Marvel

Uwaga! Chętnie utworzę również podkategorię DC, jeśli będzie na takową zapotrzebowanie.Bohaterowie Queens
Vulture został pojmany przez Spider – Mana. Kolejny przestępca wyeliminowany!
Peter Parker krótko cieszy się swoim zwycięstwem. Po ujawnieniu szajki zajmującej się tworzeniem kosmicznej broni, nie ma nic ciekawego do zrobienia. Miasto uspokoiło się, a jedynymi niebezpiecznymi osobnikami na powrót stali się złodzieje rowerów, kieszonkowcy i drobni gangsterzy.
Kiedy Peter marzy o kolejnej okazji do wykazania się jako bohater z sąsiedztwa, do jego klasy dołącza nowa uczennica z Londynu – Zina Mykos. Chociaż Zina wygląda na normalną, spokojną, odrobinę niepewną siebie dziewczynę, nic nie jest w niej normalne.
Już wkrótce Spidey będzie miał okazję przekonać się, że nie jest jedynym człowiekiem ukrywającym się za maską. Dodatkowo w akcję wplącze się kilku niebezpiecznych gości związanych z firmą OsCorp, która to odkupiła od Tony’ego Starka wieżę Avengers.
Czy coś może pójść nie tak, kiedy na horyzoncie pojawią się nowi przeciwnicy?
Oh, wszystko!
Anamea

STATUS: TRWAJĄCY
We're up all night to get Loki
Nancy Choll to nastoletnia członkini grupy Avengers. Znalazła się w niej z powodu swojej mocy, nad którą nie ma zbyt dużej kontroli. Gdy Avengersi dowiadują się, że mroczny brat Thora powrócił na Midgard w celu doszczętnego zniszczenia planety, wysyłają dziewczynę do Kłamcy, by zyskać na czasie i przygotować się do starcia. Nancy blokuje moce Lokiego swoją obecnością, musi więc znaleźć sposób, by być ciągle blisko niego. I ma do siebie o to pretensje.
Bo jak można zakochać się w Kłamcy?
Rish
STATUS: TRWAJĄCY
Nic nie jest takie, jak się wydaje.
Holly nigdy nie miała łatwego życia. Rozpoczynając od śmierci rodziców, przez chorobę dziadka, kończąc na mocy, którą uważała za przekleństwo. Do tej wiązanki można dodać pracę w Stark Tower oraz jej szefa – Tony'ego Starka – który potrafił doprowadzić do szewskiej pasji nawet świętego.
Monotonię jej życia przerywa powrót na Ziemię największego wroga Avengers – Lokiego. Tym razem jednak przeciwnicy muszą zjednoczyć swoje siły w obliczu nowego, potężniejszego zła.
Czy dadzą radę? Czy Holly pogodzi się ze swoim darem? Czy zapanuje nad swoimi uczuciami i ułoży sobie życie u czyjegoś boku? Co zrobią Avengersi, gdy dowiedzą się o istnieniu nowego, równoległego świata?
Jedno jest pewne. Zło nigdy nie śpi. Zwłaszcza po drugiej stronie lustra.
 Lora Maravilles, lapidarna
STATUS: ZAWIESZONY (12.08.2017)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.