Zbiory opowiadań

Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz science-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!
kotołaczka02
STATUS: TRWAJĄCY
Używając tylko czterech słów - jest to blog artystyczny. Używając więcej słów - chcę tu spisywać wszelkiego rodzaju historie miłosne. Wymyślone i te, które sama przeżyłam, długie i krótkie, prawdziwe i wyśnione. Wszystkie jednak całkowicie moje.
Niepozwolona
STATUS: TRWAJĄCY
http://www.melodie-duszy.blogspot.com/
Blog jest zbiorem wielu opowiadań fanfiction jak i odautorskich. Znajdziesz tutaj historie potterowskie (Dramione, Drarry czy z czasów Huncwotów), zmierzchowe, związane z zespołem 5SOS, wiele miniaturek, a nawet drabble
Ew
STATUS: TRWAJĄCY
Kiedy pisanie staje się sztuką... 
Chcesz się dowiedzieć,czemu Tsunami z ,,Inazuma Eleven'' woła na Aphrodi'ego per,,Księżniczko'',lub dlaczego Hao z ,,Shaman King'' boi się noży?Lub jakim cudem ja i moja Wesoła Drużyna Pierścienia dotarła do Mordoru,kiedy wesoło szukała Sasuke z ,,Naruto''?Albo co ja,do cholery,robiłam w świecie D.Gray-Mana?W one-shotach,zwanych przeze mnie przedstawieniami, możesz znaleźć śmieszne momenty,lub te,które do najszczęśliwszych nie należą.Jeżeli cię to zainteresowało,drogi czytelniku,to zapraszam~!
Darka3363
STATUS: TRWAJĄCY
"I don't believe the world can't be saved". Wita was pozytywnie nastawiona Ellienka, czująca miętę nie tylko do Azjatów, ale przede wszystkim - do pisania. One shoty, dłuższe opowiadania, akcja, emocje, przygody... Staram się przelać wszystko, co czuję na papier - a czasem jest tego tak wiele, że sama się gubię. Ręce nie nadążają nad myślami i potem powstają w-pół-słowa-urwane-opowiadania. Ale to bazgraj-zeszyt, tu nie musi być wszystko idealnie (chociaż do tego zmierzam).
"- To brzmi jak wyznanie miłosne.
- Fuj!
- No dzięki."
LadyEllien
STATUS: TRWAJĄCY
Życie nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Świat jest pełen konwenansów, norm społecznych, które w pewien określony sposób tworzą wzór poprawnego zachowania, chcą kształtować rzeczywistość w iluzji bezpieczeństwa. Wskazuje się ideały, za którymi należy podążać, które stają się "wzorem do naśladowania. Zabija się odmienność, specyficzność, fenomen inności, wytykając palcami i wystawiając na piedestał kpiny.
A co, jeśli rzeczywistość tak naprawdę jest zupełnie inna, niż wszyscy chcą sądzić?
"Zapiski samotnicy" to zbiór opowiadań osadzonych w dosyć nietypowej konwencji zakrzywionej rzeczywistości, w której nigdy nie zwyciężają opiewane w poematach ideały: miłość, przyjaźń, uczciwość, poświęcenie, heroizm. Tutaj chęć zmiany przeznaczenia nijak się ma do przerażającej mocy losu, nienawiść króluje nad mocą ludzkich więzi, a negatywne emocje wszelkie kalibru napędzają świat.
Jeśli spojrzymy obiektywnie na "nasz świat", przecież on taki jest, prawda? Okrutny i pozbawiony skrupułów.
Amaterasu
STATUS: TRWAJĄCY"Jacques Bright ma przed sobą ostatni rok w szkole. Wszystko w jego życiu wydaje się idealne, dopóki na jego drodze nie staje nowy facet jego matki, który szybko zostaje jej narzeczonym i wprowadza się do ich domu. Wtedy Jacques rozpoczyna z nim wojnę, a jego matka wpada na świetny pomysł, by wysłać ich na wspólne, męskie wakacje. Ale co jeśli to zadziała? I nienawiść nagle zamieni się w coś zupełnie innego?" Na tym blogu znajdzie się wszystko - od kryminałów po opowiadania homoerotyczne. 
rehab-e
STATUS: TRWAJĄCYBlog z jedno-partami czyli jedno częściowymi opowiadaniami. Czasami zamieszczone dłuższe historie. Tematyka różna, nie zawsze prosta - brak ograniczeń. Fabuła często zaczerpnięta ze snów.
Bunko
STATUS: TRWAJĄCYhttp://niuch.blogspot.com/
Zbiór opowiadań wszelakich – od fanficków po teksty całkowicie autorskie. Panuje tu wielogatunkowość, choć zdecydowanie są to teksty dla osób lubiących przemyślenia i refleksje. Zapraszam do świata historii, które zadadzą wam wiele pytań i pozostawią bez konkretnych odpowiedzi.
Irysek
STATUS: TRWAJĄCYTen blog jest zbiorem opowiadań. Jest ucieczką przed szarą, nudną rzeczywistością. Jest grą słów, które mają cię chwycić i przekazać wiele historii, których nie musisz kupować w księgarniach, czy też wypożyczać z biblioteki. Znajdziesz tu historie, przy których możesz usiąść wieczorem i przeczytać, aby umilić sobie czas. 
Kim Miracle
STATUS: TRWAJĄCYhttp://www.ulotnehistorie.blogspot.com/
Hej, hej! Psst! Zatrzymaj się na chwilę! Zgubiłeś się? Nie wiesz, co ze sobą zrobić? Błądzisz? Mam dla ciebie coś, co powinno ci się spodobać!
Ulotne historie to zbiór opowiadań, które stworzyłam kiedyś lub tworzę nadal. Znajdziecie tu romanse, opowiadania młodzieżowe i nie tylko.
Chodź ze mną, pokażę ci co mam. Uwierz, spodoba ci się.
bookprisoner
STATUS: TRWAJĄCY
I jest sobie te sto sześćdziesiąt sześć centymetrów czystego roztrzepania, co piszą opowiadania niemal tak dziwne jak one. Historie przeróżne, na razie sztuk trzy. O ludzkiej głupocie, o ludzkiej znieczulicy, o nietolerancji, o mieszkance szpitala psychiatrycznego... Przeplatane homoseksualnymi wątkami mniej lub bardziej zarysowanymi. A wszystko to umieszczone w poznańskich realiach.
Black Cherry
STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadania obyczajowe
Na blogu znajdziecie opowiadana o charakterze homoerotycznym. One shoty, short story jak i dłuższe opowiadania z kilku fandomów: Teen wolf, One Direction, Supernatural i 5sos.
NoemiHarpia
STATUS: TRWAJĄCYRzeka Opowieści to zbiór opowiadań opowiadań o różnej tematyce. Z pewnością wyłowisz z tej Rzeki coś dla siebie. 
Sovbedlly
STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadania Kim
https://swiat-kim.blogspot.com
Cóż można powiedzieć o zbiorze opowiadań? Znajdziecie tu krótkie one shoty, w których postaram się ciekawie opisać różne historie. W takich opowieściach staram się pisać o czymś ważny, zabawnym, aby się więcej dowiedzieć trzeba spojrzeć. 
 Kim Miracle
STATUS: TRWAJĄCY

