Czasy Trójcy

Są różne rodzaje miłości. Jedne przenoszą góry, inne wymagają wielu wyrzeczeń, jeszcze inne przyprawiają człowiekowi skrzydła, czy doprowadzają do śmierci. Ich miłość miała w sobie wszystkie te czynniki na raz. Była inna, doskonała, zakazana, ponieważ oboje zdawali sobie sprawę, że ta miłość nigdy nie powinna się była wydarzyć...
Nie człowiek jest autorem scenariusza do swojego życia. Los drwi z ludzi i śmieje się im w twarz. Po wielu, wielu latach z tych najpiękniejszych dni pozostanie tylko echo, echo wypowiedzianych dawno temu słów. I tylko wiatr będzie potrafił mówić o przeszłości, lecz wtedy już nikt nie będzie chciał go słuchać...
Dama Kier
STATUS: ZAKOŃCZONYNowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów?
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem spotyka WIELKI ZASZCZYT!
Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany!
Charlotte Petrova
STATUS: ZAKOŃCZONY

Świat czarodziejów stoi na progu wojny. Małody czarodziej Draco Malfoy musi wybrać pomiędzy tym, co jest zgodne z jego sumieniem, a tym, czego od niego oczekują. Jest rozdarty i nienawidzi siebie, ale w jego życiu pojawia się światełko nadziei... Czy arystokrata w końcu przełamie się i przeciwstawi swojemu ojcu? Jaki wpływ będzie miał na niego niespodziewany wyjazd? Jakie wydarzenie zmieni jego życia na zawsze? Zapraszam! :)
Mary Alice
STATUS: ZAKOŃCZONYSeverus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
Fragment rozdziału 1: Pewnego bardzo deszczowego wieczora, punktualnie tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, na progu głównego hallu Hogwartu pojawił się bardzo elegancki i bardzo nieoczekiwany przez Filcha gość. Woźny, przygotowany z wyprzedzeniem na zruganie nieznajomego przybysza od stóp do głów za tak późną wizytę, ruszył by otworzyć wrota, po czym prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu całkowicie stracił rezon. Przybysz wcale nie był rodzaju męskiego, był zaskakująco żeński i elegancki, a do tego roztaczał wokół siebie aurę kompletnej niezrugiwalności. Hrabina Oleńska złożyła wielki, czarny i mokry parasol, wręczyła go Filchowi, który w absolutnym zdumieniu machinalnie przycisnął przedmiot do piersi, i przekroczyła próg zamku, rozglądając się wokół z uprzejmym zaciekawieniem.
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONYNiedorzeczne Rozważania o Wężach i Miotłach
Historia humorystyczna o zwariowanej szukającej Harpii z Holyhead, Branwen Owens, zwanej Jednorękim Bandytą. Hogwart zatrzęsie się w posadach, gdy zostaje zatrudniona na miejsce profesor Hooch (której, na marginesie, wszyscy życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!). Kanon przepadł po drugim tomie, tak samo jak zdrowie psychiczne pewnego mistrza eliksirów. Zapnijcie pasy, bo może trochę trząść!
Oleńska
STATUS: ZAKOŃCZONY
Ona. Z pozoru Śmierciożerca idealny. Ominęła naukę w szkole, by pod okiem świetnych czarodziejów szkolić się, a w przyszłości, stanąć u boku Voldemorta. A jednak coś poszło nie tak i dziewczyna zaczyna współpracować z Ministerstwem, aby po upadku Czarnego Pana wyłapać wszystkich Śmierciożerców. Za wszelką cenę próbuje trzymać się światła, aby ciemność nie zawładnęła jej życiem. On udowadnia, że jej serce nie jest z lodu.
On. Wychowany wśród Śmierciożerców, u boku ojca tyrana i matki, zbyt słabej by się komukolwiek przeciwstawić. Targany przez sprzeczne emocje nie umie znaleźć drogi ucieczki z klatki, w jakiej został zamknięty. Balansuje na krawędzi i tylko krok dzieli go od bolesnego upadku, jednak jest zbyt przerażony by go wykonać. Ona pokazuje, że pod maską obojętności kryją się uczucia.
Oboje. Starają się trzymać z daleka od mroku, który i tak ich otacza. Chcą przetrwać, by w przyszłość wieść zupełnie normalne życie.
