Czasy Toma Riddle'a

Ostatni rok w Hogwarcie niesie ze sobą większe wymagania. Tom Marvolo Riddle jest tego w pełni świadomy i wraz ze swoimi poddanymi zamierza pozostawić po sobie trwały ślad na tle czarodziejskiego świata. Voldemort posuwa się do najodważniejszych w jego dotychczasowej karierze czynów, starając się umykać spod czujnych oczu Albusa Dumbeldora. Między licznymi planami i zamachami przeplata się dziewczyna o otumanionym oczach i dziwnym usposobieniu. Amy Benson ma w sobie tajemnice, które Voldemort pragnie poznać. Amy i Tom zaczynają nawiązywać dziwnego rodzaju przyjaźń, składającą się ze spojrzeń, krótkich wymian zdań i wymuszonej troski. Choć Riddle zna Amy słabo i krótko, zaczyna doceniać jej towarzystwo, mimo że nie przynosi ono żadnych widocznych korzyści. Starając się odkryć nowe sekrety i osiągnąć zamierzone cele, Tom spędza ostatni rok w zamęcie i bałaganie, jakie do tej pory nigdy go nie spotkały. Nie były natury fizycznej.
Ridi-culous
STATUS: TRWAJĄCY
Blog opowiada o historii, pełnej zakrętów i zmian akcji, jednego z najczarniejszych charakterów książek J.K. Rowling- Lorda Voldemorta. 
Tom Riddle powoli wciela swój plan zawładnięcia światem w życie. Pewnego dnia poznaje piękną i zarazem niezwykłą czarownicę o imieniu Lily. Zafascynowany nią, zbliża się do niej. Ryzykuje wiele. Lily może zniszczyć jego marzenia o władzy i nieśmiertelności, ponieważ posiada ona moc, o której śni wielu śmiertelników.
Jak postąpi przyszły Lord Voldemort? Odepchnie, czy może wykorzysta to, co los mu zesłał? Kim naprawdę jest Lily?
Lauren
STATUS: TRWAJĄCY
Czy Hermiona Granger jest na tyle inteligentna i zdolna, aby odwieść Toma Riddle'a od morderczych zamiarów? Możliwe. Przenosząc się w czasie, chce jedynie wykonać misję. Niechętnie stoi w blasku swojego przyjaciela - Harry'ego Pottera i dręczącego jej partnera Rona Weasley. Ta misja może sprawdzić, że wiele tysięcy istnień ludzkich, zostanie uratowanych, a wszystko w rękach młodej czarownicy.
Kamana Hayami
STATUS: TRWAJĄCY
Maurice ma siedemnaście lat i zamartwia się głównie dwiema rzeczami: czy jego rodzice go nie znienawidzą i czy zdoła ukończyć Hogwart. Pewnego dnia poznaje ponurą jedenastolatkę i szybko dochodzi do wniosku, że dziewczynka z całą pewnością nie jest zwyczajną czarownicą. Rozdarty między chęcią rozwikłania tej tajemnicy a ucieczką jak najdalej od niej, w końcu podejmuje decyzję.
Narrator
STATUS: TRWAJĄCYhttp://alfard-black.blogspot.com/
Witam na blogu poświęconemu Afardowi Blackowi. Alfard jest na szóstym roku w Hogwarcie i ma dwójkę rodzeństwa - siostrę Walburgę i brata Cygnusa oraz najlepszego przyjaciela Garricka Ollivandera. Jak potoczy się jego historia? Jak to jest być całkowicie innym niż reszta rodziny? A przede wszystkim jaki udział w tej historii bierze sam Tom Marvolo Riddle? Zapraszam do czytania tej historii.
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.