Fantasy

http://strach-nocy.blogspot.com/
Stary dom.
Niby zwykłe dwa słowa, a jednak nie przywodzą miłych skojarzeń, prawda?
I trudno się temu dziwić. Bo kto z własnej woli zgodziły się zamieszkać w rozlatującej się ruderze?
Jednak ktoś złośliwy postanowił zabawić się losem trójki młodych ludzi. Wprowadzając się do budynku, zakupionego po okazyjnej cenie, jeszcze nie wiedzą, z czym tak naprawdę będą musieli się zmierzyć w niedalekiej przyszłości.
Jak sobie poradzą z trudnościami? O tym będziecie mogli przeczytać w moim opowiadaniu.
Monia
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://noc-polarna.blogspot.com/
Uczniowie elitarnej szkoły dla alchemików zawsze wiedzieli, że mają przerąbane.
Mało tego, że było ich z roku na rok coraz mniej, a nauczyciele cisnęli jeszcze bardziej. Mało tego, że musieli znosić nieprzychylne komentarze zwykłych ludzi, którzy uważali ich za pomioty szatana. Mało tego, że szkoła wpadła w długi i zlicytowano ich ukochany budynek. Kiedy oznajmiono, że przenoszą się do starego, szlacheckiego pałacu umiejscowionego na kole podbiegunowym wszyscy zgodzili się, że nic gorszego nie może się już wydarzyć.
A jednak stało się, bo od tej pory musieli znosić również towarzystwo uczniów szkoły dla wróżbitów, których zawsze uważali za osobników niższej kategorii.
Czy młodzież wychowana w dwóch różnych światach, zgłębiająca tajniki dwóch różnych nauk, zdoła dogadać się podczas nadchodzącej długiej i mroźnej nocy polarnej? Czy jednak działająca wszystkim na nerwy wieczna ciemność i wszechobecny śnieg sprawią, że sytuacja pogorszy się jeszcze bardziej?
Na domiar złego wielki, stary dom najwyraźniej za wszelką cenę postanowił pozbyć się uciążliwych lokatorów.
Maarit
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://ibleedingout.blogspot.com/
"Camilla – piękna wampirzyca z pazurem, której lepiej nie wchodzić w drogę; nie do końca potrafi panować nad własnymi emocjami. Amelia – niczego nieświadoma, zagubiona dusza, wepchnięta siłą w świat istot nocy. Marta – uosobienie spokoju i niewinności, w pełni akceptująca swoją wampirzą naturę, ale żyjąca od zawsze z dala od swojego gatunku.
Co je łączy? Z pewnością pragnienie krwi, ale to jest oczywiste. Jest jeszcze jeden mały szczegół, zapisany gdzieś w zakamarkach ich dusz – cząstka samego Draculi.
Każda z nich zaczęła swoją historię w inny sposób, w innym czasie, ale los pcha je ku sobie właśnie teraz, żeby zjednoczyły siły, aby stanąć przed czymś znacznie gorszym, niż wampir czyhający na Ciebie w ciemnym zaułku."
Adna
STATUS: TRWAJĄCYhttp://forever-you-said.blogspot.com/
Decyzja o powrocie do rodzinnego Haven była jedną z najtrudniejszych dla Eveline. Dziewczyna po latach od tragedii, która dotknęła ją i jej rodzinę, postanawia osiedlić się w odziedziczonej w spadku rezydencji i zmierzyć się z przeszłością, która kładła się cieniem na jej dotychczasowe życie. Już sama perspektywa zamieszkania w domu, który wzbudza w niej tak bolesne wspomnienia, jest trudna, a to zaledwie zalążek koszmaru.
Szybko okazuje się, że pozornie senne miasteczko jest niebezpieczną pułapką, skrywającą tajemnice, których zwykły śmiertelnik nigdy nie powinien poznać. Po zachodzie słońca zmienia się wszystko, a Eveline zaczyna wątpić w to, czy może ufać sobie i swoim zmysłom.
Nieświadoma swojego przeznaczenia i roli, jaką ma odegrać, na własne życzenie ląduje w samym środku odwiecznej walki pomiędzy istotami mroku.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCY
 Potomkowie
Nina widzi dziwne zjawiska z ogniem, a to wszystko dzieje się po przeprowadzce do Londynu. Pewnej nocy jest świadkiem morderstwa dziewczyny, która wygląda dokładnie tak jak ona. W dodatku mordercami są istoty, które nie do końca przypominają ludzi. Tej też nocy spotyka na placu trójkę nastolatków, którzy niedawno tak jak ona przeprowadzili się. W dodatku każdy pochodzi z innego kierunku Anglii. Przypadek? Kim jest dziewczyna wyglądająca tak jak Nina?
Asowa As
STATUS: ZAKOŃCZONY
Biała Czarownica

Dawno, dawno temu za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami w East Land, w państwie gdzie wszyscy mają czarne włosy przychodzi na świat mała dziewczynka. Różniła się od ludzi w wiosce właśnie kolorem włosów - były białe jak śnieg.
Mieszkańcy wioski uważają, że dziecko jest przeklęte i zsyła na wszystkich katastrofy. Nikt nie stoi po stronie ośmioletniej Missfoster prócz jej starszego brata i jego narzeczonej. Lecz nawet opieka dwójki ludzi nie jest w stanie ochronić dziewczynki przed gniewem wieśniaków.
Karo
STATUS: ZAKOŃCZONY
Kroniki Gold Feather

"Zaczęło się od straty i skończy się na stracie."
Rosen przeżywa swój mały kataklizm: Jej ojciec ginie w niewyjaśnionym ataku dzikich psów, zaraz po tym jak jej ukochany rzuca ją bez jasnego powodu.
Rozbita dusza dziewczyny wydaje się być odporna na jakiekolwiek próby scalenia.
Tymczasem w Gold High pojawia się nowy uczeń Robin Gelles, a w okolicznych lasach nocami słychać wycie.
Jakie tajemnice tak naprawdę nie mogą wyjść na jaw?
Dlaczego Ojciec Rose zapłacił za nie najwyższą cenę?
I nade wszystko, dlaczego dziewczyna ma wrażenie, że nic tu nie pasuje?
"Wilki nie atakują bez powodu..."
Aconite
STATUS: ZAKOŃCZONY
Witaj w Krainie Hadesa!

