Pamiętniki i refleksje

Believe in your dreams
http://marikim-podstrona.blogspot.com/
Moje refleksje, porady, recenzje, informacje. Całkowicie przydatny misz-masz.
Mari Kim
STATUS: TRWAJĄCY
Dzień z życia pegaza
Rzeczywistość opisana oczami małego niebieskiego konika ze skrzydłami. Czy studiowanie medycyny i granie na saksofonie, gdy zamiast palców ma się kopytka jest w ogóle możliwe? Blog z przymrużeniem oka zawierający przemyślenia na tematy medyczno-muzyczne.
OjtamOjtam
STATUS: TRWAJĄCY
My reality is just different than yours
https://netka-stories.blogspot.com/
Lubisz oglądać filmy i seriale? Czy może wolisz czytać książki? Na blogu znajdziesz przede wszystkim Rzut okiem na..., czyli recenzje, a także prywatne przemyślenia autorki na dane tematy. Zaciekawiłam cię? Świetnie — wpadaj na bloga!
Netka
STATUS: TRWAJĄCY
Moje małe miejsce w sieci, w którym znajdziecie wszystko od refleksji, felietonów, zmagań z życiem, newsów, recenzji, porad jak ogarnąć życie, relacji z wydarzeń kulturalnych, ciekawostek do publicystyki. Taki trochę nerdowsko-kulturalno-popkulturalno-społeczno-refleksyjny misz masz utrzymany w tumblrowej estetyce. Zaciekawieni? Zapraszam :)
MissJenny
STATUS: TRWAJĄCY
Serce a Rozum
Świat tak mały, a tyle otaczających nas nieświadomych pytań i nieuzyskanych odpowiedzi. Pełno emocji, przeżyć, podziwów, myśli, przemyśleń, a także decyzji. Jeżeli szukasz rozwiązania na dręczące cię zagwozdki, lubisz poezję z głębi serca, interesujesz się psychiką człowieka – to blog do zastanowienia się właśnie dla Ciebie.
Lena
STATUS: TRWAJĄCY

Wierszami Świat Pisany
http://wierszami-swiat-pisany.blogspot.com/
zlepek myśli z mojej głowy w postaci poezji
Tarrou
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.