Filmy i seriale


Kim tak naprawdę jest Oliver Queen. Bogaczem, byłym kobieciarzem czy mordercą? Czy nadal kocha Laurel Dinah Lance, a może jej młodszą siostrę Sarę? Czy nadal jest na pograniczu życia i śmierci, nękany przez pamięć o Shado? Co jeśli się zakocha? Ale nie w Laurel, Sarze czy kimś innym. Co jeśli się zakocha w niej: słodkiej informatyczce o blond włosach - Felicity Smoak. Co na to panna Lance? I co na to sam Oliver? 
Crossover
STATUS: TRWAJĄCY
Niewolnica Sehzade, to historia nastoletniej Anastazji. Dziewczyna, która żyje w Polsce, w XXI wieku, aż nagle znajduje się w XVI wiecznym imperium Osmanów, gdzie rozpocznie się historia jej i księcia Bayezida. Od zawsze zafascynowana tym działem historii, będzie świadkiem wydarzeń, o których czytała, bądź słyszała. Czy zdoła zmienić ich bieg? A może pozostawi wszystko losowi? Zacznij czytać i przekonaj się sam!
Nurvela
STATUS: TRWAJĄCY
Będziemy walczyć do końca.
http://i-chose-you-my-hero.blogspot.com
Opowiadanie umieszczane na blogu nawiązuje do dwóch seriali: The Flash oraz Arrow. Dwie siostry zostają rozdzielone i każda z nich mieszka z jednym z rodziców w miastach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Crystal Brown by spełnić oczekiwania matki obejmuje stanowisko prokuratora w Star City. Nie spodziewała się jednak, że będzie współpracować z burmistrzem Oliverem Queen'em, który zaś w nocy strzeże miasto jako Green Arrow. Natomiast Roseanne Brown otrzymuje posadę laboranta w Departamencie Policji Central City, gdzie tam spotyka swego przyjaciela Barry'ego Allena, który w tajemnicy przed innymi ratuje ludzi jako Flash i znajduje meta-ludzi. Historia jest obecnie kontynuacją trwających seriali, gdzie Green Arrow próbuje pokonać Prometeusza a Barry Allen jako Flash powstrzymać Savitara. Jak potoczą się ich losy gdy na drodze spotkają siostry Brown, które odkryją ich tajemnice?
Aquidia i Adrianne
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY 
I'm Your Alpha Now.
Panta rei- wszystko płynie. I wszystko się zmienia. Przekonała się o tym grupa zwykłych nastolatków, których życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni pod wpływem dziwnych, niewyjaśnionych wydarzeń dziejących się w ich mieście. Nagłe samobójstwa, zabójcze zwierzęta biegające po lesie, obsesje nastolatek. To wszystko wprowadza ich na niebezpieczne drogi nieznanego im, ukrytego za kurtyną normalności paranormalnego życia ich miasteczka. Kim jest Derek Hale i co ma wspólnego z tym wszystkim? Czy mroczne legendy opowiadane dzieciom do snu są prawdą?
Anaya Tyrell
STATUS: TRWAJĄCY
History of the Silver Master and Green Ninja
Lloyd Garmadon spotyka dziewczynę imieniem Delphi; ta znajomość wciąga go w niebezpieczny spisek zdrajców Ninjago. Tymczasem z więzienia Evermoor ucieka cała horda niezwykle groźnych przestępców. Wojownicy odnajdują starych i nowych sprzymierzeńców jak i wrogów. Poznajemy nową, odbudowaną P.I.X.A.L i jej stwórcę z zupełnie innej strony... Ale czy pokonają nadal powracające, odwieczne zło Krainy Ninjago? Następnie śledzimy losy nowego pokolenia ninja i mistrzów żywiołów. Miłość i krew...mieszanka która może w każdej chwili wybuchnąć...
Kitty Sheksire
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.