Opowiadania usunięte ze spisu

2016

MAJ

Blogi grupowe


RUCH
Jest nas na tą chwilę cztery, ale pewnie z czasem się troszkę "rozmnożymy".
Plan jest taki: czujemy, wymyślamy drogę przekazu, piszemy, się dzielimy i się lepiej czujemy, będąc w ciągłym RUCHU. Czynności powtarzamy.
Będzie to przegląd wszystkiego, co młody dorosły dostrzega we współczesnym świecie, co jest dla niego ważne, oczywiste jest, że dla każdego co innego jest istotne, dlatego też nie będzie tego bloga tworzyła tylko jedna osoba, a kilka.
Każda z nas ma inne zainteresowania i obraca się w trochę innym towarzystwie, dlatego czasem może tu wyglądać jak na bazarku, ale co tam.... ;)
Zapraszam wszystkich "przez przypadek zaglądających" do obserwowania, bo będzie się działo.
Mary, Verona, Cece, Estera Neko
OPUSZCZONY
http://zagubione-opowiadania.blogspot.com/
Całkiem różni ludzie... Jedyne co ich łączy to pasja do pisania... Publikują co im ślina na język przytoczy. Opowiadania najróżniejsze gatunkowo. Choć je też coś łączy... Każde zostało napisane przez osobę ze swoim odmiennym talentem.
Obecnie jest nas pięcioro. Nie wykluczone, że będzie ciut więcej...
OPUSZCZONY
Wilczym Tropem
Dziwne są drogi ludzi o sercach wilków...
Zwą nas różnie. Wilkołakami, Lykantropami, Dziećmi Luny, Niewolnikami Księżyca. Ukrywamy swą obecność, chowając się po lasach, jak tchórze, a gdy w naszym, małej, kanadyjskiej watahy, życiu pojawił się młody, charyzmatyczny alfa, było już tylko gorzej. Zapanowało prawo kłów i pięści, rządy najsilniejszych. Gdyby tego było mało, w pobliżu czają się na nas nowe zagrożenia - wroga wataha dowodzona przez brutalnego Colina, oraz łowcy wilkołaków, robiący się coraz bardziej bezczelni. Nie wiem, czy to przetrwamy. Jesteśmy osaczeni, a w przestrzeń wysyłamy tylko jedno słowo:
Pomocy.
ZAMKNIĘTYDramatOsiemnastoletnia Samanta tuż przed końcem roku szkolnego przeprowadza się wraz z mamą do Seattle. Po zdarzeniach z majowego wieczoru nie mogła zostać w Portland. Musiała uciekać, nie tylko przed wspomnieniami. W nowym miejscu zyskała szansę na nowe życie. Wydawałoby się, że wszystko powoli wraca do normy, zbyt szybko straciła czujność. Pojawia się ktoś w jej życiu. Czy ktoś znowu chce jej zaszkodzić? Czy koszmar powróci?
Pani Pałka
OPUSZCZONY
On - chory na nieodwracalny zanik mięśni. Ona - altruistka chcąca wszystkim pomóc. 
Caerie
ZAMKNIĘTYFF / Crossover
http://all-the-stories-are-true.blogspot.com/
Pewnej piątkowej nocy pod drzwiami nowojorskiego Instytutu zjawia się niebieskowłosa szesnastolatka. Dziewczyna jest zagubiona i przerażona, odkąd wyszła ze szkoły cały czas ścigały ją demony. Shailene Ravenscar, z pozoru zwyczajna dziewczyna z niezwyczajnym nastawieniem do życia poza wybujałą wyobraźnią nie przejawiała żadnych niezwykłych umiejętności. Jej największym marzeniem było odwrócenie tego nudnego stanu rzeczy wydarzeniem rodem z powieści fantastycznej. Jednak do tej pory w jej drzwiach nigdy nie zjawił się Hagrid i nie usłyszała "Hej Shai, jesteś czarownicą!". Nie spodziewała się, że to kiedykolwiek się stanie. Wszystko zmienia się kiedy jej matka przepada jak kamień w wodę, a ją samą odsyła do Instytutu. Tam dowiaduje się o istnieniu Świata Cieni, czyli mniej więcej tego, w co sama chciałaby wierzyć, ale na tym nie koniec. Z listu, który zostawiła jej matka wynika, że Shai jest Nocnym Łowcą, jednak Cisi Bracia wyczuwają w niej coś jeszcze, coś, z czym nigdy się nie spotkali. W tym samym czasie zaczynają prześladować ją sny o końcu świata i potworach. Tylko co ma z tym wspólnego jej matka? I czemu jej najlepszy przyjaciel też wydaje się wplątany w tą historię? Nikt nie potrafi odpowiedzieć na te pytania, ale prawda może okazać się bardziej nieprawdopodobna niż się wydaje.
Lucy Ravenscar
OPUSZCZONYFF / Dary Anioła
http://walczacy-z-demonami.blogspot.com/
Znasz już historię Clary i młodego Nocnego Łowcy Jace'a? A co jeżeli to zupełnie inna historia niż ta poznana przez was do tej pory? Zobacz świat walczących z demonami od całkiem innej strony. Poznaj nowych bohaterów, nadających tej opowieści zupełnie inny bieg wydarzeń. Zatrać się w historii Nocnych Łowców z Denfer. Kiedy już się wciągniesz, nie będziesz miał dość...
Caroline M.
OPUSZCZONYFF / Filmy i serialehttp://titanic-by-melodia.blogspot.com/
Rose i Jack, przeżyli straszną katastrofę Titanica. Oboje, mimo, że film ukazuję to inaczej. Razem wychodzą z tego prawie bez szwanku. Los pokazuję im drogę do wspólnego szczęścia, a ich miłość cały czas rozkwita. Lecz.. Caledon nie zapomniał o byłej narzeczonej. Będzie próbował się zemścić na niej, ale też na tym, który mu ją zabrał. Para będzie musiała przejść kolejne piekło. Nie wiadomo z jakim skutkiem...
Melodia
OGRANICZONY DOSTĘP

"Każda decyzja podjęta przez człowieka w przeszłości, w nieodwracalny sposób kształtuje jego teraźniejszość. Każda decyzja, którą podejmie dzisiaj, wpłynie na to, co stanie się w przyszłości."
Bohaterowie tego opowiadania nie mieli pojęcia o tym, jak ich codzienne wybory wpłyną na życie ludzkości w przyszłości. Jakie znaczenie miały one dla naszej planety. Czy zdolają ocalić nas na czas?
Jeśli jesteś fanem superbohaterów, mitycznych bóstw, łowców demonów i tajnych organizacji - zajrzyj! Na pewno Ci się spodoba.
Jillian, Rokaska, Izzy
OPUSZCZONY

Mam niereformowalnego współlokatora

Co tu kryć, mój współlokator jest całkiem... niezwykły. Ale może od początku.
Nazywam się John Watson. Tak, ten od Sherlocka. Poza tym, że z nim pracuję i mieszkam, jestem też lekarzem i byłym żołnierzem, a także czarującym mężczyzną (o czym ludzie zdają się zapominać, kiedy słyszą o moich powiązaniach z Holmesem. Cóż.). Jestem tutaj, aby opowiedzieć o tym, co się dzieje w naszych czterech ścianach.
(Nie gorszcie się. Tu nie chodzi o nas dwóch, zazwyczaj w grę wchodzą martwe części ciał.)
(Och. To zabrzmiało jeszcze gorzej, prawda?)
Watson
OPUSZCZONY
1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany.
Priori Incantatem
OPUSZCZONYThe Sun, the Moon, the Truth
Nagła zmiana w Puli Śmierci, nie mogła zwiastować niczego dobrego. Ktoś nowy pojawił się w mieście, a jego intencje wobec nadprzyrodzonej strony Beacon Hills mogą być nie do końca szczere. Jednak za sprawą Dobroczyńcy, z łowcy, stała się zwierzyną, której życie wisiało na włosku, nie tylko ze względu na wysoką nagrodę, za jej głowę. Jednak powrót po latach do tego pozornie zwyczajnego miasteczka, mógł się okazać jedynym rozwiązaniem, ciążącej na niej klątwy.
Tonksia Alexis
OPUSZCZONYhttp://pirates-of-the-caribben.blogspot.com/
Karaiby. Tuż po wydarzeniach związanych ze źródłem wiecznej młodości, kapitan Jack Sparrow odzyskuje ukochany okręt - czarną perłę. Przed kolejnymi podbojami mórz i oceanów musi zwerbować załogę na słynnej Tortudze. Właśnie tam losy kapitana oraz tajemniczej Georgiany splatają się. Sekrety, żądza, tarapaty. To nie może skończyć się dobrze. W tle legenda o trójzębie Posejdona, syreny, jak również dawni wrogowie Jacka.
Mrs. Pirat
OPUSZCZONYPo śmierci swojego ojca Sam i Dean dowiadują się, że John Winchester, w tajemnicy przed nimi wychował kolejnego łowcę. Jest nim dziewczyna o wybuchowym temperamencie, posiadająca zestaw niecodziennych umiejętności.
Podobnie jak bracia Winchester pała ona żądzą zemsty na zółtookim demonie. Szybko okazuje się, że demon ma plany nie tylko wobec Sama, lecz również wobec nowej towarzyszki Winchesterów.
Jak zakończy się polowanie, w którym to demon rozdaje karty?
Ruda Flegmatyczka
OGRANICZONY DOSTĘP

FF / Gry


http://ac-fratellanza.blogspot.com
Rzym jest trawiony przez okrutny terror Borgiów. Jego ofiarą staje się także młoda Emilia, która będąc świadkiem niesłusznej kaźni swojego ojca, sama ledwo uchodzi z życiem. Wiedziona poczuciem niesprawiedliwości i chęcią zemsty, przyłącza się do Bractwa Asasynów, którzy tak jak ona mają dość tyranii Borgiów. Od tego momentu wszystko wydaje się iść ku lepszemu jutru. Dopóki na horyzoncie nie pojawia się tajemnicza skrzynia, która z niewiadomych przyczyn przewraca do góry nogami nie tylko Rzym, ale i pół kontynentu...
Writerka
OPUSZCZONY

FF / Gwiazdy i fani


http://thisdarknessinsideme.blogspot.com/
Nowa tajemnicza historia! W roli głównej Niall Horan zamknięty z nienawiścią i ciemnością w sobie, a z drugiej strony Adriana oferująca ciepło jakiego Chłopak jeszcze nigdy nie doznał... Kim się okażą główni bohaterowie? Jak każdego z nich potoczy się los i co jeszcze przed nami ukrywają? Sprawdźcie :) xx
Adela G.
OPUSZCZONY

Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a szczególnie oni sami. Młodzi i nierozważni będą zmuszeni ponieść konsekwencje swoich czynów. Gdzie zabierze ich muzyka i taniec?
Vesper
OPUSZCZONY

To nie tak miało być.
Powinni być razem.
Ale on odszedł.
Rozdzieliła ich śmierć.
Czy chłopak, którego zesłał jej los będzie w stanie pomóc jej znów stanąć na nogi?
Marti
OPUSZCZONY

