Groteska

Natalie to nastolatka jak wiele innych – niesamowicie piękna, seksowna, zdolna, ironiczna, obdarzona nieziemskim talentem wokalnym i zdolnościami nadnaturalnymi (rzadko używanymi). Krótko mówiąc – niczym się nie różni od setek innych bohaterek blogów. Tak się jednak złożyło, że wpadła w kłopoty… a osób chętnych ją ratować (albo zabić, co za różnica) okazało się więcej, niż ustawa przewiduje.
Tak oto można pokrótce zapowiedzieć opowiadanie, które wystartowało jako parodia blogasków inspirowanych „Zmierzchem”, a potem wyewoluowało w wysmakowaną stylistycznie i wysoce ekscentryczną parodię różnych tendencji napotykanych w opowiadaniach internetowych (i paru innych rzeczy). Co czeka czytelników na obszarze od Vancouver przez Kraków po Leningrad? Wampiry, mafia, piraci i jedyny w swoim rodzaju kocowilk. Miłość, opera i całe mnóstwo rozmaitych aluzji kulturalnych (a czasem nawet niekulturalnych). Seks, skoki narciarskie i rock and roll. 
miriamcia668
STATUS: TRWAJĄCYWasza kochana Sleepka jest bardzo prześmiewczym potworkiem o komediowej duszy. Właśnie po to powstał ten blog. Tu na zamówienie piszę i udostępniam sparodiowane książki, gry, filmy, seriale, komiksy, postaci fikcyjne, celebrytów i ogólnie co tylko chcecie :)
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCYPiekielny hotel Vince'a McMahona, miał być tylko eksperymentem i chwytem na zwabienie większej ilości fanów WWE. Miał to być test dla młodych ludzi, którzy samym istnieniem tworzyli intrygi. Kobiety miały kusić, a mężczyźni mieli im upadać do stóp. Jednak świat WWE rządzi się swoimi prawami i tutaj istnieje tylko prawo dżungli- tylko najsilniejsi przeżyją WIELKĄ KATASTROFĘ. Młodzi ludzie lubią eksportować i tego Vince McMahon nie mógł im tego zabronić. Na jednym z pięter ktoś zaczął zabawiać i nie miejmy tu na myśli zniewalającej Kelly Kelly. Kilka pięter wyżej nieco szalony Enzo spodziewa się dziecka, którego ojcem na pewno nie zostanie kobieta... ani mężczyzna oczywiście. Na pierwszym piętrze w naszym wspaniałym hotelu mieszkają wspaniałe osobistości, które cóż... lubią eksperymentować ze swoim ciałem (nie chcę wymieniać dokładnie kto, ponieważ ten człowiek uważa się za boga seksu ekhemZigglerekhem). W czeluściach naszej piwnicy trwają zacięte walki o władanie internetem, które często kończą się interwencją FBI, bo policja to za mało. A ja? Ja jestem Chris Jericho, jestem tutaj recepcjonistą, który zna każdy sekret. Jesteś chętny na spędzenie nocy w naszym piekielnym hotelu? 
WWEWariats
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.