Gwiazdy i fani

Murphey St. James ma szesnaście lat, piegi na całym ciele i włosy bardziej pomarańczowe niż rude. Na całe wakacje przyjeżdża do swojej babci w irlandzkim mieście Mullingar, by tam podjąć się jakiejś pracy, a przede wszystkim - uciec od wspomnień.
W tym samym czasie w to samo miejsce przyjeżdża pewien znany boysband, by przynajmniej na chwilę zaznać spokoju.
A Murphey nienawidzi tego boysbandu.
Earl Grey
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Źrenice pełne nieba
Historia dwojga młodych ludzi pokazująca ich wszystkie wzloty i upadki. Opowieść o tym jak kochać i kiedy odpuścić. Kilkanaście tysięcy słów będących przykładem tego w jak ekstremalnie szybkim tempie życie może się zmienić. Nie zawsze na lepsze. Opowiadanie, które pokazuje nie tylko jak kochać sercem, ale jest także doskonałym przykładem jedności dwóch ciał. Mieszanka najróżniejszych uczuć, emocji, wspomnień i doświadczeń.
Mai
STATUS: ZAKOŃCZONY
 Pod powiekami mocna kawa
„Często słyszałam, że przecież liczą się czyny, że to czyny są ważniejsze od słów. Chyba coś ze mną nie tak skoro przywiązuję tak ogromną wagę do tego, co pada z ust, zarówno moich jak i innych. Nowy Jork mogłabym określić milionem najróżniejszych przymiotników. W końcu tyle się tutaj nauczyłam. Najważniejszą lekcję dał mi jednak on. Dzięki niemu zrozumiałam ile znaczą słowa, jak wiele mogą zmienić. Mogą być kluczem do przebaczenia jak i sztyletem wbitym w pierś.
Słowa, dużo słów. Mówią o tym jak kochać, jak wybaczać, jak zapominać. Opowiadają jak ciężko zrozumieć własne uczucia. Pokazują jak ciężko jest podjąć decyzję. Co jest silniejsze? Irracjonalne uczucie czy uzasadniony strach?”
Mai
STATUS: ZAKOŃCZONY

http://ill-look-after-you.blogspot.com/
Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry St
yles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu ich w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!
Rose & Lena
STATUS: ZAKOŃCZONY

Młodzi, piękni i szczęśliwi. Przecież liceum i późniejsze studia to najlepsze lata w życiu, prawda? Przyjaźnie i miłości. Znajomości dłuższe i krótsze. Powitania, pożegnania, powroty. Zawirowania życia. Jestem Natalie, ale mówią na mnie Nats. Myślałam, że wszystko układa się idealnie i że nad wszystkim panuję. Przekonałam się jednak, że nie można wszystkiego kontrolować. Przygotowana na wszystko? To przecież niemożliwe. Zaskoczona niespodziewanym? Zawsze. Dasz się wciągnąć w mętlik wiecznych zmian?
Mai
STATUS: ZAKOŃCZONYStudniowa Kuracja Antymiłosna
  
