Igrzyska Śmierci


http://meaningless-iso13.blogspot.com
Złość. Smutek. Rozpacz. Strata. Nadzieja. Przyjaźń. Cierpienie. Tak wiele emocji, tak mało czasu, aby je przeżyć. Lyall Rain – uczestniczka 23 Głodowych Igrzysk – ma dopiero 17 lat i zapewnioną śmierć. Jest zdecydowana, chce tego. Nie pozwoli, aby za jej życia, kolejny raz ktoś bliski cierpiał. Również nie zamierza zabić. Wie, że nie przetrwa, ale nie stanie się mordercą.
Wszystko to jednak staje pod ogromnym znakiem zapytania. Co zrobi, gdy ktoś kogo kocha jest w niebezpieczeństwie? Czy dziewczyna, pomimo gwałtownego upływu jej ostatnich chwil, zacznie oddychać naprawdę?
Meaningless
STATUS: ZAKOŃCZONY
70 igrzyska głodowe  
http://70igrzyskaglodowe.blogspot.com/
Siedemnastoletnia Emily Ature z dystryktu szóstego zostaje wylosowana na 70 igrzyska głodowe. Nie jest lubiana w szkole, nie ma przyjaciół. Jej rodzice się rozwiedli, a brat zginął na arenie, kiedy miała 12 lat. Na igrzyska idzie razem z najpopularniejszym chłopakiem w szkole, który jak się okazuje jest w niej zakochany. Jej mentor również wydaje się być nią zainteresowany. Dziewczyna ma problem z dokonaniem wyboru oraz z uczuciami związanymi z zbliżającym zmaganiami na arenie. Jest to historia o miłości i problemach, które spotykają nastolatkę.
Koledżanka
STATUS: ZAKOŃCZONYRebelia Katniss Everdeen została stłumiona, a sama ona wraz z innymi rebeliantami została po kilku latach procesu stracona. Przed śmiercią zdążyła jednak urodzić dwójkę dzieci. Kilka lat później starsze już dzieci Katniss i Peety- Anee i Bove mieszkają w najbiedniejszym dystrykcie stworzonym dla rodzin rebeliantów. Pewnego dnia Snow ogłasza kolejne Igrzyska Głodowe lecz żeby pozbyć się niebezpieczeństwa w Igrzyskach mają obowiązek wziąć udział dzieci rebeliantów, a w tym w szczególności Anee i Bove. Na Igrzyskach Anee poznaje tajemniczego Volta, całego w tatuażach chłopaka bez zahamowań wychowanego w dwójce na zawodowcę. Między młodymi wykwita uczucie które rządzi się własnymi prawami. Jednak tym razem Kapitol nie powtórzy błędu z 74 Igrzysk i zwycięzca będzie tylko jeden.
Sectum Sempra
STATUS: ZAKOŃCZONY
ISKRA NADZIEI
Tom I: Nadzieja silniejsza niż ból
Clarisse Rove jest dwunastolatką mieszkającą w jednym z najbiedniejszych dystryktów w Panem. Po stracie obojga rodziców została przygarnięta przez stare małżeństwo Stokes dla których każdy dzień jest walką o przetrwanie. A kiedy wydaje się, że gorzej być już nie może, Clarisse zostaje wylosowana na reprezentantkę swojego dystryktu. Czy dwunastolatka ma szansę przetrwać w turnieju na śmierć i życie?
Dziki Anonim
STATUS: TRWAJĄCY
Odkąd prezydentem Panem zostaje syn Snowa wszystko się zmienia.Czy Katniss i Peeta zaznają jeszcze spokoju? Czy Igrzyska powrócą ? Co stanie się z Willow i Rye'm ? Czy Katniss znów stanie się symbolem rebelii?
Victorie Mellark
STATUS: TRWAJĄCYashes-hungergames-fanfiction.blogspot.com
Raven martwi się o swoich bliskich. Gdy jej młodsza siostra trafia na arenę, dziewczyna jest na skraju załamania. Kilka dni po Dożynkach znajduję wiadomość. Może los jej siostry nie jest przesądzony? Co jeśli Raven stanie się częścią skomplikowanego przedsięwzięcia? Czy uda się jej uratować siostrę?
Życie Venus nigdy nie było łatwe. Jej siostra zginęła na Igrzyskach, gdy ona miała dziewięć lat. Jej matka sprowokowała Kapitol i teraz zbiera tego żniwa. Venus zostaję wylosowana na trybutkę. Razem z nią na arenę trafia chłopak z fiołkowymi oczami. Czy Venus wygra Igrzyska? A może jej śmierć będzie częścią kary za zbrodnie jej matki?
Susan Kelley
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.