Ivy
STATUS: ZAKOŃCZONYwww.melodie-duszy.blogspot.com
Harry i Hermiona są parą, która musi zmierzyć się z przeszłością i to dosłownie, bo Harry wskutek czegoś dziwnego i nieznanego ląduje w Hogwarcie, stając twarzą w twarz z Lily Evans i Jamesem Potterem. Całość komplikuje fakt powrotu Ginny, byłej narzeczonej Harry'ego, oraz niewytłumaczona obecność Regulusa Blacka.
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONYwww.melodie-duszy.blogspot.com
Co by było, gdyby Draco miał córkę, o której nie wiedziałby, że istnieje? I jaki związek z tym wszystkim miałaby Hermiona?
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONYwww.melodie-duszy.blogspot.com
Ojczym Hermiony Granger, arabski szejk, skrzywdził kiedyś okrutnie jej matkę. Teraz córka chce się zemścić, kradnąc z pałacu dumę kolekcji szejka, najcenniejszy naszyjnik świata. Hermionę śledzi były włamywacz, a obecnie pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, Draco Malfoy. Nie podejrzewa on, że piękna mścicielka skradnie mu serce.
Ew
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/
Hej! Nazywam się Hermiona Rou... Znaczy Granger! Pochodzę z Anglii, mam 17 lat, ale kogo ja chcę oszukać? Okey, to może zacznę od początku? Więc... Faktycznie mam na imię Hermiona, ale Granger nie jest moim prawdziwym nazwiskiem, a też wcale nie pochodzę z Anglii. Nieprawdą jest także, że jestem szlamą... Ehh, jaka jest więc prawda? Moje prawdziwe nazwisko rodowe i panieńskie brzmi Roulette. Pochodzę z Francjii i jestem córką dwojga legendarnych francuskich arystokratów. Rozpoczęłam ostatni rok nauki w Hogwarcie. I wtedy się zaczęło, bo co byś pomyślała gdyby w ciągu kilku tygodni okazało się, że masz niesamowity talent do Quidditcha, lubisz latać i podoba Ci się największy wróg, który postanawia służyć tej lepszej stronie ? Totalna paranoja, nie? Tyle, że to już nie są tylko przypuszczenia... Do tego wszystkiego pojawia się TA przepowiednia... I dziewczyna, która pomogłam mi ją zrozumieć dobrze wiedziała, co robi. Wówczas jej nie rozumiałam, ale teraz znam już odpowiednie słowa. Czas biegnie coraz szybciej, wojna się zbliża, a Voldemort wybrał już kolejną ofiarę. A będzie nią tajemnicza para z przepowiedni, najpotężniejsi wrogowie i kochankowie Magii - córka legendarnej zaginionej francuskiej arystokratki i potomek Monarchii Anglii. I teraz tylko oni stoją Mu na przeszkodzie...
Bo córką tej arystokratki jestem Ja - Hermiona Sofia de Roulette.
I siedzę, w tym bagnie z nim - potomkiem Monarchii Magicznej - Dracon'em Lucjusz'em Malfoy.
Będziemy walczyć.
Bo przeznaczeniu trzeba wyjść naprzeciw..
A najlepiej pokierować nim według własnego uznania.
Victorie la Roulette
STATUS: TRWAJĄCY
Historia, w której każdy człowiek woli zatrzymać, co poniektóre sekrety dla siebie, a nieliczni za żadne skarby nie mogą wyjawić ich na światło dzienne… Jednak co się stanie, gdy to nastąpi? Gdy okaże się, że życie niekoniecznie jest całkowicie kolorowe, a słowa, którymi zostali karmieni przez laty, będą tylko pustymi sylabami? Gdy dowiedzą się o rzeczach, które nigdy nie powinny dojść do ich uszu?
Hermiona jest rozdarta pomiędzy tym co trzeba, a tym co chce. Życie zdążyło ją zahartować, ale czy mimo wszystko postawi wszystko na jedną kartę, by osiągnąć coś czego i tak nie jest pewna?
Lizzy88
STATUS: TRWAJĄCY
Nie oceniaj po pozorach
  
nie-oceniaj-po-pozorach-dramione.blogspot.com
Dla każdego Potterhead lubiącego dramione znajdzie się coś ciekawego. Na początku było opowiadanie "gdy wróg okazuje się bliższy niż przyjaciel". Jednak ono się skończyło, a blog nadal żyje, co tydzień pojawiają się miniaturki, które uwielbiają żyć własnym życiem mając w poważaniu wszelki kanon.
