+18

Utalentowany wokalnie nastolatek, posiadający wymagających rodziców, najlepszą przyjaciółkę i problemy jak każdy dzieciak, odnajduje pocieszenie w swoim idolu. Wszystko zaczyna się od namowy przez przyjaciółkę do zdobycia autografu znanego boksera. Znajomość w ekspresowym tempie przeradza się w flirt. Ukrywanie się przed dręczycielami odbija w jego psychice piętno. Usiłując zapomnieć o otaczającym go świecie skupia swoją uwagę na niepoprawnym związku z żonatym mężczyzną. Nietolerancyjni rówieśnicy jedynie popychają go w kierunku nieprzemyślanych decyzji. Czy droga którą wybierze przyniesie zadowalające, czy wręcz przeciwnie, fatalne skutki? Odkryj historię Stilesa.
Imaginacja
STATUS: ZAKOŃCZONY
mroczne części duszy

W czasie ślubu Billa Weasley'a śmierciożercy napadają na Norę. Hermiona i Ginny trafiają do lochu jednej z kryjówek popleczników Czarnego Pana. Jak potoczą się losy Hermiona po ceremonii podczas, której zostaje ona niewolnicą nie kogo innego jak zabójcy Dumbledore'a - Przerażającego Mistrza Eliksirów? Jaki wpływ na jej życie będą miały zaklęcia rzucone w trakcie krwawego obrzędu? Czego będzie od niej wymagał jej pan? Jak poradzi sobie w sytuacji w której mężczyzna będzie kierował całym jej życiem, a jej ciało nie będzie już należało tylko do niej samej? Czy odnajdzie bezpieczeństwo... Czy kiedykolwiek wróci do przyjaciół?
A co będzie z nadal tkwiącą w lochach Ginewrą? Kim okaże się dla niej tajemniczy śmierciożerca, który mieni się jej Opiekunem? Jakie straszne przeżycia ją czekają? Czy Ginny również weźmie udział w ceremonii poddania, a jeśli tak, to czy zaakceptuje swojego pana? Czy jeszcze spotka swoich rodziców i zdradzi im, że zna prawdę o swoim pochodzeniu?
Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie czytając Mroczne Części Duszy.
rapsodia89
STATUS: TRWAJĄCY
Koniec wakacji. Inoue Orihime poznaje nieziemsko przystojnego mężczyznę. Pierwszego dnia w nowej szkole okazuje się, że jest on jej nauczycielem.
Sunny
STATUS: TRWAJĄCY
Surowe wychowanie przez ojca, magnata branży samochodowej i Teksańczyka z krwi i kości odbiło się na każdym z jego trzech synów: Jacku, Matcie i Liamie. Swoje kompleksy i uprzedzenia przez lata ukrywali za maską obojętności lub przemocy. Jednak feralnej jesieni do ich życia z obłoconymi buciorami pakuje się trójka anarchistów - piegowaty pomocnik mechanika, któremu nigdy nie szło w szkole; przeżuty i wypluty przez narkotyki podstarzały rockman oraz licealny gwiazdor baseballu, który boi się, że straci branie, jeśli za dużo przypakuje.
MoNoMu
STATUS: TRWAJĄCY"Dramatyczna opowieść o wpływach innych ludzi i uczuć na nasz los, osadzona w średniowiecznych czasach na chińskim dworze. Występują: zły Imperator, słaba psychicznie konkubina, przystojny generał. Treści poważne, w tym +18."
Layali
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.