Czasy Toma Riddle'a

Czy Hermiona Granger jest na tyle inteligentna i zdolna, aby odwieść Toma Riddle'a od morderczych zamiarów? Możliwe. Przenosząc się w czasie, chce jedynie wykonać misję. Niechętnie stoi w blasku swojego przyjaciela - Harry'ego Pottera i dręczącego jej partnera Rona Weasley. Ta misja może sprawdzić, że wiele tysięcy istnień ludzkich, zostanie uratowanych, a wszystko w rękach młodej czarownicy.
Kamana Hayami
STATUS: ZAKOŃCZONY
http://alfard-black.blogspot.com/
Witam na blogu poświęconemu Afardowi Blackowi. Alfard jest na szóstym roku w Hogwarcie i ma dwójkę rodzeństwa - siostrę Walburgę i brata Cygnusa oraz najlepszego przyjaciela Garricka Ollivandera. Jak potoczy się jego historia? Jak to jest być całkowicie innym niż reszta rodziny? A przede wszystkim jaki udział w tej historii bierze sam Tom Marvolo Riddle? Zapraszam do czytania tej historii.
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY


The One That Got Away

Basil Oulette. Francuz. Czarodziej. Ślizgon. Zamiast do Beauxbatons, rodzice wysyłają go do Hogwartu, mówiąc, że tak będzie dla niego bezpieczniej. Na miejscu poznaje Toma Riddle'a, nowego sprzymierzeńca, a także rywala. Oboje pragną władzy nad światem, którą może zyskać tylko jeden. Kto wygra tę rywalizację? Przed czym chcieli ochronić go rodzice? I co znaczą pojawiające się na ciele Basila słowa?
Lusmyth
STATUS: TRWAJĄCY