Marvel

Uwaga! Chętnie utworzę również podkategorię DC, jeśli będzie na takową zapotrzebowanie.We're up all night to get Loki
Nancy Choll to nastoletnia członkini grupy Avengers. Znalazła się w niej z powodu swojej mocy, nad którą nie ma zbyt dużej kontroli. Gdy Avengersi dowiadują się, że mroczny brat Thora powrócił na Midgard w celu doszczętnego zniszczenia planety, wysyłają dziewczynę do Kłamcy, by zyskać na czasie i przygotować się do starcia. Nancy blokuje moce Lokiego swoją obecnością, musi więc znaleźć sposób, by być ciągle blisko niego. I ma do siebie o to pretensje.
Bo jak można zakochać się w Kłamcy?
Rish
STATUS: TRWAJĄCY

Bohaterowie Queens
Vulture został pojmany przez Spider – Mana. Kolejny przestępca wyeliminowany!
Peter Parker krótko cieszy się swoim zwycięstwem. Po ujawnieniu szajki zajmującej się tworzeniem kosmicznej broni, nie ma nic ciekawego do zrobienia. Miasto uspokoiło się, a jedynymi niebezpiecznymi osobnikami na powrót stali się złodzieje rowerów, kieszonkowcy i drobni gangsterzy.
Kiedy Peter marzy o kolejnej okazji do wykazania się jako bohater z sąsiedztwa, do jego klasy dołącza nowa uczennica z Londynu – Zina Mykos. Chociaż Zina wygląda na normalną, spokojną, odrobinę niepewną siebie dziewczynę, nic nie jest w niej normalne.
Już wkrótce Spidey będzie miał okazję przekonać się, że nie jest jedynym człowiekiem ukrywającym się za maską. Dodatkowo w akcję wplącze się kilku niebezpiecznych gości związanych z firmą OsCorp, która to odkupiła od Tony’ego Starka wieżę Avengers.
Czy coś może pójść nie tak, kiedy na horyzoncie pojawią się nowi przeciwnicy?
Oh, wszystko!
Anamea

STATUS: TRWAJĄCY
Holly nigdy nie miała łatwego życia. Rozpoczynając od śmierci rodziców, przez chorobę dziadka, kończąc na mocy, którą uważała za przekleństwo. Do tej wiązanki można dodać pracę w Stark Tower oraz jej szefa – Tony'ego Starka – który potrafił doprowadzić do szewskiej pasji nawet świętego.
Monotonię jej życia przerywa powrót na Ziemię największego wroga Avengers – Lokiego. Tym razem jednak przeciwnicy muszą zjednoczyć swoje siły w obliczu nowego, potężniejszego zła.
Czy dadzą radę? Czy Holly pogodzi się ze swoim darem? Czy zapanuje nad swoimi uczuciami i ułoży sobie życie u czyjegoś boku? Co zrobią Avengersi, gdy dowiedzą się o istnieniu nowego, równoległego świata?
Jedno jest pewne. Zło nigdy nie śpi. Zwłaszcza po drugiej stronie lustra.
 Lora Maravilles, lapidarna
STATUS: ZAWIESZONY (12.08.2017)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.