W Podziemiu mitologia splata się z historią, a mroczne sekrety nigdy się nie kończą.
Początek XIX wieku. Kayth mieszka w pałacu. Jest powszechnie lubiana i podziwiana. Ma wszystko, czego zapragnie. Brzmi jak marzenie?
Tylko że Kayth nie żyje. Co więcej, straciła pamięć i rozpoznaje jedynie swoje imię. Kłamstwem zapewniła sobie miejsce na Polach Elizejskich - najlepszej części Hadesu. Jednak życie, które sobie wywalczyła, okazuje się być piekłem - i dosłownie i w przenośni. Z chwilą, gdy Persefona staje się jej wrogiem, problemy zaczynają nie mieć końca. Co więcej, Kayth znajduje w swojej komnacie dziennik manipulacyjnej i wpływowej kobiety podpisującej się jako A.B., który opisuje jej pełne przygód życie w tym złowrogim miejscu. Jednak kiedy pyta o nią innych mieszkańców pałacu, ci nie mają pojęcia, o kogo jej chodzi. Jedyną osobą, która wydaje się wiedzieć coś na jej temat jest Bóg Nocy, niestety jest on w takim samym stopniu zagadkowy, jak i toksyczny. Kayth wyrusza w podróż po Podziemiu, by poznać tożsamość tajemniczej kobiety i jednocześnie dowiedzieć się wstrząsającej prawdy o samej sobie.
Kim jest A.B. i co się z nią stało? Co ukrywa Bóg Nocy? Czy przepowiednia wygłoszona dwieście lat temu się spełni?
I co najważniejsze - kto i w jakim celu odebrał Kayth wszystkie wspomnienia?
Witaj w Krainie Hadesa!
Vakme
STATUS: ZAKOŃCZONY
Nawet chaos ma swój początek i koniec

Sześcioro młodych przyjaciół wraca do miasteczka, gdzie wszystko się zaczęło. Niektórzy z nich szukają odpowiedzi na pytania związane z ich życiem, inni próbują w spokoju dożyć swoich ostatnich dni. Opowiadanie pełne tajemnic z przeszłości, żądzy miłości, próby odzyskania siebie. Jak potoczy się dalsza historia Niny, Piotra, Ani, Artura, Daniela i Luizy? Czy zdobędą to czego szukają?
Kinga
STATUS: ZAKOŃCZONY
Mam to we krwi.

Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.
Ajzeusz
STATUS: ZAKOŃCZONY
Cień Gritmore

„ (…) Minęła chwila, zanim Elsa odwróciła się od okna i spokojnym, lecz mocnym głosem powiedziała:
- Nic nie dzieje się bez przyczyny.”
Dobroduszna Alice, promienna Nessie, żywiołowa Melanie i bystra Daniela – gdy wszystkie cztery poznają historię swoich przodków, odkrywają, że są ze sobą w pewien sposób połączone. Wydarzenia sprzed laty mają swoje odbicie w teraźniejszości i dziewczyny są zmuszone rzucić się w wir poszukiwań rzeczy, której wszyscy szukają. Życie stawia przed nimi egzamin z lojalności, odwagi, wytrwałości i pokory, który muszą zdać, by dobiec do końca.
Betty Gilbert
STATUS: ZAKOŃCZONY
Kości zostały rzucone
 Świat dzieli się na trzy frakcje. W jednej z tych stref zamieszkuje pewna rodzina, gdzie dużą uwagę przykuwa młoda dziewczyna z rzadko spotykanymi żółtymi oczami. Claire pomimo dobrych umiejętności w boju, ma lukę w pamięci z okresu dzieciństwa. Starała się to zaakceptować, ale jej życie ulega całkowitej zmianie gdy przypadkowo zawiązuje kontrakt. W opowiadaniu główna bohaterka w otoczeniu wielu barwnych postaci dąży do odnalezienia przyczyny utraty pamięci oraz sekretów jakie chowa nieświadomie w sobie. Całość jest opleciona ciekawymi historiami, jak również elementami walki z użyciem mocy.
K96 
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://czerwonypiach.pl/prequel-mozesz-to-zdjac/
Gdy rudowłose dziewczę rozgląda się po wnętrzu gospody, a mężczyzna, o którego poznaniu zawsze marzyło, zwraca wreszcie na nie uwagę, to myśli, że dostało właśnie swój kawałek szczęścia. Ów kawałek, jak się okazuje, ma konkretny kształt i jest jednym z najbardziej osobliwych krążących po podziemiu narkotyków.
Vessna Storiae
STATUS: ZAKOŃCZONY

Czerwony Piach - interaktywne opowiadanie fantasy

Historia o gorącu, wichrach i tajemniczych zniknięciach wśród czerwonego pyłu. Nie ja tworzę tę fabułę, lecz Ty, Czytelniku. Podaj swój pomysł i przeczytaj go w kolejnym rozdziale. Na co jeszcze czekasz? Niedługo wichura!
Vessna
STATUS: TRWAJĄCY
http://czerwonypiach.pl/umowa-stoi-i/
Opowieść o wprawionym złodzieju i dziewczynie, która przez zupełny przypadek wpada w jego świat i zostaje w nim na dłużej, choć on sam jest tym chyba niespecjalnie zachwycony.
Historia nieco interaktywna, zakładająca rozmowę narratora z czytelnikiem, co oznacza, że także Ty masz coś do powiedzenia i kto wie, może nawet będziesz w stanie zmienić losy tej dwójki! Yyy, trójki.
Właśnie. Jest jeszcze ten trzeci.
Vessna Storiae
STATUS: TRWAJĄCY
Demony Cieni

Anioły i demony od wieków toczyły ze sobą wojny...Ale o co? Nikt tego do końca nie wie. Władza, zaszczyty, wyznawcy...Wiele jest przyczyn narastających konfliktów i waśni.
Jednak gdy po tysiącach lat pokoju pojawia się wyklęty-dziecko anioła i demona, mieszaniec o mocy większej nawet od boga, obydwie strony zaczynają mieć wspólny cel- posiąść tą wielką broń. Stare rany zaczynając się otwierać, powodując kolejne konflikty między niebem a piekłem. CO z tego wyniknie?
Zoe Rebeca Thicknesse i Wiedźma z Piekła
STATUS: TRWAJĄCY
Ostatnie Tango

O przeszłości nigdy się nie pamięta. Gdy jest szczęśliwa po prostu cieszymy się, że życie przebiega bez większych komplikacji i nie rozwodzimy się nad nią. Gdy jest zaś tragiczna staramy się ją wykreślić z pamięci tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Tymczasem przeszłość jeszcze nigdy wcześniej nie odgrywała tak znaczącej roli. Jej błędy są niewybaczalne, o czym nie wszyscy są świadomi. Żyją z dnia na dzień, głusi i obojętni na zło otaczającego ich świata. W końcu niechętnie przystępują do tańca. Ostatniego Tanga.
Monia
STATUS: TRWAJĄCY
Powrót legendarnej Łowczyni

Rada Łowców istnieje po to, aby pilnować porządku w świecie pomiędzy ludźmi a nadnaturalnymi. Łowczyni Ana nie wierzy jednak, że mogą oni żyć ze sobą w idealnej harmonii. Na własną rękę stara się przywrócić porządek, likwidując nadnaturalnych i łamiąc tym samym święte prawo Łowców: „Zabijaj tylko w ostateczności”. Gdy wpada w pułapkę, musi skorzystać z pomocy Rady, dla której przestała pracować dawno temu. Mając do wyboru - ponieść karę śmierci za swoje uczynki lub odpokutować, pomagając Radzie w tajnym zadaniu, wybiera to drugie. Musi odkryć, kto jest seryjnym mordercą Łowców, zanim dla wszystkich będzie za późno.
Vivre
STATUS: TRWAJĄCY
Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy

Urodziłam się 24 grudnia 1997r. w Artville, a raczej w samochodzie. Moi rodzice zginęli w wypadku, a ja przeżyłam i nikt nie wie dlaczego. Byłam martwa, to jest pewne, ale jak to się stało, że nadal żyję? Nie wiem. Pewne jest jeszcze to, że już od małego dzieją się ze mną dziwne rzeczy.
Paula
STATUS: TRWAJĄCY
Hold me close I will be yours forever

Czarnooka Kat to odważna, zadziorna i uparta dziewczyna, wraz ze swym wilkiem tworzy niesamowity duet. Po stracie rodziny w bardzo młodym wieku, zostaję adoptowana, ale i to szczęście zostaję jej odebrane. Jednak to nie koniec jej tragedii. W jej życie wkraczają obcy "ludzie" wywracają jej życie do góry nogami, gdy dowiaduję się kim tak naprawdę jest i kim byli jej rodzice.
Patra N.
STATUS: TRWAJĄCY
Imp, pomógłbyś!

