katalogowo

http://hogwart1976.blogspot.com/
Mamy czasy, w których swą pierwszą młodość przeżywały jedne z najbardziej znanych osobistości świata magii, zasłużeni bohaterowie, którzy wykazali się niebywałą odwagą w starciu z armią śmierciożerców. Czasy, w których ci ludzie opracowali jedyną w swoim rodzaju mapę, ujawniającą wszystkie sekretne przejścia z zamku do magicznej wioski Hogsmeade. Mapa została nazwana od ich założycieli, mapą huncwotów. Mamy rok 1976. Teraz dajemy Ci szanse byś mógł stworzyć swoją własną historię na tle tej, opowiedzianej po krótce przez J.K Rowling. Możliwości jest wiele, a ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Możesz poprowadzić losy postaci kanonicznych, lub stworzyć swojego własnego czarodzieja. Wszystko może się wydarzyć.
Zapraszamy do Hogwartu w roku 1976.
STATUS: ZAKOŃCZONY
https://amazing--city.blogspot.com/
Ponad trzysta lat temu w pewnym mieście żył sławny profesor. Od zawsze marzyło mu się, aby stworzyć istoty potężniejsze od człowieka. Po wielu próbach i błędach w końcu mu się udało. Na początku stworzył dwa wrogie gatunki wampiry i wilkołaki. W dalszym ciągu stworzył Anioły i zmiennokształtnych. Tę czwórkę nazwał "Nadnaturalnymi". W odosobnieniu od reszty świata uczył ich jak żyć, aby pomagały człowiekowi. Nauczył ich rozróżniać co to dobro, a zło.
Pewnej nocy Anioł skusił się do złego czynu i stał się demonem. Nastawił resztę nadnaturalnych przeciw profesorowi i uciekli. W całym kraju wybuchł stan alarmowy. Ludzie zaczęli polować na nadnaturalnych, a profesora zamknęli, skazując go na karę śmierci. Istoty potężniejsze od człowieka zaczęły się chować w różnych częściach świata, tworząc nowe gatunki. Dwieście lat po tym zdarzeniu przywódca ludzi i nadnaturalnych spotkali się i podpisali pakt pokoju.
STATUS: TRWAJĄCY
Dawno temu na świat została zesłana potężna, złowieszcza, destrukcyjna moc. W wyniku tego ląd rozpadł się na kilka części, ludzie zaczęli się zmieniać w nowe kreatury, a z ziemi i mórz zaczęły wyłaniać się nowe, nieznane dotąd nikomu rasy. Z biegiem wieków kawałki Eleseyi zaczęły się coraz bardziej od siebie różnić pod względem otaczającego ich klimatu jak i mieszkańców. Obecnie każdy z kawałków starożytnej Eleseyi stanowi samoistną całość, nikt już prawie nie utrzymuje przyjaznych kontaktów z innymi państwami, pokój został zachwiany. Zapomniano już nawet o wspólnych korzeniach. Czy mogło być gorzej? Z chaosu i mgły wyłoniła się makabryczna wyspa. Wstań i zawalcz o losy swojej ojczyzny! Czy wybierzesz słuszne dobro czy nieprzewidywalne zło? Wybór leży w twoich rękach!
STATUS: TRWAJĄCY
Empire of Warhammer 
http://empire-of-warhammer.blogspot.com/
Widmo zagłady ciągle wisi nad nami wszystkimi. Mimo, iż życie w stolicy Imperium rządzi się własnymi zasadami, warto nie zapominać, że na odległych pustkowiach Starego Świata, z bram do innego wymiaru wylewają się zastępy demonów – żołnierzy Bogów Chaosu, którzy są gotowi zetrzeć w pył naszą cywilizację. Czy złapiesz za oręż i staniesz naprzeciw wcielonemu Złu?
STATUS: TRWAJĄCY
https://od---nowa.blogspot.com/
Żyjemy w świecie takim jak nasz normalny – technologia bez różnic. Mamy 5020 rok. Blog polega na tym, że tworzysz sobie kogo tylko ze chcesz. Dosłownie. Możesz być zwykłym człowiekiem, który nie zdaje sobie z niczego sprawy, albo jakimś wampirem, wilkołakiem. Możesz tworzyć najróżniejsze hybrydy przedziwnych ras i tworzyć swoją własną, unikatową historię bez granic. 
Pandemonium
STATUS: TRWAJĄCY
Królestwo Keronii
http://keronia.blogspot.com/
Akcja bloga osadzona jest w fikcyjnym świecie, w którym magia jest równie oczywista jak nauka, większością państw rządzą królowie; mity, wierzenia i przesądy są jednymi z wielu elementów codzienności, a człowiek nie jest jedyną myśląca rasą.
Tytułowa Keronia to kraj o realiach luźno inspirowanych europejskim średniowieczem. Od kilkudziesięciu lat w stanie wojny z sąsiadującą od południa Wirginią, staje się areną nie tylko krwawych walk, ale także wielu przygód.
Nie istnieje konkretna, sprecyzowana oś fabuły. Blog oferuje Ci realia świata, który w całości stoi przed Tobą otworem. To twoja postać – jako jedna z wielu – zapisze karty jego historii, to właśnie Ty możesz stać się jednym z głównych bohaterów. Możesz być dosłownie każdym, pochodzić z dowolnego miejsca na mapie i obrać taką drogę życia, jaką tylko zechcesz.
Uważaj jednak. Nie jesteś nieśmiertelny, a czasy nastały niespokojne: wojna, wzajemne waśnie między stronnictwami, skryte w leśnych ostępach bestie, podstępne knowania możnych i czyhający na traktach zbójcy to tylko niektóre z niebezpieczeństw.
STATUS: TRWAJĄCY
Mad World
https://madworld-rp.blogspot.com
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak naprawdę wygląda świat, w którym żyjesz? Widzisz doskonale wszystko, co cię otacza, ale czy masz odwagę odkryć jego prawdziwe szaleństwo i zacząć grać na jego zasadach? Obok twojego pozornie spokojnego życia dzieją się rzeczy, które dotychczas wydawały ci się fikcją. Sprawdź, czy podołasz wyzwaniom prawdziwego świata.
STATUS: TRWAJĄCY
https://nookofwolves.blogspot.com
NOOK OF WOLVES – prestiżowa akademia dla stworzeń nadnaturalnych, która oferuje staranną edukację w zakresie: Łowiectwa, Alchemii, Proekologii oraz Smoczej Jazdy.
Położona jest gdzieś na nieznanych, zalesionych terenach, pośród różnych niebezpieczeństw i cudownych, magicznych miejsc. Ma ona na celu wyedukować wszystkich, oferując przy tym różne szkolenia, wypady, wycieczki oraz zawody, w których młodzież może się sprawdzać, osiągając dobre stopnie.
Szkoła jest surową placówką: nie toleruje bójek, szykan, oraz dręczenia, a wszyscy, który przystąpią do niej, wyjdą z umiejętnością panowania nad umiejętnościami oraz nad tym, kim są. 
STATUS: TRWAJĄCY
https://podobcymniebem.blogspot.com
Było ich czterech.
Czterech Wybranych.
Wiernych swym prawdom,
Wierze oddanych.
I był też piąty.
Ten odtrącony.
Ten niewybrany.
Upokorzony.
Cztery psie klany wygnane z lasu, są zmuszone zamieszkać w ludzkim mieście i ułożyć swoje życie na nowo. Czy poradzą sobie z tym wyzwaniem?
Ci, co przetrwali
Szukają siebie
Z dala od domu
Pod obcym niebem.
A ty? Czy masz tyle odwagi, żeby do nas dołączyć?
STATUS: TRWAJĄCY
https://watahamagicznegokruka.blogspot.com/
Wataha Magicznego Kruka to symbol sojuszu pomiędzy stronami, których na pozór nie można pogodzić. Od lat skłócone stada jednak postanowiły połączyć swe siły już kilka lat temu, stając się jednym z bardziej licznych watah. Jest nietypowa również pod innym względem – na wskutek dość niepokojących znaków ze strony pogody postanowiła wynieść się ze swojego długoletniego domu w kompletnie inne miejsce. Z jakiegoś powodu padło na tropiki. Jest to teren na pozór zupełnie nieodpowiadające wilkom, ale… kto powiedział, że są to całkowicie zwyczajne wilki? Za pomocą ludzkich dłoni wilkołaków zdołały zbudować łódź i wypłynąć w morze, a te co odważniejsze wciąż zajmują się eksploracją nieznanych dotąd terytoriów…
Wataha Magicznego Kruka (działająca niegdyś jako Wataha Magicznych Wilków) to jeden z najstarszych wciąż działających blogów tego typu – założony w maju 2013 liczy sobie obecnie już 6 lat.
STATUS: TRWAJĄCY

