Naruto

Co, jeśli śmierć wcale nie przychodzi pod postacią przerażającej kostuchy, a ukochanej osoby? 
Haruno Sakura
"Bo żyć też trzeba umieć, 
a uniwersalnego sposobu nikt nie rozdaje za darmo."
Uchiha Sasuke 
"Każdy posiada inne poczucie realności zdarzeń. Nie interesuje mnie twoje. Znam swoje, więc moja własna rzeczywistość w zupełności mi wystarczy. "
Dziewięć zbrodni dopiero zaczęło zataczać swe koło.
Co zrobisz, jeśli padnie na ciebie?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY
Patrzysz na mnie, a ja tak bardzo zastanawiam się o czym myślisz, że nie jestem w stanie wziąć głębszego, niż szybki wdech, oddechu. Zachłyśnięta oczekiwaniem siedzę przed tobą i napawam umysł twoim widokiem, ponieważ nadal nigdy nie wiem, jak szybko znów przyjdzie ci odejść. Chcę mieć cię trochę na zapas, tak osobiście, tak tylko dla siebie. Tak, żebym zawsze, spoglądając w lustro, mogła się przyznać, że próbowałam; że naprawdę ze wszystkich sił próbowałam.
Ja chcę walczyć. A ty?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY


Carousel of chances SS
http://www.carousel-of-chances-ss.blogspot.com/
Historia przedstawia losy Sasuke, który jako jeden z trzech prezesów ogromnej firmy "Uchiha Company", musi sprostać wymaganiom swojego dziadka - Madary Uchihy - który stawia przed nim bardzo nieciekawe ulitimatum: "albo zrobisz tak jak ja chcę, albo zostajesz bez grosza przy duszy". Wybór na pierwszy rzut oka jest dość oczywisty, ale czy na pewno? Sakura nieświadomie lawiruje w jego życiu, a on ma mnóstwo szans, aby ją poznać, jednak nie wykorzystuje ich, czego później bardzo żałuje.
Karuzela kręci się, oni wsiadają i wysiadają. Szkoda, że nie w tym samym czasie.
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY


Czy jeszcze kilka lat temu, ktoś miałby czelność wysnuć pomysły, na tak irracjonalną przyszłość dla Dyary - szczęśliwej dziewczyny, posiadającej kochającą rodzinę? Ktoś na górze jednak się odważył i wywrócił jej życie górą do dołu.
Nikt się nie spodziewał, że w tak zadziwiająco krótkim czasie straci wszystko, co miała. Czy znajdą się ludzie, którzy jej pomogą? Czy własnie oni jeszcze bardziej ją pogrążą?
Jej pierwsza tragedia? - wymordowanie całego klanu Uchiha, jej rodziny.
Druga? - ....
Trzecia? - ...
Będzie ich zdecydowanie więcej. Czy ktoś jej jednak pomoże w tym bagnie zwanym życiem?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Kin z Otogakure
Pomyśl co czujesz, gdy budzisz się nagle w nieznajomym miejscu, a ostatnie, co pamiętasz, to śmierć swojej najlepszej przyjaciółki i fioletową otchłań? Przez rok żyjesz samotnie. Powoli zapominasz, co znaczy być shinobi. Nie trenujesz, czyli nie robisz tego, co kiedyś kochałaś, bo za dużo Cię to kosztuje psychicznie.
Zwykle w takich sytuacjach zwracasz się rodziców, prawda? Pewnie byś tak zrobiła/zrobił. Kin też chciałaby mieć taką możliwość...
Jej matkę porwano tej samej nocy, gdy ojca zamordowano.
Jednak pewnego dnia, do Kornu przyjeżdża chłopak podający się za jej brata oraz drugi - jego przyjaciel. Opowieść pierwszego wstrząsnęła dziewczyną.
Czy odważy się wyjść ze swojej "jaskini" i pomóc członkom swojego klanu?
Już ostatnie pytanie, aby was nie zanudzać.
Czy Shen - przyjaciel Roshi'ego (brata), będzie miał jakiś udział w jej życiu?
Sheeiren Imai
STATUS: ZAKOŃCZONY