Lucy Phere
STATUS: TRWAJĄCY
Prawdziwa przyjaźń czasem bywa zaskoczeniem  
http://dramione-dzis-jutro-na-zawsze.blogspot.com/
Kiedy wchodzę do restauracji, widzę ich po raz pierwszy. Przy elegancko zastawionym stole siedzi jedna z najpopularniejszych par młodych czarodziei.
-Witam - grzecznie się witam, od razu ulegając urokowi tej dwójki. Po paru niezręcznych uprzejmościach, rozpoczynam najbardziej zdumiewający wywiad w mojej karierze.
……
-Nienawidzimy się tak bardzo, że .. – mój rozmówca, wzrusza ramionami, posyłając ciepły uśmiech partnerce –Pomyliliśmy to z miłością.
-Jak już to ty – prycha kobieta, potrząsając brązowymi lokami –Ja nie popełniam prawie nigdy błędów. Wiedziałam, że cię kocham od początku.
-Chyba mnie w takim razie z kimś pomyliłaś – z fascynacją obserwuje ich natarczywe spojrzenia oraz niesamowitą więź. –Tak naprawdę musieliśmy przejść długą i krętą drogę by .. dojść do tego momentu, co teraz.
……
-Dziękuję za poświęcenie mi dzisiejszego wieczoru – wkładam płaszcz, obserwując ich gesty pełne miłości. Po trzech godzinach nie mam dość, przyglądania się tym wyjątkowym ludziom.
-Ah, chcielibyśmy również zaprosić na nasz ślub – mężczyzna otwiera drzwi od restauracji, ignorując moją zszokowaną minę.
-Ślub? – powtarzam, słysząc ciężki oddech mojej towarzyszki. Młoda czarownica otwiera i zamyka usta, mrugając z niedowierzaniem na .. narzeczonego.
-Czy ty mi się właśnie oświadczasz? – prycha, zaplatając ręce na piersi –Tłumacz się..
Oddalam się powoli, słysząc ich sprzeczkę na temat romantyzmu i właściwych zaręczyn. Po raz ostatni zerkam przez ramię na objętą już parę. Brązowe loki mieszały się z platynowymi włosami. Zamierzam przedstawić ich historię w zupełnie innym świetle. Same fakty opowiedziane przez młodych narzeczonych. Najbardziej kontrowersyjna para od stuleci. Hermiona Granger i Dracon Malfoy.
Lupus Lumos
STATUS: TRWAJĄCY
Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba…

Wojna odbiera wszystko… Wojna to chaos… Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła… 
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość…
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…

Charlotte Petrova 
STATUS: TRWAJĄCY
Dramione. Po Decydującej Bitwie, którą wygrała jasna strona, Hermiona wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki, a po ukończonej szkole bierze ślub z Ronem. Pracuje w Ministerstwie, mając nadzieję na sielankowe życie, ale już po paru miesiącach jej małżeństwo okazuje się klapą i dochodzi do rozwodu. Hermiona odnawia kontakt z Krumem, odwiedza go, związują się razem, ale w tym wypadku związek też nie wyszedł, ale zaoowocował za to czymś innym, niż związek z Ronem. Z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, aż w końcu nadejdzie jej spotkać na swojej nowej drodze życia Dracona Malfoya.
wanilijowa (Patt Si)
STATUS: TRWAJĄCY
Dramione dziejące się w czasach nieobliczalnej zimnej wojny. Czy w takich czasach można kochać? Nie, czy w takich czasach można żyć? Tak. Dzięki otaczającym Cię ludziom.
Kikyo i Misha
STATUS: TRWAJĄCY
Harry wraca do szkoły, aby rozpocząć szósty rok nauki w Hogwarcie, jako zupełnie inna, odmieniona osoba. Potter stroni od dotyku i żyje w swoim własnym świecie. Czy jest ktoś, kto może to zmienić? A może ta osoba przyniesie mu jeszcze więcej zmartwień i cierpienia?