Opowiadanie, którego głównymi bohaterami są bracia Leto. Jedna dziewczyna z tajemniczą przeszłością, jeden urzekający i niezwykle spostrzegawczy czterolatek, jeden mężczyzna inny od wszystkich. A to wszystko na tle dwóch kontrastujących ze sobą światów - showbuisnessu, muzyki, filmu, sztuki, drogich ubrań oraz szarej codzienności wymagającej niezwykłej walki i wytrwałości.
Blanca
ZAMKNIĘTY


http://my-life-as-annie.blogspot.com/
Annie myślała, że pójście na studia to duża zmiana w jej życiu. Jednak, to poznanie JEGO przewróciło system jej wartości do góry nogami. Sprawił, że zaczęła kwestionować wszystko, w co wierzyła. Harry był zagadką, której nie potrafiła rozgryźć. Pomimo wzajemnej niechęci, jakaś siła ciągnęła ich ku sobie.
Czy jednak można kochać kogoś, kto ma niezliczoną ilość twarzy?
On - największe wyzwanie jej życia.
Ona - jego narkotyk.
Niektórzy ludzie mają w sobie ogień, którego nie da się ugasić. Naiwni, którzy próbują tego dokonać, sami skazują siebie na spalenie...
Alex
OGRANICZONY DOSTĘP

http://dawidkwiatkowski-opowiadanie.blogspot.com/
Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Świat jest niesamowicie podstępny, a czego nie zrobi człowiek, gdy mu na czymś zależy... Łucja to siedemnastoletnia dziewczyna, która ma w życiu wiele kłopotów - jej oparciem staje się brat Kamil. Dziewczyna wygrywa w Anglii konkurs muzyczny i staje się sławna, a jej życie się odmienia. Po trzech latach, odkąd z rodziną zamieszkała za granicą, wraca na wakacje do Polski, do swej babci. Tam za pomocą niezwykłego przypadku poznaje Dawida Kwiatkowskiego, który ukrywa przed nią swoje prawdziwe ,,ja". Ich przyjaźń coraz bardziej się pogłębia, a wokół dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy...
Czy Łucja pozna prawdę?
Czy wybaczy polskiemu wokaliście kłamstwa?
Klaudia Jankowska
OPUSZCZONY

Believe in your dreams
http://born-to-live-fanfiction.blogspot.com/
Dwie przyjaciółki zaczynają życie w nowym mieście w poszukiwaniu marzeń. Emily jest zawzięta i nigdy się nie poddaje, co skutkuje spełnieniem fantazji o spotkaniu idola, ale towarzyszą temu także pewne trudności.
Curly Angel
OPUSZCZONY

http://burzom.blogspot.com/
Dwa lata wcześniej Carter uważała, że wyjeżdżając z Madrytu, wyświadcza Xabiemu i Ramosowi ogromną przysługę, gdy tak naprawdę uciekała przed trudnym wyborem, którego dokonanie wiązało się z utratą jednego z nich. W ostateczności utraciła obu. Dwa lata później niedokończona sprawa dała o sobie znać i sprowadziła ją z powrotem do Hiszpanii. I choć w zasadzie Xabi i Ramos już zdążyli ruszyć naprzód, jej niespodziewany powrót skomplikował więcej niż mogłoby się wydawać.
Juliet
OGRANICZONY DOSTĘP

Different
http://different-jbfan-fiction.blogspot.com/
"Nazywam się Sky Cambell, mam 18 lat i to wszystko co mogę o sobie powiedzieć. Nie jestem ciekawą osobą, nie warto wnikać w moje życie, bo gwarantuję, że zanudzisz się na śmierć. Mieszkam w Los Angeles od urodzenia, mam młodszego brata.Mój tata współpracuje z wytwórnią Island Records.Chodzę do liceum, które mnie niszczy. Codziennie spotykam się z wyzwiskami, groźbami oraz wyśmiewaniem. Krócej mówiąc nie jestem lubiana. Jedyne wsparcie mam w babci, ale ona mieszka w San Francisco i rzadko ją widzę. Staram się stawić czoła problemom, ale i tak jestem słaba emocjonalnie czego dowodem są kreski na moich nadgarstkach. Sprawianie sobie bólu pomaga mi zapomnieć o świecie. Znajduje się wtedy w wannie, biorę swoje ukojenie zwane żyletką.Przykładam ją do nadgarstka i wykonuję kilku centymetrowy ślad,z którego po chwili zaczyna lecieć czerwona ciecz. Powtarzam czynność kilka razy, następnie robię to samo na udzie. Jednak wszystko się zmieni,bo poznałam go..."
Clauduśka Duśka
OPUSZCZONY
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera. Czasami wydaje się nam, że mamy wszystko dokładnie poukładane i nikt nie może naruszyć tej harmonii. Czasami też, mylimy się co do tego...
Hate me
OPUSZCZONY

Mila – młoda, aspirująca Czeszka – trzy lata temu, wyjeżdżając z toksycznego Paryża, nie miała zamiaru nigdy więcej powracać do stolicy Francji. Przewrotny los zdecydował jednak, że wystawi na próbę jej ledwo poskładane serce. Czy ma tyle sił by skonfrontować się z Davidem Luizem – człowiekiem, który ją złamał?
Prudie
OPUSZCZONY

Poznała Cristiano przez głupi żart, choć tak naprawdę niewiele brakowało, by się z nim minąć. Od pierwszego spotkania bała się go, choć bywało też tak, że potrafiła się przełamać i go przytulić. Gdy wreszcie do tego doszło, powiedziała mu, że go kocha. Była z nim bardzo długo. Oddała mu swoją duszę a odchodząc, zapomniała jej zabrać. 
reporto
OPUSZCZONY

Torn
Lauren Anderson to siedemnastolatka z idealnym życiem - bardzo dobre stopnie, początkowa modelka, wyrozumiała mama, dwoje najlepszych przyjaciół. Nie ma żadnych problemów, zawsze ma to co chce, chociaż nie jest wymagająca. Pewnego wieczoru Harry - syn przyjaciela rodziny poznaje dziewczynę i zabiera ją na imprezę. Chłopak stawia sobie za cele: pokazanie dziewczynie uroków bycia singlem; pokazanie beztroskiego życia oraz co najważniejsze - nauczyć ją, że powinna mieć swoje zdanie. Jest arogancki, ale potrafi być miły. Chociaż Lauren najbardziej irytuje fakt, iż jest on studentem psychologii.Czy Harry dotrze do swojego celu bez problemów, tak jak planował?
Lirejla
OPUSZCZONY
W Chicago roi się od ludzi innych. Tzw. Odmieńców. Kapitol w obawie, przed ich rozprzestrzenieniem się, ustanawia nową uchwałę, w której zażąda oddania każdego chłopca i dziewczynkę w wieku 6 lat do odrębnej, odosobnionej płciowo frakcji. Tam, są szkoleni na doskonałych wojowników. Co jednak się stanie, jeśli wśród także nich znajdą się Odmieńcy? Co jeśli wśród nich, znajdą się ludzie inni? Co jeśli Kapitolowi nie uda się skontrolować ich umysłu?
Czy naprawdę szykuje się wojna? Jeśli tak, to kto odniesie wygraną?
Czy w świecie bestialskich walk, żmudnych treningów i krwawych ceremonii jest miejsce na miłość?
Drew Swagie
OPUSZCZONY
Ariel, szesnastoletnia dziewczyna, ma życie, którego nikt nie chce. Mama dziwka, a ojciec pijak.. W szkole także idealnie nie było. Nie uczyła się za dobrze, bo nic nie mogło wejść jej do głowy.
Jedyne oparcie miała w swoim bracie, Ryanie i zakochanej w nim przyjaciółce, Maddie.
Jej życie zmienia się, gdy niezbyt lubiany kolega Ariel, przyjaciel Ryana, staję się dla niej miły. Czy jest to spowodowane żalem, czy chęcią zaciągnięcia jej do łóżka?
. zuza .
OGRANICZONY DOSTĘP
Lily Collins w wieku 16 lat odniosła wielki sukces. 
Dzisiaj, mając już 21 lat, Lily jest rozchwytywaną aktorką i modelką, jak i świetną baletnicą. Wiele czasu poświęca swojej karierze, więc ciężko jej zbliżyć się do kogoś, gdyż wiecznie gdzieś wyjeżdża. 
Ale na planie filmu "Dary Anioła" poznała trójkę wspaniałych przyjaciół. Są sobie bardzo bliscy.
Podczas jednego z jej występu baletowego gaśnie światło, a gdy ponownie się zapala, Lily nie ma na scenie.
(zwiastun)
. zuza . 
OGRANICZONY DOSTĘP


Alice to dobra dziewczyna, mająca wspaniałego chłopaka i cudownych przyjaciół. Jednak Justin… musiał wszystko zmienić.
Oboje zasmakują czegoś nowego, co zmieni ich życie. 
Justin, kobieciarz, nie przestanie myśleć o Alice.
Alice, prosta i uczuciowa, będzie chciała więcej tego, co daje jej Justin.
Ich zbliżenie, sprawi, że osoby im bliskie mogą zostać zranione. Czeka ich walka o życie i miłość, której pragną oboje. 
Spotkają na swojej drodze przeszkody, które będzie im ciężko pokonać. Co może się stać, gdy wszystko będzie dobrze? Chyba być tylko lepiej prawda?
Ale nie dla nich. 
. zuza .
OGRANICZONY DOSTĘP