http://blue-oneshots.blogspot.com/
Blog poświęcony historiom różnego gatunku, objętości, przekazu, fandomu. Znajdziesz tu psychologiczne miniaturki bawiące się twoim pojęciem istniejącego świata; odprężysz nerwy przy słodkim przekomarzaniu zakochanych par; jeśli zasugerujesz, stworzę uniwersum fantasy, w którym każdy powymiera. Próbuję wszystkiego zaledwie skinieniem palca na klawiaturze komputera – ty także możesz tego spróbować, wchłaniając powstające przeze mnie słowa.
Blue
STATUS: TRWAJĄCY
Okruchy z szuflady
Strona, na której publikuję wszystko, co tylko przyjdzie mi do głowy – miniaturki, krótkie sceny. Czasem tylko kilka linijek, a czasem coś więcej. Stworzona, by rozwijać warsztat i wyciągnąć z tytułowej szuflady to, co przez długi czas się w niej kryło.
Ayame
STATUS: TRWAJĄCY
Seven Souls

„Seven Souls” jest zbiorem opowiadań osadzonych w istniejących już uniwersach „Undertale”. Nie wykluczam, że z czasem mogę zabrać się za tłumaczenia angielskich komiksów i opowiadań, które obserwuję, a których polskich wersji niestety nigdzie nie znalazłam.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiór Osobliwości
Osobliwość, to nie dar, to żart stwórcy. Błąd w systemie. Niebezpieczeństwo w rozważnych oczach. Dziki poryw wiatru. Jeden chromosom za dużo. Martwa ryba w szklanej kuli. Lekarstwo po wybuchu epidemii. Prawda, ukryta w kłamstwie.
Osobliwość
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.