Ogólnoświatowy Wiec Magiczny z 1961 roku uznał, że za czarownicę uznaje się osobę, w której posiadaniu znajdują się:
- latająca miotła (lub inne narzędzie domowo-ogrodowe),
- magiczne zwierzę (miniaturowy smok latający, chowaniec lub kot, koniecznie czarny),
- zestaw kociołków i fiolek (wytworzonych w smoczym ogniu),
- rodzinną księgę zaklęć (okładki z ludzkiej skóry zostały zabronione w 1865 roku),
- różdżkę drewnianą (nie krótszą niż na dwie ćwierci),
- zwierciadło (będące środkiem komunikacji między bracią czarodziejską)
oraz
- w pełni funkcjonującą kryształową kulę (ustawioną na częstotliwość magicznej radiostacji).
Nowelizacja z 1965 roku dodała obowiązujący do tej pory zapis o zalążku mocy magicznych, ponieważ ludzie niemagiczni, zakupiwszy ww. przedmioty, rozpoczęli strajk, domagając się możliwości rzucania czarów.
Lexi
STATUS: TRWAJĄCY
Wilcze Dzieje
Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.
Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?
MlodaLarwa
STATUS: TRWAJĄCY
Utracony tron

Miranda utraciła wszystko – tron, narzeczonego, rodzinę, przyjaciół i wiernych doradców. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że nie pamięta, co działo się z nią przez ostatnie dwa lata, podczas których władca Cesarstwo Kuyo włączył Armandar do swojego państwa.
Królowa, ostatnia żyjąca przedstawicielka rządzącego od wieków rodu Tariniusów, nie ma zamiaru się poddać i skazać kraju na powolną zagładę. Wraz z Gelu, elfim wojownikiem wygnanym z królestwa Ilathis, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż, by zdobyć sojuszników, którzy pomogą jej odzyskać utracony tron oraz powstrzymać cesarza Harukyu przed przejęciem władzy na całym kontynencie.
Gelu nie wie jednak, jak wielkie zadanie spoczywa na jego barkach. Ma do odegrania znacznie większą rolę, niż początkowo przypuszcza, ponieważ to jego wybory zadecydują o dalszym losie świata.
Jaenelle
STATUS: TRWAJĄCY
Iskra duszy
Moi rodzice od zawsze byli dla mnie ważni. Uważałam ich za idoli, wzorce do naśladowania, ludzi „magicznych” (nie wymyśliłam sobie tego, mniej więcej tak nazwali siebie w jednej z naszych rozmów, kiedy miałam osiem lat) i kiedy dowiedziałam się, że nigdy im nie dorównam, postawiłam sobie dwa życiowe cele: stać się kimś niezwykłą i zaimponować rodzicom.
Pojawił się tylko jeden problem – nie zawsze wszystko wychodzi tak, jakbyśmy to sobie zaplanowali i choć zawsze marzyłam o studiach i karierze, okazało się, że są ludzie – a nawet nieco więcej niż ludzie, którzy uznali, że mogą mieć coś do powiedzenia o moim życiu, które nagle stało się dość zagmatwane i to zupełnie nie z mojej winy.
Zbliża się Stulecie – święto, z powodu którego wszyscy nagle poważniejszą – i czas wybrać, po której stronie stanąć. Uwaga, zmierzę się ze złodziejami.
Złodziejami uczuć.
Sparks_Fly
STATUS: TRWAJĄCY
Biały lotos
Czyste serce niewinnej istoty musi wspomnieniami wrócić do przeszłości, aby uwolnić swoje możliwości, jakie dał jej los. Nauczyć się odróżniać zło od dobra i zajrzeć w głąb mrocznego, zupełnie innego świata. Zmierzyć się z ludźmi, którzy dla własnych celów zrobią wszystko. To czas nauki na podejmowanie właściwych decyzji, doskonaleniu samego siebie a zwłaszcza na dążeniu do sprawiedliwości na świecie, gdzie krzywda może dosięgnąć każdego.
Mari Kim
STATUS: TRWAJĄCY
Strażniczki Żywiołów
Legenda głosi, że tysiące lat temu, we wszystkich wymiarach świata panował chaos. Dlatego wybrano cztery kobiety, które miały mu zapobiec. Kobiety te była nazywane Strażniczkami Żywiołów i dzięki nim do serc ludzkich z powrotem zawitał spokój.
Ich moce przechodziły z pokolenia na pokolenie, jednak były coraz słabsze, a zło znów przybierało na sile.
Do czasu kiedy narodziły się one.
Katherina, Hayley, Diana i Margarett, które kompletnie nie wiedziały o swoim pochodzeniu i mocach.
Czy uda im się odnaleźć swoje przeznaczenie?
Myślę, że tę odpowiedź znajdziesz właśnie w tym miejscu.
STATUS: TRWAJĄCY
Kroniki Wygnania
Ziemie Cynedoru cieszą się zasłużonym spokojem. Władający potężnym cesarstwem tyran został strącony z tronu przez własnego syna, który oprócz olbrzymiej władzy "odziedziczył" po ojcu również nadludzkie zdolności. Czy młody cesarz, wspomagany przez niezwyciężony Legion, poradzi sobie ze zbliżającą się nawałnicą? Dawno zapomniane Zło powstanie, a losy Cynedoru zawisną na włosku...