Wzgórza Beverly Hills skrywają więcej tajemnic niż ktokolwiek mógłby przypuścić. Pewnej gwieździstej nocy, trójka aktorów odnajduje w przydrożnym lesie zmaltretowaną kobietę. Odtąd życie jednego z nich miało się diametralnie zmienić... Jak bardzo niebezpieczne okażą się sekrety osobniczki dotkniętej tragedią? Ile sławny mężczyzna będzie gotów dla niej zaryzykować? Co jeżeli w grę wchodzi handel żywym towarem, sutenerstwo, a nawet mafijne potyczki? Czy dwójkę bohaterów połączy kontrowersyjny romans? Jedno jest pewne - czyjaś egzystencja nigdy nie była do tego stopnia zagrożona, natomiast wybór między tym co łatwe a słuszne, tak trudny.
Audrey♥
OPUSZCZONY
W wieku sześciu lat poznałem przez przypadek dziewczynkę której pomogłem i od tamtego dnia byliśmy najlepszymi przyjaciółmi przez ponad rok. Spędzaliśmy razem czas, ale pewnego dnia musiałem wyjechać od dziadka od którego dostałem szczęśliwy naszyjnik. Rok temu podczas koncertu dostałem wiadomość że mój dziadek nie żyje oraz przez przypadek mój naszyjnik został zniszczony. Od tamtego czasu nic nie jest takie same. Kiedyś dziadek powiedział mi że dopóki mam naszyjnik to on będzie przy mnie i będzie żył, a jeśli coś się stanie z naszyjnikiem to on wciąż będzie miał drugi. Postanowiłem go odszukać, ale zdałem sobie sprawę że moją nową sprzątaczką jest moja stara przyjaciółka z dzieciństwa która mnie nie pamięta. Postawiłem sobie dwa cele: znaleźć naszyjnik i zrobić wszystko żeby Nam – joo przypomnieć że jestem tym samym Chan'em którego kiedyś poznała...
Wiktoria Bugno
OPUSZCZONYSzybkość to termin nie jednoznaczny czy może powód przez które życie obraca się o 360 stopni? Jest niczym narkotyk, który po dostaniu się do Twojego organizmu nie opuści go już nigdy więcej. Czy Wiktorii uda się wyleczyć Zayn'a z uzależnienia? A może oboje wpadną w nałóg i będą ze sobą rywalizować? Wszystko możliwe. Nigdy nie wiadomo co przyniesie nam los. Może wygraną na loterii, może powolną i bolesną śmierć. Kto wie? Dowiesz się, gdy przeczytasz. A jak nie.. Jak nie to będziesz całe swoje życie zastanawiać się co stało się z Zayn'em pieprzonym Malikiem i jego urodziwą polską koleżanką. 
Ariana McDee
OGRANICZONY DOSTĘPChmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
Ona wie co to ból, strach i smutek. Ma w sobie gigantyczne pokłady miłości, choć nie nadaje się do związków. Dlatego wszystko wyładowuje na swojej młodszej siostrzyczce, którą musi chronić, bo prawdziwy potwór nie znajduje się pod łóżkiem, a u nich w domu. I jest ich nawet dwóch. On ma życie jak w bajce. Droga usłana różami. Priorytetem są zabawy, rodzina zawsze odchodzi na drugi plan. Nie potrafi docenić tego co ma, a ma wszystko co potrzebne, a nawet i nadmiar. Wkrótce ich drogi się skrzyżują. Jak to się dalej potoczy?
Mea Culpa
OGRANICZONY DOSTĘP
FF / HP / Czasy HuncwotówAlyssa Adams czasami nienawidzi życia, które sama stworzyła. Wszystko idzie źle, gdy zaczyna być dobrze, a może tak jej się tylko wydaje. Jej serce jest gorące i płonie, ale to nie miłość jest zapalnikiem. Alyssa nienawidzi szczerze i gorliwie, choć nie zdaje sobie sprawy z tego, że miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego. Ludzie którym ufała, okazali się zdrajcami, zaciekli wrogowie przyjaciółmi. A poza bezpiecznymi murami Hogwartu toczy się wojna, w której wkrótce będzie musiała wziąć udział. Którą stronę wybierze Alyssa, gdy przyjdzie czas ostatecznej decyzji?
Anayanna
OPUSZCZONY


„[…] i wtedy nagle niebo pociemniało, a świat spowił mrok, bowiem nawet gwiazdy blakły przed jej obliczem.” - Syriusz Black
Furia
ZAMKNIĘTYLudzie mówią żeby żyć teraźniejszością, by nie patrzeć w tył, ale żyć chwilą, jednocześnie planując przyszłość. Ja myślę inaczej. Pamiętajmy o przeszłości. Chcę pamiętać o tym, co było i jest dla mnie ważne, a już dawno temu utraciłam. Ludzie, którzy odeszli, pozostawiając po sobie pustkę w mym sercu, opuścili mnie właśnie w tej przeszłości. Jedynie w swojej pamięci udało mi się ich zatrzymać. Nie mogę o nich zapomnieć. Uczymy się na własnych błędach, tylko dlaczego tak... późno? Za późno...
"- Do zobaczenia po wakacjach - powiedział, po czym z uśmiechem na ustach poszedł w stronę zamku.
Rzuciłam mu ostatnie spojrzenie, gdy odchodził.
- Dziękuję za uratowanie mi życia - rzekłam, gdy zniknął za zakrętem.
Zrozumiałam jedno - straciłam największą szansę. James mógł się przede mną otworzyć, może nawet udałoby się nam zakończyć ten kilkuletni spór. Niestety nie powiodło się, na zawsze pozostanie moim wrogiem... Może tak lepiej."
Świat magii całkowicie zmienił moje życie. Tylko czy na lepsze?
Alice
OGRANICZONY DOSTĘP

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest kochać drugą osobę ponad wszystko? I gdy ta miłość jest nieodwzajemniona? Severus Snape z pewnością może powiedzieć, że doświadczył w życiu takiej właśnie miłości. W pewnym momencie przyjaźń to zdecydowanie zbyt mało - pragnie się czegoś więcej. Jeden mały błąd sprawia, że całe Twoje życie może legnąć w gruzach.
Poznaj historię wielkiej miłości i przekonaj się jak zazdrość sprawiła, że pogodny młodzieniec stał się zgorzkniałym profesorem Hogwartu.
Vertifile
OPUSZCZONY


http://takwlasniebylo.blogspot.com/
Rok 1976. Historia przyjaźni, w czasach, w których trudno było o prawdziwych przyjaciół. Jednak oni, siódemka Gryfonów, wyłamali się z tych barier. Zaczynają swój szósty rok w Hogwarcie. Rok, który przyniesie wiele zmian. Ciężko stwierdzić, czy zmiany są złe, czy dobre. Na pewno nieuniknione. Zapraszam.
jamie
OGRANICZONY DOSTĘPFF / HP / Czasy Trójcy

