Okres międzywojenny

1982. AU o Severusowej naturze w słowach więcej niż kilku, czyli co się dzieje z najmniej ulubionymi Ślizgonami jeśli nie kochają Gryfonow. Bary, opary, szemrane biznesy, nielegalne substancje – zło nie zniknęło ot tak z powierzchni ziemi tylko dlatego, że wojna się skończyła. Czarodziejski świat bez Voldemorta wiele się nie różnił od tego z nim, więc recepta na przetrwanie została taka sama: nie ufaj nikomu. Nadal.
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONY

http://o-borsuku-i-gryfie.blogspot.com/
Zawsze wiedziałam, że mam w życiu pecha. Po prostu nie sądziłam, że tak wielkiego. W końcu nie każdego dnia tracisz kogoś, na kim zależy ci najbardziej. Ile było w tym mojej winy? Nie oszukujmy się – wina nigdy nie leży po jednej stronie, a świat magii niczym nie różni się od świata mugoli. No, przynajmniej nie w tym aspekcie. W każdym razie: nie wiem. Wtedy nie wiedziałam o wielu sprawach i choć teraz czuję się mądrzejsza, wcale nie jest mi łatwiej. Powinnam zacząć od początku, prawda? Wiesz, jestem słaba w opowiadaniu, więc nie obraź się, ale to będzie jedna z tych mętnych historii, gdzie kolejność zdarzeń gubi się w labiryncie wspomnień.
Wabiki: Hogwart, OC, Hufflepuff, Islandia, mitologia celtycka, romans, mugolaczka, szczypta polityki.
Fiona
STATUS: TRWAJĄCYhttp://moody-alastor.blogspot.com/
Zginąłem w czasie Bitwy pod Little Whinging. Lord Voldemort ugodził mnie śmiercionośnym zaklęciem prosto w twarz. Obudziłem się w pewnego rodzaju czyśćcu, by pogodzić się z przeszłością do której już nigdy nie chciałem wracać.
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.