Inne (HP)

http://redemptio-malfoy.blogspot.com/
"Malfoyowie.
Szlachetny, starożytny ród czarodziejów zapoczątkowany przez Armanda Mal Foi'a, który w XI wieku przypłynął z Francji z królem Wilhelmem Zdobywcą. Ród czarodziejów dumnych i wyniosłych, zbyt pewnych siebie, pięknych i bogatych. Jak mówi nazwisko - zdradliwych. Jak twierdzą ludzie - przesiąkniętych złem. Szanowanych ze strachem i znienawidzonych.
Przeklętych.
Nikt nigdy nie zapytał, czy chcieli tacy być. Nikt nigdy nie zadał pytania, dlaczego tacy się stali. Niedorzeczne - to przecież Malfoyowie. W każdym z nas jest trochę zła, w niektórych po prostu więcej niż w innych.
Łatwo jest upaść, dużo trudniej jest się podnieść.
Oto nadchodzi czas sądu.
Czas odkupienia.
Nadchodzi czas pokuty Malfoyów."
Beatrice
STATUS: TRWAJĄCY
Wiele historii, jeden temat: Hogwart. Miejsce gdzie wszystko się zaczęło. Lecz nie skończy. Poznajcie Rosalie Dale, córkę Sami-Wiecie-Kogo (lecz ona jeszcze o tym nie wie). Dowiedzcie się, jakie sekrety skrywa Hermiona Granger, jej perypetie i miłości. Zanużcie się w świecie Ginny Weasley, zakochanej w Wybrańcu. Poznajcie losy dzieci Złotego Trio - James'a, Albusa, Lily, Rose i Hugona... I wreszcie... Dowedzcie się, co by się stało, gdyby aktorzy filmu zostali przeniesieni do PRAWDZIWEGO świata Harry'ego Pottera. Tyle Historii, tyle Czarów, ale jedno miejsce - Hogwart.
Aneta Wideł
STATUS: TRWAJĄCY
Tłumaczenia potterowskie wszelkiej maści - od komedii do tekstów wojennych, od Dramione (Draco/Hermiona) po slash (Severus/Remus, Harry/Severus), od czasów dorosłych po założycieli Hogwartu. Zapraszam!
Rzan.
STATUS: TRWAJĄCY
Lisa Berry jako jedenastoletnia dziewczynka dowiaduje się, że jest czarownicą od tego czasu cały jej świat staję do góry nogami.
Kim byli jej rodzice? Co łączy ją ze sławnym Harry'm Potterem? Skąd wzięła się blina w kształcie gwiazdy na jej czole? Na te wszystkie pytania musi znaleźć odpowiedź sama.
Wejdź w świat jej miłosnych zawirowań. Wzlotów i upadków przyjaźni, która może nie przetrwać tylu prób losu. Tajemnic i sekretów okrywających jej nazwisko i pochodzenie.
julia dudzik 
STATUS: TRWAJĄCY
Trzy fanfiki na jednej stronie i każdy osadzony w świecie Harry'ego Pottera:
1. Polska Szkoła Magii i Czarodziejstwa - dowiedz się jak wygląda życie czarodziejów oraz młodych adeptów magii w naszym kraju!
2. Powojenne życie Hermiony G. - czy młoda czarownica zostanie z Ronem czy może wybierze sobie kogoś innego?
3. Voldemort ubiera się u Madame Malkin - Peter Pettigrew prowadzi bloga. Uwaga! Ból brzucha ze śmiechu gwarantowany!
Szczęśliwa Trzynastka
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.