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego Harry'emu się udało? Czemu właśnie to on wszystko osiągnął? I jakim cudem miał tyle szczęścia... ? Jeśli tak, to należysz do tej grupy dociekliwych ludzi, którzy zauważyli, że w historii Harry'ego Pottera coś się nie zgadza. I właśnie my mamy zamiar pokazać Ci prawdę. Powiedzieć, jak to było i kto w tym brał udział. W ten sposób poznasz historię szalonej Lu ze swoim parszywym szczęściem, która kilka razy znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, tym samym zmieniając trochę... no dobrze, wszystko. Ale jakimś cudem została pominięta w tej znanej opowieści! Nie zapominajmy również o Alex, która również miała w tym swoją rolę do odegrania i nie raz czy dwa (ewentualnie dziesięć, może więcej) zatruła życie temu sławnemu czarodziejowi. Wybrała zupełnie odmienną drogę od Lu, co wynikało z jej tajemniczego pochodzenia, jak i przydziału. Przed tym wszystkim były to dwie przyjaciółki, zwyczajne dziewczyny, o których nawet w Hogwarcie zapomniano. Niemniej jednak zmieniając bieg historii, wkroczyły do akcji, wprowadziły inną, tę prawdziwą i ostateczną wersję wydarzeń. Aczkolwiek opowiadając się po przeciwnych stronach barykady, wybrały trudną drogę. Zmienianie losów świata jest niełatwe, ale walka bez przyjaciółki u boku jest znacznie gorsza... Choć trzeba przyznać, że pomysłowość niekiedy rozwiąże różne, dziwne problemy.
I tak oto w świecie magii zapanuje troszkę chaosu dzięki tym dwóm młodym dziewczętom. Co tam Harry Potter... to Lu i Alex zmieniły świat! Choć nikt o tym nie pamięta, a ludzie widzą tylko to co chcą widzieć...
Zapraszamy. Poznaj prawdę. Nie daj się oszukać. I wiedz, że jeżeli myślisz, iż historia o Harrym Potterze jest prawdziwa, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!
Tristezza&Lexi
OPUSZCZONY
„Każdy ma prawo pogrzebać tajemnice własnej przeszłości w mrokach swojej pamięci.” - jednak co stanie się kiedy przeszłość okaże się fikcją, a jedyną drogą do odkrycia prawdy staną się zatarte wspomnienia? Vayolett Adderley może wydawać się szczęśliwą nastoletnią czarownicą, żyjącą we wpływowej, arystokratycznej rodzinie. Dziewczyna wraz z siostrą uczy się w domu i choć rodzice odcinają ją od pędzącego świata, wszystko w jej życiu zdaje się być idealne… do czasu. Wystarczył jeden rok, by zniszczyć jej ułożony świat i pokazać na czym polega walka o przeżycie w dzisiejszych czasach, kiedy nikt nie jest bezpieczny. Rodzina Adderley’ów skrywa wiele sekretów, o których najmłodsza dziedziczka nie ma pojęcia. Vayolett wplątuję się w historię, z której już nie ma odwrotu. Poznaje odmienną rzeczywistość i uczy się czym tak naprawdę jest to wszechobecne „zło”. Musi zdecydować co tak naprawdę jest dla niej ważne i którą drogą ma podążyć, ponieważ każdą niewłaściwą decyzje, będzie musiała przypłacić życiem kogoś bliskiego.
DreamyDevil
OGRANICZONY DOSTĘP
http://corka-severusa.blogspot.com/
Co by było, gdyby załamany związkiem Lily z Potterem, Severus Snape wylądował w łóżku z przypadkową kobietą? Co by było, gdyby z tego jednorazowego wyskoku powstała Emily? Jak mistrz eliksirów zareagowałby na wieść, że jego córka, która o niczym nie wiedziała przez 16 lat, nagle pojawia się pod jego domem? Historia ta opowiada o dorastającej nastolatce, której życie po śmierci matki zostaje wywrócone do góry nogami.
Xara
OPUSZCZONY
http://nic-nie-jest-takie-jakie-sie-wydaje.blogspot.com/
Odkąd poznała swojego wujka, wyrzutka, który spędził w Azkabanie wiele lat, piętnastoletnia dziewczyna, pochodząca z jednego z najstarszych i arystokratycznych, czarodziejskich rodów myślała, że w życiu nic jej nie zaskoczy. Wszystko zmienia się kiedy w Hogwarcie poznaje chłopaka, przez którego jej serce bije szybciej. Choć wie, że ich miłość jest zakazana, nie potrafi przestać myśleć o człowieku, który zniewolił jej serce. Jednocześnie nadchodzi czas, w którym będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, a wtedy będzie mogła polegać tylko na sobie.
Ryann Black
OPUSZCZONY
http://sladem-snu.blogspot.com/
Jeżeli każdy człowiek na ziemi - czarodziej czy mugol posiada swojego anioła stróża, to logicznym by było, że posiada też tego drugiego. Być może ta cząstka zła tkwi przy każdym z nas. Tylko do kogo tak na prawdę należy wybór pomiędzy dobrem a złem? I, czy możliwe jest, żeby ktoś mógł pozbawić nas jednego z tych, którzy są przy nas częściej niż najwierniejszy przyjaciel?
Syntia Black
OPUSZCZONY
"Jeszcze o nas" to historia o Ginny Weasley i Draco Malfoyu. Oboje żyją w mrocznych czasach. Oboje mają swoje lęki i sekrety. Oboje są nieszczęśliwi. Oboje chcą żyć w świecie bez Voldemorta.
Ginny jest zagubiona i samotna. Nie umie już z nikim rozmawiać, jest beznadziejnie zakochana w Harrym. Pewnego dnia do głowy wpada jej pomysł, niekoniecznie dobry pomysł. Postanawia wrócić do swojego jedynego prawdziwego przyjaciela. Tylko jak to zrobić? I co z tym wspólnego ma Draco? Jaką rolę odegra w życiu Ginny?
A.
OPUSZCZONY
[Dramione] Draco Malfoy zmuszony do opuszczenia rodzinnego domu, ciężko ranny trafia do Nory, gdzie zdany na łaskę swoich wrogów, będzie musiał dostosować się do nowej rzeczywistości. Czy da radę przęłknąć swoją ślizgońską dumę? I co się z nim stanie, gdy Śmierciożercy napadną na Norę w czasie wesela Billa i Fleur?
B.
OPUSZCZONY
http://harrymione-forever.blogspot.de/
Co się dzieje gdy ktoś przekracza granice tak mocno wyryte w umyśle przez uciekający czas? Co jeśli dotychczasowa wizja rzeczywistości była mylna? Co się stanie przekraczając ściśle określone zasady obowiązujące przez 6 lat? Jej serce zaczyna z nieokreślonych powodów bić mocniej gdy on jest w pobliżu. Ona to czuje, on to czuje, oboje to czują. Nie wiedzą jak przekroczyć tą granicę. Wchodząc na nieznany grunt pogrążają się w zagadce własnych umysłów.
Avis
OPUSZCZONY
czyste-serce.blogspot.com
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe." Draco Malfoy musi wykonać zadanie powierzone przez Czarnego Pana, jednak czasu pozostało mu coraz mniej. Pewna Gryfonka nieświadomie pomaga mu w jego misji, a przy okazji zaczyna go coraz bardziej intrygować. Jaką ścieżką podąży chłopak? Czy jego wybory okażą się dobre? Na te i inne pytania odpowiedzi można znaleźć, czytając moje opowiadanie. Zapraszam serdecznie!
April Rove
OPUSZCZONY
http://czarnomagiczna.blogspot.com/
"Zastanawiałeś się kiedyś, czym jest magia? Skąd pochodzi i jak znajduje ujście w słowach wypowiadanych przez czarodziejów? Co sprawia, że wychowujące się w rodzinie mugoli dziecko, zaczyna postrzegać świat zupełnie inaczej niż jego rodzice, a szczycące się wielopokoleniową czystością krwi rody, zapominają o tym, co tak naprawdę niosły za sobą pierwsze czary? Co robisz, gdy ktoś w pojedynku wytrąca Ci z ręki różdżkę? Co robisz, gdy w głowie pojawia się pustka, a na wpół otwarte wargi nie mogą wypowiedzieć zaklęcia? Czy wtedy magia Cię opuszcza? Czy stajesz się podobny tym, którzy nigdy jej nie znali? Zastanów się. Zastanów się, co takiego właściwie stało się, że czarodzieje na całym świecie, zamiast pokładać zaufanie we własnych sercach, powierzyli je drewnianym kijom, wypełnionym szczątkami pierwotnej magii, z której sami dobrowolnie zrezygnowali. Zastanów się i powiedz mi... naprawdę warto być jednym z nich?"
Przedstawiona na blogu historia w dużej mierze, poza kanonem, opiera się na historii starego rodu czarownic, zwanych czarownicami z Deveraux. Jego początki sięgają czasów wytworzenia pierwszej różdżki, a dalsze losy wiążą rodzinę głównej bohaterki z powstaniem pierwszego rezerwatu smoków oraz stworzeniem Insygniów Śmierci. Ilaya - główna bohaterka opowiadania - jest prawdopodobnie ostatnią z żyjących czarownic tego rodu. Do Hogwartu przybywa w maju 1998 roku, by odbyć tam ostatnie dwa lata nauki. Jak jej losy splotą się z czarodziejami przebywającymi w murach tej szkoły? To się jeszcze okaże...
Dunst
BRAK POSTÓW
http://dramione-czas-zmienia-punkt-widzenia.blogspot.com/
Po wojnie już nie było śladu. Śmierciożercy poddali się zaraz po tym jak Lord Voldemord został zgładzony. Dzięki temu Howard znów mógł zapraszać uczniów. Trójka przyjaciół, którzy byli uważani za bohaterów postanowili wrócić i dokończyć ostatni rok w szkole Magii i Czarodziejstwa, z wielką zmianą w ich życiu. Żadnym wyjątkiem nie był Draco Malfoy i cała jego paczka. Ten rok okaże się pełen zmian dla każdego a w szczególności pewnej mądrej mugolaczki i zimnego arystokraty.
Sectun Sempraa
OPUSZCZONY
http://dramione-swapped-souls.blogspot.com/
Dla Hermiony Granger oczywistym był powrót na ostatni rok nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy z początku o tym nie myślał, później jednak doszedł do wniosku, że nie ma nic do stracenia, a Owutemy zawsze na coś się przydadzą.
To była pierwsza lekcja eliksirów w nowym roku szkolnym. Zmuszeni do pracy we dwójkę, mieli przygotować zwyczajny Eliksir Euforii. Niestety, w wyniku kłótni nad kociołkiem, Draco przypadkowo dodaje za dużą ilość jednego ze składników, czego skutkiem jest nie tylko efektowna erupcja piany i nieszkodliwy wybuch...
Przebywanie w obcym ciele może bardziej zaszkodzić, czy czegoś nauczyć? Pokusa na zrujnowanie sobie wzajemnie reputacji jest duża, ale z biegiem czasu Granger i Malfoy przekonają się, że wyjdzie im to tylko na dobre.
milksop
OPUSZCZONY
http://me-at-hogwart.blogspot.com/
Natalie White, wcześniej Stephens - ktokolwiek w świecie czarodziejów słyszał o niej, wiedział od razu, że bardziej pechowego dzieciaka nie ma. Ona jednak widziała tylko jeden pechowy aspekt w swoim życiu: Domino śmierci prześladujące jej rodzinę i bliskich. W szkole, poza pomniejszającą się rodziną, dręczą ją ciężkie wybory, pomiędzy przyjaciółmi z różnych domów, drużyną, obowiązkami, nauką, pasjami, bezpieczeństwem i walką o wolność. Czy inteligencja przewyższająca nawet Hermionę Granger pomoże jej wybrać właściwych przyjaciół i chłopaka, ale przede wszystkim też... przeżyć Drugą Bitwę o Hogwart?
NOTKA AUTORKI: Czytelnicy wybierają zakończenie historii :)
Carrie Natalie
OPUSZCZONY
http://na-skraju-wolnosci.blogspot.com/
Dwie dziewczyny,jeden chłopak,zawiła przeszłość...i przepowiednia która tak długo czekała aby się wypełnić.
Hermiona i Ron postanawiają wrócić do Hogwartu i skończyć ich ostatni rok.Harry jednak nie idzie za ich śladami.Do Hogwartu przyjeżdża dziewczyna z Beauxbatons, zaczyna wprowadzać zmiany.Równocześnie pojawia się także nowy nauczyciel.Co Draco i Hermiona mają z tym wszystko wspólnego.Co to znaczy wolna miłość,i jak odnaleźć prawdziwą wolność i samego siebie...?
Lycheey Lora
OGRANICZONY DOSTĘP
Miłość znajdzie nas wszędzie i zupełnie niespodziewanie. Para, która z pozoru nie ma ze sobą nic wspólnego, zakochuje się w sobie bez pamieci. Nie jest to miłość łatwa, ale z pewnością prawdziwa. Blog jest moją alternatywną historią o Hermionie i jej życiu.
Dusia2191
OPUSZCZONY
Po skończonej wojnie Draco Malfoy ucieka z kraju by rozpocząć nowe życie z czystą kartą. Niedługo potem zostaje jednak zmuszony do powrotu do Londynu, by skończyć studia prawnicze. Tu jego losy krzyżują się z szukającą własnej drogi Hermioną Granger. Opowiadanie równie przewrotne i skomplikowane jak samo życie.
Nicci
OPUSZCZONYpretending to be myself again
Magiczna Anglia, rok 1994. Po raz pierwszy od lat w Anglii odbywają się Mistrzostwa Świata w Quidditchu i Turniej Trójmagiczny, a wśród czarodziejów pojawiają się niepokojące pogłoski o nadchodzącej wojnie. Ale Cecilia Pickering, która Hogwart ma już dawno za sobą, ma własne problemy — jest czarną owcą w rodzinie, nie może znaleźć pracy, ojciec cały czas grozi, że przestanie płacić za mieszkanie i odetnie całkowicie dopływ gotówki, brat właśnie się zaręczył, a w dodatku w mieście pojawia się jej szkolna miłość.
Naele
OPUSZCZONY
Hermiona Granger prowadzi na pozór spokojne i poukładane życie razem ze swoim narzeczonym, Ronem Weasleyem.
Niespodziewanie kobieta oznajmia Ronaldowi, że chce odnaleźć swoich rodziców, którym podczas wojny zmodyfikowała pamięć. Ten jednak kategorycznie odmawia dalszego rozmawiania na ten temat i wymusza na niej obietnice nie jechania samej do Australii.
Jednak Hermiona, nie mogąc dłużej wytrzymać w toksycznym związku, ucieka od Weasleya, a swój azyl znajduje w hotelu, którego właścicielem jest Draco Malfoy.
Nagini
OGRANICZONY DOSTĘP
Chciałeś kiedyś zobaczyć życie Hogwarczyka innego,niż Harry Potter?Na History of a Slytherin masz taką szansę.Julia Rose to typowa Ślizgonka Czystej Krwi.Ma swoją grupę przyjaciół,pieniądze oraz wpływowych rodziców.Co by się stało,gdyby cała ta sielanka została przerwana w najmniej spodziewanym momencie?Towarzysz Julii przez wszystkie 7 lat nauki i razem z nią przekonaj się,że nie wszystko jest takie jakie by się wydawało.
Rosie
OPUSZCZONY
Nie jest łatwo czuć się w obowiązku wobec szkoły i jednocześnie być Ślizgonką, która powinna opuścić mury Hogwartu tylko dlatego, że na uczniów Slytherinu patrzono ogólnikowo. Chciałam zostać i walczyć, pragnęłam w końcu odciąć się od wizerunku "młodszej siostry Dafne", bo to często równoważyło się z "mini wersją Dafne", a ja nigdy nie miałam zamiaru stać się kimś takim.
Kiedy Harry Potter pokonał Voldemorta miałam piętnaście lat i całą listę celów do zrealizowania. Teraz jestem w ostatniej klasie i próbuję dopasować się do Nowej Ery, która tylko pozornie zdaje się być lepszą od tej sprzed bitwy o Hogwart. Czarny Pan już nikomu nie zagraża, ale przecież zło nigdy nie śpi, prawda?
Pierwszy list od niego dostałam tuż po rozpoczęciu siódmego roku i, jak miało się później okazać, na tym jednym się nie skończyło. Pisał o wszystkim, co go dręczyło a ja do dziś nie wiem, dlaczego na swojego powiernika wybrał akurat mnie. Zwłaszcza, że z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wyczekiwałam listów od niego...
Dafne mnie zabije.
azul
OPUSZCZONYHermiona Granger
Spokojna, mądra, wierna, ambitna – mówimy bez zastanowienia. Myślimy, że wiemy o niej wszystko. Nie tylko my. Większość.
A przecież zasługuje na więcej. Na znaki szczególne, słabości. Na prywatność.
Mówimy, że ją znamy, choć nie mamy prawa do takich słów.
Historia daleka od kanonu, opowiadająca o bólu utraty, radzeniu sobie i wybaczaniu.
Cierpienie tak wielkie, że aż ciężko się oddycha.
Never
OPUSZCZONY
Wojenne Dramione.
Było ciężko. Na świat wyszła ogromna tajemnica, która strach obudziła w każdym, bez wyjątku. Nie było czasu, decyzje zostały podjęte. Pośród krzyków zrozpaczonych ludzi kroczyła śmierć. Zaczęły powstawać sojusze, mające na celu uratowania tego, co jeszcze zostało ze świata czarodziejów. Tak zrodziła się miłość; zarówno do magii, jak i do cudzych serc. W sercach wykwitła nadzieja. Może jednak jest szansa na szczęście wśród tego całego zgiełku wojny?
Snovi
OGRANICZONY DOSTĘP

