Filmy i seriale


Kim tak naprawdę jest Oliver Queen. Bogaczem, byłym kobieciarzem czy mordercą? Czy nadal kocha Laurel Dinah Lance, a może jej młodszą siostrę Sarę? Czy nadal jest na pograniczu życia i śmierci, nękany przez pamięć o Shado? Co jeśli się zakocha? Ale nie w Laurel, Sarze czy kimś innym. Co jeśli się zakocha w niej: słodkiej informatyczce o blond włosach - Felicity Smoak. Co na to panna Lance? I co na to sam Oliver? 
Crossover
STATUS: TRWAJĄCY
Będziemy walczyć do końca.
http://i-chose-you-my-hero.blogspot.com
Opowiadanie umieszczane na blogu nawiązuje do dwóch seriali: The Flash oraz Arrow. Dwie siostry zostają rozdzielone i każda z nich mieszka z jednym z rodziców w miastach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Crystal Brown by spełnić oczekiwania matki obejmuje stanowisko prokuratora w Star City. Nie spodziewała się jednak, że będzie współpracować z burmistrzem Oliverem Queen'em, który zaś w nocy strzeże miasto jako Green Arrow. Natomiast Roseanne Brown otrzymuje posadę laboranta w Departamencie Policji Central City, gdzie tam spotyka swego przyjaciela Barry'ego Allena, który w tajemnicy przed innymi ratuje ludzi jako Flash i znajduje meta-ludzi. Historia jest obecnie kontynuacją trwających seriali, gdzie Green Arrow próbuje pokonać Prometeusza a Barry Allen jako Flash powstrzymać Savitara. Jak potoczą się ich losy gdy na drodze spotkają siostry Brown, które odkryją ich tajemnice?
Aquidia i Adrianne
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY 
I'm Your Alpha Now.
Panta rei- wszystko płynie. I wszystko się zmienia. Przekonała się o tym grupa zwykłych nastolatków, których życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni pod wpływem dziwnych, niewyjaśnionych wydarzeń dziejących się w ich mieście. Nagłe samobójstwa, zabójcze zwierzęta biegające po lesie, obsesje nastolatek. To wszystko wprowadza ich na niebezpieczne drogi nieznanego im, ukrytego za kurtyną normalności paranormalnego życia ich miasteczka. Kim jest Derek Hale i co ma wspólnego z tym wszystkim? Czy mroczne legendy opowiadane dzieciom do snu są prawdą?
Anaya Tyrell
STATUS: TRWAJĄCY
Nie wszystko jest takie jakie się wydaje...
Pozory mylą.
Nie wszystko jest takie jakie się wydaje.
A Lloyd Garmadon musiał się o tym przekonać boleśnie na własnej skórze.
Kto stoi za tajemniczym znikaniem Mistrzów Żywiołów?
Kitty Sheksire
STATUS: TRWAJĄCY
Mistrzyni Zakonu Ren

Kylo Ren był przekonany, że zabili ją członkowie Ruchu Oporu. Przez dwa lata jej nieobecności zdążył opłakać jej odejście i zażądać zemsty na tych, których obwiniał za jej śmierć. Kiedy ponownie pojawiła się na jego drodze, nie wiedział jak się odnaleźć w zmienionej rzeczywistości.
Kylo i Loke zaczynają wspólną krucjatę przeciwko rebeliantom. Chcą zaprowadzić nowy porządek w galaktyce. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż Ruch Oporu ponownie rośnie w siłę. Dodatkowo Kylo nie może przerwać dziwnej więzi łączącej go z Rey, a generał Hux zdaje się jedynie czekać na kolejne potknięcia swoich politycznych przeciwników.
Ciemna Strona czy Jasna Strona – która zatryumfuje?
Elsydria
STATUS: TRWAJĄCY