Xiaolin

Swoiste, dramatyczne 'love story', które powstało ot tak. Motyw przewodni to "Chamiko" - parring KimikoxChase; bazujące na kreskówce "Xiaolin Showdown". Opowieść chociaż nie posiada wykwintnej fabuły, bogata jest w mroczne akcenty z krwią, brutalizmem, nutą horroru i thrilleru. Lekturka dla tych co lubią i walki, i seksy.
Layali N.
STATUS: ZAKOŃCZONY
Ogień, kamień, stal i beton – oto, co tworzyło biocenozę Państwa Środka. Zawodzeniem lasu nikt się nie przejmował, głowy mieszkańców zajmowały jak zawsze ważniejsze problemy. Na przykład przegrane bitwy z wojskami białych diabłów zza morza, susze dewastujące zboża, epidemie dziesiątkujące ludność, bunty wprowadzające chaos. Co najstraszniejsze: cesarz dynastii mandżurskiej – Syn Niebios – abdykował, ziemię zaś spowił opar wieku zdominowanego wojnami światowymi.
Najstarsze na ziemi cesarstwo upadło, dokładnie tak jak niegdyś las.
Raylie
STATUS: ZAKOŃCZONY
Orężem mafii są ogromne złoża pieniędzy, pozwalające pozyskać wpływ i wreszcie niekwestionowaną władzę. Chase Young, ojciec mafii Heylin, prowadzi ją na sam szczyt, a jego siła zmusiła samego prezydenta Tohomiko do schylenia karku i przedstawienia oferty współpracy wierząc, iż zawsze należy trzymać z najlepszymi. Jego oferta była wyjątkowa, wręcz nienaturalna, bo za możliwość bycia po tej samej stronie, chętnie sprzedał gangsterowi własną córkę - Kimiko. Jak się okazuje, dziewczyna z umysłem wypranym z poczucia moralności, gotowa jest służyć Chase'owi, wyjść za niego i pokochać go całym sercem.
Layali N.
STATUS: ZAWIESZONY (05.09.2017)
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.