W jednej chwili jesteś zwykłą osobą, która pomaga walczyć ze złem, a w drugiej chwili... Cały świat zwala Ci się na głowę. Hermiona Granger na skutek nagłego zwrotu akcji okazuje się być osobą czystokrwistą i wszystko szlag trafia. Draco Malfoy nie ma prawa nazywać jej szlamą, a jej przyjaciele nie mogą pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Dobro już nie jest dobre. A i zło, nie jest takie złe. 
Snovi
OGRANICZONY DOSTĘP
http://newmagicalstory.blogspot.com/
Świat staje do góry nogami kiedy do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie trafiają nowe dziewczyny. Jedna z nich o imieniu Catherine przykuwa znaczną uwagę Księcia Slytherinu Dracona Malfoya. Od samego początku czuje do niej niewyjaśnioną nienawiść. Zawsze to jednak gorące uczucie. Ale czy to się zmieni? Czy częstsze przypadkowe spotkania z nią zmienią jego nastawienie do niej? Tego dowiecie się czytając mojego bloga.
Audrey
OPUSZCZONY

Można zaryzykować stwierdzeniem, że czarodziejski świat już nigdy nie zazna spokoju. Miesiąc po zgładzeniu Lorda Voldemorta, ciemność znów rusza do boju. Teraz jednak pod zgoła odmienną postacią. Gdy w życiu Harry'ego i spółki pojawia się tajemnicza przybyszka, powietrze znów gęstnieje, skażone odorem niebezpieczeństwa. Komu tym razem zacznie zależeć na przelewie krwi niewinnych? Kim będzie kolejny "wybraniec"? Jak wielka bitwa przemieniła Hogwart? Magia kontra przyziemna namiętność, intrygi, sekrety oraz zdrady. Dorosłość brutalnie wita słynnych bohaterów, czy uda im się w niej odnaleźć? "Dziedziczka" udzieli każdej odpowiedzi...
Half-blood Princess
OPUSZCZONY

Zagubienie towarzyszy nam przez całe życie. Czasem nasze własne wybory niszczą wszystko, co do tej pory budowaliśmy. Wpajane nam wartości tracą znaczenie w jednym, krótkim momencie zatracenia. Najmroczniejsze
pożądania i pragnienia przyćmiewają nam rzeczywistość. Poznaj historię dwójki Ślizgonów, którzy zatracili się w sobie. Dowiedz się, czy ich zagubione dusze się odnajdą. Czy będzie im dane przeżyć? Przeczytaj Zagubione Dusze.
Colleen A
OGRANICZONY DOSTĘP
Najczęściej kiedy wydaje ci się że wiesz o kimś wszystko, los natychmiast postanawia udowodnić ci że wcale tak nie jest. Wiecie, coś w rodzaju ulewy, która zawsze pada po zdaniu: "Gorzej być nie może!".
Hermiona Grager zdawała się mówić wszystko swoim przyjaciołom... do czasu. No właśnie, wszystko wydawało się być piękne dopóki nie przyjechała do Hogwartu ze swoją... młodszą siostrą. Równocześnie tego samego roku okazuje się że najgorszy wróg naszej trójki przyjaciół również ma brata, a żeby sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej komiczna, urząd dyrektora w Hogwarcie obejmuje... no właśnie. Kto to jest?
Notka od autorki: Postanowiłam na nowo napisać bloga, który kiedyś znajdował się pod adresem build-a-bridge - nigdy go nie skończyłam. Serdecznie zapraszam!
Mistic
OGRANICZONY DOSTĘP
FF / HP / Czasy nowego pokolenia

http://demelium.blogspot.com/
Choć życie w cieniu sławnych rodziców może wydawać się okropne, syn Harrego Pottera potrafi dostrzec jego uroki i być wdzięcznym losowi za to, co ma. Kiedy cały Hogwart zaczyna opętywać pragnienie odgrzebania starych tajemnic, tylko Elliot tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, czym to się może skończyć.
Jeśli masz ochotę dowiedzieć się czego szukają Gryfoni, co takiego kryje Pokój Życzeń oraz czyj duch powraca do Hogwartu, przeczytaj Księgę Losu , gdzie bohaterowie na własnej skórze przekonują się, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
Walkiria
OPUSZCZONY

 Więźniowie Marzeń
Życie szesnastoletniej Veronici nigdy nie było łatwe. W bardzo młodym wieku musiała zmierzyć się z morderstwem matki, a ostatnio ze śmiercią ojca. Dziewczyna przeżyła więcej upadków niż niejeden dorosły, a pomimo to nadal ma w sobie siłę do walki. Co się stanie, gdy wraz z braćmi przybędzie do Hogwartu, by tam pobierać nauki? Czy dziewczyna odnajdzie wreszcie dom i przyjaciół? Czy raczej wszystko obróci się przeciwko niej i będzie musiała zmierzyć się ze złem, które na nią czeka, całkiem sama?
Odkryjcie historię Very i wejdźcie do świata czarów jeszcze raz!
Qlibereq
OPUSZCZONY

http://tajemnica-przyciaga-tajemnice.blogspot.com/
Wakacje w Dolinie Godryka - to zdecydowanie nie wymarzony sposób na spędzanie upalnych dni dla szesnastoletniej Eleanor. Dziewczyna zmienia zdanie, gdy cyniczny i pogardliwy Scorpius Malfoy uświadamia jej, że przez całe życie była okłamywana. Sekret, który zmieni jej życie, odkryje tajemnice, które nie powinny zostać odkryte, sprawi, że ludzie, których kochać nie można, zostaną pokochani.
Cyzia
OPUSZCZONY
Aparecjum
http://aparecjum.blogspot.com/
Czasy Harry'ego Potter'a to już przeszłość. Oprócz nauczycieli historii magii nikt o nim już nie wspomina. Świat czarodziejów nie drży już z obawy o własne bezpieczeństwo, a Hogwart nie zmienił się ani odrobinkę.
"Aparecjum" to opowieść o młodej ślizgonce, która stanie przed ważnymi wyborami i będzie musiała sobie z nimi poradzić. Czy uda jej się sprostać wymaganiom losu?
Nergo Rumba
OPUSZCZONYFF / HP / Inne
Czarne czasy minęły, ale czy na pewno? Pozostało wiele niedokończonych spraw o których nie wszyscy zdają sobie sprawę. I w tym wszystkim musi się odnaleźć Ala, nieporadna i lubiąca spać 15-latka. Czy poradzi sobie z natłokiem wydarzeń? Czy nowi przyjaciele jej pomogą? Czy miłość którą pozna zupełnie przez przypadek okaże się tą jedyną?
Sensualna
OPUSZCZONY

http://crucio-maxima.blogspot.com/
Jesteśmy dwojgiem studentów, których połączyła przyjaźń i miłość do świata HP. Nasze opowiadanie nie wpisuje się w kanon. Opisaliśmy swoją historię bazując na świecie kreowanym przez panią Rowling.
Młoda dziewczyna zostaje wplątana w niemałe tarapaty przez swoją macochę, ale w jej życiu pojawia się ktoś, kto zmienia bieg wydarzeń. Nie jest jednak powiedziane, że wszystkie plany się powiodą - bo nic nie jest takie, jakim być się wydaje na pierwszy rzut oka. Kim okaże się Paul? Dlaczego Caliope pragnie zemsty i właściwie jakie znaczenie w tej historii ma Theodore Nott?
Odpornych i wytrzymałych zapraszamy w podróż po zakamarkach naszej chorej wyobraźni. Boom headshot gwarantowany.
Kaleid & Elder
OPUSZCZONY
Zbiorowe Szaleństwo to zbiór opowiadań z uniwersum Harry'ego Pottera. Możesz natrafić na komedię, ale również na angsty, choć ja i tak uważam, że to tylko istna parodia.
Lauviah
OPUSZCZONY

http://to-avenge-those-who-we-lost.blogspot.com/
Straciliśmy ojców. Straciliśmy braci. Straciliśmy synów, córki, matki, żony, przyjaciół... Zostali zamordowani, z zimną krwią w imię czego? Lepszego dobra? W imię czystej krwi i szlachetnego pochodzenia? Zostali pozbawieni życia poprzez czyjeś chore fascynacje. Po przez armię pozbawionych resztek człowieczeństwa czarodziei, uważających się za lepszych od pozostałych. Samo wypowiadanie ich nazwy wzbudzało obrzydzenie, wstręt i odruchy wymiotne. Śmierciożercy. Myślą, że osiągną swój cel, że obejmą kontrolę nie tylko nad Światem Magii, ale i całą ludzką rasą. I może zdołają, ale zanim chociażby spróbują będą zmuszeni pokonać mniej liczną grupę czarodziei. Czarodziei, którzy w obliczu wojny nie boją się stawić czoła Lordowi Voldemortowi. Dla niektórych może wydać się to śmieszne, aby tak pozornie żałośnie wyglądająca grupka czarodziei zdołała pokonać liczącą blisko kilku tysiącom armię Śmierciożerców, jednak Zakon Feniksa trzyma w rękawie tajną broń, o wiele silniejszą niż może się wydawać.
Bloody Queen
OPUSZCZONY

Beautiful Pain  
http://hermiona-ron-opowiadanie.blogspot.com
Jak czas mija, rzeczy zmieniają się codziennie.
Rany się goją, jednak blizny się nie zmieniają.
Akcja toczy się niecały miesiąc po Bitwie o Hogwart. Złota trójka znów jest w niebezpieczeństwie - nieschwytani Śmierciożercy pragną zemsty.
Czy w takim momencie istnieje szansa, na zbudowanie trwałego związku? Czy pomimo przeciwności losu miłość Hermiony i Rona okaże się silniejsza?
Dulce
OPUSZCZONY

