Blogi grupowe


http://hogwart1976.blogspot.com/
Mamy czasy, w których swą pierwszą młodość przeżywały jedne z najbardziej znanych osobistości świata magii, zasłużeni bohaterowie, którzy wykazali się niebywałą odwagą w starciu z armią śmierciożerców. Czasy, w których ci ludzie opracowali jedyną w swoim rodzaju mapę, ujawniającą wszystkie sekretne przejścia z zamku do magicznej wioski Hogsmeade. Mapa została nazwana od ich założycieli, mapą huncwotów. Mamy rok 1976. Teraz dajemy Ci szanse byś mógł stworzyć swoją własną historię na tle tej, opowiedzianej po krótce przez J.K Rowling. Możliwości jest wiele, a ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Możesz poprowadzić losy postaci kanonicznych, lub stworzyć swojego własnego czarodzieja. Wszystko może się wydarzyć.
Zapraszamy do Hogwartu w roku 1976.
STATUS: ZAKOŃCZONY
Obóz Chowańców
http://oboz-chowancow.blogspot.com/
Jeśli przegrasz, zginiesz.
Jeśli wygrasz, możesz żyć.
Jeśli nie walczysz, nie możesz wygrać!
Obóz chowańców jest to miejsce, gdzie trafiają osoby obdarzone zwierzęcym opiekunem i otrzymanym przez niego żywiołem: ognia, wody, ziemi, powietrza, błyskawicy, księżyca, światła, czy ciemności. Historia tego miejsca jest wszystkim znana, bo po cóż tajemnice? Został utworzony od razu po skończeniu Wielkiej Wojny za zgodą królów z wszystkich królestw Hespery. Odważysz się wkroczyć w nasze szeregi?
STATUS: TRWAJĄCY
Czy jesteś gotów chwycić za różdżkę i wspólnie z pozostałymi uczniami Hogwartu kontynuować magiczną edukację? Przenieść się do roku 2022 i wraz z Nowym Pokoleniem stawiać czoła przeciwnościom losu, przeżywać niezliczoną ilość przygód i spędzić najlepszy czas w całym swoim życiu? Zakazany Las, Tiara Przydziału i przytulne dormitoria czekają właśnie na ciebie.
STATUS: TRWAJĄCY

Kiedy Bóg tworzył ziemię i 7 znanych nam kontynentów, mały, nic nieznaczący kawałek lądu oderwał się od zbitej kuli i powędrował w nikomu nieznaną stronę. Osiadł na błękitnych wodach oceanu, daleko od reszty kontynentów.
Ta zbitka ziemi miała bardzo żyzne gleby i dobre warunki do życia wszelakich stworzeń. Bóg stwierdził, że ziemia ta niesłusznie stoi odłogiem. Stworzył i wysłał tam 4 magów. Stworzyli oni na niej 4 Królestwa, a zimie nazwali Amazją. Z biegiem czasu pokłócili się oni. Wtedy Bóg zesłał anioła, który pogodził magów. W nagrodę Bóg uczynił go magiem. I tak powstało 5 Królestwo. Teraz, prawie 1500 lat po śmierci magów Królestwa nadal istnieją, a w Amazji rozgrywają się historie życia.
STATUS: TRWAJĄCY
Blog ze zbiorem różnorakich miniaturek: potterowskie, m&a, autorskie, na podstawie książek, gier, filmów.
STATUS: TRWAJĄCY

Rok 1943 jest to dziwny rok, w którym wszystkie znaki na niebie i na ziemi zapowiadają jakoweś dziwne a nadzwyczajne zdarzenia. Niedawno aresztowano angielskiego szpiega, aliancki wywiad zdołały rozkodować kolejne meldunki dotyczące operacji "Iskra", a Niemcy starają się walczyć z Rosjanami i utrzymać spokój w zachodniej części imperium Hitlera. Od jakiegoś czasu w Warschau jest jednak za spokojnie...jakby szpiedzy zeszli do podziemia, ukryli się, przestali działać w obawie przed dekonspiracją. Może spróbujesz przełamać impas? Minami Lady, Maya Reid
STATUS: TRWAJĄCY
http://undead-academy.blogspot.com/
Undead to... szkoła dla nadzwyczajnie uzdolnionych. Upiory, potwory, magowie i inne stworzenia zjeżdżają się z całego świata, aby uczyć się panować nad swoimi mocami w bezpiecznym miejscu.
Dobrze walczysz? Dołącz do klasy walecznej!
A może zajmujesz się magią? Klasa magiczna wita!
Na co czekasz? Twórz historie razem z nami...
STATUS: TRWAJĄCY
Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraki, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinterii, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca! Ponadto - projekt Escursione zajmuje się działalnością na rzecz akceptacji i tolerancji.
trwajcy
STATUS: TRWAJĄCYhttp://akademia-shiny-woods.blogspot.com/
Świat jest dziwny, pełen tajemnic, niewytłumaczalnych zdarzeń. Możecie mi wierzyć lub nie, ale magia istnieje. Istnieją ludzie, którzy władają mocami, są w stanie okiełznać dziką naturę. Uzdolnieni są wśród nas
STATUS: TRWAJĄCYBlog powstał z myślą o stworzeniu miejsca na coś rodzaju roleplay game. Skierowany nie tylko do fandomów jak Marvel czy DC, lecz także dla zwykłych postaci.
STATUS: TRWAJĄCY

http://kokoro-gakuen.blogspot.com/
Czym jest Akademia Serc, jeśli nie zwykłą szkołą dla obrzydliwie bogatych, puszących się na prawo i lewo ludzi? Otóż, tak wygląda to dla najzwyklejszego człowieka, którego informacje o Akademii ograniczają się do samej nazwy. Ludzie są nieświadomi istnienia sił nadprzyrodzonych na tej ogromnej uczelni. Prawda jest inna — Kokoro Gakuen to azyl dla istot nie z tego świata, ludzi z niezwykłymi zdolnościami, którzy bardzo często z ich powodu są naznaczani i odtrącani przez społeczeństwo. Jeśli jesteś jedną z takich osób — przybądź do nas. Czekamy na takich jak Ty.
STATUS: TRWAJĄCYDawno temu na świat została zesłana potężna, złowieszcza, destrukcyjna moc. W wyniku tego ląd rozpadł się na kilka części, ludzie zaczęli się zmieniać w nowe kreatury, a z ziemi i mórz zaczęły wyłaniać się nowe, nieznane dotąd nikomu rasy. Z biegiem wieków kawałki Eleseyi zaczęły się coraz bardziej od siebie różnić pod względem otaczającego ich klimatu jak i mieszkańców. Obecnie każdy z kawałków starożytnej Eleseyi stanowi samoistną całość, nikt już prawie nie utrzymuje przyjaznych kontaktów z innymi państwami, pokój został zachwiany. Zapomniano już nawet o wspólnych korzeniach. Czy mogło być gorzej? Z chaosu i mgły wyłoniła się makabryczna wyspa. Wstań i zawalcz o losy swojej ojczyzny! Czy wybierzesz słuszne dobro czy nieprzewidywalne zło? Wybór leży w twoich rękach!
STATUS: TRWAJĄCY"Caste Game". W tej szkole, nikt nie wie kto zaczął tę grę, ani kiedy się zaczęła. Panuje tu szkolna kasta i o wszystkim decyduje jej gra. Ktoś o niskim statusie nie ma prawa postawić się komuś o wyższym statusie. Król ma władzę nad klasą, podczas kiedy cel, jako najniższa ranga, będzie poniżany. Taki jest porządek świata.
Nocta K
STATUS: TRWAJĄCY
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.