneve Fantastyka / Fantasy
Ludzie Lodu i Ognia A_lionne FF / Pieśń Lodu i Ognia
Love of Accident Maarit Obyczajowe
Dworce i sufity Hiroki Poezja

Rozdział miesiąca – marzec

Rozdział roku 2019

TERMINARZ

Terminarz


20.05.2020
→ pełna aktualizacja spisu;
→ wpis organizacyjny;

22.05.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

25.05.2020
→ wyzwanie pisarskie;

27.05.2020
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – kwiecień”;

28.05.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

29.05.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

31.05.2020
→ wyzwanie pisarskie;
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – kwiecień”;

01.06.2020
→ wpis urodzinowy;
→ publikacja rozdziałów biorących udział w ankiecie na „Rozdziału miesiąca – maj”;

05.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

07.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

10.06.2020
→ reklama nowych blogów;

12.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

14.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

19.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

21.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

23.06.2020
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – maj”;

24.06.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – maj”;

26.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

28.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

30.06.2020
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – maj”.