Czasy Trójcy


Są różne rodzaje miłości. Jedne przenoszą góry, inne wymagają wielu wyrzeczeń, jeszcze inne przyprawiają człowiekowi skrzydła, czy doprowadzają do śmierci. Ich miłość miała w sobie wszystkie te czynniki na raz. Była inna, doskonała, zakazana, ponieważ oboje zdawali sobie sprawę, że ta miłość nigdy nie powinna się była wydarzyć...
Nie człowiek jest autorem scenariusza do swojego życia. Los drwi z ludzi i śmieje się im w twarz. Po wielu, wielu latach z tych najpiękniejszych dni pozostanie tylko echo, echo wypowiedzianych dawno temu słów. I tylko wiatr będzie potrafił mówić o przeszłości, lecz wtedy już nikt nie będzie chciał go słuchać...
Dama Kier
STATUS: ZAKOŃCZONYNowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów?
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem spotyka WIELKI ZASZCZYT!
Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany!
Charlotte Petrova
STATUS: ZAKOŃCZONY

Świat czarodziejów stoi na progu wojny. Małody czarodziej Draco Malfoy musi wybrać pomiędzy tym, co jest zgodne z jego sumieniem, a tym, czego od niego oczekują. Jest rozdarty i nienawidzi siebie, ale w jego życiu pojawia się światełko nadziei... Czy arystokrata w końcu przełamie się i przeciwstawi swojemu ojcu? Jaki wpływ będzie miał na niego niespodziewany wyjazd? Jakie wydarzenie zmieni jego życia na zawsze? Zapraszam! :)
Mary Alice
STATUS: ZAKOŃCZONYSeverus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
Fragment rozdziału 1: Pewnego bardzo deszczowego wieczora, punktualnie tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, na progu głównego hallu Hogwartu pojawił się bardzo elegancki i bardzo nieoczekiwany przez Filcha gość. Woźny, przygotowany z wyprzedzeniem na zruganie nieznajomego przybysza od stóp do głów za tak późną wizytę, ruszył by otworzyć wrota, po czym prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu całkowicie stracił rezon. Przybysz wcale nie był rodzaju męskiego, był zaskakująco żeński i elegancki, a do tego roztaczał wokół siebie aurę kompletnej niezrugiwalności. Hrabina Oleńska złożyła wielki, czarny i mokry parasol, wręczyła go Filchowi, który w absolutnym zdumieniu machinalnie przycisnął przedmiot do piersi, i przekroczyła próg zamku, rozglądając się wokół z uprzejmym zaciekawieniem.
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONYNiedorzeczne Rozważania o Wężach i Miotłach
Historia humorystyczna o zwariowanej szukającej Harpii z Holyhead, Branwen Owens, zwanej Jednorękim Bandytą. Hogwart zatrzęsie się w posadach, gdy zostaje zatrudniona na miejsce profesor Hooch (której, na marginesie, wszyscy życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!). Kanon przepadł po drugim tomie, tak samo jak zdrowie psychiczne pewnego mistrza eliksirów. Zapnijcie pasy, bo może trochę trząść!
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONY
Ona. Z pozoru Śmierciożerca idealny. Ominęła naukę w szkole, by pod okiem świetnych czarodziejów szkolić się, a w przyszłości, stanąć u boku Voldemorta. A jednak coś poszło nie tak i dziewczyna zaczyna współpracować z Ministerstwem, aby po upadku Czarnego Pana wyłapać wszystkich Śmierciożerców. Za wszelką cenę próbuje trzymać się światła, aby ciemność nie zawładnęła jej życiem. On udowadnia, że jej serce nie jest z lodu.
On. Wychowany wśród Śmierciożerców, u boku ojca tyrana i matki, zbyt słabej by się komukolwiek przeciwstawić. Targany przez sprzeczne emocje nie umie znaleźć drogi ucieczki z klatki, w jakiej został zamknięty. Balansuje na krawędzi i tylko krok dzieli go od bolesnego upadku, jednak jest zbyt przerażony by go wykonać. Ona pokazuje, że pod maską obojętności kryją się uczucia.
Oboje. Starają się trzymać z daleka od mroku, który i tak ich otacza. Chcą przetrwać, by w przyszłość wieść zupełnie normalne życie.
Ivy
STATUS: ZAKOŃCZONYwww.melodie-duszy.blogspot.com
Harry i Hermiona są parą, która musi zmierzyć się z przeszłością i to dosłownie, bo Harry wskutek czegoś dziwnego i nieznanego ląduje w Hogwarcie, stając twarzą w twarz z Lily Evans i Jamesem Potterem. Całość komplikuje fakt powrotu Ginny, byłej narzeczonej Harry'ego, oraz niewytłumaczona obecność Regulusa Blacka.