Naruto trafia dzięki pewnemu kluczowi do Tokio. Nie zna tego miejsca, tych ludzi oraz nic nie jest mu tutaj znane. Czuje się zagubiony, poirytowany, ale dzięki starszej pani - Mikoto Yumini - odkrywa wady i zalety mieszkania w stolicy Japonii.
Poznaje nowych ludzi, adaptuje się do nowych miejsc, zaczyna czuć się tu jak w domu a nowa praca pozwala mu poznać na pierwszy rzut oka swoich starych przyjaciół.
Tymczasem w Konoha trwa odbudowa po Wojnie. Nie ma miejsca na złości, ani gniewania, ponieważ każdy chciałby już zamieszkać w swoim domu. Dlatego Sasuke wraz z bratem nie odczuwają skutków tego, że przez nich jest jak jest.
Frio Hamaguri
STATUS: ZAKOŃCZONY
Kraina cieni  
www.historie-niewyszukane.blogspot.com
Czy zastanawiałeś się kiedyś, drogi przybyszu, jak wiele mógłbyś zrobić dla bliskich Ci ludzi? Jak trudna jest droga, którą podążasz? I czy będziesz wystarczająco silny, aby nieprzerwanie iść przed siebie? Poznaj historię, w której najważniejszą rolę odgrywa Nadzieja. Ona jest wszakże główną bohaterką, ledwo dorosłą dziewczyną, siłą sprowadzoną do organizacji, która sama siebie nazywa Brzaskiem. Choć mężczyźni, z którymi przyszło jej żyć, są mordercami, gwałcicielami, szaleńcami i sadystami, w każdym z nich dostrzegła skrzywdzone dziecko, które, mimo brutalnego usposobienia, obrało sobie szczytny cel. Z czasem stali się dla niej rodziną, dla której zdecydowała się poświęcić wszystko, co ma. Wybierz się do miejsca, w którym dobro toczy nieustanną walkę ze złem, choć strony mogą się odwrócić już wkrótce. To świat zasad, w którym pozory zaślepiają ludzi, a okrucieństwo człowieka nie zna granic. Po trupach do celu – to najkrótsze i najbardziej wymowne streszczenie tej historii, w której los ciągle szydzi i bawi się nieszczęściem.
Mukudori
STATUS: TRWAJĄCYŚwiat wydaje się prosty, póki nie zagwarantuje nam niechcianych rozrywek.
Co stanie się z młodym, niewinnym i nieświadomym tragedii chłopcem, który za wszelką cenę dążył do spełnienia swoich celów?
Co uczyni poznając prawdę, jaką ukrywali przed nim najbliźsi?
Co z dziewczyną, której serce bezwarunkowo wybrało jego..
Czy życie wciąż wydawać się będzie mniej skomplikowane, gdy los rozdzieli ich na długie lata?
Poznaj historię, która za sprawą jednego wydarzenia, zmieniła los wielu osób..
Czy na dobre.. ?
Anja
STATUS: TRWAJĄCY

"Ktokolwiek mówi, że się śmierci nie lęka, kłamie..."
"Sasuke zostaje odnaleziony w pobliżu Konoha wyczerpany i ranny po walce. Sakura dokłada wszelkich starań, aby go odratować. Ironia losu sprawia jednak, że zostało mu tylko kilka dni życia. Czy porzuci swoją maskę zimnego drania? Czy uczicia Sakury zdołają do niego dotrzeć i odmienić jego duszę, nim umrze...?"
Elena
STATUS: TRWAJĄCY

"To miss you... - bo na tęsknocie wszystko się zaczyna i kończy."
"Tym razem mój własny głos jest ochrypły z nadmiaru emocji. Czuję,
jak serce przyspiesza rytmu w jednej nanosekundzie, jak krew krąży szybciej w żyłach przyprawiając mnie o wypieki na twarzy.
Zaczerpuję haust powietrza.
Sasuke. To Sasuke. Mój Sasuke. Tylko jak?!
Przecież zmarli nie powracają, prawda?"
Elena
STATUS: TRWAJĄCY
"… Czasami chce mi się rzygać tą miłością. Ileż można tęsknić za czymś, czego nigdy nie było? Ile można wylać łez dla miłości nierealnej. Dla człowieka nierealnego. Czy, paradoksalnie, nie byłabym szczęśliwsza nie-kochając?
‒ Jesteś makiem na wietrze, spowitym krwią, a ja jestem jak płatek wiśni, który zrywa się do lotu i opada bardzo daleko od łąki. I właśnie dlatego nie mogę z tobą iść. Właśnie dlatego ty nie chciałeś, żebym z tobą szła, pamiętasz? - przełknęłam ślinę, wzbraniając przed powiedzeniem tego, co winnam powiedzieć już dawno temu. W chwili zjednania się jednak naszych oczu, wyszeptałam:
- Nie będę już czekać. Chce żyć. Odrodzić się… jak Konoha. Poturbowana, zniszczona Konoha. To moja szansa. I wiem też, że wtedy, kiedy mi odmówiłeś również chciałeś mi ją dać. To t w o j a ścieżka odkupienia; tak powiedziałeś.
Trwaliśmy tak ułamek sekundy; tyle mi wystarczyło. Zamknęłam oczy, bo wiedziałam, że to właśnie uczynić należy, że to rani, ale że zrani bardziej, gdy tego nie zrobię. Pozwoliłam łzom opuścić wartę. Poczułam jeszcze jego oddech przy uchu i usłyszałam głos:
‒ Nie ‒ powiedział twardo, by dodać miękkim barytonem: ‒ Ty jak przebiśnieg, który nie doczekał wiosny.
A kiedy uchyliłam moją małą kurtynkę...
Sasuke odszedł już na zawsze."
Mitshie
STATUS: TRWAJĄCY
Nie wiesz, co przyniesie jutro, ale nie spodziewasz się niczego nadzwyczajnego. Aiko też tak myślała, ale jedna, jedyna osoba zmieniła cały jej świat, wywróciła go do góry nogami. Nic w tej osobie nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że była ona bogiem... 
Nie wie, jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Czy sobie poradzi? Pewnie tak, bo musi. Musi pokazać, na co ją stać. Tak to już jest, kiedy twoim ojcem jest Pain, Lider Akatsuki.
Midori