studniowa-calum-hood-fanfiction.blogspot.com
Calum wie, że ją kocha. Ronnie wie, że go kocha. Ale nie będą razem. Czemu? Bo nie. Bo takie są widzimisię Caluma.
A uczucia nie mają tu nic do gadania. I żadna mafia czyhająca na życie Veroniki również.
Veronica Darkstone
STATUS: ZAKOŃCZONYMadrycką przygodę czas zacząć! Brazylia się już znudziła, więc 12 godzin w samolocie i oto jestem. Mieszkanie z bratem, imprezy z przyjaciółmi i nieodpowiedni kandydat do mojego serca. Chociaż Alvaro uważa zupełnie inaczej.
Hiszpania, mecze, rodzina i kumple. Uda się to wszystko pogodzić małemu stworzonku z afro na głowie?
LAIRTA
STATUS: ZAKOŃCZONYMiłosny trójkąt pomiędzy mną, moją siostrą i moim ex. Co mogłoby pójść źle? Mia jedzie na ślub swojej siostry i może wszystko nie byłoby takie skomplikowane, gdyby narzeczonym jej siostry nie był Justin, były chłopak, którego wciąż kocha.
SuperSabrina; tłumaczka: Narkomanka16
STATUS: ZAKOŃCZONY
www.melodie-duszy.blogspot.com
Co byś zrobił, gdyby osoba wychowana przez ulicę nagle zamieszkała w twoim domu? Czułbyś się bezpiecznie, wiedząc, że obok śpi ktoś, kto w każdej chwili może wynieść pół salonu? 
Pewnego dnia Delilah trafia na Ashtona, chłopaka z pełnej, kochającej rodziny, któremu do szczęścia niczego nie brakuje i który nie potrafi tego docenić. Czy te dwa z pozoru odrębne światy będą w stanie współgrać bez niszczenia wszystkiego dookoła?
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://change-your-life-while-you-can.blogspot.com/
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyna zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło. Co będzie dalej? Który z chłopaków okaże się dla niej odpowiedni? Czy poradzi sobie z uczuciami?
kadryl123
STATUS: TRWAJĄCY
Cena majestatu
http://cena-majestatu.blogspot.com/
Witaj w świecie, gdzie duma trafia na dumę, uprzedzenie na uprzedzenie a drużyna na drużynę. Witaj w świecie intryg, meczów i miłosnych rozterek.
Wyjechać od ukochanego nie jest łatwo, jednak, gdy już to zrobisz czujesz, że nie jesteś ograniczana przez żadną barierę. Jak zareagujesz, gdy zauważysz, że znów się zakochałaś? Ojciec nie popiera związku ze swoim piłkarzem. Czy odwrócisz się do niego plecami dla Ramosa? A może to Ronaldo zawróci Ci w głowie? Możesz też wrócić do Pique.
Wybierz, zanim będzie za późno...
nowadays
STATUS: TRWAJĄCY
Mask
Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.
Michael - znany jako groźny czlonek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.
"I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."
Curly Angel
STATUS: TRWAJĄCY
Próbowałam mu powiedzieć, że nie chcę pomocy, ale on prosił. Błagał, żebym mu pozwoliła. Tak bardzo nalegał. Jego uśmiech był tak cudowny, że nie potrafiłam odmówić... Przystałam na jego propozycję, lecz nic się nie polepszyło, a było tylko gorzej. Chociaż był jeden plus... zaczęłam poznawać życie na nowo.
Curly Angel
STATUS: TRWAJĄCY
Zamykam oczy i próbuję ponieść się chwili.
Chłopak muska opuszkami swoich smukłych palców skórę na moim policzku i już czuję jego ciepły oddech na mojej twarzy. Puls mam niewiarygodnie szybki, więc w świecie medycyny prawdopodobnie byłabym już martwa. Jednak ja jestem w zupełnie w innej bajce. 
Bajce, w której każde z nas może zatracić się w pięknym uczuciu miłości.
I w tej sekundzie słyszę, jak on szepcze do mojego ucha zobowiązującą, piękną obietnice, by później musnąć jego płatek. Uśmiecham się delikatnie, ale nie mam na to zbyt dużo czasu, ponieważ chłopak przyciska swoje usta do moich, a ja całą sobą odpowiadam na ten pocałunek.
Nagle leniwie otwieram oczy i zdaję sobie sprawę, że jestem w moim łóżku, w moim pokoju. 
Rozglądam się i uświadamiam sobie bolesną prawdę.
To był sen. To był tylko piękny sen.
♡ #Patricia♡
STATUS: TRWAJĄCY
ONA jest cichą, zakompleksioną dziewczyną, która nie potrafi odnaleźć się w szkolnym, ociekającym plotkami świecie. Natomiast ON to pewny siebie, arogancki chłopak, który bierze od życia, co tylko zechce i nie waha się przed krzywdzeniem innych osób.
Viv V.
STATUS: TRWAJĄCY
= Gdzie powinienem zacząć? Wow. Kocham Cię. Kocham Cię tak mocno, że to aż boli. Okej, może to rak. Ostrzeżenie: prawdopodobnie będziesz płakać. 
@wxnderluke, tłumaczka: Narkomanka16
STATUS: TRWAJĄCY
Gdzie on potrzebuje rozmowy, a ona jest tylko samotną dziewczyną. Jak się okazuje życie zmusza nas do podejmowania różnych decyzji, jak na przykład zostanie call girl.
Narkomanka16
STATUS: TRWAJĄCY
Paula jest spokojną dziewczyną którą spotkało nie jedno zło w życiu, pewnego dnia kiedy osoba którą podziwiała i widziała tylko i wyłącznie w internecie pojawi się w jej domu coś się zmieni. Czy jej życie stanie się jak z bajki czy może raczej jak z horroru? 
Mała Kicałka
STATUS: TRWAJĄCYNa ulice Londynu powraca morderca wszystko wskazuje na to, że to ten sam, który uprowadził Mackenzie dwa lata temu. Jej brat wysłał ją do zamkniętego szpitala psychiatrycznego, teraz wróciła. Nie jest już tą samą osobą. Policjant prosi ją o rozmowę, dziewczyna jest jedynym świadkiem, jednak ona nie widziała nic w czasie porwania. Pamięta jedynie urywki zdarzeń i to, że było ich dwóch, jeden z nich był dobry, drugi z nich był zły. Czy to wystarczy Travis'owi, który za wszelką cenę chce złapać mordercę? 
Bertie
STATUS: TRWAJĄCY"I zrobił coś, co zmieniło jego życie w istne piekło.
Jednak nawet spotkanie z diabłem nie było w stanie go zniszczyć. Dlaczego?
Bo nie czuł już strachu. Nie było o co się bać. Miał ostatnią kartę, którą wykorzystał i jedyne, co mu pozostało to po prostu przetrwać."
Michael trafia do jednego z najcięższych więzień w Australii. Mimo zbrodni, którą popełnił, w jego sercu wciąż gościła niezaspokojona żądza zemsty. Czy uda mu się ją okiełznać, a zarazem wbić się w rytm tego miejsca?
Nathalee xxx
STATUS: TRWAJĄCY
Kiedy Alex dowiedziała się o śmierci swojej mamy, była roztrzęsiona i zrozpaczona. Nie potrafiła poradzić sobie z samą sobą, przez co straciła rok studiów. Musiało minąć piętnaście miesięcy, aby Alex wróciła do "świata żywych". Rozpoczyna pracę u boku Georga Smitha - znanego producenta i krytyka muzycznego, despoty, tyrana, a co najgorsze, swojego ojca.
Wydawałoby się, że gorzej być nie może. Niestety. Okazuje się, że to początek koszmaru, a dopiero rozpoczęta współpraca z Iglesiasem to wisienka na tym jakże przepysznym torcie, zwanym życie.
AniaKornacka
STATUS: TRWAJĄCYJak wiele jesteś w stanie poświęcić dla najlepszego przyjaciela? Majątek? Innych znajomych? Własne życie? Czy byłbyś gotów postawić wszystko na jedną kartę i tyle samo oddać za zupełnie nieznaną osobę? Czy ciemne oczy, nieśmiały uśmiech i tatuaż zdołają przekonać Nialla do tego co powinien zrobić? A jego decyzja - podjęta pod wpływem wielu sprzecznych emocji - czy aby na pewno będzie właściwa? Jedno jest pewne. Nikt w Cork nie spotkał się wcześniej z taką historią.
Jesica Evans
STATUS: TRWAJĄCYAllison w swoje siedemnaste urodziny dowiaduje się, że jest w ciąży i zostaje wyrzucona z domu rodzinnego. Dziewczyna nie ma gdzie się podziać, ani co zrobić. Postanawia więc odnaleźć ojca dziecka, super gwiazdę, słynnego wrestlera- Setha Rollinsa. Co jeśli jednak Seth Rollins nie będzie chciał zaakceptować swojego rodzicielstwa? Co jeśli nie uwierzy? Jak będzie wyglądało dalsze życie Allison? Czy Dean Ambrose i Roman Reigns zdołają przekonać Rollinsa do uznania jego dziecka? 
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCYCałe dotychczasowe życie Grace zmieniło się, kiedy wtargnął w nie pewien chłopak i odebrał jej wszystko. Rodzinę, spokój, radość, godność, wolność. Jednak z czasem sprawy jeszcze bardziej się komplikują i ze złych stają się najgorsze. 
Bo jak zakochanie się uprowadzonej i porywacza może być dobre? Życie to nie bajka, a miłość nie zawsze musi zwyciężyć.
noelle thmpson
STATUS: TRWAJĄCY