Omegon Alpharius
STATUS: TRWAJĄCY
Jesteś moim straconym marzeniem
"Na środku pokoju wciąż znajdowało się kryształowe jajo. (...) Zaskoczyły ją własne uczucia. Przedmiot ją niepokoił, wywoływał u niej lęk, ale jednocześnie intrygował, pragnęła go podziwiać. Jakaś nieznana siła sama uniosła jej rękę i poprowadziła w stronę kryształowego jaja, a wtedy wszystko rozbłysło białym, jaskrawym światłem.
Usłyszała piękną melodię. Była tak śliczna... Miała wrażenie, że się unosi w przestrzeni. Czuła się lekka niczym pióro, poruszała się po niebie zgrabnie jak ptak. Mogłaby tak lecieć i lecieć..."
Czy przypadek może być jednocześnie przeznaczeniem? Czy miłość może być porządaniem? Czy los może się okazać dawno ułożonym, dokładnie dopracowanym planem? I czy musi on oznaczać wyrzeczenie się wszystkiego, co się nie zgadza z jego treścią?
MariXa M.
STATUS: TRWAJĄCY
..Cordragon: Upadły marzyciel.''
Czy śmierć jest końcem wszystkiego, istnienia i marnie toczącej się na ziemi egzystencji? A może to dopiero początek?
Lena Mikler umiera w tajemniczych okolicznościach - przyczyna śmierci i wszelkie związane z nią wspomnienia, zostają wymazane z jej wspomnień i Anioła Stróża dziewczyny. Szesnastolatka trafia do świata pomiędzy życiem a śmiercią, do przedziału ,,SAMOBÓJSTWO'' i nie wie, co się stało.. Wcześniej wydawało jej się, iż nigdy nie targnęłaby się na własne życie.
Wkrótce dowiaduje się, że musi przejść test, by powrócić na ziemię i pomóc w walce Stron Świata - Lux i Tenebris.. Co, jeśli okaże się, że główną antagonistką rzeczywiście jest jej odpowiedniczka z Lewej Strony? Czy Lenie uda się powrócić do świata zmarłych? Jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić? I jaką rolę w tym wszystkim odegra owiany mroczną tajemnicą Milan Montero, Anioł Ciemności, który za odzyskanie skrzydeł zapłacił straszną cenę?
De Nogitsune
STATUS: TRWAJĄCY
Runiczne Ostrze - Trylogia
"Tyrania potężnej Wiedźmy w FrostAverostian trwa. Ludzie powoli tracą wiarę. Nadciąga wojna. Jednak pojawia się nadzieja. Białowłosa, dwunastoletnia dziewczyna, Riven jest na tyle silna, aby pokonać Wiedźmę.
Dziedzictwo dało jej Runiczne Ostrze, w którym drzemie ogromna moc. Dziewczyna rusza w podróż, aby uwolnić kraj od tej tyranii. Jednak na swojej drodze spotyka wiele trudności, ale będzie miała wielu sprzymierzeńców.
Czy podoła wyzwaniu?
Czy okaże się godna Dziedzictwa?
Czy rozwiąże wszystkie Tajemnice?
Czy Rozstrzygnie tę bitwę?"
Qwax
STATUS: TRWAJĄCY
Wojowniczka z Kagolanii
Kalena to niewolnica służąca za żywą walutę podczas targów. Dziewczyna nie za bardzo potrafi poradzić sobie z życiem w surowym i okrutnym świecie. Pewnego dnia jej los splata się z losem księcia Galaspiaela Jest to członek tajemniczego stowarzyszenia pragnącego przywrócić stary porządek rzeczy w pełnym powojennego chaosu, anarchii i zniszczenia świecie. Niestety, kolejna wojna czai się tuż za rogiem.
Kasamiyo Akasawa
STATUS: TRWAJĄCY
Królewna w liceum
A gdyby tak... Królewna, która całe życie spędziła w pałacu, trafiła do liceum? Historia królewny Aylin, która oderwana od bogatego i wygodnego życia w pałacu, zmuszona jest do poznania życia zwykłej nastolatki. Czy zrozumie, czemu ojciec poddał ją próbie? Czy poradzi sobie w życiu, w którym prawdziwym wyzwaniem będzie dla niej przetrwanie na pełnym rozwrzeszczanych nastolatków korytarzu? Czy zapragnie czegoś więcej, niż życie w pałacu pod okiem straży? Czy pogodzi w sobie role nastolatki i królewny?
Only Dream
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCYKot z masłem
Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.
W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.
mendoid Corteen
STATUS: TRWAJĄCY
Krucze Istoty
Panowanie w Imperium przejął okrutny król Merlon Roxerhood. W dniu swoich urodzin jego siostrzenica- Laureline zostaje uprowadzona przez jednego z buntowników- Kordiana. Chłopak ma za zadanie sprowadzić dziewczynę do głównej siedziby rebeliantów, ale nie wie w jakim celu. Siostra porwanej księżniczki- Adelisa wraz ze swoim zaufanym przyjacielem Percyvalem postanawia za wszelką cenę odnaleźć siostrę i sprowadzić ją do domu. Komu uda się wypełnić swoją misję? Dlaczego królowi tak bardzo zależy na sprowadzeniu Laureline? Jakie sekrety i kłamstwa wyjdą na jaw podczas podróży dziewczyny?
Terra Darcy
STATUS: TRWAJĄCY
Devil soul

