Filmy i seriale

Pozory mylą.
Nie wszystko jest takie jakie się wydaje.
A Lloyd Garmadon musiał się o tym przekonać boleśnie na własnej skórze.
Kto stoi za tajemniczym znikaniem Mistrzów Żywiołów?
Kitty Sheksire
STATUS: TRWAJĄCY
Kylo Ren był przekonany, że zabili ją członkowie Ruchu Oporu. Przez dwa lata jej nieobecności zdążył opłakać jej odejście i zażądać zemsty na tych, których obwiniał za jej śmierć. Kiedy ponownie pojawiła się na jego drodze, nie wiedział jak się odnaleźć w zmienionej rzeczywistości.
Kylo i Loke zaczynają wspólną krucjatę przeciwko rebeliantom. Chcą zaprowadzić nowy porządek w galaktyce. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż Ruch Oporu ponownie rośnie w siłę. Dodatkowo Kylo nie może przerwać dziwnej więzi łączącej go z Rey, a generał Hux zdaje się jedynie czekać na kolejne potknięcia swoich politycznych przeciwników.
Ciemna Strona czy Jasna Strona – która zatryumfuje?
Elsydria
STATUS: TRWAJĄCY
Music is a scenography of feelings

Dziewczyna nie należy niestety do najszczuplejszych osób i wcale nie czuje się z tym dobrze. Nie raz była przez to gnębiona w szkole, czy w domu. Dziś miała nadarzyć się jej szansa. Zapisała się do nowego liceum i miała nadzieje, że pozna tam jakąś nową, przyjazną twarz. Obiecała sobie, że nie popełni więcej tego samego błędu – nie będzie już tą szarą myszką. Postanowiła, że gdy tylko wejdzie po apelu do szkoły, przywita się z kimś. Tak po prostu. Przecież to proste, a od czegoś trzeba zacząć. Jednak czy uda jej się spełnić swoją obietnicę?
Malusiaa Herondale
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.