Thrillery i horrory

Lombard street to jedna z ulic San Francisco, na której w pewnym ciemnym zaułku znajduje się miejsce pewnych spotkań. Nieliczni o nich wiedzą, niewielu chciałoby w ogóle o tym wiedzieć.
Evelyn Verriar zagrała w grę. Zwykła ciekawość zaczęła stopniowo zamieniać się w niebezpieczną fascynację. Szaleństwo? Nawet nie wiesz, kiedy się zaczyna...

Legilimencja
STATUS: ZAKOŃCZONYhttp://her-final-destination.blogspot.com/
Damien jest zauroczy Liv od chwili, w której zobaczył ją po raz pierwszy. Dręczony przez wspomnienia i zaniepokojony perspektywą obdarzenia jakiejkolwiek kobiety silniejszym uczuciem, długo waha się nad podjęciem decyzji o zbliżeniu do dziewczyny. Bardzo szybko okazuje się, że przeznaczeniu nie da się uciec i że to bywa aż nadto przewrotne – zresztą tak jak i przeszłość, która nigdy nie daje o sobie zapomnieć.
Pozornie niewinny związek ciągnie ze sobą konsekwencje, których żadne z nich nigdy by się nie spodziewało. Coś budzi się do życia – uśpione zło, które tylko czekało na okazję, żeby po latach ciszy zaatakować ponownie i tym razem być może zrównać dotychczas spokojne miasteczko z ziemią. Nikt nie jest naprawdę bezpieczny, z kolei odpowiedzi na wszelakie pytania wydają się mieć swoje źródło w jednym, jedynym miejscu…
W przeszłości.
Nessa
STATUS: ZAKOŃCZONY
Są na świecie miejsca, które już na samym początku wzbudzają w ludziach niepokój. Są przesiąknięte dawno zapomnianym złem. Takim miejscem była właśnie Kamienna Kotlina, która od połowy wieku stała zapomniana gdzieś w mroźnych górach. Ekspedycja sponsorowana przez bogacza miała szybko zbadać teren i wrócić nie pozostawiając po swojej działalności żadnych śladów. Jednak wszystko się zmieniło, gdy śnieżyca zerwała kontakt. W miejscu takim jak te odciętym od cywilizacji rozpoczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Kluczem do ucieczki jest poznanie sekretu sprzed lat, a co za tym idzie, rozpoczęcie walki z własnymi słabościami. Co czai się we wnętrzu Boskiej Góry? Jak mroczną tajemnice strzeże zrujnowany, hitlerowski kompleks? I co sprawiło, że lilie umarły?
Osobliwość
STATUS: TRWAJĄCY
John Cusack, znany pisarz, dostaje pocztówkę z nietypową wiadomością "nie wchodź do pokoju 1408". Sceptycznie nastawiony do istnienia duchów decyduje się pojawić w Hotelu Delphi, aby przenocować w nawiedzonym pokoju. Czy uda mu się przeżyć noc? Czy odkryje tajemnice 1408?
Semi

STATUS: TRWAJĄCYhttp://blank--dream.blogspot.com
„Będę nazywał cię aniołem… Moją Angel” – słyszy zaraz po przebudzeniu. Nie ma pojęcia, gdzie jest, chociaż czuje, że świat, który znała kiedyś, wyglądał zupełnie inaczej. Pozbawiona wspomnień, zdana na opiekę oraz zapewnienia tajemniczego Shadowa, próbuje odnaleźć się w świecie wiecznej nocy, w którym nigdy nie nadchodzi poranek.
Angel wie o sobie tylko tyle, że umarła – i że własnoręcznie zakończyła swoje życie. Z czasem zapomnienie staje się zbyt uciążliwe, a dziewczyna coraz mniej ufa swojemu towarzyszowi. Zdeterminowana, decyduje się za wszelką cenę rozwikłać tajemnicę własnej śmierci.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.