Każdy marzy o normalnym życiu, idealnych rodzicach, kochającym chłopaku, niezawodnych przyjaciołach... Ale nie każdemu jest to pisane.
Emily skrywa przed światem wielką tajemnicę . Gdyby się wydała, jej życie wywróciłoby się do góry nogami.
Razem z ojcem przeprowadza się do Los Angeles, zwanego Miastem Aniołów.
Ale czy wszyscy ludzie są aniołami?
Niespodziewana śmierć matki, która miała podobny sekret jak Emily.
Nagła przeprowadzka, zmiana życia, nowa szkoła... I oni dwaj.
W życiu każdej dziewczyny w końcu pojawią się chłopcy.
Dwóch wielbicieli walczących o serce tej jednej...
Jak to wszystko się potoczy?
Czy splot niefortunnych wydarzeń, problemów i niezapomnianych wspomnień sprowadzi się do jednego?
Wielka tajemnica, łzy, przyjaciele, złamane serca, nowe miłości, podróże, odkrycia, zmiany... Jak tak wielki napływ, tak różnych emocji zniesie jedna dziewczyna?
Życie jest jedno, nie zmarnuj go, staw czoła światu i idź pod prąd, mimo wszelkich przeciwności losu.
Zapamiętaj imię tej jednej dziewczyny... Od niej może zależeć twoje życie...
"Ci Dwaj i Ona" czyli opowiadanie pełne emocji, wzruszeń, rozczarowań... I sekretów.
Miśka Ptyśka
OPUSZCZONY
Świat magii to świat czarodziejów.
Każdy czarodziej jest inny.
Każdy dokonuje własnych wyborów.
Każdy ma własne ideały...
Mimo, że Lord Voldemort umarł... To jeszcze nie koniec.
" - Każdy rządzi się swoimi prawami. Ale nie wszystkie są słuszne."
Nienawiść oraz zło czają się wszędzie. W najmniej oczekiwanych kawałkach własnej duszy.
Czy rodzice, którzy są jednymi z największych sprzymierzeńców Harry'ego Pottera, Ronalda Weasleya i Hermiony Granger, sprowadzą na własne dzieci największe niebezpieczeństwo... Śmierciożerców?
" - Hogwart wychowuje największe chluby naszego świata... Lub największych wrogów nas wszystkich."
Zwykła z pozoru dziewczyna... Ale pozory mylą. Co dla młodej Annabeth jest najważniejsze?
Sophie... Potomkini jednego z Huncwotów. Czy zdobędzie się na to, żeby wyjawić światu prawdę?
Prefekt Andrew, który lubi dobrą zabawę... W co wpakują go jego własne ambicje?
Tony i jego pęd do magii... Czego zdąży się nauczyć, a na co zabraknie mu czasu?
" - U nas talent to nie wszystko... U nas liczy się serce. Lecz nie każdy je posiada. Nie każdy jest w stanie kochać."
W czym przeszkodzą im najwięksi wrogowie? Co Hogwart jest wstanie wnieść w ich serca i wolę walki? Czy będą odpowiedni, żeby stać się następcami Wielkiej Trójki? Czy nie zwątpią w siebie , aż do końca? Kto będzie ich przewodnikiem ścieżkach życia?
" - Koniec nie jest wtedy, gdy umieramy... Jest wtedy, gdy nasze dusze zwiędły, jak niezadbane kwiaty."
Czy przyjaciele podołają wyzwaniom? Czy będą wierni sobie do końca? Czy zjednoczą ze sobą innych, by walczyć o to, co słuszne? Co stracą, a co odzyskają?
" - Lord Voldemort nigdy nie umarł. On czai się w każdym ze Śmierciożerców... On czai się w każdym z nas."
Kto będzie ranił? Kto poniesie największe straty? Kto się podda, a kto zrozumie swoje błędy? Czy znajdzie się tutaj miejsce na miłość? Jak ich przyjaźń przetrwa próbę czasu?
" - Trzeba pamiętać, że tylko od nas zależy, czy staniemy się potworami, czy aniołami zesłanymi światu z Nieba."
Miśka Ptyśka
OPUSZCZONY

Jesteś ciekawy, jak wyglądało życie Narcyzy Black, jednej z najodważniejszych postaci z całej serii Harry'ego Pottera? Kobieta, która oszukała i zdradziła samego Lorda Voldemorta, by ratować życie swojego syna. Odważna, wierna, gotowa do poświęceń. Obserwuj, co ukształtowało jej osobowość, jak powstała grupa śmierciożerców, jak narodził się jej związek znany z kart książki... i wiele więcej. Coś dla wielbicieli hogwarckiego życia z dużą szczyptą namiętności i pasji. Pamiętaj bowiem, że "rodziny Black nigdy się nie lekceważy." Zapraszam!
Narcissa
OPUSZCZONY
FF / Hobbit
Niepamiętnik Alèsji
"Z lekkim niepokojem uświadamiam sobie nagle, że nie pamiętam zupełnie, jak tu trafiłam... Nie mam pojęcia, czy przyszłam, czy przyleciałam, czy wypluł mnie magiczny portal. Nie mam również pewności, że wszystko, co się dzieje, nie jest wytworem mojej wybujałej, ale nieszkodliwie śpiącej wyobraźni." Balansując pomiędzy dwoma światami, Alèsja nie potrafi określić, gdzie zaczyna się i kończy rzeczywistość. Postradała zmysły, czy jedynie śni swój najdziwniejszy w życiu sen?
Niepozwolona
OGRANICZONY DOSTĘP
FF / Igrzyska Śmiercihttp://z-dystryktu-pierwszego.blogspot.com/
A co, gdyby Katniss i rebeliantom nie udało się zdobyć Kapitolu? Igrzyska trwają,.. Nikt nie zmienił biegu codzienności w Panem. Hope to siedemnastolatka z pierwszego dystryktu, która uważa, że nie ma dla kogo żyć i chce zgłosić się na ochotnika. Jednak jest plany krzyżuje przeznaczenie... Jak? Sam się dowiedz dzielny trybucie...
Nergo Rumba
OPUSZCZONY

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
http://69-igrzyska-glodowe.blogspot.com/
Z rezygnacją patrzę w lustro. Spogląda na mnie z niego blond włosa dziewczyna, jej zielone oczy są smutne. Co się jej dziwić, idzie przecież na igrzyska, na śmierć… Staram się wykrzywić usta w uśmiech, to samo robi postać po drugiej stronie. Sztuczny uśmiech i znów kąciki warg opadają w dół. To ostatnia chwila, w której mogę sobie pozwolić na słabość. I świadkiem jej będę tylko ja i dziewczyna z lustra.
Melisa Dayer, szesnastolatka z drugiego dystryktu, taka zawodowa, taka profesjonalna, a jednak słaba. To jest jak bestia, rozrywa ja od środka i nie pozwala raną się zasklepić - psychika. Miecz przekuł jej serce gdy wybrali go, teraz ona idzie walczyć o życie. Czy uda jej się przeżyć? A może załamie się i swoją krwią poznaczy arenę. Wejdź i zobaczy całkiem inne oblicze dystryktu drugiego i ludzi w nim mieszkających.
Paulla K
OPUSZCZONY
http://igrzyska-25.blogspot.com
Śmierć przyjdzie po każdego. Można tylko opóźnić lub przybliżyć jej proces. Lecz nikt nie pozna dokładnej daty, oprócz trybuta.
Sam została wybrana przez własnych sąsiadów z Dystryktu Ósmego i musi stanąć do walki o swoje życie, mierząc się z potężnymi przeciwnikami nie tylko na arenie Igrzysk, ale i w realnym świecie. Cały czas musi być czujna, gdyż nigdy nic nie wiadomo o zamiarach Organizatora Pierwszego Ćwierćwiecza Poskromienia.
,,Spodziewaj się niespodziewanego." - Jeramin Lewerto Syrin
OPUSZCZONY
FF / M&A / Bleach


Bleach next
Kontynuacja Bleacha moimi oczami. Tajemnicza dziewczyna pojawia się w życiu bohaterów ...Piękna, wyrachowana, nieczuła zabójczyni...ale co na prawdę kryje się w jej wnętrzu? Czy na prawdę jest taka zła?..Jedno jest pewne, życie postaci w Bleach'u wywróci się do góry nogami..
Agness Agness
OPUSZCZONY


FF / M&A / Fairy Tail
aisics-night.blogspot.com
Córce Erzy Knightwalker udało się dostać do Fiore, by odnaleźć zaginioną magię jej królestwa i ognistego złodzieja, który śmiał ją odebrać. Będzie musiała dokonać wielu wyborów, by sprostać temu zadaniu, na swojej drodze spotka Mroczne Gildie, Radę Magii i jedną samotną smoczycę spragnioną towarzystwa człowieka. Czy Fairy Tail stanie się jej wrogiem? Czy podejmie właściwe decyzje i wróci do obfitującego z magię Edolas?
Elektrownia
OGRANICZONY DOSTĘPhttp//fairytailandia.blogspot.com
Fairy Tail od zawsze sprawiało kłopoty, nie tylko władzom Magnolii ale też Magicznemu Senatowi. Nadejdzie jednak czas, kiedy pomoc gildii stanie się niezbędna - organizacja, która pojawiła się w Fiore pod tajemniczą nazwą Cień Ducha wzięła we władanie pałac królewski, zmieniając tym samym ustrój państwa ale także życie całego kraju. Magowie Fairy Tail staną przed trudnym zadaniem - jak poradzić sobie z przeciwnikiem dysponującym tak wielką przewagą? Tymczasem w jaskiniach Kamieniołomu pełniącego rolę bazy Cienia Ducha czai się tajemnica. Tajemnica człowieka, którego istnienie zostało wymazane z kart historii - Arcymaga.
Juliza
OPUSZCZONY
Rodzice Diany zginęli podczas misji klasy SS. Pewnego dnia dziewczyna uciekając przed bandą ścigających ją bandytów uderza w pewnego chłopaka, który należy do gildii jej starej przyjaciółki - Fairy Tail. Co stanie się dalej? Co zrobi Diana? Kim jest chłopak w którego uderzyła Diana? Dowiedz się i zacznij czytać już teraz!
Ireth
OPUSZCZONY

FF / M&A / Naruto
Świat mordu bez rozkazu, rozkazu bez głosu.
Świat głosu bez ciała i ciała bez Boga,
Świat Boga bez imienia, imienia bez losu."
Historia opowiada losy Itachiego Uchihy i Sheeiren Imai - dwóch bohaterów, którzy nigdy nie mieli ochoty się poznać. Z biegiem czasu ich chęci wcale nie wzrastają, jednak coś się zmienia.
Sheeiren Imai
OPUSZCZONY

„Po dwóch przeciwnych stronach, pogardy pełni stoimy. Oddech ciężki i ciężki wzrok. Na jednej piersi ziemi wykarmieni, rozdzieleni przez zły los. Patrzysz na mnie z bitwy pola końca, patrzysz, a oczy pełne nienawiści masz. To dziś! Dziś jest dzień końca. Przerywa obietnicę. Nie spełnię jej. Ja- Twój brat i Ty mój. Na jednej piersi wykarmieni, słuchamy jęków- tych, co dochodzą z oddali. Jesteśmy sami? Nie! Jest krew, jest mnóstwo krwi i jest pot.
Stoimy na wprost siebie. Potem każdy krok echo niesie w dal. Jak w zwolnionym tempie, płonie świat. Trawa łka rosą krwawą. Ziemia osocze braci mych wypija. Wyrosną potem maki. Wyrosną jak na Monte Cassino, wspominając każdy gest. Podobieństwo krzyczy i najmniejszą komórkę obdartego z uczuć ciała drze.”
Nikumu
OPUSZCZONY
Przymglone wspomnienia, ból, ubytki w pamięci, płacz, krzyki, sceny śmierci, które wydają się przebiegać w umyśle jak klatki filmu - tylko to zostało ludziom po tym feralnym dniu. IV Wielka Wojna Shinobi zakończyła się czymś więcej. niźli zwykłym zwycięstwem i porażką. IV Wielka Wojna Shinobi przyniosła ze sobą największą katastrofę, która po wsze czasy zapisała się w Kronikach Świata Ninja.
Dwoje ocalałych potomków klanu Uchiha od miesięcy szuka innych szczęśliwców, celem zjednoczenia i utworzenia nowego kraju. Stracili już nadzieję na logiczne wyjaśnienie sytuacji, w której ugrzęźli.
Wszystko się zmienia, gdy trafiają do Amegakure.
Tam czekają one… Akemii i Sheeiren.
Co okaże się większą apokalipsą?
Akemii Nikiro & Sheeiren Imai
OPUSZCZONY

