Xiaolin

Swoiste, dramatyczne 'love story', które powstało ot tak. Motyw przewodni to "Chamiko" - parring KimikoxChase; bazujące na kreskówce "Xiaolin Showdown". Opowieść chociaż nie posiada wykwintnej fabuły, bogata jest w mroczne akcenty z krwią, brutalizmem, nutą horroru i thrilleru. Lekturka dla tych co lubią i walki, i seksy.
Layali N.
STATUS: ZAKOŃCZONY
Biblioteka Opowiadań o Kimiko i Chase Young
http://chamiko-oneshots.blogspot.com/
Jest to jedyne w polskiej blogsferze miejsce, w którym żądni nietuzinkowych historii czytelnicy spotkają się ze zbiorem najlepszych opowiadań o bohaterach serialu Xiaolin Pojedynek Mistrzów. Tematyka jest jasno określona, jako że dotyczy tylko i wyłącznie pary Chamiko, czyli pobierającej nauki w tybetańskim klasztorze wojowniczki ognia oraz jej śmiertelnego wroga: księcia ciemność Chase Younga. Czekają na Was najróżniejsze historie, wariacje i „inne wersje” uporządkowane według czterech głównych kategorii: mocno erotyczne, dramat, psychologiczne, komedia.
Powalające z nóg opisy, naturalne dialogi, ścisła charakterystyka bohaterów ze szczególną koncentracją na ich psychice, a także pragnieniach dyktujących zachowania i postawy to tylko nieliczne walory naszego bloga, które powinny zachwycić zarówno starszych fanów serialu, jak też tych niemających o fandomie bladego pojęcia. 
Layali&Raylie
STATUS: TRWAJĄCY
Ogień, kamień, stal i beton – oto, co tworzyło biocenozę Państwa Środka. Zawodzeniem lasu nikt się nie przejmował, głowy mieszkańców zajmowały jak zawsze ważniejsze problemy. Na przykład przegrane bitwy z wojskami białych diabłów zza morza, susze dewastujące zboża, epidemie dziesiątkujące ludność, bunty wprowadzające chaos. Co najstraszniejsze: cesarz dynastii mandżurskiej – Syn Niebios – abdykował, ziemię zaś spowił opar wieku zdominowanego wojnami światowymi.
Najstarsze na ziemi cesarstwo upadło, dokładnie tak jak niegdyś las.
Raylie
STATUS: TRWAJĄCYCzwórka przyjaciół szkoli się na smoków żywiołów w pewnym klasztorze. Szkolą się w sztukach walki jak i panowaniem nad własnym żywiołem. Chronią świat przed złą stroną zwaną Heylin, walczą z nimi o przedmioty, które mają wielką moc.. są to Shen Gong Wu.
Kippller
STATUS: TRWAJĄCYCzwórka przyjaciół: niemiła i szczera do bólu Av, wrażliwy i delikatny Kylar, ignorujący większość spraw Indy, oraz bezwzględny i mściwy Brett szkolą się aby zyskać tytuł Smoka Żywiołu. Częścią ich szkolenia na smoczych wojowników jest walka ze złem i zdobywanie magicznych artefaktów zwanych Shen Gong Wu. Nastolatkowie dość często mają problemy z pracą w grupie i cały czas doskonalą swoje kwalifikacje aby w przyszłości stać się obrońcami Ziemi. Historia jest kontynuacją kreskówki Xiaolin Pojedynek Mistrzów, a cała akcja dzieje się kilka lat po tym jak kanoniczni bohaterowie zostali smokami.
Av Aello, Kylar Stern, Brett Cooper i Indy Shen
STATUS: ZAWIESZONY (26.03.2017)
Orężem mafii są ogromne złoża pieniędzy, pozwalające pozyskać wpływ i wreszcie niekwestionowaną władzę. Chase Young, ojciec mafii Heylin, prowadzi ją na sam szczyt, a jego siła zmusiła samego prezydenta Tohomiko do schylenia karku i przedstawienia oferty współpracy wierząc, iż zawsze należy trzymać z najlepszymi. Jego oferta była wyjątkowa, wręcz nienaturalna, bo za możliwość bycia po tej samej stronie, chętnie sprzedał gangsterowi własną córkę - Kimiko. Jak się okazuje, dziewczyna z umysłem wypranym z poczucia moralności, gotowa jest służyć Chase'owi, wyjść za niego i pokochać go całym sercem.
Layali N.
STATUS: ZAWIESZONY (05.09.2017)