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONYwww.melodie-duszy.blogspot.com
Co by było, gdyby Draco miał córkę, o której nie wiedziałby, że istnieje? I jaki związek z tym wszystkim miałaby Hermiona?
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONYwww.melodie-duszy.blogspot.com
Ojczym Hermiony Granger, arabski szejk, skrzywdził kiedyś okrutnie jej matkę. Teraz córka chce się zemścić, kradnąc z pałacu dumę kolekcji szejka, najcenniejszy naszyjnik świata. Hermionę śledzi były włamywacz, a obecnie pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, Draco Malfoy. Nie podejrzewa on, że piękna mścicielka skradnie mu serce.
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONY
Harry wraca do szkoły, aby rozpocząć szósty rok nauki w Hogwarcie, jako zupełnie inna, odmieniona osoba. Potter stroni od dotyku i żyje w swoim własnym świecie. Czy jest ktoś, kto może to zmienić? A może ta osoba przyniesie mu jeszcze więcej zmartwień i cierpienia?
rehab-e
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/
Hej! Nazywam się Hermiona Rou... Znaczy Granger! Pochodzę z Anglii, mam 17 lat, ale kogo ja chcę oszukać? Okey, to może zacznę od początku? Więc... Faktycznie mam na imię Hermiona, ale Granger nie jest moim prawdziwym nazwiskiem, a też wcale nie pochodzę z Anglii. Nieprawdą jest także, że jestem szlamą... Ehh, jaka jest więc prawda? Moje prawdziwe nazwisko rodowe i panieńskie brzmi Roulette. Pochodzę z Francjii i jestem córką dwojga legendarnych francuskich arystokratów. Rozpoczęłam ostatni rok nauki w Hogwarcie. I wtedy się zaczęło, bo co byś pomyślała gdyby w ciągu kilku tygodni okazało się, że masz niesamowity talent do Quidditcha, lubisz latać i podoba Ci się największy wróg, który postanawia służyć tej lepszej stronie ? Totalna paranoja, nie? Tyle, że to już nie są tylko przypuszczenia... Do tego wszystkiego pojawia się TA przepowiednia... I dziewczyna, która pomogłam mi ją zrozumieć dobrze wiedziała, co robi. Wówczas jej nie rozumiałam, ale teraz znam już odpowiednie słowa. Czas biegnie coraz szybciej, wojna się zbliża, a Voldemort wybrał już kolejną ofiarę. A będzie nią tajemnicza para z przepowiedni, najpotężniejsi wrogowie i kochankowie Magii - córka legendarnej zaginionej francuskiej arystokratki i potomek Monarchii Anglii. I teraz tylko oni stoją Mu na przeszkodzie...
Bo córką tej arystokratki jestem Ja - Hermiona Sofia de Roulette.
I siedzę, w tym bagnie z nim - potomkiem Monarchii Magicznej - Dracon'em Lucjusz'em Malfoy.
Będziemy walczyć.
Bo przeznaczeniu trzeba wyjść naprzeciw..
A najlepiej pokierować nim według własnego uznania.
Victorie la Roulette
STATUS: TRWAJĄCY
Historia, w której każdy człowiek woli zatrzymać, co poniektóre sekrety dla siebie, a nieliczni za żadne skarby nie mogą wyjawić ich na światło dzienne… Jednak co się stanie, gdy to nastąpi? Gdy okaże się, że życie niekoniecznie jest całkowicie kolorowe, a słowa, którymi zostali karmieni przez laty, będą tylko pustymi sylabami? Gdy dowiedzą się o rzeczach, które nigdy nie powinny dojść do ich uszu?
Hermiona jest rozdarta pomiędzy tym co trzeba, a tym co chce. Życie zdążyło ją zahartować, ale czy mimo wszystko postawi wszystko na jedną kartę, by osiągnąć coś czego i tak nie jest pewna?
Lizzy88
STATUS: TRWAJĄCY
Prawdziwa przyjaźń czasem bywa zaskoczeniem  
http://dramione-dzis-jutro-na-zawsze.blogspot.com/
Kiedy wchodzę do restauracji, widzę ich po raz pierwszy. Przy elegancko zastawionym stole siedzi jedna z najpopularniejszych par młodych czarodziei.
-Witam - grzecznie się witam, od razu ulegając urokowi tej dwójki. Po paru niezręcznych uprzejmościach, rozpoczynam najbardziej zdumiewający wywiad w mojej karierze.
……
-Nienawidzimy się tak bardzo, że .. – mój rozmówca, wzrusza ramionami, posyłając ciepły uśmiech partnerce –Pomyliliśmy to z miłością.
-Jak już to ty – prycha kobieta, potrząsając brązowymi lokami –Ja nie popełniam prawie nigdy błędów. Wiedziałam, że cię kocham od początku.
