Pamiętniki Wampirów

Love survives everything, you just have to try
  
love-survives-everythign.blogspot.com/
Caroline Forbes, nieśmiertelna, pełna życia wampirzyca, która staje w obliczu śmierci, a jedyną osobą która może temu zapobiec jest pierwotna hybryda, Klaus Mikaelson. Czy ich ponowne spotkanie zdoła ją ocalić, a jeśli tak to czy zagrożenie naprawdę minęło?

Czy narodzone między nimi uczucie, zdoła pokonać nawet śmierć?
FaithInMe;
STATUS: ZAKOŃCZONY
Darkest Dream
http://darkest-dream.blogspot.com/
Opowiadanie jest kontynuacją wydarzeń z czwartego sezonu serialu. Jest to historia, która zahacza o thriller, romans, a chwilami nawet komedię. Skupiam się na parach się na różnorodnych parach, jednak największą uwagę i nakład pracy wkładam w Eleną oraz Elijah. W fabule znajdują się starzy i dobrze znani bohaterowie z serialu oraz nowe twarze, które są już wyciągnięte z mojej inwencji twórczej. Myślę, że dużo się tam dzieje, są ciekawe zwroty akcji. Odrębni bohaterowie ubarwiają wszystko swoimi wypowiedziami i rozmyśleniami. Jednak wątek główny opiera się w tajemnicy miłości, zarówno tej okazywanej, jak i skrywanej głęboko w bohaterach.
Nielivka
STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadanie łączy dwa seriale Pamiętniki Wampirów i Dawno, dawno temu. Alice córka Śnieżki razem ze swoim starszym bratem Willem przez intrygę Królowej Śniegu przedostają się do innego świata.Trafiają do Mistic Falls. Gdzie będą musieli zmierzyć się ze złą królową i odnaleźć sposób na powrót do domu. Na swojej drodze Alice spotka aroganckiego i seksownego Damona, który będzie działał jej na nerwy , a mimo to coś będzie ją do niego ciągnęło. Co się stanie , gdy te dwa światy się zderzą ze sobą? Co wyniknie z nowych znajomości? Zapraszam serdecznie.
niebieski kwiatek
STATUS: TRWAJĄCYPewnego dnia Luna zasypia oglądając swój ulubiony serial o wampirach , jednak budzi się zupełnie gdzieś indziej.Jakimś cudem znalazła się w środku akcji serialu. Jak pobyt w Mistic Falls ją zmieni ? Co zrobi mając możliwość bycia w serialu? Co się wydarzy , gdy na jej drodze stanie Damon i Klaus ? Zapraszam serdecznie 
niebieski kwiatek
STATUS: ZAWIESZONY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.