rehab-e
STATUS: TRWAJĄCY

Nazywam się Hermiona Granger. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ostatnio wokół mnie dzieją się dziwne rzeczy. Na początku myślałam, że powodem jest dojrzewanie, jednak trwa to zbyt długo. Przestałam panować nad swoimi mocami. Czasem, gdy się zdenerwuję potrafię podpalić telewizor lub spowodować niegroźne trzęsienie ziemi. Przejrzałam wszystkie możliwe książki w bibliotece, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, jak strasznych rzeczy jestem w stanie dokonać, których będę w przyszłości żałować. Odpowiedź przyszła do mnie wraz z powrotem na ostatni rok nauki w Hogwarcie, to tam spotkałam osobę, która uświadomiła mnie na temat moich mocy i tego skąd pochodzą. Od tego momentu musiałam poznać siebie na nowo i nauczyć się żyć z tym darem, chociaż dla mnie stał się on przekleństwem. Poznałam również skrywaną przez 17 lat prawdę o mnie i o tym jak pozory mogą bardzo mylić. Nazywałam się Hermiona Jane Granger, a teraz? Teraz już nie jestem szlamą.
Dorota
STATUS: TRWAJĄCY
Próbowałeś kiedyś kochać, kiedy zabrakło ci miłości?
Próbowałeś kiedyś odnaleźć bezpieczeństwo, kiedy dookoła panuje wojna?
Próbowałeś kiedyś odnaleźć siebie, kiedy zagubiłeś już wszystkie dotychczasowe wartości?
Wojna o magiczny świat z każdym dniem zbiera swoje krwawe żniwa. Śmierciożercy grasują po londyńskich ulicach torturując i zabijając Mugoli w imię Czarnego Pana. Voldemort rośnie w siłę, przygotowując się do ostatniego uderzenia. Hermiona jako jedyna ze Złotej Trójki w dalszym ciągu chce temu zapobiec. Ma tylko Ginny, ale i tak czuje się, jakby była zupełnie sama ze swoimi potworami.
Czy jeszcze kiedykolwiek wróci do ukochanej szkoły?
Czy jeszcze kiedykolwiek będzie miała okazję do pokochania?
Czy jeszcze kiedykolwiek odnajdzie prawdziwą siebie?
Cave Iniminicum
STATUS: TRWAJĄCY
Wielki dyrektor Hogwartu Albus Dumbledore zostaje zamordowany w dniu rozpoczęcia nowego semestru. Jego miejsce zajmuje znienawidzony przez członków Zakonu Feniksa zdrajca i Śmierciożerca Severus Snape. Jak poradzi sobie młoda nauczycielka Hermiona Granger, która własnie rozpoczyna drugi rok pracy jako Mistrzyni Eliksirów i opiekunka Slytherinu? Jak potoczą się losy Zakonu?
Dubhean
STATUS: TRWAJĄCY
Opowiadanie o córce Lorda Voldemorta i jej przygodach na piątym roku w Hogwarcie. Narcize musi walczyć ze wszystkimi przeciwnościami, a przede wszystkim z własnym szaleństwem.
Deadly Poison
STATUS: TRWAJĄCY
Nie wiedziała kiedy dokładnie stał jej się bliższy, niż ktokolwiek inny. Nie zdawała sobie sprawy ile czasu poświęcają sobie nawzajem. Nie myślała o czymkolwiek innym, niż o nim, kiedy była w jego towarzystwie.
Nikt ich nie powstrzymywał. Przyjaciele zaakceptowali ich wybory, rodzice… oboje ich nie mieli, a dalsza rodzina nie miała jakiegoś istotnego wpływu na życie ich obojga.
Było świetnie. Mieszkali razem i mieli własne plany na przyszłość. Świat był już bezpieczny, nie trzeba było martwić się o to, czy przeżyją.
Kiedy odszedł, z dnia na dzień, bez słowa, jej życie zostało zrujnowane. Wrócił, a wraz z nim powróciły kłopoty, których każdy tak bardzo się obawiał.
Miała jednak wrażenie, że nadal go kocha, równie mocno, co kiedyś. Kocha Teodora Notta.
E.
STATUS: TRWAJĄCYZbiór opowiadań yaoi/shonen-ai własnych, z Naruto, Harry'ego Pottera. Wczytaj się w wzruszające, poruszające i romantyczne historie.
Kaminaka
STATUS: TRWAJĄCYSzósta część Harry'ego Pottera z perspektywy Draco Malfoy'a.
"Najgorszym uczuciem w moim życiu było to, że w kulminacyjnym punkcie wojny nie potrafiłem wybrać słusznej strony.
