Filmy i seriale

http://always-caskett.blogspot.com/
Znany, bogaty i inteligentny pisarz, Richard Castle, zostaje poproszony o pomoc w złapaniu mordercy naśladującego zabójstwa z jego książek. Śledztwo prowadzi nieugięta detektyw Katherine Beckett, która na początku nie przepada za faktem, iż podąża za nią "cień". Czy to się zmieni? Czy będą w stanie razem łapać przestępców? Czy Kate będzie mogła powiedzieć Rickowi prawdę o sobie?
Elly
STATUS: TRWAJĄCY Strażnicy Marzeń
Opowiadanie o siedemstoletniej Wiktorii, która pewnego dnia w dzieciństwie spotykała postać znaną jej jedynie z opowieści. Dopiero przy następnym spotkaniu bardziej zaznajamia się z duchem zimy - Jackiem Frostem. Gdy oni spędzają czas na beztroskiej zabawie, Czarny Pan - znany bardziej jako Pitch Black - rośnie w siłę i zdobywa sprzymierzeńca. Jednak do czego potrzebna im wszystkim jest Wiktoria?
Raylighane
STATUS: TRWAJĄCY

http://teenwolf-historie.blogspot.com/
Blog opowiada o przyjaźni, niebezpiecznej i niemożliwej miłości, zagrożeniu i miasteczku, które nie będzie już takie same, jak dotychczas. Rose to dziewczyna, którą w snach nawiedzają różnego rodzaju tragedie i osoby. Jej życie to zagadka, którą tylko ona może rozwiązać, a w tym pomogą jej przyjaciele i brat. Pozna człowieka, który zakocha się w niej tak mocno jak ona w nim, lecz ich miłość nie będzie mogła ujrzeć światła dziennego, a więc, czy Rose, Derek, Scott, Cora, Allison, Stiles i inni poświęcą swoje życie dla tej zagadki?
Mc Lili
STATUS: TRWAJĄCY
Kim tak naprawdę jest Oliver Queen. Bogaczem, byłym kobieciarzem czy mordercą? Czy nadal kocha Laurel Dinah Lance, a może jej młodszą siostrę Sarę? Czy nadal jest na pograniczu życia i śmierci, nękany przez pamięć o Shado? Co jeśli się zakocha? Ale nie w Laurel, Sarze czy kimś innym. Co jeśli się zakocha w niej: słodkiej informatyczce o blond włosach - Felicity Smoak. Co na to panna Lance? I co na to sam Oliver? 
Crossover
STATUS: TRWAJĄCY
Ona zawsze była niewidzialna. Niczym duch prześlizgiwała się przez wspomnienia, myśli i uwagę ludzi. Gdy zniknęła, na nikim nie zrobiło to większego wrażenia. No, może prócz jednego małego Stilinskiego, ale on miał większe problemy na głowie.
Zawsze była niezwykła. Wiedziała więcej, widziała więcej, czuła więcej, była czymś więcej. Być może dlatego zniknięcie było tak ważne. Ale gdy wróciła, nic nie szło po jej myśli.
Zoey Dust. Te dwa słowa, z pozoru zwyczajne, wśród odpowiednich ludzi sieją popłoch. A u niektórych przywołują dawne uczucia.
Nyks de la Rose
STATUS: TRWAJĄCY
Niewolnica Sehzade, to historia nastoletniej Anastazji. Dziewczyna, która żyje w Polsce, w XXI wieku, aż nagle znajduje się w XVI wiecznym imperium Osmanów, gdzie rozpocznie się historia jej i księcia Bayezida. Od zawsze zafascynowana tym działem historii, będzie świadkiem wydarzeń, o których czytała, bądź słyszała. Czy zdoła zmienić ich bieg? A może pozostawi wszystko losowi? Zacznij czytać i przekonaj się sam!
Nurvela
STATUS: TRWAJĄCYA co było gdyby Lydia Martin miała brata?
Lysander Martin ma siedem lat i niezwykłe koszmary.
Lydia Martin
STATUS: TRWAJĄCY
Będziemy walczyć do końca.
http://i-chose-you-my-hero.blogspot.com
Opowiadanie umieszczane na blogu nawiązuje do dwóch seriali: The Flash oraz Arrow. Dwie siostry zostają rozdzielone i każda z nich mieszka z jednym z rodziców w miastach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Crystal Brown by spełnić oczekiwania matki obejmuje stanowisko prokuratora w Star City. Nie spodziewała się jednak, że będzie współpracować z burmistrzem Oliverem Queen'em, który zaś w nocy strzeże miasto jako Green Arrow. Natomiast Roseanne Brown otrzymuje posadę laboranta w Departamencie Policji Central City, gdzie tam spotyka swego przyjaciela Barry'ego Allena, który w tajemnicy przed innymi ratuje ludzi jako Flash i znajduje meta-ludzi. Historia jest obecnie kontynuacją trwających seriali, gdzie Green Arrow próbuje pokonać Prometeusza a Barry Allen jako Flash powstrzymać Savitara. Jak potoczą się ich losy gdy na drodze spotkają siostry Brown, które odkryją ich tajemnice?
Aquidia i Adrianne
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY 
I'm Your Alpha Now.
Panta rei- wszystko płynie. I wszystko się zmienia. Przekonała się o tym grupa zwykłych nastolatków, których życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni pod wpływem dziwnych, niewyjaśnionych wydarzeń dziejących się w ich mieście. Nagłe samobójstwa, zabójcze zwierzęta biegające po lesie, obsesje nastolatek. To wszystko wprowadza ich na niebezpieczne drogi nieznanego im, ukrytego za kurtyną normalności paranormalnego życia ich miasteczka. Kim jest Derek Hale i co ma wspólnego z tym wszystkim? Czy mroczne legendy opowiadane dzieciom do snu są prawdą?
Anaya Tyrell
STATUS: TRWAJĄCY
Sara Torres mieszka w Miami. Z zawodu jest informatykiem, ale pracuje jako mechanik, jej pasją są samochody. Jest córką porucznika, dlatego stara się dbać o swoją reputację. Ma zwariowaną przyjaciółkę Nicole, która zabiera ją na nielegalne wyścigi. Poznaje tam przystojnego Briana O’connera. Pewnego dnia traci pracę. Dzięki protekcji ojca, zostaje zwerbowana przez FBI. Ma rozpocząć pracę u właściciela kasyna i handlarza narkotyków – Diega Vercettiego. Jej partnerem w sprawie zostaje... Brian O’conner. Jak potoczą się ich losy? Czy Sarę i Briana połączy cos więcej niż praca i pasja do samochodów?
Pogonistka
STATUS: ZAWIESZONY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.