Czasy nowego pokolenia

Cześć, jestem Rose Weasley. Żartuję, gdy czuję się niezręcznie.
https://rose-to-nie-rosie.blogspot.com/
Rose Weasley jest ironiczna, złośliwa i uparta. Scorpius Malfoy jest... zagadką. Przekornie udaje, że nikt nie pamięta przeszłości jego ojca. Jak wygląda Hogwart po latach? Kto do kogo czuje mięte? Kim są dzieci bohaterów wojennych? Wpadnij, a dowiesz się wszystkiego.
Lithine

STATUS: ZAKOŃCZONY
Ginger Golden Girls
http://gingergoldengirls.blogspot.com
 Harry i Hermiona powracają do Hogwartu a Jo Carter odkrywa, że świat czarodziejów stoi na krawędzi wojny. Do tego obaj synowie Harry'ego zaczynają o nią rywalizować a Rose i Scorpius wymyślają coraz bardziej szatańskie pomysły, żeby sobie dokuczyć. Co się stanie, kiedy do tego dołożymy powrót Draco? Zapraszam!
rose ginger
STATUS: ZAKOŃCZONY

Nowa w Hogwarcie 
http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com/
Eleonora Zabini zdecydowanie nie jest normalną czarownicą. Nie cierpi… Ludzi. A najbardziej tych magicznych… Do tej pory uczyła się w domu, ale teraz wszystko ma się zmienić. Ojciec wysyła ją do Hogwartu!
Jest to opowieść o przyjaźni, miłości i (najprościej mówiąc) o Hogwarcie… Nie zabraknie także mojego dziwnego, czarnego humoru. A wszystko to będzie się rozgrywać w czasach Nowego Pokolenia. Zapraszam!
PS Wszelkie błędy są winą mojej złej karmy… Lepiej na nią uważajcie. Paskudny stwór.
Gabriela
STATUS: ZAKOŃCZONY
Severus Snape i paradoks czasu
http://s-snape.blogspot.com/
Minęło niemal dziesięć lat od Drugiej Wojny Czarodziejskiej i gdy wszyscy już myśleli, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć... Hannah Abbott, niezależna księgowa, przewraca Ministerstwo Magii do góry nogami. W roli głównej przedstawiam zatem: niesubordynowany Departament Tajemnic, Severusa Snape'a, niedorzeczne kobiety oraz drobiny czasu w stanie czystym.
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONY

Zmieniacz czasu Victorii
Victoria nie wyróżnia się w Hogwarcie niczym szczególnym, jest zwykłą mugolaczką. W wakacje, ku swojemu niezadowoleniu, musi pojechać na parę tygodni do matki, z którą jest skłócona. W czasie pobytu w domu, w piwnicy znajduje zmieniacz czasu. Vicky nie wie co o tym myśleć, bierze ze sobą magiczny przedmiot i jedzie do ojca. Kilka tygodni później, dostaje wiadomość, że jej matkę zamordowano. I wtedy pojawia się w jej życiu Draco Malfoy.
W tym samym czasie, Draco Malfoy wiedzie na pozór spokojne życie. Pewnego dnia echo przeszłości zakłóca jego spokój. Powracają wspomnienia i dawne znajomości. Byli Śmierciożercy chcą aby Draco pomógł im zrealizować ich plany. Dostaje niecodzienne zadanie – musi przyprowadzić im Victorie Johnson. Mężczyzna stara się to odwlekać i pomóc dziewczynie, ale w tej grze nie ma czasu. Trzeba działać. Tylko, czego chcą byli Śmierciożercy od zwykłej mugolaczki?
Ann Dreamy
STATUS: ZAKOŃCZONY
Los, cebula i krokodyle łzy... Hogwart nowego pokolenia
www.hogwart-nowego-pokolenia.blogspot.com
Opowiadanie epistolarne na motywach serii powieści J. K. Rowling. Główną inspiracją do stworzenia tego oto tworu był film pt. "Love, Rosie" oraz książka, na której opierał się scenariusz. W "Hogwarcie nowego pokolenia" będą pojawiały się listy, liściki, życzenia na kartkach okolicznościowych oraz krótkie wpisy z pamiętników. Bardzo rzadko niedługie fragmenty prozy. Kim są bohaterowie? Cała liczna rodzina Weasleyów, ich przyjaciele oraz znajomi; to takie perypetie z życia dzieci popularnej Trójki i nie tylko.
Shy
STATUS: TRWAJĄCY
MUNIETTE. Oczy widzą, uszy słyszą, a serce? Serce i tak swoje wie.
http://muniette.blogspot.com/
Serena Wilson to dosyć niezwykła nastolatka. Nie dość, że jest czarownicą i uczy się słynnym Hogwarcie to jeszcze sprawy takie jak moda i uroda są jej kompletnie obce. Aż do szóstego roku nauki nie miała chłopaka, wtedy coś się zmieniło. Wystarczył jeden zakład, by życie stało się bajką albo koszmarem. Tylko czy James Syriusz Potter sprosta wyzwaniu i okaże się prawdziwym księciem? Czy w świecie imprez, alkoholu i lansu liczą się jeszcze wartości, takie jak miłość czy przyjaźń? Co nowego przyniesie siódmy rok nauki?
Życie nowe pokolenia w zupełnie innym wymiarze.
Wielowątkowa opowieść przede wszystkim o miłości, przyjaźni, dorastaniu i problemach wieku dojrzewania.
Zapraszam do czytania tej i innych historii na moim blogu.
Muniette vel Psyche
STATUS: TRWAJĄCY
Drobiazg, pozornie mały wypadek... potrafi spowodować całą lawinę następstw, wywracających nawet najzwyklejsze szkolne życie do góry nogami. No może nie takie najzwyklejsze, ponieważ mowa tutaj o Najlepszej Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie... 
Pewnego dnia, mugolaczka Pauline Glam nazywana Pocky, zaczyna pisać dziennik o szkolnych perypetiach związanych z metamorfomagiem, dwiema siostrami wilami, jednorożcem, wrednym profesorem Boorackiem, gangiem puchonów, nierozgarniętymi krukonkami z dormitorium i wieloma innymi... Pocky opisuje uczniowskie konflikty, naukę magii, przyjaźnie i szkolne miłości, przygody i kłopoty, aż w końcu dojdzie do odkrywania sekretów Hogwartu, tajemnic uczniów i nauczycieli oraz zagadek, które ukrywa w sobie chyba każda żyjąca (bądź nieżyjąca) istota w Zamku... 
Do czego może doprowadzić odłamanie małego okrucha skały? Czy sprawi, że zawali się cała góra? 
Tita Pocky
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.