Po jednej ze stron, gdzieś tam w środku bitwy walczyła moja matka. Walczyła dla idealisty, który chciał zrównać świat z ziemią i zbudować go od nowa na swoich zasadach. Nowy, lepszy świat złożony z czarodziei najczystszej krwi, których reprezentować będzie jedyna słuszna władza - Lord Voldemort.
Za to po tej drugiej, w obronie ówczesnego ładu, walczyli moi przyjaciele, nauczyciele, zwykli uczniowie... Niewinni ludzie, którzy po prostu chcieli przeżyć.
Ja nie wiedziałem za co i dla kogo tu byłem. Rzucałem zaklęciami w każdego, kto stawał mi na drodze i wyglądał podejrzanie. Ratowałem siebie. Trwało to dopóki sam nie oberwałem jakimś paskudztwem. Wyłożyłem się na podłodze jak długi, wszystko mnie bolało, czułem się wręcz jakbym płonął. A potem zemdlałem.
Prawdziwy bohater.
Minęły chyba wieki, zanim zacząłem odzyskiwać świadomość, a obudziłem się w samym piekle. Słabym wzrokiem dostrzegałem ruiny pięknego niegdyś zamku, w uszach miałem huk, a w nozdrzach zapach krwi i śmierci. Pochylały się nade mną dwie ukochane twarze. Moi przyjaciele również wyglądali, jakby przeszli przez sam Hades. Ona taka wyniszczona przez życie, on z rozharataną zaklęciami twarzą. A w oczach mieli tylko pustkę i łzy.
Poczułem, że nadchodzi kolejna fala bólu i gdy znów zaczynałem odpływać, zdołałem ostatkiem sił wyrzucić z siebie tylko trzy słowa:
— Potter... Chrońcie Pottera."
Addie Della Robbia
STATUS: TRWAJĄCY
Zapałka na wietrze
Drobna i niepozorna. Potrzebna i niebezpieczna, niczym zapałka. Taka jest Allein Constance, dziewczyna w wieku Pottera, która zostaje nauczycielką. Nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudniłby na to stanowisko tak młodej osoby, nie sądzisz? Chyba sam już stwierdziłeś, czytelniku, że musi chodzić o coś więcej.
Chcesz poznać sztukę władania nożem i bronią palną? Chcesz przechadzać się po podziemnych korytarzach Hogwartu? Chcesz zgłębić tajemnice śmierciożerców? Chcesz zobaczyć jak ludzie poradzili sobie z wojną?
Niedźwieć
STATUS: TRWAJĄCYVicky Rose pragnie zapomnieć o przeszłości, więc udaje się do najdalszej szkoły jaką udaje jej się znaleźć – Hogwartu. Jednak to co wydarzyło się w Wietrznym Mieście, niestety w nim nie zostało. Myślała, że się od Niego uwolniła. On podążył za nią, przywracając cierpienie i strach wśród tych, którzy wierzyli, że przeżyli już najgorsze – wojnę. Wszyscy mają sekrety. Wszyscy kłamią. Kto zginie? A kto przeżyje? I najważniejsze, kim jest S?
Niekanonicznie. Czasem zabawnie. Trochę romansu, a trochę horroru. Mam nadzieję, że czytając tę historię, będziecie bawić się co najmniej tak dobrze jak ja pisząc ją.
Monza
STATUS: TRWAJĄCY
Wszystko się w życiu zmienia. Nic nie pozostaje niezmienne.
Często chcemy po prostu zatrzymać czas, tak by nie szedł do przodu.
Nie obracał nam życia do góry nogami.
Chcemy powrócić do tego co było kiedyś, do beztroski, zatapiając się we wspomnieniach.
Gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a wszystko się zmienia, chcemy jednej, a nawet dwóch rzeczy.
Po pierwsze żeby się już to skończyło i po drugie kogoś kto będzie cię wspierał.
Ale co będzie gdy się okaże, że brakuje obu tych rzeczy?
Gdy wróg okaże się kimś kim w ogóle nie powinien być?
Gdy to w co się wierzyło straci nagle sens?
Gdy ludzie , którym się ufało, zawiodą?
Wróg znajdzie się wśród przyjaciół?
A przyjaciel wśród wrogów?
Gdy życie nie potoczy się tym torem, który sobie wyznaczono?
Zmieni bieg nieoczekiwanie szybko?
Wartości, które się wyznawało pójdą w wątpliwość?
Gdy trzeba będzie podjąć decyzje, które zaważą na przyszłości i dalszym życiu?