-Chyba mnie w takim razie z kimś pomyliłaś – z fascynacją obserwuje ich natarczywe spojrzenia oraz niesamowitą więź. –Tak naprawdę musieliśmy przejść długą i krętą drogę by .. dojść do tego momentu, co teraz.
……
-Dziękuję za poświęcenie mi dzisiejszego wieczoru – wkładam płaszcz, obserwując ich gesty pełne miłości. Po trzech godzinach nie mam dość, przyglądania się tym wyjątkowym ludziom.
-Ah, chcielibyśmy również zaprosić na nasz ślub – mężczyzna otwiera drzwi od restauracji, ignorując moją zszokowaną minę.
-Ślub? – powtarzam, słysząc ciężki oddech mojej towarzyszki. Młoda czarownica otwiera i zamyka usta, mrugając z niedowierzaniem na .. narzeczonego.
-Czy ty mi się właśnie oświadczasz? – prycha, zaplatając ręce na piersi –Tłumacz się..
Oddalam się powoli, słysząc ich sprzeczkę na temat romantyzmu i właściwych zaręczyn. Po raz ostatni zerkam przez ramię na objętą już parę. Brązowe loki mieszały się z platynowymi włosami. Zamierzam przedstawić ich historię w zupełnie innym świetle. Same fakty opowiedziane przez młodych narzeczonych. Najbardziej kontrowersyjna para od stuleci. Hermiona Granger i Dracon Malfoy.
Lupus Lumos
STATUS: TRWAJĄCY
Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba…

Wojna odbiera wszystko… Wojna to chaos… Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła… 
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość…
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…

Charlotte Petrova 
STATUS: TRWAJĄCYZbiór opowiadań yaoi/shonen-ai własnych, z Naruto, Harry'ego Pottera. Wczytaj się w wzruszające, poruszające i romantyczne historie.
Kaminaka
STATUS: TRWAJĄCYWszystko się w życiu zmienia. Nic nie pozostaje niezmienne.
Często chcemy po prostu zatrzymać czas, tak by nie szedł do przodu.
Nie obracał nam życia do góry nogami.
Chcemy powrócić do tego co było kiedyś, do beztroski, zatapiając się we wspomnieniach.
Gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a wszystko się zmienia, chcemy jednej, a nawet dwóch rzeczy.
Po pierwsze żeby się już to skończyło i po drugie kogoś kto będzie cię wspierał.
Ale co będzie gdy się okaże, że brakuje obu tych rzeczy?
Gdy wróg okaże się kimś kim w ogóle nie powinien być?
Gdy to w co się wierzyło straci nagle sens?
Gdy ludzie , którym się ufało, zawiodą?
Wróg znajdzie się wśród przyjaciół?
A przyjaciel wśród wrogów?
Gdy życie nie potoczy się tym torem, który sobie wyznaczono?
Zmieni bieg nieoczekiwanie szybko?
Wartości, które się wyznawało pójdą w wątpliwość?
Gdy trzeba będzie podjąć decyzje, które zaważą na przyszłości i dalszym życiu?
Gdy to wszystko człowieka w końcu przerośnie?
Załamie?
Zniszczy?
Co wtedy?
Ruby Rosier
STATUS: TRWAJĄCY
„Nie jesteś zabójcą.”
Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
Martwiała

STATUS: TRWAJĄCY
There's love that is a saviour
http://dear-granger.blogspot.com
Hermiona zaczyna dostawać tajemnicze listy od nieznanego nadawcy, który nie wiedzieć czemu stara się pomagać Zakonowi w walce z Lordem Voldemortem. Wraz z początkiem roku szkolnego wszystko się zmienia, a cały świat Hermiony wywraca się do góry nogami. Jedynie nocne konwersacje z nieznajomym dają jej moment wytchnienia od problemów. Wie jednak jedno - nie może zignorować żadnego listu.
silk
STATUS: TRWAJĄCY
Harry Potter i Tajemnica Śmierciożercy
GDYBYM WIEDZIAŁ, ŻE MOJA ŚMIERĆ TAK WIELE ZMIENI W LOSACH ŚWIATA, UMARŁBYM WCZEŚNIEJ. TROCHĘ TO GŁUPIE, ALE WŁAŚNIE AŻ TYLE TRZEBA BYŁO, ŻEBY MÓJ PRZYJACIEL- BLAISE ZABINI W KOŃCU DOSTRZEGŁ WŁAŚCIWĄ DROGĘ. PO ŚMIERCI CZŁOWIEK NIE BARDZO MA CO ZE SOBĄ ZROBIĆ, WIĘC POSTANOWIŁEM UŻYCZYĆ WAM SWOJEGO CZASU. POZNACIE NOWĄ HISTORIĘ HARRY'EGO POTTERA, OPOWIEDZIANĄ MOIMI SŁOWAMI. UWIERZCIE MI, WYSTARCZY, BY JEDEN CZŁOWIEK PRZESZEDŁ NA STRONĘ DOBRA, BY ZMIENIĆ LOSY POTTERA NIE DO POZNANIA.