Niewinna noc zamieni się w koszmar, tylko dlatego, że niezwyciężona ciekawość Lily przejmie władzę nad rozsądkiem. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo, po tym jak zaprzeda duszę diabłu. Niby nic, a jednak...
Jak dziewczyna poradzi sobie z dręczącym ją demonem? Czy wygra tą walkę?
dajmond
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Łzy Niewiernego
Czy byłbyś w stanie zabić, by zachować życie? Odpowiedz sobie na to pytanie, bo wkrótce i ty możesz dostać się za mury Akademii, wcale tego nie chcąc.
Averyn jest jedną z wielu młodych osób sprzedanych rządowej agencji w celu przeprowadzania eksperymentów na ludziach. Jak później się dowiaduje, operacja, której została poddana, nie przebiegła do końca… pomyślnie. Podczas zabiegu wszczepienia kamienia pod jej skórę, doszło do wypadku i magiczny klejnot pękł na kilka kawałków – na naprawę tego błędu było już za późno. Niewielu oficerów Akademii wie o tym wypadku. Jednak ci, którzy zostali dopuszczeni do tej wiedzy, nigdy nie spotkali się z takim przypadkiem. Co niesie ze sobą skruszony kamień wszczepiony pod skórę dziewczyny – wielką moc czy słabość?
Jako nowicjuszka trafia pod skrzydła Varrena, który ma zrobić z niej prawdziwego żołnierza – od tego momentu jej życie zmienia się w prawdziwy koszmar, a jednak… Averyn nie chce być wojowniczką o lepsze jutro, nie ma zamiaru obalać reżimu panującego w Akademii i nie pragnie ucieczki…
Bo czego można chcieć, gdy straciło się już wszystko?
Deneve
STATUS: TRWAJĄCY
The Elder Scrolls: Zaginione Opowieści
Nikt nie przewidział, że Atmorski Pakt zostanie znów zerwany. Nikt nie przewidział, że przez tę samą marchię. Dlaczego? Najwyraźniej państwa Nordów nie odrobiły nauki sprzed przeszło dwudziestu lat. Czas Rebelii, który miał być dla nich nauką, odszedł w niepamięć.
Zjednoczone Włości, wbrew nazwie są podzielone. Każdy dba o swoje interesy. Gdy ich władcy bawią się, zapijają do nieprzytomności i zbierają podatki, niepostrzeżenie wybucha wojna domowa. Wojna domowa, która niebawem obejmie wiele marchii.
Czy Tyrebusz Sorkhan II oraz jarl Śnieżnej Marchii w porę uświadomią innych Namiestników Zjednoczonej Tyberii, że wojna domowa naprawdę wybuchła? Czy zwykli rycerze zwycięsko odeprą atak wroga? A może państwa Nordów są zbyt rozdarte, aby przetrwać?
Czas, aby Zjednoczone Włości były zjednoczone nie tylko w słowach i dokumentach. Czas, aby się naprawdę zjednoczyły...
PiSaRz
STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadanie o wyjściu do innego świata, świata fantastyki, przygód. z szarej rzeczywistości.
Tomasz Janecki
STATUS: TRWAJĄCY
Gdy w królestwie, stojącym na krawędzi wojny, pojawia się tajemniczy wędrowiec książę Cerendil nie może przejść obok tego obojętnie. Czy jest to wrogi szpieg? Sojusznik? A może ktoś zupełnie inny?
Aliona Tilia
STATUS: TRWAJĄCY
Gajowa 7
Łucja ma problem. I to nie byle jaki, lecz Problem przez wielkie "P" – posiada wyjątkowo wybuchowy charakter. Dosłownie. Nieustannie zdarza jej się coś podpalić i absolutnie nie robi tego specjalnie. Nic nie może przecież poradzić, że ludzie wciąż ją drażnią, denerwują lub zwyczajnie sobie kpią, a wtedy BUM! Wszystko wokół idzie z dymem. To jest właśnie powód, przez który dziewczyna często zmienia szkołę – niezależnie jakby się nie starała, w końcu i tak ją wyrzucają.
W ten sposób Łucja, jej bardzo niefrasobliwi rodzice, trzy młodsze siostry oraz kolejna w drodze, trafiają do położonej na końcu świata Łysogóry Nowej. Tam, przy ulicy Gajowej, stoi odziedziczony po nieznanej nikomu ciotecznej babce dom.
A to dopiero początek kłopotów Łucji.
Beatrice
STATUS: TRWAJĄCY
Luseanne - jak dawno tak ktoś do niej mówił! A teraz słyszy to codziennie. Lepsze to od bycia nazywanym Zagrożeniem, jak to wpierw tytułował ją Cirin. Mimo wszystko wolałaby wrócić do starego, dobrego Lou rzucanego przez Rough'a. Wolałaby wrócić do szkoły, spokojnego życia we Froije oraz rodziców. Jednak bycie zagrożeniem zobowiązuje. Dla dobra ogółu.
Sherbe
STATUS: TRWAJĄCY
Jeden pocałunek naznacza...
... a jedno naznaczenie otwiera drzwi do nowego świata.
Gdy sześcioletnia Penelopa budzi się po nagłym omdleniu, wszystko dookoła zmienia się nieodwracalnie. Świat bogów, który jest poza zasięgiem wzroku śmiertelników, staje się dla dziewczynki codziennością.
Po latach Penelopa stara się zaakceptować dar widzenia i żyć zwyczajnie, mimo jego istnienia. Jednak istoty wyjęte z mitologii sprawiają jej same problemy. A najpoważniejszy z nich objawia się pewnego poranka, kiedy świat bogów znika, a w Penelopie rodzą się wątpliwości, czy aby na pewno to wydarzenie było dla niej spełnieniem marzeń.
Sztylet, zdolny zabić bogów, zostaje skradziony, Ares morduje Zapomnianą Boginię, a Granica Olimpu staje się niestabilna. Jedynie Penelopa ze swym naznaczeniem jest zdolna naprawić zniszczoną równowagę. Jednak sama dziewczyna nie wie, że na końcu tej wędrówki, czeka na nią śmierć.
Rolaka
STATUS: TRWAJĄCY
Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie. 
Kariel
STATUS: TRWAJĄCY
W mroku światłości
Poznajcie Vivianne. Vivianne o dumnym nazwisku de la Valiere.
Samotniczkę, dziwoląga, wyrzutka społeczeństwa, który stracił wiarę w siebie, ludzkość i dobro na świecie. 
Perspektywy na przyszłość nie ma, całe jej życie zostało z góry zostało dokładnie zaplanowane, z datą jej śmierci włącznie. Lecz pewnego dnia odkrywa swoje zdolności parapsychiczne i chce zagłębić się w tą "czarną i przez nikogo nie zbadaną magię".
W szkole odnajduje ją vice szefowa bandy pełnej parapsychicznych wyrzutków, która mając w tym ukryty cel chce zwerbować dziewczynę do swojej grupy. W tym samym czasie do klasy Vivi dołącza Vincent, który intryguje bohaterkę swym zachowaniem i zaprzyjaźnia się z nią powoli.
Jak Vivianne wykorzysta szansę na zmianę swojego życia?
Tego dowiesz się zaglądając W mrok światłości.
Winter Blackrose
STATUS: TRWAJĄCY
Chiara od wypadku samochodowego sprzed roku słyszy głosy. Dobiegają z wnętrza jej głowy i nakłaniają ją do popełniania złych czynów. Jednak jaki związek ma z tym owiana tajemnicą przeszłość dziewczyny? Czy to doprowadzi w końcu do jej zguby? Czy poradzi sobie w walce z własnymi demonami?
Liv 
STATUS: TRWAJĄCY
