Czasy Trójcy

Nowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów?
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem spotyka WIELKI ZASZCZYT!
Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany!
Charlotte Petrova
STATUS: ZAKOŃCZONY
„Chłopiec o szmaragdowych oczach”
http://hurricane-rehab-e.blogspot.com/
Harry wraca do szkoły, aby rozpocząć szósty rok nauki w Hogwarcie, jako zupełnie inna, odmieniona osoba. Potter stroni od dotyku i żyje w swoim własnym świecie. Czy jest ktoś, kto może to zmienić? A może ta osoba przyniesie mu jeszcze więcej zmartwień i cierpienia?
rehab-e
STATUS: ZAKOŃCZONY
Dramione: Niewyznana miłość bardzo ciąży na sercu.
Świat czarodziejów stoi na progu wojny. Małody czarodziej Draco Malfoy musi wybrać pomiędzy tym, co jest zgodne z jego sumieniem, a tym, czego od niego oczekują. Jest rozdarty i nienawidzi siebie, ale w jego życiu pojawia się światełko nadziei... Czy arystokrata w końcu przełamie się i przeciwstawi swojemu ojcu? Jaki wpływ będzie miał na niego niespodziewany wyjazd? Jakie wydarzenie zmieni jego życia na zawsze? Zapraszam! :)
Mary Alice
STATUS: ZAKOŃCZONY
Są różne rodzaje miłości. Jedne przenoszą góry, inne wymagają wielu wyrzeczeń, jeszcze inne przyprawiają człowiekowi skrzydła, czy doprowadzają do śmierci. Ich miłość miała w sobie wszystkie te czynniki na raz. Była inna, doskonała, zakazana, ponieważ oboje zdawali sobie sprawę, że ta miłość nigdy nie powinna się była wydarzyć...
Nie człowiek jest autorem scenariusza do swojego życia. Los drwi z ludzi i śmieje się im w twarz. Po wielu, wielu latach z tych najpiękniejszych dni pozostanie tylko echo, echo wypowiedzianych dawno temu słów. I tylko wiatr będzie potrafił mówić o przeszłości, lecz wtedy już nikt nie będzie chciał go słuchać...
Dama Kier
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://www.melodie-duszy.blogspot.com/
Co by było, gdyby Draco miał córkę, o której nie wiedziałby, że istnieje? I jaki związek z tym wszystkim miałaby Hermiona?
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONY


