Sport

Zawód miłosny potrafi prześladować latami. Szczególnie jeżeli mowa o pierwszej miłości, której podobno nigdy się nie zapomina. Czasami musi minąć dekada by odważyć się spojrzeć w twarz tej drugiej osobie. A wtedy zaczyna się gdybanie, ale czy na gdybaniu się skończy?
Inertia
STATUS: ZAKOŃCZONY
Ambrose, Reigns i wielka draka w WWE
obraz usunięty przez serwis TinyPic
 Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCY
Marina jest córką Luisa Enrique, jest tancerką. Kiedy jej ojciec przejmuje FC Barcelonę ona przeprowadza się z rodziną do stolicy Katalonii. Tam zostaje członkiem ekipy najlepszego studia tanecznego w kraju. Zaprzyjaźnia się z piłkarzami FCB, najbardziej z Neymarem, który zakochuje się w Marinie bez pamięci . Wszystko byłoby dobrze , ale to właśnie Marina jest wybranką zarządu studia i zostaje wysłana do Madrytu na eliminacje krajowe w do mistrzostw świata w tańcu , tam poznaje jego ...i wszystko przewraca się do góry nogami .
xmarzenkax
STATUS: TRWAJĄCY
Catalina studiuje iberystykę w Barcelonie, a mieszka na wsi niedaleko miasta. Jest kuzynką Gerarda Pique i wielką fanką FC Barcelony, chce poznać kolegów kuzyna. Postanawia wyprowadzić się od niewdzięcznej matki, wyjeżdża na wakacje do kuzyna i chce zostać w mieście, od razu wpada na Neymara i nie bardzo przypada jej do gustu a on nalega na kawę, nie wiedząc że ma do czynienia z kuzynką przyjaciela, co z tego będzie? 
xmarzenkax
STATUS: TRWAJĄCYHistoria o dwójce, siłą rzeczy, młodych ludzi, lecz całkowicie zagubionych w wielkim świecie. Czy jeżeli połączą siły, będą w stanie przeciwstawić się gwiazdom, kierującym ich życiem? Być może, lecz problem polega na tym, że oni nie chcą połączyć sił.
deirdre
STATUS: TRWAJĄCY„- Masz wszystko, pieniądze, urodę, znajomości. Czego jeszcze chcesz?
Zdarzyło ci się kiedyś słyszeć to zdanie? Bo mi bardzo często. Co najmniej raz miesięcznie, a gdy byłam jeszcze młoda i głupia, i dzieliłam się z innymi swoimi przemyśleniami, to nawet raz w tygodniu. Tak jakby to, że masz w rodzinie kogoś, kto ma znajomości i pieniądze automatycznie robiło z ciebie jego kopię. Tak, jakby te trzy rzeczy były jedyną życiową ambicją każdego człowieka. Być bogatym, pięknym, lubianym.
A może ja chcę czegoś więcej? Czegoś więcej niż pieniądze, uroda, popularność i Ty, Andrzeju.”
Soulmate
STATUS: TRWAJĄCY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.