Teodor Nott
STATUS: TRWAJĄCY
"Miłość kpi sobie z rozsądku. W tym jej urok i piękno."
Jest rok 1996. Dwoje przyjaciół ponownie spotyka się w wakacje, przed 6. rokiem ich nauki.Jednak ich relacje uległy zmianie. Już nie są dziećmi. Dorastają. Powoli rozumieją, że to, co ich łączy, nie jest przyjaźnią. Zaczynają poznawać czym jest miłość i jakie niesie ze sobą konsekwencje. Podejmują decyzję. Ale czy dobrą? Czy naprawdę są gotowi, aby poświęcić się dla siebie, nauczyć się żyć dla drugiej osoby?
Historia opowiada o miłości Rona i Hermiony, która dojrzewa, kiedy oni borykają się z przeszkodami, napotkanymi na drodze
swojego życia.  
Angie13
STATUS: TRWAJĄCYKryształowy
Harry zawsze myślał, że jego przyjaciel z dzieciństwa był tylko urojeniem samotnego dziecka. Wszystko zmienia się, gdy spotyka swojego Aniołka, który okazuje się żywym chłopcem
Vpero
STATUS: TRWAJĄCY
Uwięziona 
  "Człowiek nie ma władzy, nawet nad własnym życiem" - Hermiona Granger, doskonale się o tym przekonała. 
 Lirveni-A.W
STATUS: TRWAJĄCY
Odmienny stan.

Ostatni rok nauki w Hogwarcie, przygotowania do wojny trwają. A jak to wojna - wymaga poświęceń i zjednoczenia nawet najbardziej odmiennych charakterów.
Sevannte
STATUS: TRWAJĄCY
Love is a strange feeling
Co się stanie, gdy dwa znienawidzone domy, zaczną się ze sobą porozumiewać? Gdy więzy krwi nie będą mieć znaczenia?
Malfoy, Granger, Weasley, Potter, Zabini, Greengrass oraz Parkinson. Czy będą w stanie ze sobą współpracować , gdy nadejdzie najgorsze?
„W sercu każdej trudności spoczywa ukryta możliwość "
Milka xx
STATUS: TRWAJĄCY
Nie wiedziała kiedy dokładnie stał jej się bliższy, niż ktokolwiek inny. Nie zdawała sobie sprawy ile czasu poświęcają sobie nawzajem. Nie myślała o czymkolwiek innym, niż o nim, kiedy była w jego towarzystwie.
Nikt ich nie powstrzymywał. Przyjaciele zaakceptowali ich wybory, rodzice… oboje ich nie mieli, a dalsza rodzina nie miała jakiegoś istotnego wpływu na życie ich obojga.
Było świetnie. Mieszkali razem i mieli własne plany na przyszłość. Świat był już bezpieczny, nie trzeba było martwić się o to, czy przeżyją.
Kiedy odszedł, z dnia na dzień, bez słowa, jej życie zostało zrujnowane. Wrócił, a wraz z nim powróciły kłopoty, których każdy tak bardzo się obawiał.
Miała jednak wrażenie, że nadal go kocha, równie mocno, co kiedyś. Kocha Teodora Notta.
E.
STATUS: ZAWIESZONY (25.03.2017)
Wydawać by się mogło, że w czarodziejskim świecie wszystko przychodzi z łatwością. Niestety, to mylne spostrzeżenie. Tak jak wszędzie, panuje tutaj nietolerancja, bezustanna walka i strach przed rosnącą potęgą ciemności.
Dumbledore, uważany za niepokonanego, słabnie. Poplecznicy Voldemorta wychodzą z ukrycia, a Alexandraise Ross, która nie wie niczego o swoim pochodzeniu, ma problem. Jest na celowniku. Dzieci mugoli, uczący się w Hogwarcie, zaczynają być prześladowani. Kiedy nadzieja na lepsze jutro zaczyna umierać, Anne Rosier, nauczycielka mugoloznactwa, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wszczyna rewolucje.
„Niczyja” nie skupia się jedynie na wojnie w świecie czarodziejów, ale przede wszystkim na relacjach i uczuciach łączących głównych bohaterów, które niekoniecznie muszą być pozytywne. Poza tym, czy możliwa jest przyjaźń pomiędzy uczniem, a nauczycielem?
Alexis
STATUS: ZAWIESZONY (23.05.2017)
Zerwana Więź
Anna Maja Beltz dowiaduje się o ucieczce masowego mordercy Syriusza Blacka. Wkrótce dochodzi do ich spotkania, które uruchomi lawinę nieoczekiwanych zdarzeń i słodko-gorzkich wspomnień.
Ginny Kurogane
STATUS: ZAWIESZONY (10.02.2018)
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.