Dary Anioła

Zastanawiałeś się kiedyś, co by było gdyby do Kopciuszka zamiast dobrej wróżki przyszedł nie kto inny niż Magnus Bane? Zapraszam do świata czarów, Nocnych Łowców i przede wszystkim brokatu. 
Królewna Śnieżka
STATUS: TRWAJĄCYClary przepija mieczem, który jest niebiański ogień, swojego brata Jonathana Christophera Morgensterna. Chłopaka to zabija, tak wszyscy myśleli. Lecz nie przewidzieli że dzięki temu mieczowi staje się jeszcze silniejszy. Białowłosy ucieka i cierpliwie czeka, obmyślając nowy plan zdobycia władzy nad Clave. Ukrywa się bliżej wszystkich Nocnych Łowców niż oni mogli się spodziewać.
Marcia Kyoyama
STATUS: TRWAJĄCY

http://historienadeser.blogspot.com/p/szklany-pantofelek.html
Coś, co miało trwać wiecznie rozsypało się w kilka tygodni... Trzy miesiące temu, po pokonaniu Valentine'a Morgensterna, wydawało się, że już nic nie stanie im na przeszkodzie. A jednak... Owym kamieniem milowym okazał się Robert Lightwood we własnej osobie. Pragnąc ożenku syna, mężczyzna nie dopuszcza do siebie myśli, że jego pierworodny już kogoś kocha...
Coco Deer, Lelo
STATUS: TRWAJĄCY
Życie to dar
Pamiętam ranę.
Pamiętam ból.
Pamiętam krew.
Pamiętam śmierć.
Pamiętam nicość.
Pamiętam światło.
Pamiętam życie.
Pamiętam słońce.
Pamiętam ciepło.
Żyję...
Aros postanowił kontynuować dzieło Valentina Morgensterna, a nasz świat ponownie może opanować wojna. Jaką rolę będę miała w niej ja? Czy znajdzie się dla mnie miejsce obok takich legendarnych już postaci jak Clary Fray czy Jace Herondale? 
Niepowtarzalna
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.