Avengers

Nancy Choll to nastoletnia członkini grupy Avengers. Znalazła się w niej z powodu swojej mocy, nad którą nie ma zbyt dużej kontroli. Gdy Avengersi dowiadują się, że mroczny brat Thora powrócił na Midgard w celu doszczętnego zniszczenia planety, wysyłają dziewczynę do Kłamcy, by zyskać na czasie i przygotować się do starcia. Nancy blokuje moce Lokiego swoją obecnością, musi więc znaleźć sposób, by być ciągle blisko niego. I ma do siebie o to pretensje.
Bo jak można zakochać się w Kłamcy?
Rish
STATUS: TRWAJĄCYIvy Stone to osiemnastoletnia dziewczyna, amerykańskiego pochodzenia. Może i wygląda na zwyczajną, ale w rzeczywistości jest wyjątkowa. Ma nadludzkie moce, ale jej unikatową zdolnością jest przewidywanie ruchów przeciwnika, lecz w czasie walki musi być zachowany kontakt wzrokowy. Mimo iż ma zadatki na bohatera, to jej przeszłość sprawiła, że ma konflikt z prawem. W policyjnej kartotece ma sporo przewinień, a co gorsza uczestniczy w nie legalnych walkach. Nie pomaga jej to, iż jest córką dyrektora Organizacji S.H.I.E.L.D. Zdesperowany ojciec przez zachowanie swojej wychowanki, prosi grupę "znajomych", by ją naprostowali. Zadanie wydaje się być łatwe, lecz Ivy nie raz może dać popalić swoim opiekunom. Z czasem dziewczyna otworzy się na swoich "opiekunów", a oni bliżej poznają ją. Niestety na superheroskę czekać będzie długa i bardzo kręta droga do poprawy. Zwłaszcza, że na jej drodze pojawi się człowiek o podobnej umiejętności co ona sama.
KarasuKage
STATUS: TRWAJĄCY
Minęło półtorej roku od tamtych wydarzeń które tak bardzo zmieniły Paulę ale ile można uciekać ? Pewnego dnia wkońcu spotka swoje przeznaczenie i będzie musiała nauczyć się przebaczyć . Bo jak przebaczyć osobie którą tak się kocha ale się na niej zawiodłaś to tego stopnia że trzeba uciekać? 
Czy Paula wkońcu przebaczy ?
Czy pomoże avengers ocalić świat? 
Czy dalej będzie uciekać?
Mała Kicałka 
STATUS: TRWAJĄCY
Victoria dołącza do Avengersów. Nie wie nic o tym, co działo się w Nowym Yorku. Pewnego dnia Thor - bóg piorunów, prosi Avengersów o pomoc. Wszyscy udając się do Asgardu, aby tam pokonać nowego wroga. A tam spotykają… Lokiego, który wcale nie siedzi za kratami, jak powinno być. Wszyscy są oburzeni, tylko niczego nieświadoma Victoria daje mu czystą kartę.
Jednakże bóg kłamstw jest zdradziecki, a Victoria zaczyna go poznawać. Zaczyna poznawać tego prawdziwego Lokiego.
Czy pomiędzy nimi powstanie coś więcej? A może Loki ją tylko wykorzystuje?
A przede wszystkim: Kim tak naprawdę jest Victoria?!
Karla Pisarka
STATUS: TRWAJĄCYHolly nigdy nie miała łatwego życia. Rozpoczynając od śmierci rodziców, przez chorobę dziadka, kończąc na mocy, którą uważała za przekleństwo. Do tej wiązanki można dodać pracę w Stark Tower oraz jej szefa – Tony'ego Starka – który potrafił doprowadzić do szewskiej pasji nawet świętego.
Monotonię jej życia przerywa powrót na Ziemię największego wroga Avengers – Lokiego. Tym razem jednak przeciwnicy muszą zjednoczyć swoje siły w obliczu nowego, potężniejszego zła.
Czy dadzą radę? Czy Holly pogodzi się ze swoim darem? Czy zapanuje nad swoimi uczuciami i ułoży sobie życie u czyjegoś boku? Co zrobią Avengersi, gdy dowiedzą się o istnieniu nowego, równoległego świata?
Jedno jest pewne. Zło nigdy nie śpi. Zwłaszcza po drugiej stronie lustra.
 Lora Maravilles, lapidarna
STATUS: ZAWIESZONY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.