"Życie jest pełne niespodzianek. Nigdy nie wiesz co przyniesie Ci drugi dzień. Co byś zrobił kiedy okazałoby się, że los zsyła na Ciebie osobę. Człowieka przeciwko, któremu jest cały świat...
On- nieprzewidywalny.
Ona- odnajdzie wszystko, czego zapragnie."
Kakatai
OPUSZCZONY

http://kakashi-i-anko-rodzice-naruto.blogspot.com/
Co by było, gdyby Naruto był wychowywany przez Kakashiego i Anko? Jak wpłynęłoby to na jego życie? O tym i innych rzeczach dowiecie się w zupełnie nowej historii pisanej od nowa!
willownight
OPUSZCZONY

http://skin-of-all.blogspot.com/
Sabaku no Temari – pewna siebie adwokat, która zawsze stawia na swoim, nie przywykła do przegranej, czasami zachowuje się bardzo egoistycznie, jest impulsywna.
Nara Shikamaru – spokojny, niewymagający wiele od życia młody mężczyzna. Jego ojciec zmarł i zostawił mu w spadku firmę, zajmującą się nieruchomościami.
Co połączy dwie, tak bardzo różniące się od siebie osoby? Dlaczego życie bywa brutalne i dlaczego istnieje tak wiele rzeczy, na które nie mamy wpływu?
Przeżyj z bohaterami niesamowite chwile. Poznaj ich sekrety, wady, a także zalety. Przeżyj z nimi miłość, pierwsze smutki, rozczarowania, cierpienie oraz nieuniknioną śmierć.
Zochan
OPUSZCZONY

Upadli. Kim oni tak właściwie są? Ludzie, wykorzystywani do tworzenia idealnego świata, kontrolowani przez Zabójczą Trójkę. Jednym z nich jest dziewiętnastoletnia Sakura Haruno , której udaje się uciec od tego piekła. Niespodziewanie trafia do pewniej grupki osób, która próbuje przeciwstawić się Upadłym. Poznaje tam przystojnego Sasuke, który jedyny z towarzyszy nie przepada za dziewczyną. Wyczuwa w niej wroga, kogoś kto może im zaszkodzić. Czy jego przypuszczenia okażą się prawdą? 
Pauu Lina
OGRANICZONY DOSTĘP


http://uso-sasuke.blogspot.com
Nigdy tak naprawdę nie jesteśmy pewni, kim są ludzie z naszego otoczenia. Wydaje nam się, że wszystko o nich wiemy, nie zastanawiając się, czy przypadkiem nas nie okłamują. Ludzka natura jest chyba najbardziej prymitywną, z pośród wszystkich jakie stworzył Bóg.
Co by zrobiła każda dziewczyna, gdyby dowiedziała się, że jej ukochany okazał się płatnym zabójcą?
Co by uczynił każdy chłopak, gdyby okazało się, że ma za zadanie wyeliminować osobę, która była bardzo ważna dla jego dziewczyny?
Poznaj historię młodych ludzi, których „idealny” związek opierać się będzie na jednym, wielkim KŁAMSTWIE. 
Gemi Ni
OGRANICZONY DOSTĘPGdy Obito jest świadkiem „egzekucji” Rin z rąk najbliższego przyjaciela, ogarnia go zimna furia, podsycana przez zew zemsty. Pozostawia po sobie najprawdziwszy pejzaż piekła i rozpływa się w powietrzu tuż przed nieprzytomnym zabójcą, „tatuując” go znamieniem strachu.
Lata mijają. Hatake zasila szeregi ANBU. Staje się wyrafinowanym zabójcą wiernym swojemu mistrzowi, Czwartemu Hokage. Pewnego dnia w jego śnie pojawia się postać, bezimienne dziecko, przybiera kształt każdej zbitej przez niego osoby. I wtedy już nic nie jest takie same. Wyrzuty sumienia wdzierają się do jego umysłu. Zapach krwi martwej Rin jest wszędzie. Na ubraniach. We włosach. Na rękach. Unosi się w powietrzu. Morduje spokój. Pojawia się też On, ten, który zginął na wojnie na jego oczach. Kakashi wyzbywa się wszelkich złudzeń. Duch Obito powrócił zza grobu, aby ukarać ci go za złamanie obietnicy, a wraz z nim powróciły też demony przeszłości. Czy będzie w stanie z nimi wygrać? Czy zemsta spadnie na ręce grzesznika?
 ikarusz
OGRANICZONY DOSTĘP
Od zwycięstwa Zjednoczonych Sił Ninja nad Madarą Uchihą minęło pięć lat. Na świecie zapanował pokój i sprawiedliwość. Dobrobyt, radość, wieczne szczęście, miłość, sielskie widoczki… Przynajmniej tak to powinno wyglądać. Zagrożenie ze strony Akatsuki zniknęło, ale pojawiły się inne problemy. Wpływowa Królowa Kupców żąda spłacenia pożyczek zaciągniętych przez Kage podczas wojny. Kto by się spodziewał? Świat ninja zniszczy nie żaden okrutny wróg, ale proste zasady Ekonomi…
Elph Enria
OPUSZCZONYFF / M&A / Shaman King
To jest historia dziewczyny, która do zwyczajnych nie należy. Jej niezwyczajność, polega na tym, że posiada moc panowania nad zimą. Mieszkała w wiosce na północy Japonii gdzie ona i jej podobni żyli w zgodzie z naturą. Wszystko było dobrze, do czasu gdy na wioskę nie spadła niespodziewana lawina. Ta katastrofa była przyczyną zagłady dla mieszkańców wioski i dla głównej bohaterki też, gdyby niespodziewana pomoc pewnego również niezwykłego chłopaka. Od tamtej pory jej życie uległo zmianie i pozna przedziwny świat szamanów. Podczas swoich przygód będzie zgłębiała tajniki swojej mocy, dzięki którym zyskała od swego "przyjaciela" przydomek Jackie Frost.
Majo Kurocho
OGRANICZONY DOSTĘP
FF / M&A / Inne
http://snk-with-madi-and-claudy.blogspot.com/
Spragniony wrażeń? Nie chcesz rozstawać się ze światem opanowanym przez tytanów? Zastanawia Cię, co takiego może spotkać Twoich ulubionych i znienawidzonych bohaterów? Nie wahaj się i wejdź na tego bloga. Zamieszczane są tu kilkupartówki, one-shoty, może nawet będą w przyszłości dłuższe opowiadania. Wszystko w klimacie Shingeki no Kyojin.
Madeleine Evans oraz Claudy – chan
OGRANICZONY DOSTĘP

opis: Historia gimnazjalisty Sakury Kusakabe który jako dwudziestoletni student, ma stworzyć urządzenie zatrzymujące starzenie się kobiet. Niebiańska organizacja Rurutie wysłała na ziemię anioła Dokuro aby zabiła Sakurę w czasie gdy ten jest jeszcze młodym chłopcem, nie dopuszczając tym samym do wynalezienia przez niego leku na wieczną młodość. Dziewczyna nie chce go zabijać, więc robi wszystko aby chłopak się nie uczył tylko poświęcał czas na zabawie z nią, chociaż sama wciąż w widowiskowy sposób go zabija swoim kijem bejsbolowym "Exkaliborgiem" który służy także jako magiczna różdżka. Następnie go ożywia zaklęciem "Pipiru piru piru pipiru pi".
RaimundoOGRANICZONY DOSTĘPHistoria Ciela Phantomhive toczy się swoim, wyznaczonym rytmem.
Co stanie się jednak, gdy na jego drodze stanie z pozoru zwykła dziewczyna, z niezwykłą przeszłością?
Akvma
OPUSZCZONYSiouxsie nie jest zwykłą dziewczyną. Musi zmagać się z trudną sytuacją domową, ponownie zaaklimatyzować się w nowym - choć tak naprawdę starym, dobrze znanym - jej miejscu i zmierzyć się z własnymi demonami. 
Z niewyjaśnionych powodów nie gra już w koszykówkę. Ludzie mówią, że podobno kiedyś należała do legendarnej drużyny grając na pozycji niskiego skrzydłowego. Podobno rywalizowała z Pokoleniem Cudów. Podobno zakochała się w jednym z nich. 
Tak więc Siouxsie wraca do rodzinnego miasteczka i zaczyna uczęszczać do Liceum Seirin
Alex Vicious
OPUSZCZONY
Kim jest i co zrobiła dziewczyna, która w wieku 11 lat wylądowała w najbardziej strzeżonym więzieniu na świecie, którego położenie znają tylko nieliczni.
Jak wygląda, zachowuje się i żyje po latach odsiadki kobieta na wolności wychowywana od dziecka w pace?
Czy to w ogóle powinno mieć byt?...
Jeśli jesteście ciekawi jej losów, to serdecznie zapraszam na bloga.
Anonymous
OPUSZCZONY
„Jedynym, który może mnie pokonać jestem ja sam.”
Jest już późny wieczór. Nie jeżdżą samochody, wszyscy ludzie siedzą w swoich domach i szykują się do snu, miasto pogrążone jest w głębokiej ciszy, która zdaje się ciebie pochłaniać. Wtedy widzisz grupkę nastolatków znęcających się nad dziewczyną. Cała ta sytuacja jest ci całkowicie obojętna, ale kiedy masz zamiar w nic się nie mieszać i odejść – rozpoznajesz w ofierze koleżankę z klasy.
Jedna noc sprawia, że dziewczyna, z którą łączyły cię tylko mury szkoły nagle zaczyna znaczyć dla ciebie więcej, niż byś sobie życzył. Nieuchronnie prowadzi cię do samozniszczenia i bolesnego zderzenia z rzeczywistością, której wolałbyś nie poznawać.
„Jesteś odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które masz dla innych, ale i za te, które w innych budzisz.”
Lawler
OPUSZCZONYFF / Opowieści z Narnii 
Los nigdy nie był sprawiedliwy.
Przeznaczenia nigdy nie dało się uniknąć.
I choć czwórce rodzeństwa przeznaczonym
było nigdy więcej nie powrócić do Narnii,
oni nigdy nie tracili nadziei. 
Bo co by się stało, gdyby przeznaczenie miało swoje kaprysy?
Caireann Devin
OPUSZCZONY
Co by się stało, gdyby przez zwykły kaprys przeznaczenia do Narnii trafili nie tylko Łucja, Edmund i Eustachy? Co, jeśli Aslan uzna, że piękna kraina potrzebuje nie tylko króla Kaspiana X, ale także królowej? Czy Elena uwierzy, czy może nie zostanie przyjaciółką Narnii? Jesteś gotów zagłębić się w historię pełną sprzecznych uczuć i emocji? Chcesz poznać piękną legendę spisaną w kartach? Odważysz się zaryzykować?
Elena Pevensie
OPUSZCZONY
FF / Pamiętniki Wampirów


