Psychologiczne

Studium szaleństwa 
http://studium-szalenstwa.blogspot.com/
Opowiadanie przedstawia historię młodej lekarki, Weroniki Zalewskiej, która pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Wydawać by się mogło, że jej życie jest sielskie: ukończyła niełatwą medycynę, znalazła dobrą pracę i odnosi na tym polu sukcesy. Jednak to tylko pozory, bo tak naprawdę jest sama. Samotność oraz parę innych czynników składają się na to, że w końcu popada w obłęd i zostaje umieszczona w tym samym szpitalu, w którym niegdyś leczyła pacjentów... Co się z nią wtedy stanie?
Katja
STATUS: ZAKOŃCZONYZapraszam na psychologiczne opowiadanie z wątkiem yaoi, choć fabuła nie kręci się wokół samego wątku miłości.
Przestrzegam, że poza treściami erotycznymi, znajduje się dużo wulgaryzmów i młodzieżowy slang. Całość pisana z perspektywy osoby pierwszej, dla lepszego wczucia się w postacie.
Riwarz Riwarzewski
STATUS: ZAKOŃCZONY
The Story of Ramona
http://storyoframona.blogspot.com
Dziesięcioro rodzeństwa, dziesięć różnych historii. W którym miejscu ruszyli innymi drogami i czy naprawdę nigdy już nie wylądują na jednym torze? Czy potrafią uwolnić się od przeszłości? I dlaczego tak trudno osiągać szczyty, kiedy wylądowało się na samym dnie?
Ramoncia
STATUS: TRWAJĄCY
Atomy Szczęścia
  http://atomy-szczescia.blogspot.com/
W jakimś mieście, w jakimś pokoju, pod łóżkiem stoi pudełko pełne listów. Krótkich, pełnych uczuć i emocji. Pisze je C- młoda dziewczyna, wszystko zaś zaadresowane są do tej samej osoby- M. Zawierają w sobie historię, teraźniejszość i marzenia, tęsknotę i pustkę a także wspomnienie miłości. Jest to historia uniwersalna- kto bowiem nie był zakochany i nie cierpiał po stracie swojej miłości? Jest to jednak również historia konkretnej pary. Historia która nie jest, wbrew pozorom, prosta.
atomy_szczescia
STATUS: TRWAJĄCY
Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko. Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach. 
Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…
Amnesia
STATUS: TRWAJĄCY

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.