Gdy to wszystko człowieka w końcu przerośnie?
Załamie?
Zniszczy?
Co wtedy?
Ruby Rosier
STATUS: TRWAJĄCY
Nasz blog – jak sami możecie zauważyć – to fanfik do Harry’ego Pottera. Jednak na próżno szukać tutaj wielkiego dzieła literackiego – opowiadanie łamie kilka zasad pisania dobrych fanfików (znajdziecie tutaj wyjątkowo irytujące OC, łamanie kanonu na każdym kroku, absurdalność, a sami bohaterowie nie stanowią wzorów do naśladowania - uroczyście przysięgamy, że nie popieramy seksizmu, picia alkoholu przed godziną 12, znęcania się nad zwierzętami). Ten fanfik nie jest dobry – jest koszmarnie zły, ale jest wyjątkową przyjemność dla dwóch, nieco podstarzałych autorek i próbą powrotu do krainy Harry’ego Pottera! Bawcie się dobrze, drodzy czytelnicy!
Boom Boom i Rich B.
STATUS: TRWAJĄCY
Czy Draco Malfoy może mieć inną twarz, poza tą, którą wszyscy znają? Czy za pozą okrutnego człowieka kryje się jakieś dobro? Jest szansa na to, że zwykle rozsądna i panująca nad sytuacją Hermiona Granger rzuci się w nieznane?
A może istnieje jakaś druga strona, miejsce, w którym każdy z nas zrzuca maskę i nie bojąc się konsekwencji, odkrywa prawdziwego siebie? Przekonajmy się.
Malfoy i Granger – wrogowie od zawsze, ale czy aby… na zawsze?
Bliscy i oddaleni, jakby stali w lustrze… 
Indiana Nah
STATUS: TRWAJĄCY
Wojna rozgorzała na dobre. Severus Snape ma mnóstwo pracy przez swoją rolę szpiega, nauczyciela Eliksirów oraz aktywnego członka Zakonu Feniksa. Coraz więcej ludzi ginie, brakuje nauczycieli, a na domiar złego coś niepokojącego dzieje się z Harrym Potterem, który jakby nie jest sobą. Snape dostaje polecenie, aby uważnie przyglądać się Złotej Trójcy. Ronald Weasley i Hermiona Granger również mają swoje tajemnice. Sprawy nie ułatwia fakt, że Dumbledore cały czas patrzy Severusowi na ręce, a jego własny sekret może zagrozić życiu pewnej Gryfonki.
Lacerta Lovegood
STATUS: TRWAJĄCY
Clara i Elizabeth część swojego dzieciństwa spędziły w sierocińcu na obrzeżach Londynu. Zmienia się to podczas piętnastych urodzin Elizabeth. Znikąd pojawia się ich ciotka- Elle. Kobieta wprowadza swoje siostrzenice w niebezpieczny, a zarazem w tajemniczy świat magii. Dziewczyny zaczynają swoją naukę w Hogwarcie. W międzyczasie Czarny Pan rośnie w siłę, aby znowu uderzyć w młodego Pottera. Czarnoksiężnik nie wie, że jest powiązany z rodzeństwem Gaunt. Co z tego wyniknie ? I czy biologiczna matka dziewcząt wyjawi im prawdę ?
Violet Violet
STATUS: TRWAJĄCY


Rok 1996. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie pojawia się szpieg Lorda Voldemorta. Nie należy on do grona Śmierciożerców, dlatego nikt, poza wyjątkiem dwóch czujnych Gryfonek, nie przypuszcza kto naprawdę może nim być. Tymczasem poznajemy nową uczennicę – tajemniczą Daisy. Specyficzna aura, która ją otacza, działa na płeć przeciwną niczym magnes. Niewielu potrafi oprzeć się urokowi Francuzki. Odstępem od reguły jest arogancki, zimny oraz niezmiernie skryty Ślizgon. Jego podejrzane zachowanie nie umyka uwadze spostrzegawczej dziewczyny. Jakiego mrocznego sekretu strzeże naczelny prefekt domu Salazara?