Love is a wild force

Siedemnastolatka mieszkająca w spokojnym, a jednak tajemniczym Mystic Falls. Jest zwyczajną nastolatką otaczającą się gronem najbliższych - rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Wraca do szkoły Mystic Falls High School na swój ostatni rok. Poznaje tam nowego ucznia - Stefana i nauczyciela historii - Damona Salvatore. Bracia skrywają przerażającą tajemnicę, o której Elena się dowie. Co będzie dalej? Dowiesz się pozostając ze mną do samego końca!
Eunice Farro
OGRANICZONY DOSTĘP
Mystic Falls skrywa wiele tajemnic, nic nie jest tu takie jak się wydaje. Na pozór zwykłe miasteczko jest jednym z ulubionych miejsc wampirów. Mieszkańcy żyją w nieświadomości, jedną z nich jest Elena Gilbert, której rodzice giną w dziwnych okolicznościach kilka dni po powrocie do miasta braci Salvatore. Dziewczyna nie wie kim tak naprawdę są i w jak dużym niebezpieczeństwie się znajduje. Czy dożyje dnia, w którym dowie się prawdy o tym co dzieje się wokół niej?
Agness
OPUSZCZONY

Akcja zaczyna się w momencie zakończenia odcinka - kiedy Claroline wyłącza swoje emocje.
Lea
OPUSZCZONYFF / Percy Jacksonhttp://demigodofbrooklyn.blogspot.com/
Od dawna wiadomo, że bogowie miewają dzieci ze śmiertelnikami, wiadomo też, że w dzisiejszych czasach nadal żyją potomkowie egipskich faraonów. Jednak nie wiadomo co się dzieje kiedy zmiesza się krew boga z krwią faraona, dziecko Egiptu będące półbogiem nigdy oficjalnie nie zaistniało w żadnym otoczeniu. Dlaczego? Czy jest możliwe, żeby ktoś taki w ogóle mógł żyć? Nikt się nad tym nie zastanawiał, przynajmniej do czasu, kiedy w Obozie Herosów zjawiła się Kate. Zielonooka blondynka twierdząca, że jest magiem podążającym ścieżką Izydy nagle dowiaduje się, że ojciec, którego nigdy nie znała jest bogiem i to nie byle jakim bogiem, a Posejdonem, jednym z Wielkiej Trójki, a ona sama młodszą siostrą Percy'ego Jacksona, najsłynniejszego herosa XXI wieku. Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby nie to, że znowu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Bogowie są wyraźnie zaniepokojeni pojawieniem się Kate, słyszy się nawet, że niektórzy woleliby pozbyć się dziewczyny. Czemu? Nikt nie wie, albo nie chce tego powiedzieć. Wyrocznia wypowiada kolejna przepowiednię zapowiadającą nową wojnę. W tajemniczych okolicznościach znika Sadie Kane, przyjaciółka Kate, która jest jednym z najlepszy magów w Nowym Jorku, a niedługo po niej Percy Jackson. W tym samym czasie zaczynają się pierwsze Igrzyska Herosów, zawody między Obozem Herosów, a Obozem Jupiter mające na celu zbliżyć do siebie Greków i Rzymian. Tylko, że nawet w bezpiecznych obozach półbogowie zaczynają być niespokojni...
Lucy di Angelo
OPUSZCZONY
Na blogu znajdują się krótkie opowiadania związane z serią Percy Jackson.
Cherry Szalona
OPUSZCZONYHistoryczne

Untersturmführer SS Veit Boelke - młody, ambitny, z perspektywami ale... Czy na pewno jest tym, za kogo się podaje? Jeśli tak, to jakie imię nosi agent polskiego podziemia o pseudonimie „Faust”, tak łudząco do niego podobny?
Untersturmführer SS Veit Boelke - znalazł się w SS dzięki szerokim plecom, stopień dostał po starej znajomości, a pisać na maszynie z pewnością uczyła go stara kucharka, rodowita poznanianka. Jeśli tak, to czy zbiegiem okoliczności nazwiemy informację, iż rodowita poznanianka uczyła pisać na maszynie także „Fausta”?
Untersturmführer SS Veit Boelke - zamieszkały w Warszawie zimą tysiąc dziewięćset trzydziestego dziewiątego - wszystko wydaje się w porządku. Jeśli tak, to dlaczego „Faust” pojawia się w tajnych depeszach Warszawa-Londyn już w lecie następnego roku? Kto go zwerbował? Kto go nadzoruje? Jakie są zadania „Fausta”?
Untersturmführer SS Veit Boelke - szuka celu w życiu, chce służyć, pomagać, ratować co się da. Umie rozpoznać zło, ale co stanie się, jeśli dobro, dla którego się poświęca, pobrudzi sobie ręce?
Czy Untersturmführer SS Veit Boelke, pseudonim „Faust” zostanie pogrążony przez Mefista w białych rękawiczkach, czy może to Bóg strąci go z piedestału, który sam dlań zbudował?
I najważniejsze pytanie: jaką rolę w historii „Fausta” odegra rodzina zamknięta w warszawskim getcie?
Anonyma
OPUSZCZONY
www.krewwiatru.blogspot.com
Historia młodego żołnierza, który służył w zapomnianym już 60 Pułku Piechoty Wielkopolskiej, stacjonującym w Ostrowie Wielkopolskim do dnia bombardowania jednostki wojskowej, pierwszego września 1939 roku. Uczestnik kampanii wrześniowej, później jeniec wojenny... poznaj jego historię. [Opowiadanie oparte na faktach... gdyż życie jest ciekawsze niż scenariusz].
Hybris Persian-Fury
OPUSZCZONY
Anglia, epoka wiktoriańska. 
Spokojną wiejską okolicą wstrząsa wypadek kolejowy, w którym giną siostry Blackwood, pozostawiając po sobie osierocone dzieci. Jak poradzą sobie May, Effie i Leanna? Droga do marzeń i postępowanie w zgodzie z sobą często są niełatwe – zwłaszcza, kiedy krewni mają zgoła inne poglądy na zachowanie dobrze wychowanej panny… 
Leleth
OGRANICZONY DOSTĘP
http://giftmorder.blogspot.com/
II wojna światowa. Liesel Roetting to przykładna matka i żona niemieckiego generała. Jej uporządkowany świat, w którym żyje, obraca się do góry nogami kiedy poznaje Hansa Goldnera. Dzięki temu mężczyźnie kobieta dowiaduje się, jakie tak naprawdę jest życie, które wykracza poza dobrze ułożony schemat. Dowiaduje się również czym jest prawdziwe i głębokie uczucie. Liesel nie wie, jak wielką cenę będzie musiała zapłacić za wkroczenie na niemoralną ścieżkę życia i kiedy traci najbliższą dla siebie osobę, postanawia dokonać zemsty na wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni. Trucicielka to opowieść o tym, jak splot różnych wydarzeń może odcisnąć piętno na człowieku i jak z kogoś spokojnego można stać się żądną krwi osobą.
Melanie
OPUSZCZONY
„Umarł król, niech żyje król!” – ale co jeśli dziedzic korony ma zaledwie piętnaście lat? Czy władza absolutna może spoczywać w rękach młodzika?
Gdy umiera Karol XI, pozostawia Szwecję silniejszą niż była kiedykolwiek wcześniej – skarbiec królestwa wypchany jest po brzegi złotem pochodzącym z redukcji dóbr szlacheckich, Sztokholm rozkwita, stając się najważniejszym miastem portowym w całym basenie morza Bałtyckiego, a potęga militarna kraju trzyma w szachu zawistnych sąsiadów.
Obowiązek sprawowania władzy spada na doświadczonych członków Rady Królewskiej, jednak mając na uwadze przykry los, jaki spotkał ich poprzedników za czasów zmarłego monarchy, chcą oni czym prędzej posadzić na tronie prawowitego władcę, któremu korona należy się z urodzenia i woli samego Boga.
Sama już koronacja pokazuje wszystkim, że pomimo młodego wieku Karol XII nie zamierza dać się prowadzić za rękę przez doradców. Wkrótce, widząc nadarzającą się okazję, żądni zemsty za lata panowania Szwecji monarchowie rozpoczynają wojnę, która przejdzie później do historii jako III Wojna Północna.
Freyja, Omegon Alpharius
OPUSZCZONY
Hobbystyczne / Kuchnia
Gotowanie od jakiegoś czasu jest naszą pasją. Dopiero się uczymy, ale postanowiłyśmy podzielić się z Wami swoimi przepisami i pomysłami na dobre, proste i (przeważnie) zdrowe domowe jedzenie.
Kaleid i Marietta
OPUSZCZONYHobbystyczne / Literackie
Opowiadam, składam wiersze, piszę reportaże ze snów i dodaję szczyptę dosłowności. "Staram się myśleć" to moje motto - daj się nim zarazić!
Winduru
OPUSZCZONY
Fantastyka / Fantasy


Genevieve bez jej zgody została wciągnięta w obcy świat, świat pełen Aniołów Ciemności, którym i ona zostaje. Co chce od niej Władca tej rasy i co kombinuje jeden z jego sług, który ukrywa Gin? Czy dziewczyna zdoła to odkryć przed czasem?
Reia Morgan
OPUSZCZONY
http://samirlih.blogspot.com/
Wszystko dzieje się w świecie o nazwie Samirlih, który składa się z czterech mniejszych światów: Powietrza, Wody, Ziemii oraz Ognia. Mieszkańcy poszczególnych krajów nie wiedzą o swoim istnieniu nawzajem, a magia jest dla wybrańców.
Tiamat Inanna
OGRANICZONY DOSTĘP
opowiesc-pewnego-wedrowca.blogspot.com
Dziad wędrowiec snuje swe opowieści o wiecznej włóczędze, będącej celem samym w sobie. To, co przeżył i to, czego był biernym świadkiem. O wojnach, które widział, choć żadna nie była jego wojną. O wielkich czynach, co tylko zdawały się być wielkimi. O tych małych, lecz znaczących niesłychanie wiele. O zapomnianych, które godne były zapamiętania.
Stary wędrowiec nie dopuści, by pewnego dnia śmierć starła wraz z nim ślad po owych dziejach. Będzie mógł odejść w spokoju dopiero wówczas, gdy ostatnie słowo gawędy zostanie wsączone w młodsze umysły, by te dalej niosły je w świat.
Werndandi
OPUSZCZONY
Opowiadanie fantasy z uniwersum Aeis o zwyczajnej nastolatce, która podążając za swoją nieudaną randką w ciemno wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania!
Royal Bee
OPUSZCZONY
Witaj! Chcę przenieść cię w świat, z którym nie dane było ci się jeszcze zetknąć. Poznaj Hekate, przebojową dwudziestotrzylatkę, która zakochuje się w swoim dawnym oprawcy, handlarzu narkotykami, i Tayę, która przez swą naiwność nawiązuje znajomość z nieobliczalnym Tevem. To właśnie on uruchamia lawinę niepokojących wydarzeń: ktoś najprawdopodobniej śledzi Hekate — tajemniczym wierszom napisanym krwią na ścianach jej domu towarzyszy dziwny biały pył, zaś Tev, zaciekawiony działaniem tajemniczej maszyny stworzonej przez nieobliczalnego naukowca Gartha, odkrywa makabryczną wizję przyszłości. Zaślepiony nienawiścią i strachem robi wszystko, byle tylko nie dopuścić do tragedii. Nie ma on jednak pojęcia, że reakcja łańcuchowa uruchomiona została już o wiele wcześniej. Wkrótce światem całej ekipy wstrząsa inne dramatyczne wydarzenie, którego można było spodziewać się od samego początku. Powoduje ono lawinę pochopnych decyzji, które mają wpływ na dalszy ciąg zdarzeń...
Methrylis
OPUSZCZONY


© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.