Sława- czasami wszystko komplikuje.
Miliony widzów- jedni chcą jak najlepiej dla znanych osób. Inni wręcz przeciwnie.
Internetowa przyjaźń - na pewno istnieje 
Samotność- czasami sprzyja życiu. 
Kilometry- nie istnieją. 
Przeprowadzka- zmienia wszystko. Nie wiadomo czy na dobre czy na złe.
Przypadek - nic nie dzieje się bez przyczyny.
Nienawiść - między nią a miłością jest cienka linia. 
Zakład - najgłupsza rzecz która może zburzyć wszystko co do tej pory się zbudowało.
Kłótnie - bez nich nie istnieje przyjaźń, tak samo miłość.
Choroba- potrafi zbliżyć ale także i oddalić. 
Ona- skrzywdzona przez los wiele razy. 
On- odnoszący sukces na cały kontynent chłopak. 
Dzielą ich kilometry. 
Czy jest dane im spotkanie? 
Czy nie ma ono prawa bytu?
Jaki udział będzie miała w tym najlepsza przyjaciółka??
Zniszczy czy zbuduje ich więź??
Jaki będzie koniec?
Tego nikt nie wie.
Jednak jedno jest pewne: 
Życie lubi płatać figle.
I to nieraz.
Pa ti

STATUS: TRWAJĄCYAnya Tomlinson jest siostrą sławnego Louisa Tomlinsona - członka zespołu One Direction. Wiedzie nadzwyczaj spokojne życie, dopóki do jej domu nie wprowadza się czwórka zwariowanych nastolatków, którzy bez skrupułów wywracają jej świat do góry nogami.
Marti
STATUS: TRWAJĄCY
You are my poison, Justin.
On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą
Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?
Alex i Pam Lam
STATUS: TRWAJĄCY
Victoria Starkweather i Natalie Castey mają za sobą mroczną przeszłość. Płatna zabójczyni oraz hakerka próbują odnaleźć się w nowym życiu. Po traumie z młodości, wciąż przeżywają tragedię na nowo. Zapomniały, jak to jest kochać. Niespodziewanie na ich drodze zjawiają się mężczyźni, zmieniający całkowicie ich dotychczasowe poglądy.
Castey Starkweather
STATUS: ZAWIESZONY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.