„Pył, co opada ze snów” zadaje czytelnikowi następujące pytania: „Co byłbyś gotów zrobić dla swojej rodziny?” „Co powinieneś zrobić dla nieznajomego?” „Co zrobiłbyś dla miłości?” Nieoczywiste wybory, sercowe rozterki, tudzież liczne pomyłki losu w pełnej wielkiej namiętności i zaangażowania opowieści.
pudrowa czarownica
STATUS: TRWAJĄCY
Wydawać by się mogło, że w czarodziejskim świecie wszystko przychodzi z łatwością. Niestety, to mylne spostrzeżenie. Tak jak wszędzie, panuje tutaj nietolerancja, bezustanna walka i strach przed rosnącą potęgą ciemności.
Dumbledore, uważany za niepokonanego, słabnie. Poplecznicy Voldemorta wychodzą z ukrycia, a Alexandraise Ross, która nie wie niczego o swoim pochodzeniu, ma problem. Jest na celowniku. Dzieci mugoli, uczący się w Hogwarcie, zaczynają być prześladowani. Kiedy nadzieja na lepsze jutro zaczyna umierać, Anne Rosier, nauczycielka mugoloznactwa, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wszczyna rewolucje.
„Niczyja” nie skupia się jedynie na wojnie w świecie czarodziejów, ale przede wszystkim na relacjach i uczuciach łączących głównych bohaterów, które niekoniecznie muszą być pozytywne. Poza tym, czy możliwa jest przyjaźń pomiędzy uczniem, a nauczycielem?
Alexis
STATUS: TRWAJĄCYDraco Malfoy podskoczył na dźwięk pukającej do jego okna sowy. Otworzył okno i odwiązał od jej nóżki kawałek papieru. Przeczytał koślawo napisane litery raz, potem drugi, ale nawet po tym czasie, te słowa dalej nie chciały do niego dotrzeć.
"Twój podejrzany zaatakował znów. Przychodź do biura, tak szybko, jak możesz.
To Granger. 
~ Zabini."
***
- Panowie - wyszeptał w bolesnej ciszy. - Mamy dwadzieścia jeden dni do Crucio, dwadzieścia osiem dni do śmierci. Daj Merlin, żebyśmy ją przed tym znaleźli...
Sleepka Mizanin
STATUS: TRWAJĄCY
„Nie jesteś zabójcą.”
Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
Martwiała

STATUS: TRWAJĄCYThere's love that is a saviour
http://dear-granger.blogspot.com
Hermiona zaczyna dostawać tajemnicze listy od nieznanego nadawcy, który nie wiedzieć czemu stara się pomagać Zakonowi w walce z Lordem Voldemortem. Wraz z początkiem roku szkolnego wszystko się zmienia, a cały świat Hermiony wywraca się do góry nogami. Jedynie nocne konwersacje z nieznajomym dają jej moment wytchnienia od problemów. Wie jednak jedno - nie może zignorować żadnego listu.
silk
STATUS: TRWAJĄCY
W życiu człowieka są takie dni, które zmieniają wszystko. Nas, nasze dotychczasowe życie. Sprawiają, że zastanawiamy się kim jesteśmy. Są w stanie wywrócić do góry nogami nasz cały świat.
Zaczęło się pod koniec czerwca 1997 roku.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to pierwsze objawy choroby, tym bardziej klątwy, przecież bolała ją tylko głowa. Najpierw był to delikatny, pulsujący ból, parę razy na dzień, nic wielkiego. Szybko się to zmieniło i równie szybko postępowało.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szesnaście lat temu została przeklęta, a połowa jej duszy odebrana. I że jeśli jej nie odzyska, to niedługo umrze.
Jedyne, co musi zrobić, by przeżyć, to poślubić swojego wroga – Dracona Malfoya, który wraz z nią został przeklęty w 1981 roku.
Czy Ginny i Draco pogodzą małżeństwo i wojnę?
Czy Ginny odkryje dlaczego tak naprawdę została zaręczona z Draco?
Kim jest Gwendolyn Trelawney i dlaczego objawia się w snach wszystkim przeklętym?
Czy Draco zmieni strony? Przyłączy się do Gwardii Dumbledore'a i zostanie szpiegiem?
Czy w Hogwarcie Carrowów jest miejsce na miłość?
W.
STATUS: ZAWIESZONYHermiona Granger jest postrzegana przez wszystkich jako czarownicę mądrą, silną i odważną, jednak nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje. Pewnego dnia zostaje zaatakowana. Jakie będą tego skutki? Czy Draco Malfoy wyratuje dziewczynę z opresji? Jaką rolę odegra w jej życiu ten właśnie chłopak?
zakręcona01
STATUS: ZAWIESZONY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.