STATUS: TRWAJĄCYJest to opowiadanie o pewnym młodym chłopcu wychowywanym jedynie przez matkę, która po śmierci ojca blondwłosego chłopca popadła w nałóg alkoholowy. Naruto wracając do domu zauważa karetkę, która zabiera jego matkę. Jak się później okazuje kobieta zapada w śpiączkę. Od tamtego zdarzenia minęły trzy lata Naruto jest teraz w trzeciej klasie gimnazjum a jego matka się budzi.
Rin-chan
STATUS: TRWAJĄCYPomyślałbyś kiedyś, że tak się to wszystko ułoży?
Ja nie.
Nigdy.
Może po prostu nie dopuszczałam do siebie tej myśli.
Nie sądziłam, że jest do tego zdolny.
Nie sądziłam, że jest na tyle silny.
Myślisz, że chciał Ci odpłacić, za to, że kiedyś też to zrobiłeś?
Nie sądziłam, że da mu radę.
Mord za mord.
Teraz już jesteśmy straceni.
Tobirama?
Proszę Cię, powiedz coś . .
Esami Sanuga
STATUS: TRWAJĄCYW Konoha od dawna panuje spokój, który pewnego dnia zostaje zakłócony poprzez rozpoczęcie realizacji planów Akatsuki. Organizacja jednak postanowiła nie działać sama, a zwraca się do osób, którym nikt nie da rady stawić czoła. Czy definitywny koniec Konohy nastąpi?
Hinata-chan
STATUS: TRWAJĄCYHistoria miłosna - dramatyczna, smutna, nieco bardziej niż wszystkie romantyczna, nieszczęśliwa, niespełniona i mimo wszystko jednak - piękna. 
Hiroe Nakamura strzeże tajemnic mrocznej przeszłości. Kilka lat wcześniej rezygnuje z bycia kunoichi, by uchronić młodszą siostrę przed zgubnym losem bycia ninja. 
Rion marzy o wstąpieniu w szeregi ANBU. Pragnienie to jest tak silne, że gotowa jest zadrzeć z samym Itachim Uchihą, który wkrótce staje się dla niej największym autorytetem. Tym samym ściąga na drogę Hiroe absolutnego mistrza, wybitnego przywódcę oraz najbardziej zagadkowego mężczyznę jej życia.
Nikt z nich nie ma pojęcia, że wszystko to prowadzi do poznania upiorów przeszłości.
Wiwiana Diehl
STATUS: TRWAJĄCY
Witaj w Królestwie Przybyszu! Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, jednak jeśli chcesz zostać na dłużej, muszę Ci o czymś opowiedzieć. Intrygi i kłamstwa w tym miejscu to chleb powszedni. Twoje życie będzie spokojne dopóki będziesz akceptował to co dzieje się na Zamku. A co jeśli Ci się to nie spodoba? Co jeśli sprzeciwisz się ogólni przyjętym zasadą? Wtedy dopadnie Cię gniew Madary - przyszłego Króla. A wiesz mi, że wolisz nie spotykać się z nim sam na sam...
Esami Sanuga
STATUS: TRWAJĄCY
Młoda dziewczyna powoli wkracza do świata ninja. Po ukończeniu akademii zostaje przydzielona do drużyny z dwoma chłopakami - ciepły i żartobliwy Naruto oraz zimny i poważny Sasuke. Czeka na nią mnóstwo misji, treningów, a także walk z ninja innych wiosek. Jak będzie wyglądać jej przygoda w tym nowym dla niej, świecie?
Kippller
STATUS: TRWAJĄCY
Goniąc ulotne szepty przeszłości jak wiele jesteś gotów poświęcić?
Jedno martwe dziecko stawia na nogi niemal całą Konohę. Przypuszczenia i mnóstwo tajemnic, jakie zabrali do grobu Uchiha nie stawiają sprawy w lepszym świetle. Szepty i intrygi, wszystko po to, by pozbyć się ciała, które według części społeczeństwa jest przeklęte. Ile jest w stanie poświęcić Sasuke, by dowiedzieć się prawdy o chłopcu z Sharinganem?
Zek
STATUS: TRWAJĄCY
Ituka jest młodą i bardzo utalentowaną dziewczyną. Jej rodzice to Naruto Uzumaki i Hinata Hyuga. Banalne? Niekoniecznie. Dziewczyna jest niezwykle pomysłowa i pewna siebie, ale otoczenie nie chce jej akceptować. Jednego dnia jej całe życie się zmienia i zostaje wrzucona na głęboką wodę. Każdy problem który rozwiąże przynosi kolejny, ale czy uda jej się w końcu wygrać i pokonać wszelkie przeciwności losu?
Gorąco zapraszam.
Ituka-chan
STATUS: ZAWIESZONY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.