 http://www.branwen-owens.blogspot.com/
Historia humorystyczna o zwariowanej szukającej Harpii z Holyhead, Branwen Owens, zwanej Jednorękim Bandytą. Hogwart zatrzęsie się w posadach, gdy zostaje zatrudniona na miejsce profesor Hooch (której, na marginesie, wszyscy życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!). Kanon przepadł po drugim tomie, tak samo jak zdrowie psychiczne pewnego mistrza eliksirów. Zapnijcie pasy, bo może trochę trząść!
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONY
Harry i Hermiona są parą, która musi zmierzyć się z przeszłością i to dosłownie, bo Harry wskutek czegoś dziwnego i nieznanego ląduje w Hogwarcie, stając twarzą w twarz z Lily Evans i Jamesem Potterem. Całość komplikuje fakt powrotu Ginny, byłej narzeczonej Harry'ego, oraz niewytłumaczona obecność Regulusa Blacka.
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONY
Siostry
http://www.siostry-hexwood.blogspot.com/
Severus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
Fragment rozdziału 1: Pewnego bardzo deszczowego wieczora, punktualnie tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, na progu głównego hallu Hogwartu pojawił się bardzo elegancki i bardzo nieoczekiwany przez Filcha gość. Woźny, przygotowany z wyprzedzeniem na zruganie nieznajomego przybysza od stóp do głów za tak późną wizytę, ruszył by otworzyć wrota, po czym prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu całkowicie stracił rezon. Przybysz wcale nie był rodzaju męskiego, był zaskakująco żeński i elegancki, a do tego roztaczał wokół siebie aurę kompletnej niezrugiwalności. Hrabina Oleńska złożyła wielki, czarny i mokry parasol, wręczyła go Filchowi, który w absolutnym zdumieniu machinalnie przycisnął przedmiot do piersi, i przekroczyła próg zamku, rozglądając się wokół z uprzejmym zaciekawieniem.
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONY
https://melodie-duszy.blogspot.com/
Ojczym Hermiony Granger, arabski szejk, skrzywdził kiedyś okrutnie jej matkę. Teraz córka chce się zemścić, kradnąc z pałacu dumę kolekcji szejka, najcenniejszy naszyjnik świata. Hermionę śledzi były włamywacz, a obecnie pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, Draco Malfoy. Nie podejrzewa on, że piękna mścicielka skradnie mu serce.
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONY
Ona. Z pozoru Śmierciożerca idealny. Ominęła naukę w szkole, by pod okiem świetnych czarodziejów szkolić się, a w przyszłości, stanąć u boku Voldemorta. A jednak coś poszło nie tak i dziewczyna zaczyna współpracować z Ministerstwem, aby po upadku Czarnego Pana wyłapać wszystkich Śmierciożerców. Za wszelką cenę próbuje trzymać się światła, aby ciemność nie zawładnęła jej życiem. On udowadnia, że jej serce nie jest z lodu.
On. Wychowany wśród Śmierciożerców, u boku ojca tyrana i matki, zbyt słabej by się komukolwiek przeciwstawić. Targany przez sprzeczne emocje nie umie znaleźć drogi ucieczki z klatki, w jakiej został zamknięty. Balansuje na krawędzi i tylko krok dzieli go od bolesnego upadku, jednak jest zbyt przerażony by go wykonać. Ona pokazuje, że pod maską obojętności kryją się uczucia.
Oboje. Starają się trzymać z daleka od mroku, który i tak ich otacza. Chcą przetrwać, by w przyszłość wieść zupełnie normalne życie.
Ivy
STATUS: ZAKOŃCZONY
A perfect evil
https://a-perfect-evil.blogspot.com/
Ginny Weasley za sprawą serii splotów wydarzeń, zostaje więźniem Szmalcowników i trafia na dwór Malfoyów. Tam dziewczyna ma zostać przepytana przez Rabastana Lestrange'a. Kilka dni później budzi się w nieznanym lesie. A obok niej siedzi ostatnia osoba, którą podejrzewałaby o ratunek.
Symetria
ZWIASTUN | WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Historia, w której każdy człowiek woli zatrzymać, co poniektóre sekrety dla siebie, a nieliczni za żadne skarby nie mogą wyjawić ich na światło dzienne… Jednak co się stanie, gdy to nastąpi? Gdy okaże się, że życie niekoniecznie jest całkowicie kolorowe, a słowa, którymi zostali karmieni przez laty, będą tylko pustymi sylabami? Gdy dowiedzą się o rzeczach, które nigdy nie powinny dojść do ich uszu?
Hermiona jest rozdarta pomiędzy tym co trzeba, a tym co chce. Życie zdążyło ją zahartować, ale czy mimo wszystko postawi wszystko na jedną kartę, by osiągnąć coś czego i tak nie jest pewna?
Lizzy88
STATUS: TRWAJĄCY
Kryształowy
Harry zawsze myślał, że jego przyjaciel z dzieciństwa był tylko urojeniem samotnego dziecka. Wszystko zmienia się, gdy spotyka swojego Aniołka, który okazuje się żywym chłopcem. 
Vpero
STATUS: TRWAJĄCY
Love is a strange feeling
http://dramione-loveisstragnefeeling.blogspot.com/
Co się stanie, gdy dwa znienawidzone domy, zaczną się ze sobą porozumiewać? Gdy więzy krwi nie będą mieć znaczenia?
Malfoy, Granger, Weasley, Potter, Zabini, Greengrass oraz Parkinson. Czy będą w stanie ze sobą współpracować , gdy nadejdzie najgorsze?
„W sercu każdej trudności spoczywa ukryta możliwość " 
Milka xx
STATUS: TRWAJĄCY
„Miłość kpi sobie z rozsądku. W tym jej urok i piękno”.
http://roniona.blogspot.com/
Jest rok 1996. Dwoje przyjaciół ponownie spotyka się w wakacje, przed 6. rokiem ich nauki.Jednak ich relacje uległy zmianie. Już nie są dziećmi. Dorastają. Powoli rozumieją, że to, co ich łączy, nie jest przyjaźnią. Zaczynają poznawać czym jest miłość i jakie niesie ze sobą konsekwencje. Podejmują decyzję. Ale czy dobrą? Czy naprawdę są gotowi, aby poświęcić się dla siebie, nauczyć się żyć dla drugiej osoby?
Historia opowiada o miłości Rona i Hermiony, która dojrzewa, kiedy oni borykają się z przeszkodami, napotkanymi na drodze
swojego życia.
Angie13
STATUS: TRWAJĄCY
Odmienny stan

Ostatni rok nauki w Hogwarcie, przygotowania do wojny trwają. A jak to wojna - wymaga poświęceń i zjednoczenia nawet najbardziej odmiennych charakterów. 
Sevannte
STATUS: TRWAJĄCY
 
 
 
 
Hermiona Granger po cudownych wakacjach na Grimmauld Place wraca do Hogwartu w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciół- Harry'ego, Rona i Ginny. Nowy rok jest jednak pełen niespodzianek i to niekoniecznie tych dobrych: Dolores Umbridge, nauczycielka obrony przed czarną magią, zabrania im na lekcji używać czarów; Dumbledore traci władzę; Lord Voldemort po cichu zaczyna zbierać sojuszników; Hermionę i Harry'ego coraz częściej zaczynają nawiedzać koszmary; do Hogwartu przypisanych zostaje kilkoro starszych uczniów, zaś ona sama czuje się obserwowana przez znienawidzonych Ślizgonów. 
Kim jest Umbridge i kogo jest szpiegiem? (na to pytanie możecie sobie sami odpowiedzieć ;) ). Czego powodem są powracające koszmary? Czy Hermionie i Harry'emu uda się stworzyć młodszą wersję Zakonu Feniksa? Kim jest tajemniczy chłopak z Ravenclawu oraz tajemniczy uczniowie? Czy Emma Cleanmonth i Pansy Parkinson dadzą odpocząć Hermionie i Ginny? Co skrywają Ślizgoni? Czy piąty rok mimo powrotu Voldemorta zakończy się szczęśliwie?
Charm
STATUS: TRWAJĄCY
Uwięziona 
  "Człowiek nie ma władzy, nawet nad własnym życiem" - Hermiona Granger, doskonale się o tym przekonała. 
 Lirveni-A.W
STATUS: TRWAJĄCY
Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba.
Wojna odbiera wszystko. Wojna to chaos. Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła.
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość.
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…
Charlotte Petrova 
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.