„Parsanarida” to dziejąca się w bliżej nieokreślonych, parastarożytnych czasach historia w klimatach fantasy: przygodowa, obyczajowa, psychologiczno-społecznościowa i językowo-literacka. Królestwo Mortlune jest matriarchalną krainą o kulturze oralnej, wierną tradycjom i charakteryzującą się dość sztywnym układem społeczno-klasowym. Jednakże nadchodzące zmiany – narodziny kultury piśmiennej, nowe prądy filozoficzne, powolny rozpad dotychczasowych struktur, konflikty polityczne – wywrócą dotychczasowy porządek do góry nogami. W tych warunkach odnaleźć się będą musiały trzy młode dziewczyny z najwyższych sfer Mortlune: przyszła władczyni, przyszła główna dowódczyni wojsk i przyszła najwyższa strażniczka zwojów.
Kto lubi polityczne zawirowania, machanie mieczem, mitologię, wątki LGBT, rozmowy o książkach i użeranie się z idealistycznymi ciągotami, powinien tu znaleźć coś dla siebie.
Ome
STATUS: TRWAJĄCY
Rodzina królewska Maradonu ginie w wypadku. Zaczyna się walka o władzę. Kuzyni, bracia i dzieci zaczynają spierać się o prawo do tronu. Warunek jest jeden - królewska krew. 
Troje nastolatków walczy o prawo do zasiadania na tronie. Kto zwycięży? W czyich żyłach płynie szary dym?
Susan Kelley
STATUS: TRWAJĄCY
www.pandemonium-uczuc.blogspot.com
Annabell ma problem. I to nie byle jaki. Ścigana przez jednego z aniołów ucieka od kilku lat, poszukując kogokolwiek, kto mógłby udzielić jej pomocy. Nie jest to łatwe. Na ogół wszyscy nienawidzą pół-demonów. Mawia się o nich, że są zlepkiem problemów, a przystawanie z nimi grozi ścięciem głowy. Lecz Ash jest inny. On uwielbia kłopoty. Kocha niezłą zabawę, dobrą walkę, ostry seks i używki — równie mocno co gumę cynamonową.
Ponadto Ash jest demonem, którego pewna sprawa łączy z aniołem prześladującym Ann. 
Wkrótce oboje zostają wplątani w coś, co przerasta ich wyobrażenia, a ucieczka skłania ich niebezpiecznie blisko ku sobie. 
Co dobrego jednak może wyniknąć ze znajomości demona z kobietą, której wyrok śmierci zapadł już dawno temu?
Moira
STATUS: TRWAJĄCY
Vliku opowiada o Alicji, która przez przypadek odkrywa prawdę o swojej rodzinie. Dowiaduje się o sprawach, które dawno zostały zamknięte. Jednak dziewczynie nie odpowiadają wymijające odpowiedzi rodziców i postanawia sama odkryć prawdę. Co gorsza - jej psychika zaczyna płatać figle. 
Jeśli jesteś na tyle odważny, Szanowny Czytelniku, aby pójść ze mną oraz Alicją po przygodę, zapraszam do lektury. 
Allz
STATUS: TRWAJĄCYhttps://sins-of-the-angels.blogspot.com/
Całe dotychczasowe życie Alyssy w jednej chwili ulega zmianie. Kiedy idealnie zapowiadająca się randka zamienia się w piekło, a młoda studentka dziennikarstwa spotyka na swojej drodze tajemniczego Carlosa, który – co prawda – ratuje ją z rąk wampirów, ale w efekcie czyni jednym z nich, już nic nigdy nie będzie takie samo. Co więcej, Alyssa szybko przekonuje się, że wcale nie stała się krwiożerczą istotą, ale… czymś pomiędzy, zawieszona na pograniczu świata żywych i umarłych. Pozostawiona sama sobie, dręczona dziwnymi snami, które nawiedzały ją jeszcze przed przemianą, a w których zawsze zapada się pustkę, zapatrzona w parę lśniących, błękitnych oczu, próbuje poradzić sobie w świecie i z mocami, które są jej obce.
Nie zdaje sobie sprawy z tego, że właśnie rozpoczęło się polowanie…
I że to ona jest jego celem.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCYhttp://zbudzeni.blogspot.com/
Magia istnieje, wiesz?
Świat elementalistów od wieków trwa ukryty przed wzrokiem zwykłych ludzi. Choć piękny i przepełniony niesamowitymi możliwościami, jakie zapewnia obecność magii żywiołów, wciąż wiele brakuje mu do idyllicznego obrazu, o którym niegdyś śnili magowie. Szczególnie teraz, gdy nad ich społecznością zbierają się ciemne chmury. 
Zrodzenie się potężnej energii rozpoczyna serię wydarzeń prowadzących do odnowienia starego konfliktu. Kiedy więc powietrze na dobre wypełnia się elektrycznością, wszyscy wiedzą, że nie ma już odwrotu i pora opowiedzieć się po jednej ze stron. Do kogo przyłączy się wybraniec władający tą niszczycielską magią, którego tożsamość pozostaje nieznana?
Leonardo to mag należący do Bractwa. Mimo że bardzo chciałby prowadzić spokojną egzystencję, przysięga, którą złożył lata temu, obliguje go do włączenia się w sprawę magów. I choć początkowo nie przejawia zbytniego entuzjazmu, angażuje się o wiele mocniej, niżby mógł się spodziewać. W końcu pomoc innym to coś, w czym zawsze się odnajdywał.
Lena ma normalne, szczęśliwe życie. Do czasu. Jedno zdarzenie wywraca wszystko do góry nogami. Okazuje się bowiem, że Lena nie jest zwyczajna — w jej żyłach płynie krew elementalistów. Jakie konsekwencje pociągnie za sobą ta wiedza? Czy Lena jest gotowa na przyjęcie dziedzictwa i co to tak naprawdę dla niej oznacza?
Ta opowieść jest preludium wielkich wydarzeń. Kameralną historią dwójki ludzi, którzy mają wziąć w nich udział. Ukazuje ich codzienne sprawy, marzenia i zmiany, których muszą w sobie dokonać, by móc stawić czoła przeciwnościom losu. To cisza przed burzą. 
Patrz, jak żywioł budzi się do życia. 
Maxine
STATUS: TRWAJĄCYEllen spotykają ostatnio same tragedie, zginęła osoba, którą kochała najbardziej na świecie. Oddala się od rodziców i sama musi radzić sobie z wszystkimi problemami. Przeprowadzka niczego nie ułatwia. Teraz Ellen będzie zmuszona poukładać sobie życie w nowym mieście, na drugim końcu kraju. Nieoczekiwane wydarzenie zmienia jednak wszystko w wielką tajemnicę. Jej życie wcale nie należy do niej! Czy Ellen Prescoth w ogóle kiedyś istniała? Komu można ufać, a kto jest największym zagrożeniem?
Olga S. Neilwood
STATUS: TRWAJĄCYPanujące dookoła zamieszanie w niczym nie ułatwia sprawy. Ciągle coś nowego, nieznanego sprawia, że Nela zastanawia się czy aby nie zwariowała. Na domiar złego nie może się z nikim porozumieć, bo nikt jej nie słyszy! Nie wie dokąd idzie i z kim. Normalne życie się skończyło, musi zaufać obcym, którzy zapewniają pomoc w odzyskaniu spokoju. 
 Jocelyn 
STATUS: TRWAJĄCYhttp://manu-ko-dewata.blogspot.com