Sherlock

Obserwatorzy

Szablon stworzony przez Lune  /   Technologia Blogger   /   CREDITS X X X X X

Znajdź mnie na:

Polecane

Tomb Raider: Konfesja, 2016 Skoiastel FanFiction / Gry
Strach Nocy Monia Fantastyka / Fantasy
Mroczne Królestwo Vaderdra Fantastyka / Fantasy
Łzy Niewiernego Deneve Fantastyka / Fantasy
Ludzie Lodu i Ognia A_lionne FF / Pieśń Lodu i Ognia
Love of Accident Maarit Obyczajowe
Dworce i sufity Hiroki Poezja

Rozdział miesiąca – marzec

Rozdział roku 2019

TERMINARZ

Terminarz


20.05.2020
→ pełna aktualizacja spisu;
→ wpis organizacyjny;

22.05.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

25.05.2020
→ wyzwanie pisarskie;

27.05.2020
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – kwiecień”;

28.05.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – marzec”;

29.05.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

31.05.2020
→ wyzwanie pisarskie;
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – kwiecień”;

01.06.2020
→ wpis urodzinowy;
→ publikacja rozdziałów biorących udział w ankiecie na „Rozdziału miesiąca – maj”;

05.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

07.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

10.06.2020
→ reklama nowych blogów;

12.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

14.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

19.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

21.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

23.06.2020
→ zamknięcie ankiety na „Rozdział miesiąca – maj”;

24.06.2020
→ ogłoszenie wyników ankiety na „Rozdział miesiąca – maj”;

26.06.2020
→ reklama nowych rozdziałów;

28.06.2020
→ wyzwanie pisarskie;

30.06.2020
→ publikacja reklamy „Rozdziału miesiąca – maj”.