Czasy Toma Riddle'a

Czy Hermiona Granger jest na tyle inteligentna i zdolna, aby odwieść Toma Riddle'a od morderczych zamiarów? Możliwe. Przenosząc się w czasie, chce jedynie wykonać misję. Niechętnie stoi w blasku swojego przyjaciela - Harry'ego Pottera i dręczącego jej partnera Rona Weasley. Ta misja może sprawdzić, że wiele tysięcy istnień ludzkich, zostanie uratowanych, a wszystko w rękach młodej czarownicy.
Kamana Hayami
STATUS: ZAKOŃCZONY
Blog opowiada o historii, pełnej zakrętów i zmian akcji, jednego z najczarniejszych charakterów książek J.K. Rowling- Lorda Voldemorta. 
Tom Riddle powoli wciela swój plan zawładnięcia światem w życie. Pewnego dnia poznaje piękną i zarazem niezwykłą czarownicę o imieniu Lily. Zafascynowany nią, zbliża się do niej. Ryzykuje wiele. Lily może zniszczyć jego marzenia o władzy i nieśmiertelności, ponieważ posiada ona moc, o której śni wielu śmiertelników.
Jak postąpi przyszły Lord Voldemort? Odepchnie, czy może wykorzysta to, co los mu zesłał? Kim naprawdę jest Lily?
Lauren
STATUS: TRWAJĄCY
Maurice ma siedemnaście lat i zamartwia się głównie dwiema rzeczami: czy jego rodzice go nie znienawidzą i czy zdoła ukończyć Hogwart. Pewnego dnia poznaje ponurą jedenastolatkę i szybko dochodzi do wniosku, że dziewczynka z całą pewnością nie jest zwyczajną czarownicą. Rozdarty między chęcią rozwikłania tej tajemnicy a ucieczką jak najdalej od niej, w końcu podejmuje decyzję.
Narrator
STATUS: TRWAJĄCYhttp://alfard-black.blogspot.com/
Witam na blogu poświęconemu Afardowi Blackowi. Alfard jest na szóstym roku w Hogwarcie i ma dwójkę rodzeństwa - siostrę Walburgę i brata Cygnusa oraz najlepszego przyjaciela Garricka Ollivandera. Jak potoczy się jego historia? Jak to jest być całkowicie innym niż reszta rodziny? A przede wszystkim jaki udział w tej historii bierze sam Tom Marvolo Riddle? Zapraszam do czytania tej historii.
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY


The One That Got Away

Basil Oulette. Francuz. Czarodziej. Ślizgon. Zamiast do Beauxbatons, rodzice wysyłają go do Hogwartu, mówiąc, że tak będzie dla niego bezpieczniej. Na miejscu poznaje Toma Riddle'a, nowego sprzymierzeńca, a także rywala. Oboje pragną władzy nad światem, którą może zyskać tylko jeden. Kto wygra tę rywalizację? Przed czym chcieli ochronić go rodzice? I co znaczą pojawiające się na ciele Basila słowa?
Lusmyth
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.