Nic nie jest takie jakie się wydaje, na pewno nie przy pierwszym spojrzeniu. Czasem niezbyt szeroko otwieramy oczy, żeby móc zobaczyć , co kryje się za delikatną zasłoną tajemnic, mleczno-białym puchem sekretów. I pytanie – czy można manipulować śmiercią, dawać życiem tym, którzy już dawno odeszli? Czy powrót ze świata umarłych nie przyniesie ze sobą czegoś więcej niż tylko nowe życie?
Esabell umiała patrzeć dalej, umiała coś więcej niż zwykły człowiek, ale przecież ona sama była człowiekiem. Nazywano ją "dzieckiem uratowanym z płomieni" i odkryto przed nią prawdę o słodkiej, okrutnej ziemi. 
Dla wiatru była lekka niczym piórko, w świetle słońca mieniła się złotym blaskiem, jakby otaczała ją łuna rozłożonych skrzydeł, w ciemności jej wzrok się nie gubił, więc czym tak naprawdę była?
Esabell umiała radzić sobie w ciężkich sytuacjach, jak wielu podobnych do niej. Tworzyli coś, co mogli nazwać wspólnym domem i zajmowali się czymś określanym jako ciemne jaja. Pomimo ukrywania się przed łaknącymi odkrycia tajemnic ludźmi ich życie w jednej chwili złamało się na pół. Od tamtej chwili rozpoczęła się wędrówka do czasu aż Bogowie nie spuścili drapieżnych ptaki z łańcuchów.
Martwa Pralinka
STATUS: TRWAJĄCYGreymor to normalne, małe miasteczko w Kaliforni. Mimo ponurego klimatu życie przebiega tu harmonijnie. Do czasu, kiedy do miejskiego liceum przeprowadza się Kelly. Przyjazd dziewczyny napędza błędne koło wydarzeń, które wpływają na życie bohaterów. Wraz z przyjazdem Kelly, w Greymor doszło do samobójstwa, które mogło wcale samobójstwem nie być. Ciekawska grupa przyjaciół Ashton, Colton i Jason chcą dowiedzieć się wszystkiego o tym zdarzeniu. Niestety, jeden z nich zostaje zaatakowany przez dzikie zwierze w lesie, co odmienia go na zawsze. Zmienia się również życie innej uczennicy tego liceum- Izzy, która w jeden dzień jest zwykłą nastolatką, a drugiego dowiaduje się o prawdziwej historii jej rodziny i zaczyna szkolić się w swojej powinności, do której nigdy nie była przygotowana. Wszystkie pytania i zawirowania w życiu bohaterów prowadzą do tych samych pytań. Kim jest tajemniczy Derek Hale? Kto ukrywa się w lasach Greymor? Czym naprawdę jest zaćmienie słońca w Greymor? I wreszcie, czy mroczne opowieści, opowiadane do snu, mogą okazać się prawdą? 
Sleepka Mizanin
STATUS: TRWAJĄCY
Corazón valiente
Od kąd ludzie nauczyli się okradać elfy z ich cmentarzysk, które okazały się być "kopalnią kamieni szlachetnych", musiały się przed nimi ukryć. Elfy nie potrafiły walczyć. Ludzie zmusili je jednak do nauki sztuki walki. Nastąpił przez to podział wśród elfów. Wściekła na ludzi Królowa zebrała część poddanych i opuściła Kastę tworząc Elfy Ciemności.
Srebrnooka Amadea, dziedziczka tronu dostaje pod opiekę adepta Milo, którego musi nauczyć zasad panujących w Królestwie Światła. Uparty chłopak, który ma w połowie elfią krew, nie ułatwia jej tego zadania.
Amadea
STATUS: TRWAJĄCY
http://mrok-weiry.blogspot.com
Ona cienia nie miała. Jego cień miał kolce.
Nazywam się Weira - to moja tożsamość. Odkąd sięgam pamięcią szkolę się na wojowniczkę. Jestem w tym dobra. Nie znoszę dotyku, do wszystkiego podchodzę logicznie. Choć nie wiem, czemu walczymy z Kolcami. 
Nigdy nie opuszczałam miejsca mojego zamieszkania. Słyszałam czasem o Świecie, że nie jest taki jak mój - jedzenie nie jest mdłe, nie wszystko rozbija się o walkę. Zatem są plusy i minusy - plus to żywność, minus... Czy można żyć i nie szkolić się w walce?
Nikt nie wie kiedy, ale kiedyś uda nam się zwalczyć Kolce. To najgorsze, co stąpa po ziemi. My mamy moc Mroku, oni swoją zwierzęcość i miecze ze światła. Jesteśmy stworzeni, by się zabijać. 
A ja nie mam duszy. Tak podobno jest. I jeden z Kolców też jej nie ma... Czy nasza wojna w ogóle ma sens?
Wejdź i poznaj opowieść, która może rozgrywać się tuż obok nas, a my o tym nie wiemy...
Sza - ma - nka
STATUS: TRWAJĄCY
Wilcza pani 
Josephine ulega poważnemu wypadkowi, w wyniku którego traci pamięć, dawne życie oraz dziecko. Wszystko, co do tej pory znała, znika i ma małą szansę na powrót. Ale w zamian za to, los ofiarowuje jej coś cennego. Dar, który może pomóc jej w odnalezieniu wspomnień, rodziny i prawdziwej siebie. Dar, który może okazać się prawdziwym przekleństwem. Czy uda jej się udźwignąć ten ciężar?
Magpie
STATUS: TRWAJĄCY
Kufer z fantastyką 
Anthony Anderson jest emerytowanym rysownikiem, który przeprowadza się do przytulnego domku na kornwalijskim wybrzeżu, by odpocząć od londyńskiego zgiełku i oddać się swojemu zamiłowaniu do czytelnictwa. Jednak kolejne nocne wizyty dziwnych gości sprawiają, że nim się spostrzeże, zostanie wplątany w wewnętrzne sprawy elficko-krasnoludzkiego państwa Keanther. Przejmując funkcję Odźwiernego, wyruszy na własną przygodę w fantastycznym świecie, będzie zmuszony poradzić sobie z humorami towarzyszy, niebezpiecznymi truciznami, zagadkami z przeszłości, polityką i własnym wiekiem, który nieraz da mu się we znaki. 
Adanbareth
STATUS: TRWAJĄCYhttp://swiatla-faerie.blogspot.com
Fay jest Łowcą — jednym ze strażników Wyobraźni. Odwiedza fikcyjne światy, gdzie porządkuje historie, naprawia błędy w ich fabułach i przywołuje niepokornych bohaterów do porządku. Stara się jak najlepiej wypełniać swoje zadania. Pewnego dnia jednak zaczyna mieć wrażenie, że ktoś chce mu zaszkodzić, a może nawet… zabić.
Tymczasem w jednym ze światów dzieje się coś dziwnego. Kolejni Łowcy przepadają bez śladu. Historia zaczyna żyć własnym życiem, podobnie jak jej bohaterowie. Fay postanawia temu zaradzić. Nie wie jednak, że to najbardziej ryzykowna decyzja, jaką kiedykolwiek podjął, i że od niej może zależeć los całego wymiaru Wyobraźni.
Raixly
STATUS: TRWAJĄCYGrupka nastolatków/młodych dorosłych stara się przeżyć czasy, w których to zgniłe ciała opanowały ulice miast. Żyją marnie, ale chociaż żyją, prawda? Są oni nieco inni od normalnych ludzi, posiadają nadprzyrodzone umiejętności, ale to nie znaczy, że tylko oni... Czy poradzą sobie w świecie opanowanym przez zombie? Czy dadzą radę żyć w zgodzie z innymi ocalałymi... jeżeli w ogóle tacy są. 
Faith, Layla, Eric, Olivia, Ellie
STATUS: TRWAJĄCYMatka szesnastoletniej Elizabeth zostawia ją u dawnej przyjaciółki na czas wyjazdu. Dziewczyna zdezorientowana dziwnym zachowaniem matki i opiekunki postanawia dowiedzieć się, o co chodzi. Czy to, co kiedyś mówiła jej matka okaże się prawda?
Eliz
STATUS: TRWAJĄCY


Klepsydra Devlichonu


Spokój Devlichonu został zaburzony przez wydarzenia jakie miały miejsce ponad pięćset lat temu. Królowie znikali bez śladu, objawy czarnej choroby pojawiały się w biednych okręgach na północy kraju, w miastach zaczęły pojawiać się dawno wygnane krasnoludy, a w powietrzu unosił się silny zapach śmierci. Ev-Etoor, Koronne Państwo, od lat tworzy armię chroniącą otoczony pięcioma murami zamek w Balvatru. Młoda dziewczyna postanawia dołączyć do pierwszego rzędu wojowników, by udowodnić rodzinie, że potrafi dobrze władać zmysłami, nie wie, że ten śmiały krok zmieni w jej życiu wszystko.
Martwa Pralinka
STATUS: TRWAJĄCY
Zagubione Dusze

http://zagubionexdusze.blogspot.com/
„ Niegdyś byłam szczęśliwą nastolatką z głową pełną pomysłów na przyszłość. Po tragicznej śmierci mojej mamy wszystko się zmieniło. Radość zamieniła się w wieczny smutek, pozytywne nastawienie w ciągły strach, a plany na życie zastąpiły obrazy istot, które tylko ja mogłam zobaczyć. Pragnęłam zniknąć jak mgła nad łąką, gdy słońce wspinało się po niebie.
Każdy kolejny dzień był dla mnie walką o siebie, o niezatracenie się w mroku, który towarzyszył mi od samego poczęcia.
Każdy kolejny krok na ścieżce życia przybliżał mnie do prawdy, która mogła mnie wyzwolić, ale i jednocześnie zniszczyć.
Każde kolejne uderzenie serca sprawiało, że stawałam się silniejsza, choć ta siła od zawsze we mnie tkwiła.
A każdy kolejny oddech udowadniał mi, że powinnam przeciwstawić się złu, które na mnie polowało.
Mam na imię Blanka i chcę żyć.”
Adna
STATUS: TRWAJĄCY

Idąc wśród tłumu nigdy nie wiesz kto przechodzi obok. Demony nie istnieją, to przecież tylko bajka dla niegrzecznych dzieci... Ale gdyby się okazało, że żyją obok, a dwa najstarsze upadłe anioły walczą między sobą o piekło i ty jesteś kluczem do zakończenia tej wojny, które zło byś wybrał? Pamiętaj, że stawką są ludzkie dusze...
Adna
STATUS: TRWAJĄCY
 
 
 
 
Zaginieni wędrowcy
http://avagord.blogspot.com 
Leśna kraina. Słońce, które przebija się przez gałęzie oświetla kryształy wyłaniające się z jeziora. Powietrze wydaje się iskrzyć. Każdy obecny na miejscu czuje mrowienie na swojej skórze. Na razie jest bezpiecznie. Ale niedługo będą musieli wracać. Kiedy słońce zacznie chylić się ku zachodowi kreatury wylezą ze swoich nor i dopiero w środku nocy znów będzie można spokojnie postawić stopę poza murami miasta.
Prawie. Tutaj nigdy nie będzie do końca bezpiecznie.
Chupacabra

STATUS: TRWAJĄCY
Wojna na ziemi trwa już wystarczająco długo, by móc ją wreszcie zakończyć. Jednak najeźdźcy nie dadzą za wygraną, dopóki wszyscy członkowie rasy ludzkiej nie padną trupem. Owi najeźcy nazywani również cieniami, nie mają słabych punktów i są nie do pokonania... Jednak może znajdzie się osoba która jest w stanie ich powstrzymać, kobieta. Ona jesnak woli pić zapominając o wojnie, ale może gdy przyjdzie co do czego, stanie do walki jak prawdziwy wojownik...
Mrs. Death
STATUS: TRWAJĄCYKról
Rainfall, niegdyś potężne królestwo Północy, dziś jest spustoszone przez minioną wojnę, a krew wiernych dynastii Tanvarenów żołnierzy i cywili nie zdążyła jeszcze wsiąknąć w ziemię. W Wenrille rozprzestrzenia się strach, nędza i cierpienie, ale nie chcemy wierzyć, że nie ma już dla nas nadziei, każdy kolejny krok przybliża bowiem Czarnego Ptaka do serca jego kraju.
Jego czyny przyniosą dewastację, ale może po wszystkim znów będziemy wolni?
Vesna Might
STATUS: TRWAJĄCY
Ofiara Wróżek

Alice ma szesnaście lat. Przez własną ciekawość trafia do magicznego świata, który wydaje się spełnieniem marzeń. Nic bardziej mylnego. Krainę tę bowiem zamieszkują Wróżki. Okrutne i sadystyczne istoty, które zabijają w ułamku sekundy. Kochające się w brutalności i przemocy. Niestety rządzące tym magicznym miejscem. Wszystko szykuje się wojny, Alice musi zdecywować, po której chce być stronie. A Ty? Przekonaj się sam, jak bardzo baśnie kłamią. Spotkaj Wróżkę i - co najważniejsze - spróbuj wyjść z tego spotkania żywy.
Carmen
STATUS: ZAWIESZONY
Klatwa Niesmiertelności

Veronique Vigee - Lebrun jest wampirzycą, która urodziła się w szanowanej rodzinie szlacheckiej. Zakochuje się w Alexandrze - zwykłym śmiertelniku. Po paru latach Alexander dołącza do potężnej rodziny nieśmiertelnych, jednak przemiana wyzwoliła w nim najgorszą z możliwych żądz - głód. Od tamtej pory jedna tragedia goni drugą. Intrygi oraz spiski wiszą w powietrzu. Tylko co z tym wszystkim ma wspólnego matka nieśmiertelnych - Lilith?
Patrycja Hry
STATUS: ZAWIESZONYMiejsce, gdzie ludzie na linii ognia podejmują najróżniejsze decyzje, miejsce, w którym krwawe walki, baśniowe stwory i piękne księżniczki są na wyciągnięcie ręki.
To właśnie tu, na Ósmym Poziomie Fantazji poznasz i zobaczysz rzeczy, o których nigdy ci się nie śniło. Miej w sobie odwagę i pchnij nieskończone wrota fantazji.
Powodzenia.
Chesshe; Leati
STATUS: ZAWIESZONY
Breath of the gods
Koszmary. Każdy z nas je miewa, jedne odzwierciedlają nasze zmartwienia, w drugich pojawiają się potwory tak jak kiedyś wierzyłyśmy chowające się pod naszym łóżkiem.
Co byś zrobił, gdybym ci powiedziała ze potwory istnieją? Że żyją wśród nas? A co jeśli skrzydlate istoty zwane aniołami nie są tylko legandami?
Dotychczas byłam zwyczajną nastolatką niemającą większych zmartwień, chodziłam do szkoły, spotykałam się z przyjaciółmi i uwielbiałam czekoladę. Nigdy nie wierzyłam nadzbyt specjalnie w demony, anioły, i inne tego typu rzeczy, bo gdyby bóg istniał, dlaczego odebrał by mi rodziców? Ale moje urodziny wszystko zmieniły, sprawiły, że....
uwierzyłam...
Niektórym aniołom przeznaczony jest upadek.
Sandra.A
STATUS: ZAWIESZONYLegendy Verionu: Iskra
Olav, chłopiec z małej wsi na Wybrzeżu, w wyniku nieszczęśliwego wypadku odkrywa, że dysponuje niezwykłą mocą. Nie zdaje sobie jednak sprawy, co to oznacza. Już wkrótce zostaje wyrwany z rodzinnej miejscowości i rzucony w wir wielkiego, groźnego świata. Świata, który właśnie zaczyna się zmieniać...
Jak Olav poradzi sobie ze swoim darem? Czy dojrzeje do odkrycia swojego powołania? I jaki udział będzie miał chłopiec w piszącej się na jego oczach historii?
Valakiria
STATUS: ZAWIESZONY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.